Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В нас гуртова база по бойлерам відомих брендів: Арістон, Гореньє, Chaffoteaux

А саме:

Арістон

1) Водонагрівач Ariston SG1 50 V 2538 грн мокрий тен скритий регулятор (Італія)

2) Водонагрівач Ariston SG1 80 V 2754 грн  мокрий тен скритий регулятор (Італія)

3) Водонагрівач Ariston SG1 100 V 3033 грн  мокрий тен скритий регулятор (Італія)

4) Водонагрiвач Ariston PRO1 R  50 V/5 3078грн  мокрий тен відкритий регулятор (Італія)

5) Водонагрiвач Ariston PRO1 R  80 V/5 3303грн мокрий тен відкритий регулятор (Італія)

6) Водонагрiвач Ariston PRO1 R  100 V/5 3582 грн мокрий тен відкритий регулятор (Італія)

7) Водонагрiвач Ariston LYDOS  R  50 V 3267 грн мокрий тен відкритий регулятор титанове покриття баку (Італія)

8) Водонагрiвач Ariston LYDOS  R  80 V 3500 грн мокрий тен відкритий регулятор титанове покриття баку (Італія)

9) Водонагрiвач Ariston LYDOS  R  100 V 3860 грн мокрий тен відкритий регулятор титанове покриття баку (Італія)

10) Водонагрiвач Ariston PRO1 R 50 V 1.5K PL DRY 3825 грн сухий тен відкритий регулятор (Італія)

11) Водонагрiвач Ariston PRO1 R 80 V 1.5K PL DRY 4203 грн сухий тен відкритий регулятор (Італія)

12) Водонагрiвач Ariston PRO1 R 100 V 1.5K PL DRY 4482 грн сухий тен відкритий регулятор (Італія)

 

Гореньє 

1) Водонагрiвач Gorenje TG  50 NGV9 3100 грн мокрий тен скритий регулятор (Словаччина)

2)  Водонагрiвач Gorenje TG  80 NGV9 3400 грн мокрий тен скритий регулятор (Словаччина)

3)  Водонагрiвач Gorenje TG  100 NGV9 3760 грн мокрий тен скритий регулятор (Словаччина)

4) Gorenje GBF  50 V9 4300грн сухий тен відкритий регулятор (словаччина)

5) Gorenje GBF  80 V9 4756 грн сухий тен відкритий регулятор (словаччина)

6) Gorenje GBF  100 V9 5178 грн сухий тен відкритий регулятор (словаччина)

 

тел 0955042878 Дмитро є й інші моделі, за додатковою інформацією звертайтесь по телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

На гепезе торгів не буде :) 

З 25 травня ГПЗовська котельня йде на щорічний плановий ремонт. :)

Шиномонтажник после первого снега | Пикабу

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що є такого, щоб світла менше жерло ? на 100л
Бо я заіпався кормити свою Горенью.
В ідеалі щоб було управління якесь порозвинутіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водонагрiвач Gorenje OGBS   100 SMV9 8000грн вона з функцією смарт, запамятовує коли ви користуєтесь водою, і на той час готує водичку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 minutes ago, dimon18 said:

Водонагрiвач Gorenje OGBS   100 SMV9 8000грн вона з функцією смарт, запамятовує коли ви користуєтесь водою, і на той час готує водичку

ах..фігеть техніка. ще трохи і унітази до ві-фі будемо конектити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Marshall сказал:

ах..фігеть техніка. ще трохи і унітази до ві-фі будемо конектити

Просто со встроенным роутером и зарядкой должен быть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:

Що є такого, щоб світла менше жерло ? на 100л
Бо я заіпався кормити свою Горенью.
В ідеалі щоб було управління якесь порозвинутіше.

Двузонный электросчетчик и таймерная розетка решают немного вопрос. Но бойлер побольше надо на семью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Соромітник сказал:

Що є такого, щоб світла менше жерло ? на 100л
Бо я заіпався кормити свою Горенью.
В ідеалі щоб було управління якесь порозвинутіше.

Я собі відразу до бойлера смарт реле поставив. Мій бойлер гріється 20 хвилин ( маленький), тому реле вмикає бойлер за 20 хвилин до жінчиного будильника, яка встає першою і вимикає, разом з моїм будильником, а я встаю останнім. Цілий день бойлер вимкнений. Наступний раз бойлер вмикається перед нашим приходом і вимикається в 22 00. Цілу ніч бойлер вимкнений. На вихідних працює цілий день, але на ніч вимикається і вмикається на 2 години пізніше.

