Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

50 хвилин тому, nickel сказано:

@Zelensky виключення SPI firewall не допомогло. Заміна роутера на мій домашній також не допомогла. Зараз поставив заводський патч-корд також свій домашній, ніби обривів немає. Буду ганяти ще цілий день, але вже дивлюся що купити. Стоїть такий як на фото, а почав вибирати, так там тих типів кабелів як гною. Не знаю який обрати.

 

image.png.d3c50a71c1201ee54e72536d5457f9d6.png

F-UTP - foiled (фольгований)  U-unshielded (не захищений) TP - Twisted Pair (вита пара)

S-FTP - S-screaned (екранований)

і далі по аналогії.

 

Самий простий - UTP.

Якщо поряд з кабелем еклектропроводка, то варто брати   SF-UTP. бери готовий кабель, обжатий. По кількості метрів від ПК до ПК. з запасом + - 1м, мало лі що куди посунути.

Але обов'язково мідний. Щоб ніякий не "біметал"!

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Де є вибір в наявності?

Якщо не багато, то в мене є чисто мідний зовнішній. десь 50-55м. 12грн/м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, nickel сказано:

Де є вибір в наявності?

Самого простого тобі я можу обжати.

Але з нашою здатністю десь здибатися в решті решт,  варіант відпадає. :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, frv сказано:

Якщо не багато, то в мене є чисто мідний зовнішній. десь 50-55м. 12грн/м

З металевим тросом? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Ну а ті F-UTP, S-UTP та інші UTP також пофіг?

3 метра мені впритик вистачило, тому буду брати 5м.

Я коли вдома кидав локалку, там метрів 20-30 треба було, то брав взагалі 4-ох жильний для економії, але саме основне що мідь, то працює ок.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Ну а ті F-UTP, S-UTP та інші UTP також пофіг?

3 метра мені впритик вистачило, тому буду брати 5м.

на 5 метрів пофіг ті екрани

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Ну а ті F-UTP, S-UTP та інші UTP також пофіг?

Бери звичайний UTP, для того шоб правильно працювали екрановані кабеля, то обладнання має бути заземлене, якщо не заземлене то екрановані кабеля можуть зробити гірше.

тільки не бери самі дешеві пачкорди, там якість гавно. Ми на роботу останнім часом берем digitus, це не molex звичайно але якихось явних косяків не в них не помічав.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це на моїх домашніх роутері і патчі цілий день пінг включений один раз. Завтра буду пробувати на робочому роутері і моєму патчі.

image.png.ab786a4b6c5deeed33e8944197b3ff41.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішили проблему з зупинкою принтера: на прохання директора, я віддав свого старого TP-LINK TL-WR842ND, а собі забрав нового. Я навіть радів такому халявному апгрейту, але недовго. Проблема обривів перемістилася з роботи до мене додому. На всякий випадок вирішив скачати на комп свої фотки з ГуглФото, недогледів і замість одного архіву, задав в налаштуваннях розбити фотки на 2-гігові архіви. Вийшло 19 архівів. Майже кожен архів качав по 2-3 рази через обриви. А одним архівом мабуть нереально скачати >40 гб. Гугл дає докачувати, але не кожного разу, чуть довше зазіваюся і вже не дає докачувати.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, nickel сказано:

Вирішили проблему з зупинкою принтера: на прохання директора, я віддав свого старого TP-LINK TL-WR842ND, а собі забрав нового. Я навіть радів такому халявному апгрейту, але недовго. Проблема обривів перемістилася з роботи до мене додому. На всякий випадок вирішив скачати на комп свої фотки з ГуглФото, недогледів і замість одного архіву, задав в налаштуваннях розбити фотки на 2-гігові архіви. Вийшло 19 архівів. Майже кожен архів качав по 2-3 рази через обриви. А одним архівом мабуть нереально скачати >40 гб. Гугл дає докачувати, але не кожного разу, чуть довше зазіваюся і вже не дає докачувати.

