Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

27 хвилин тому, nickel сказано:

Не допомогло.

Антивірус маєш на машині?

Щось не пам'ятаю, щоб питалися.

 

Знаю, що eset nod32 вміє "чудити".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Zheny@ сказал:

Антивірус маєш на машині?

Щось не пам'ятаю, щоб питалися.

 

Знаю, що eset nod32 вміє "чудити".

AVG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 3/24/2021 at 2:35 PM, Lisovic said:

якщо не заземлене то екрановані кабеля можуть зробити гірше.

Екрановані кабелі в незаземленому обладнанні можуть пошкодити обладнання? Можна детальніше про це?

У вас є досвід роботи з комутаторами Mikrotik? Вони досить цікаві по ціні, як вважаєте, достойна альтернатива б/в cisco чи Juniper?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Кіліманджаро сказано:

Екрановані кабелі в незаземленому обладнанні можуть пошкодити обладнання? Можна детальніше про це?

Якшо обладнання незаземлене то на його корпусі може бути присутній певний потенціал (напруга), різниця потенціалів між корпусами двох таких пристроїв може бути досить значна, а в екрановному кабелі екран з'єднується з корпусом пристрою, і при підключенні кабелю це може призвести до виходу з ладу порту чи навіть всього обладнання.

 

11 годин тому, Кіліманджаро сказано:

У вас є досвід роботи з комутаторами Mikrotik? Вони досить цікаві по ціні, як вважаєте, достойна альтернатива б/в cisco чи Juniper?

Мікротік може бути альтернативою хіба що длінку. б/в циска чи джуніпер буде значно функціональнішою, потужнішою і стабільнішою ніж мікротік і це при меншій ціні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.04.2021 в 22:19, Zheny@ сказал:

виключ всі.

Да, Женя, проблема виявляється в АВГ, якого ти порадив. :) Відключив і качається все без завтиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, nickel сказано:

Да, Женя, проблема виявляється в АВГ, якого ти порадив. :) Відключив і качається все без завтиків.

Я порадив АВГ ?

Можливо. ХЗ, не пам'ятаю.  Коли це було?

Останнім часом, якщо Він10, то я не ставлю і не рекомендую жодного антивіруса.

Якщо щось типу Він7, то з безкоштовного і міг порадити. Але то було давно.

 

Нагадай - тицьни носиком.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Я порадив АВГ ?

Можливо. ХЗ, не пам'ятаю.  Коли це було?

Останнім часом, якщо Він10, то я не ставлю і не рекомендую жодного антивіруса.

Якщо щось типу Він7, то з безкоштовного і міг порадити. Але то було давно.

 

Нагадай - тицьни носиком.

Та я не пам'ятаю де ти мені таке порадив. В мене Аваст стояв, а ти порадив АВГ, хоча це той самий антивірус, лише фейс відрізняється. Щось схоже ти і тоді сказав, як червоним пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Та я не пам'ятаю де ти мені таке порадив. В мене Аваст стояв, а ти порадив АВГ, хоча це той самий антивірус, лише фейс відрізняється. Щось схоже ти і тоді сказав, як червоним пише.

точно

згадав

 

Ти ще казав, що то один фіг. Але то було років 5 чи більше тому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Zheny@ сказал:

Ти ще казав, що то один фіг. Але то було років 5 чи більше тому!

До недавнього часу все було добре :)

Спойлер

У родителей сын семь лет не разговаривал. Они и свыклись с мыслью, что ребёнок родился немым. И вот сидят они, обедают. Вдруг сын ни с того ни с сего:

— Суп пересолен.

Родители, поражённые:

— Сынок, ты разговариваешь?! А раньше-то чего молчал?

— А раньше нормально было.

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

До недавнього часу все було добре

ну,  так завжди буває.  Вроді все добре і довго і класно ,а потім десь в один момент шота ламаєцця.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Інтернет датагруп, роутер Tenda F3.

В суботу пропав інтернет, довго говорили з тех. підтримкою, дійшли до того, що інтернет працює, якщо кабель під’єднати на пряму до комп’ютера, через роутер ніц. Спеціаліст казав, що він бачить мак усіх пристроїв в мережі домашній, хоча має бачити лише роутер.

Збив налаштування на заводські, перепрошив роутер, всьо гуд. Сьогодні включаю, інету немає, включив кабель на пряму - інтернет є, збив налаштування на роутері і все, на роутер більш не заходить через 192.168.....

Я так розумію за півтора рочки тенда відслужила своє? Якщо так, порадьте роутер для дому, основне навантаження дає телевізор, комп’ютером максимум 2-3 фільми скачати, вайфай. Бажано до 1000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із практики Asus, Zyxel, Dlink самі живучі, решта як повезе. Із моделі вибирай з підтримкою 5Ггц. Якшо WiFi клієнтів небагато то можеш не гнатись за mu-mimo (кількістю антен). Далі на свій смак.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Lisovic сказал:

Із практики Asus, Zyxel, Dlink самі живучі, решта як повезе. Із моделі вибирай з підтримкою 5Ггц. Якшо WiFi клієнтів небагато то можеш не гнатись за mu-mimo (кількістю антен). Далі на свій смак.

 

А є смисл брати гігабітний, якщо всерівно 100 мбіт інтернет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Arden сказано:

 

А є смисл брати гігабітний, якщо всерівно 100 мбіт інтернет?

1) перспектива.

2) між компами в квартирі Гігабіт.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Arden сказано:

А є смисл брати гігабітний, якщо всерівно 100 мбіт інтернет?

Я за гігабітний нічо не писав, це на твій смак 100мбіт чи 1Гбіт, хоча гігабітний буде краще, він і потужніший в плані обробки трафіку, ну і на перспективу.

Я писав за 5ГГц, в наш час це дуже потрібна опція, якшо живеш в квартирі а не у власному будинку, зараз 2,4 діапазон дуже загружений, і WiFi може працювати не дуже стабільно.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Lisovic сказал:

Я за гігабітний нічо не писав, це на твій смак 100мбіт чи 1Гбіт, хоча гігабітний буде краще, він і потужніший в плані обробки трафіку, ну і на перспективу.

Я писав за 5ГГц, в наш час це дуже потрібна опція, якшо живеш в квартирі а не у власному будинку, зараз 2,4 діапазон дуже загружений, і WiFi може працювати не дуже стабільно.

 

більшість глюків з вай фай це купівля дешманського роутера та економія на спічках.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, MACCEN сказано:

більшість глюків з вай фай це купівля дешманського роутера та економія на спічках.

Не тільки, при сильно загруженому ефірі навіть ентепрайз точки працюють нестабільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Lisovic сказано:

Не тільки, при сильно загруженому ефірі навіть ентепрайз точки працюють нестабільно.

 

є тут в мене один колега

То ми з ним воювали в мене на офісі з  віфі.

Вібір каналу. розташування точок. І т.д.

 

На фіналі зняв всі ТП-Лінки  940 з шаф та із-за шаф.  З тумбочок. Познімав дешманські ЕАР110.

Поставив 3 шт "домашніх" Deco M5

гарненько розставив на столах і тумбочках  і все.  Святий спокій.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...