Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, nickel сказано:

Наш принтер скоріше схожий на комп ніж на принтер до яких ти звик: має свою материнку, вінчестер, оперативку і мережеву.

 

То поміняйте мережеву. Але я думаю, це ви так плату форматера назвали.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

То поміняйте мережеву. Але я думаю, це ви так плату форматера назвали.

 

Ти, певно, обмежений трошки у знаннях промислової техніки. 

Якщо це великий "принтер / плоттер", то ним керує нормальний комп'ютер.  Можливо промисловий, із розпаяним на платі процесором і ОЗУ і підключеним вінчестером  і ОЗУ.  Або ж повноцінний ПК системний блок,  на 478 або 775 / 1155 / 1150 сокеті. Куди можна доставити / поміняти ОЗУ / мережеву і т.д. І все воно керується якоюсь Windows Embedded на основі ХР або 7,  то ніяких проблем. 

Ти плутаєш офісний великий мережевий принтер / МФУ.

 

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Zelensky сказал:

То поміняйте мережеву.

Нащо міняти мережеву, якщо з старим роутером вона працювала нормально?

18 минут назад, Zelensky сказал:

Але я думаю, це ви так плату форматера назвали.

image.thumb.png.73437d06a31aced043aa374aec7cc68c.png

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друканув два невеличких банери, але вони настільки швидко залетіли на принтер, що помилок не було і було б дивно якби були. Все буде видно завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ти плутаєш офісний великий мережевий принтер / МФУ.

 

Модель вказана не була. Відштовхувався від того, що стоїть у більшості.

 

6 хвилин тому, nickel сказано:

Нащо міняти мережеву, якщо з старим роутером вона працювала нормально?

 

Збийте новий роутер в дефолтові налаштування. І налаштуйте заново.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Спробуй там виставити "повний  дуплекс"

Так робити не можна, якшо виставляєш параметри вручну, то те саме треба робити і з іншої сторони, інакше інша сторона ці параметри буде виставляти на свій розсуд і часто такі параметри на тій стороні виявляються 10мбіт напів дуплекс, хоча можуть бути будьякі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Zelensky сказал:

Модель вказана не була. Відштовхувався від того, що стоїть у більшості.

Я відразу вказав, що принтер широкоформатний.

26 минут назад, Zelensky сказал:

Збийте новий роутер в дефолтові налаштування. І налаштуйте заново.

Який смисл? Я його з упаковки дістав з дефолтними налаштуваннями і в перший же день почалися проблеми з друком, навіть не встиг вай-фай налаштувати чи навіть в меню розібратися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

 

 

21 хвилин тому, nickel сказано:

Який смисл? Я його з упаковки дістав з дефолтними налаштуваннями і в перший же день почалися проблеми з друком, навіть не встиг вай-фай налаштувати чи навіть в меню розібратися.

 

А ну то там точно SPI firewall включений. Спробуйте його виключити. В налаштуваннях роутера на сторінці Security. 

On 18.03.2021 at 18:32, Zelensky сказано:

покажіть скрін сторінки Security.

 

Якщо не допоможе, міняти прошивку на роутрі або сам роутер.

Змінено користувачем Zelensky
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я запишусь на пиво),

новий роутер має гігабітний лан, а принтер 100мб (або навіть і гігабіт), але вони не контачать добре, або через криві дрова самого принтера, або через поганий кабель (малоймовірно так розумію).

і тут кілька варіантів, оновити фірмваре принтера (принаймні глянути чиє), понизити швидкість локалки, якщо можливо на арчері, або ж додати комутатор чи навіть старий адсл модем в якості комутатора, ну якщо десь в налаштування принтера є опція швидкості з"єднання, поставити її на 100 мегабіт, або і менше, головне, щоб не авто.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

@Zelensky і @Revolver  зможу глянути вже завтра, працюю до 17,00.

 

16 годин тому на форумі Tp-Link опублікували прошивку для роутера TP-link AX-1100 яка має виправити проблему по опису схожу на вашу.

https://community.tp-link.com/en/home/forum/topic/240274?page=1

 

До Archer C6 невідомо коли прошика буде. Можна звичайно шити якусь WRT,  але простіше поставити світчик 100 Мб і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Lisovic сказано:

Так робити не можна, якшо виставляєш параметри вручну, то те саме треба робити і з іншої сторони, інакше інша сторона ці параметри буде виставляти на свій розсуд і часто такі параметри на тій стороні виявляються 10мбіт напів дуплекс, хоча можуть бути будьякі.

вони через свіч в роутері бігають. Це ж не пряме з'єднання.  єдине, що змінилося, то це з'єднання примусове між мережевою на ПК і роутером на 1Гбіт.

Вже з принтером роутер з'єднується на 100Мбіт.

Добре було б побачити це все, так би мовити вживу. Щоб щось казати напевно.

 

ну і ще спадає а думку,  то це все ж роутер.

Зі старим все було ок. Трабли стали із появою нового.