Онови прошивку на роутері. Уважно подивися маркування і онови. така фігня часом буває.

В мене на 2-х ноутах подібна проблема з WiFi. Вінда чиста все гуд, а відвалюється.  Ще я тільки не ставив офіційні дрова там, бо то ті, що вінда сама поставила.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zheny@ сказал:

Онови прошивку на роутері. Уважно подивися маркування і онови. така фігня часом буває.

В мене на 2-х ноутах подібна проблема з WiFi. Вінда чиста все гуд, а відвалюється.  Ще я тільки не ставив офіційні дрова там, бо то ті, що вінда сама поставила.

 

image.png.245d89a272e60447b5e3cc835f1bbe8b.png

 

І дрова я так само завжди ставлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

image.png.245d89a272e60447b5e3cc835f1bbe8b.png

А оце вже не цікаво..

бо це може бути глючний роутер, або порт, між іншим, всі порти однаково обриви дають?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

А оце вже не цікаво..

бо це може бути глючний роутер, або порт, між іншим, всі порти однаково обриви дають?

Зараз спробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи собі б/у cisco catalyst 2960 8 чи 16 портовий, вони зараз на олх недорого коштують. І зроби всю локальну мережу через нього, а роутер використовуй тільки для виходу в інтернет, багато проблем в роботі локалки пропадуть, і у випадку чого можна буде зайти і подивитись шо на порту відбувається.

Ну і треба шоб тоді хтось його базово настроїв, шоб можна було по ssh зайти.

Ну правда він буде зі 100 мегабітними портами і без веб морди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Lisovic сказано:

Купи собі б/у cisco catalyst 2960 8 чи 16 портовий, вони зараз на олх недорого коштують.

Це, відносно, професійна техніка, яка не потрібна 90% простих людей.

9 хвилин тому, Lisovic сказано:

а роутер використовуй тільки для виходу в інтернет,

це теж не зовсім  хороша ідея, якщо є обриви на стороні ЛАН-у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поміняти твій С6 на якийсь подібний Кінетік.

2-діапазонний WiFi і 4-портовий гігабітний ЛАН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це, відносно, професійна техніка, яка не потрібна 90% простих людей.

Ну так і не для дому я її пропоную. Тут від роботи локальної мережі залежить робота всього бізнесу, того є сенс раз потратитись. Хоча я б взяв краще cisco SG250-8, вони себе непогано показали, і мають нормальну веб морду.

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

це теж не зовсім  хороша ідея, якщо є обриви на стороні ЛАН-у.

Це хороша ідея і так рекомендовано робити. В купі з Л2 комутатором така схема ізолює точки відмови і дає можливість легше локалізувати проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Lisovic сказано:

Ну так і не для дому я її пропоную. Тут від роботи локальної мережі залежить робота всього бізнесу,

там АЖ 2 чи 3 ПК, включаючи принтер.

9 хвилин тому, Lisovic сказано:

В купі з Л2 комутатором така схема ізолює точки відмови і дає можливість легше локалізувати проблему.

МОїх мережевих знань не вистачає для таких заключень.  Не доводилося працювати з таким :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Lisovic сказано:

Для прикладу, отак на цисці виглядає "хєровий кабель"

cisco.JPG.fe52a2303aca56a9b6973efca143d94f.JPG

:( страшно признатися - я не поняв ніфіга.

Сєтєвік з мене так собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

:( страшно признатися - я не поняв ніфіга.

На цьому скріні ключове це: 3039 input errors, 2861 CRC

вказує на помилки контрольної суми, зазвичай таке буває якшо фігово обжатий чи прокладений кабель, хоча можуть бути і інші проблеми.

Ну а в загальному з цієї інформації можна багато зрозуміти про те що відбувається, навіть побачити шо на іншій стороні порт неправильно сконігурувався, чи порт перегружений і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...