Спочатку ставив реле Сонофф, а зараз поставив проставку в розетку Бліцвольф, стало ще зручніше. Та й модернізувати можна так любий бойлер. 

 

 

1572264854_w640_h640_umnaya-wi-fi-rozetka.jpg

Змінено користувачем nickel
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@dimon18 , а запчастини у вас водяться ? Чи може порекомендуєш де купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, nickel сказал:

Я собі відразу до бойлера смарт реле поставив. Мій бойлер гріється 20 хвилин ( маленький), тому реле вмикає бойлер за 20 хвилин до жінчиного будильника, яка встає першою і вимикає, разом з моїм будильником, а я встаю останнім. Цілий день бойлер вимкнений. Наступний раз бойлер вмикається перед нашим приходом і вимикається в 22 00. Цілу ніч бойлер вимкнений. На вихідних працює цілий день, але на ніч вимикається і вмикається на 2 години пізніше.

Спочатку ставив реле Сонофф, а зараз поставив проставку в розетку Бліцвольф, стало ще зручніше. Та й модернізувати можна так любий бойлер. 

 

ну на маленькому то зрозуміло, а на великому який смисл ? з однієї сторони термоізоляція не дає вихолонути за ніч сильно і вмикаєтся не на довго, з іншої, якщо таки вихолоне чи просто використали, то нагріти велику кількість води не одну годину треба і включати прийдется задовго до підйому, то ввечері й виключати вже нема смислу

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, MANJAK11 сказал:

ну на маленькому то зрозуміло, а на великому який смисл ? з однієї сторони термоізоляція не дає вихолонути за ніч сильно і вмикаєтся не на довго, з іншої, якщо таки вихолоне чи просто використали, то нагріти велику кількість води не одну годину треба і включати прийдется задовго до підйому, то ввечері й виключати вже нема смислу

Смисл в тому, що бойлер не буде підтримувати задану температуру води постійно, а лише тоді коли вона необхідна. І це дає суттєву економію, особливо якщо вдень нікого немає вдома. І чим більший бойлер, тим більша економія. Перевірено вже не на одному бойлері різних об'ємів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, nickel сказал:

Смисл в тому, що бойлер не буде підтримувати задану температуру води постійно, а лише тоді коли вона необхідна. І це дає суттєву економію, особливо якщо вдень нікого немає вдома. І чим більший бойлер, тим більша економія. Перевірено вже не на одному бойлері різних об'ємів.

дивно, з логічної точки зору так працювати не повинно, якщо вважати, що кінечна температура має бути однаковою. Тобто по логіці, якщо кінцева температура має бути приміром 70 градусів, при 65 градусах бойлер включаєтся на 10 хвилин, щоб догріти до 70 градусів і так на протязі дня разів пьять, то коли його виключити і лише ввечері включити, то він ту ж годину по їдеї й буде гріти, бо температура впаде явно нижче 65 градусів. Хай навіть трохи меньше буде гріти, але про яку тоді суттєву економію може йти мова. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, MANJAK11 сказал:

Хай навіть трохи меньше буде гріти, але про яку тоді суттєву економію може йти мова. 

Спробуй і взнаєш.  :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:

@dimon18 , а запчастини у вас водяться ? Чи може порекомендуєш де купити.

Я купував по соборності біля Хурми. Там різні запчастини по бойлерах/котлах і т.д

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

дивно, з логічної точки зору так працювати не повинно, якщо вважати, що кінечна температура має бути однаковою. Тобто по логіці, якщо кінцева температура має бути приміром 70 градусів, при 65 градусах бойлер включаєтся на 10 хвилин, щоб догріти до 70 градусів і так на протязі дня разів пьять, то коли його виключити і лише ввечері включити, то він ту ж годину по їдеї й буде гріти, бо температура впаде явно нижче 65 градусів. Хай навіть трохи меньше буде гріти, але про яку тоді суттєву економію може йти мова. 

Десь вже була про це мова.

І хтось писав, що мало допомагала така розетка з реле.  Тобто економія була така собі.

 

Дружина казала, коли я був за кордоном, то вони економили.

зранку вода поки всі встають. Потім до вечора не юзається майже.

