Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Мабуть я зарано паніку посіяв. Загуглив файли для скачування великого розміру в двох різних кацапських провайдерів орієнтовно по 10 гіг кожен і поставив одночасно на скачування. Скачалися без переривань. Схоже це Гугл жлобиться нормально дати скачати.

Питання обривів на роботі закрито. Поговорити можна, але ніхто нічого купувати не буде. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Zheny@ сказано:

Це, відносно, професійна техніка, яка не потрібна 90% простих людей.

Купувати  керований свіч для 3-ох компів - це дуже "адекватна" порада.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, alexvvv сказано:

Купувати  керований свіч для 3-ох компів - це дуже "адекватна" порада.   

купувати керований свіч - правильна порада

керувати його для 3-х компів - не правильна.

 

Більше скажу, воно і для 20 компів не завжди треба. 

Звісно, що це правильно, але я повторюся,  не завжди і  не всім потрібно.

 

В мене в мережі (умовно) 2-3 десятка компів. Всіх включив у 48-портовий гігабітний тупий свіч. Бо задачі офісу, Ворд/ексель електронна пошта і  RDP десь в іншому кінці світу.

Мені треба стабільний нет! (оптика в якийсь кінетік і пара віфі точок). Все. Це якщо просто.

 

Якщо складніше, то ще хороший шлюз і файрвол із піднятим  антивірусом.

Сервер бекапів  (документи, шари і ключові тачки ). Сервер медка (прожорливий с*ука)

Можна АД підянти, але заради 20+ машин - сенсу не особо багато.

Можна пошту свою підняти, але для більшості вистачає і gmail-а.  Типу: прізвище.назва_контори@gmail.com і таких 20 штук. Не потрібно сервака тримати.

 

Якщо ще складніше, то вже можна задротствувати із керованими свчами, мікротіками, цисками і іншими правильними мережевими корпоративними приблудами. Але якщо дадуть бабла.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Купувати  керований свіч для 3-ох компів - це дуже "адекватна" порада. 

Питання не в кількості комп'ютерів, а в тому шо ця мережа робить. І якшо в Нікеля вона використовується для заробляння грошей то для нього це адекватна порада незалежно від кількості обладнання в мережі.

 

47 хвилин тому, Zheny@ сказано:

В мене в мережі (умовно) 2-3 десятка компів. Всіх включив у 48-портовий гігабітний тупий свіч. Бо задачі офісу, Ворд/ексель електронна пошта і  RDP десь в іншому кінці світу.

Мені треба стабільний нет! (оптика в якийсь кінетік і пара віфі точок). Все. Це якщо просто.

Воно просто поки в такій мережі шось не стається. В когось глюкануло сєтєвуху пішов шторм і сєтка лягла, зробили петлю - сєтка лягла, хтось приніс з дому роутер, шоб собі wifi зробить, воткнув не тою стороною і половина компів получила лівий ІР, і бігаєш по всіх кабінетах шукаєш винного, навіть банальний конфлікт ІР розрулюється за пару хвилин. Це все із власного досвіду пишу. В нас тоже колись так економили, і по ресторанчиках ставили тупі д-лінки, я два роки добивався шоб поміняти їх на cisco sb керовані, зато вже пару років петлю чи шторм видно тільки в забіксу, робота інших при цьому не страждає.

По офісу тоже не хотіли давати грошей ні на нормальний маршрутизатор ні на комутатори, коли пару раз вісанувся старий l2 HP який був у якості ядра, так зразу найшлись гроші на і нормальні juniper комутатори, і на маршрутизатори. Зато зараз я вже забув коли останній раз шото з мережею на офісі ставалось.

 

Зараз на вторичці повно б/у комутаторів керованих в хорошому стані, і по ціні виходять вони як нормальний новий тупий свіч, при цьому можливостей для адміна дають значно більше.

Ми не давно для нашого СБ брали б/у poe комутатори cisco на 48 портів по 3т грн за штуку, шо вийшло дешевше чим 24 портові кітайці, які вони брали до цього. Причому працюють вони значно краще і стабільніше чим нові кітайці.