Можна було б спробувати з'єднати ПК і принтер в мережу банальним Свічом, але чимось свіжішим.  Ну і роутер в той же свіч вмикнути.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є думка взяти на роботу свій домашній роутер і подрукувати через нього.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zelensky сказано:

Відштовхувався від того, що стоїть у більшості.

тобто 2 сторінки перед тим ти вже не осилив?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

вони через свіч в роутері бігають. Це ж не пряме з'єднання.  єдине, що змінилося, то це з'єднання примусове між мережевою на ПК і роутером на 1Гбіт.

Нє, ти не зовсім розумієш як воно працює, автоузгодження працює в межах одного кабелю, два пристрої які підключені кабелем домовляються за конфігуруванння порту кожен зі своєї сторони. Якшо ти з однієї сторони його виключаєш, то інша сторона налаштовує порт по своїй логіці, хтось ставить в максимум, а хтось рахує шо з кабелем проблеми і ставить в мінімум. І тут не важно хто на тому кінці тупий комутатор чи умна циска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Можна було б спробувати з'єднати ПК і принтер в мережу банальним Свічом, але чимось свіжішим.  Ну і роутер в той же свіч вмикнути.

Я пропонував підключити комп і принтер напряму на час друку, якшо все буде гуд, значить таки роутер, якшо тоже будуть проблеми то ковиряти вже комп і принтер.

 

А взагалі самий кращий варіант це заплатити комусь, хто в цьому розбирається, шоб приїхав і на місці подивився і спробував найти проблему. Бо може бути банально патчкорд неправильно обжатий

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Lisovic сказано:

Я пропонував підключити комп і принтер напряму на час друку, якшо все буде гуд, значить таки роутер, якшо тоже будуть проблеми то ковиряти вже комп і принтер.

 

А взагалі самий кращий варіант це заплатити комусь, хто в цьому розбирається, шоб приїхав і на місці подивився і спробував найти проблему. Бо може бути банально патчкорд неправильно обжатий

Та я це і безоплатно зроблю, час знайти.

Якщо хочеш отримати грошей - говори з @nickel-ом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Lisovic сказал:

А взагалі самий кращий варіант це заплатити комусь, хто в цьому розбирається, шоб приїхав і на місці подивився і спробував найти проблему.

Так не цікаво.

Спойлер

Ми цей роутер в кредит взяли. Я з цього факту ржу і кажу, що це єдине, що треба знати про нашу фірму. Анекдот про степлер в оренду пам'ятаєте?

Цитата

Бо може бути банально патчкорд неправильно обжатий

Та нормально він обжатий, до цього ж друкував.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Якщо хочеш отримати грошей - говори з @nickel-ом.

Я в Києві знаходжусь :) Та і такі маленькі системи мені не цікаві, тут більше гемору чим заробітку. Це якби nikel-ю надо було десяток каталістів настроїти з вланами і якусь isr-ку тоді да, можна було б і напрошуватись :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Та нормально він обжатий, до цього ж друкував

До цього на тому кінці міг бути 100мбіт порт, якшо пачкорд неправильно обжатий , не всі жили зажаті, чи кольори не в тій послідовності, то на гігабіті можеш получити веселі глюки

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Lisovic сказал:

Я пропонував підключити комп і принтер напряму на час друку, якшо все буде гуд, значить таки роутер, якшо тоже будуть проблеми то ковиряти вже комп і принтер.

Диму буде багато, якщо виявиться, що треба було через кросоверний кабель підключати? :)

Чи просто пінгуватися і друкувати не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Чи просто пінгуватися і друкувати не буде?

Перестане пінгуватись і друкувати не буде. Якшо з двох сторін відносно нове обладнання то воно саме визначить тип кабелю і сконфігурується. Від неправильного типу кабелю нічого не згорить.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zelensky виключення SPI firewall не допомогло. Заміна роутера на мій домашній також не допомогла. Зараз поставив заводський патч-корд також свій домашній, ніби обривів немає. Буду ганяти ще цілий день, але вже дивлюся що купити. Стоїть такий як на фото, а почав вибирати, так там тих типів кабелів як гною. Не знаю який обрати.

IMG_20210324_111519.thumb.jpg.0315f1e3a52c85531268c9094896c154.jpg

image.png.d3c50a71c1201ee54e72536d5457f9d6.png

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, nickel сказано:

Заміна роутера на мій домашній також не допомогла. Зараз поставив заводський патч-корд також свій домашній, ніби обривів немає. Буду ганяти ще цілий день

На такі малі відстані взагалі пофіг який кабель, аби контакт був. Бери будь-який 5е+мідь.

Змінено користувачем alexvvv
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, alexvvv сказал:

На такі малі відстані взагалі пофіг який кабель, аби контакт був. Бери будь-який 5е+мідь.

Ну а ті F-UTP, S-UTP та інші UTP також пофіг?

3 метра мені впритик вистачило, тому буду брати 5м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...