То вона просто скручувала температуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Zheny@ сказал:

Дружина казала, коли я був за кордоном, то вони економили.

зранку вода поки всі встають. Потім до вечора не юзається майже.

То вона просто скручувала температуру.

І що багато зекономила? Вона фактично робила те, що я автоматизував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, nickel сказано:

І що багато зекономила? Вона фактично робила те, що я автоматизував :)

Глянув вартість розетки в 950 грн аж стало цікаво за скільки часу вона себе окупить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, nickel сказано:

 Вона фактично робила те, що я автоматизував :)

Не зовсім.  Вона просто зменшила температуру. Але ,як казав @MANJAK11 Бойлер великий 100л. поки нагріється.

Ну в теорії, можна було б ще й вимикати на день повністю.

 

57 хвилин тому, nickel сказано:

І що багато зекономила?

Кілька сот кіловат щомісяця.  Ніби трохи є.

 

В мене бойлер виведений на щиток в коридор На автомат.

Щось я не дуже хочу чіпляти в туалеті розетку, в яку вмикати ще одну розумну розетку, в яку вмикати бойлер.

Якщо я буду певен, що це дасть фінансовий ефект,  то можна і заморочитися.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Gendruk сказано:

Глянув вартість розетки в 950 грн аж стало цікаво за скільки часу вона себе окупить.

курва, обленерго висить особистий кабінет. падли.  Хтів глянути скільки "нагорало" поки мене не було.

але десь на ~500+ грн, проти ~700 грн зараз.

В місяць.

За рік мінімум окупиш. Або за півроку.  Все залежить від того, як ти використовуєш бойлер.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Gendruk сказано:

вартість розетки в 950 грн

альтернатива розетці

Таймер ADC-0420-40

сам таким користуюсь.... можна запрограмувати на тиждень по днях/годинах/хвилинах коли вмикати/вимикати.  дуже зручно... і дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

десь на ~500+ грн, проти ~700 грн зараз

І ти 200 грн. списуєш суто на нічні і денні вимкнення? Це нереально,  більша частина з них за рахунок меншого споживання гарячої води.

Якщо мене не зраджує пам'ять,  то в інструкції до мого 80-ти літрового бойлера,  чи то десь на сайті виробника,  фігурувала інформація,  що за добу на підтримання температури витрачається 1,5 кіловата.  Але невідомо для яких умов вони міряли (з якою дельтою температури). Якщо від 1,5квт на добу рахувати,  то більше 30-ти за місць навряд чи зекономиш,  тобто в районі 50грн.,  але то потрібно,  щоб 2/3 доби температура в бойлері була не вищою за кімнатну. 

Реальне споживання для підтримання можна перевірити в момент,  як доби на 2 з дому всі поїдуть: поставити бойлер на ватметр,  обнулити лічильник коли бойлер черговий раз закінчить гріти воду і вимкнеться.  А потім знову в кінці нагріву зафіксувати час і витрату енергії. На великому бойлері не сильно зекономиш,  реально лише вночі вимикати (точніше ввечері,  щоб запасу води вистачило, і вночі холодний стояв), і вмикати,  щоб на ранок якраз закінчував нагрів. Але навряд чи вдасться зекономити більше половини стандартного споживання.

Корисно не гріти на максимум,  а потім в крані розводити,  а гріти трішки гарячішу,  ніж стандартно береш з крану,  бо тепловтрати лінійно залежать від дельти температури води і приміщення,  де бойлер висить. А також менше навантаження на внутрішню емаль (теплове розширення), тому довше має без тріщин і корозії відслужити. А ще,  якщо діти Малі,  то і попектись можуть занадто гарячою водою. 

 

Змінено користувачем Unknown
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо купувати дорогий регулятор,  то довгенько окуповуватись буде. Якщо є нічний тариф і великий бойлер,  от тоді значно можна зекономити за рахунок таймера,  бо нічний нагрів компенсує тепловтрати добові. Наприклад на нагрів 100 літрів води від 20 до 50 градусів потрібно десь 3.5 кіловата.  Тобто якщо на вечір бойлер майже холодний,  то можна вночі 3 -- 3,5 кіловата з коефіцієнтом 0,5 загнати у воду. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так дешевле изоляцию увеличить. Или проточный поставить.

В итоге таймер нужен если большие простои бойлера когда он не греется.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...