Змінено користувачем Lisovic
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Lisovic  ти мислиш корпоративними масштабами. В малому бізнесі все простіше: "принцип розумної достатності"

 

3 хвилин тому, Lisovic сказано:

В когось глюкануло сєтєвуху пішов шторм і сєтка лягла,

це не так часто буває, зазвичай комп з мережі викинуло.

3 хвилин тому, Lisovic сказано:

, зробили петлю - сєтка лягла,

Хто? я один, хто може когось кудись включити. немає "відділу ІТ" , де кожен робить що вважає за потрібне  і не ставить до відома інших!

4 хвилин тому, Lisovic сказано:

хтось приніс з дому роутер, шоб собі wifi зробить

Зазвичай до мене самі приходять, я хочу, ось роутер - настрой. Якби самі зробили, то пішли б додому з трудовою в той же день!

 

5 хвилин тому, Lisovic сказано:

Це все із власного досвіду пишу. В нас тоже колись так економили, і по ресторанчиках ставили тупі д-лінки, я два роки добивався шоб поміняти їх на cisco sb керовані, зато вже пару років петлю чи шторм видно тільки в забіксу, робота інших при цьому не страждає.

По офісу тоже не хотіли давати грошей ні на нормальний маршрутизатор ні на комутатори, коли пару раз вісанувся старий l2 HP який був у якості ядра, так зразу найшлись гроші на і нормальні juniper комутатори, і на маршрутизатори. Зато зараз я вже забув коли останній раз шото з мережею на офісі ставалось.

Перечитай ще раз перше речення в дописі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

@Lisovic  ти мислиш корпоративними масштабами. В малому бізнесі все простіше: "принцип розумної достатності"

Я мислю власним досвідом і набитими шишками, і сєтівіком я став не зразу, пройшов весь шлях від хелпдеска до головного системного адміністратора, того всьо шо я описав я відчув на власній шкурі, як і поїздки у вихідні на інший кінець Києва розрулювати кільце на ресторанчику.

Наша компанія по міркам корпоративного сектору досить маленька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Lisovic сказано:

Я мислю власним досвідом і набитими шишками, і сєтівіком я став не зразу, пройшов весь шлях від хелпдеска до головного системного адміністратора, того всьо шо я описав я відчув на власній шкурі, як і поїздки у вихідні на інший кінець Києва розрулювати кільце на ресторанчику.

Наша компанія по міркам корпоративного сектору досить маленька.

Я про шишки знаю як і про досвід.

Але коли ти приходиш до шефа, дайте грошей на потужний ПК, який буде замість сервера. І то носом крутять...

Вже не кажучи про + - справжні сервера.

там, де я зараз, кілька років тому стойку купили!  Для серваків. Про що далі говорити. Фірма 20+ років існує.

Добре, що хоч "Пєтя" навчив дечому.  То хоч ЮСБ кармани покупляли для бекапів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ от тобі для прикладу самий дешевий тупий гігабітний 48 портовий комутатор на розетці

https://rozetka.com.ua/tp_link_tl_sg1048/p166290/

А от такий же гігабітний комутатор тільки б/у циска привезена з закордону.

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/kommutator-cisco-ws-c2960g-48tc-l-b-u-IDL0gcy.html?sd=1#6bb91b3ee9

 

А якшо є можливість взяти в сіру, то з e-bay можна ще дешевше привезти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Lisovic сказано:

А якшо є можливість взяти в сіру, то з e-bay можна ще дешевше привезти.

Вот для прикладу https://www.ebay.com/itm/Juniper-EX2200-48-Port-Ethernet-Switch-EX2200-48T-4G/154368012324

Доставка ще буде приблизно 30$, ітого менше 100$ за хороший гігабітний комутатор L2+

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Lisovic сказано:

@Zheny@ от тобі для прикладу самий дешевий тупий гігабітний 48 портовий комутатор на розетці

https://rozetka.com.ua/tp_link_tl_sg1048/p166290/

А от такий же гігабітний комутатор тільки б/у циска привезена з закордону.

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/kommutator-cisco-ws-c2960g-48tc-l-b-u-IDL0gcy.html?sd=1#6bb91b3ee9

 

А якшо є можливість взяти в сіру, то з e-bay можна ще дешевше привезти.

Тут "пунктик", ніякої б.в. техніки! 

Я все сам розумію. Я теж  ЗА, купити  шикарний ноут на і7 за тих самих 15 000, стільки ж коштує новий на і3, в кращому випадку!

Я ЗА, щоб купити б.в. 4-головий сервак, де 256Гб ОЗУ, і вінтів на 1Пб на  всі потреба! (хоч весь офіс в віртуалку зажени!), б.в. в ту ж ціну, що вартує звичайний 1-юнітовий 4ядерний і 32 озу  для "хватить на 1С". ..

 

ай.. ми ні про що сперечаємося.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Тут "пунктик", ніякої б.в. техніки! 

Ну так ти шефу і кажи, шо вот можна взяти дешевше, краще і з той же рік гарантії шо і в нового.

В останній партії шо ми брали, комутатори були з германії і там навіть пилюки на вентиляторах не було, з виду взагалі як нові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не сип мені сіль на рану.

 

Тут не завів пошту людям, бо переліку не надали - уволєн!

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Тут не завів пошту людям, бо переліку не надали - уволєн!

де такий неадекват керує?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вже затрахався. Спробуйте, кому не важко, з своїх ГуглДисків скачати файли на комп. Є папки з екселевськими файлами, качаю їх архівом з Диска, розмір архівів 100-300 мб, ще жодного не вдалося скачати за більше ніж годину часу. @sanbOK ти не міг би глянути в чому проблема?

Обриває рівно на 40 мб.

 

Безымянный.png

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибираю менше папок з файлами, щоб було менше 40 мб. Докачує до 100% і знову помилка, дещо таки скачав з надцятої спроби. Нижче два різних скріна, одна й та сама закачка.

 

Безымянный1.png

Безымянный2.png

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, nickel сказано:

Вибираю менше папок з файлами, щоб було менше 40 мб. Докачує до 100% і знову помилка, дещо таки скачав з надцятої спроби. Нижче два різних скріна, одна й та сама закачка.

хз, нормально качає файл 500Мб - менше хвилини, кілька різних качав +/- одинакового розміру.

1507143293_.thumb.png.555db8add1391c4dba0009f77de6735d.png

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Bliksss сказал:

хз, нормально качає файл 500Мб - менше хвилини, кілька різних качав +/- одинакового розміру.

Запідозрив Оперу і не промахнувся. Мозіла з першого разу скачала, на 38 мб швидкість сильно впала, а далі знову качала на максимумі. Тепер шукаю і длубаюся в Опері. Дуже вже люблю цей браузер. Ще з тих часів поки вони на Хроміум не перейшли.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Тепер шукаю і длубаюся в Опері.

впн - вимкнутий був? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З розширень стоїть лише блокування реклами від Опери і Notifier for Gmail, обидва відключав - не допомогло.

Що цікаво в Мозілі ГуглДиск чомусь вирішив, що архів не скачався і видав повідомлення як на скріні. Погрався з куками, як радилося по посиланню на скріні "Докладніше". Також не допомогло. Ідей поки немає та і йух з ними. Треба прайси готовити, які скачав. :)

1148877319_.png.a9868395a9fd7eda7a815b6a09466d8f.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Firefox крутий :)

Завжди виручає. 

На роботі є потреба на спец сайтах шифрувати документи - для судів чи інших держустанов. (не шифрувати ,а  підписувати ключем) .

Хром не давав скачати підписаний файл. Файрфокс тіко клац і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще тут по діагоналі пройшовся по тексту. Не впевнений, що все перепробував, але не допомогло.

В режимі Інкогніто проблема не зникає, але також з'являється віконечко як в Мозілі "Не вдалося завантажити файл" і він дійсно навіть не пробує завантажуватися.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Ще тут по діагоналі пройшовся по тексту. Не впевнений, що все перепробував, але не допомогло.

В режимі Інкогніто проблема не зникає, але також з'являється віконечко як в Мозілі "Не вдалося завантажити файл" і він дійсно навіть не пробує завантажуватися.

 

Цитувати
На странице сайта гугл-диска
1. Нажмите на замочек в левой части адресной строки
2. Нажмите в выпавшем окошке на ссылку Cookie
3. В открывшемся окне выберите вкладку "заблокировано"
4. Отмените блокировку тем адресам, которые в этом списке
 

Або:

 

зображення.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...