Перейти до змісту

Втік кіт. Пн.Ринок - вул.Кравчука.


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня.

26.01 в дворі будинку по вул. Гордіюк, 45 (навпроти Торби, що на 40-му) втік рудий пухнастий невеликий кіт. Побіг орієнтовно в сторону дитячого садка, будівництва церкви та двору будинку №41. Може відгукуватись на клацання пальцями, шарудіння пакетом з кормом та ім'я Блош. Якщо раптом хтось побачить чи почує в під'їзді - прошу повідомити.

Дякую.

 

blosh.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Ko3bMa сказано:

втік рудий пухнастий невеликий кіт

"настоящєму коту і в январє март!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припленталось нарешті. Вийшли на нічне "чергування", відізвався на голос зі сторони 21 школи, майже біля місця, де втік.

 

Отже, по пошуковим заходам і сумарно по порадам. 

 

- Кликали одразу після втечі в районі 2-3 дворів навколо, десь до 2 ночі. Питали у всіх місцевих собачників. Результат: перші контакти; кота нема.

Одразу зробили повідомлення в фб групи "Загублені та знайдені тварини. Луцьк та Волиньська обл" та "Теревені про Луцьк", вайбер група ОСББ (можна попросити голову вашого ОСББ переслати іншим головам). Результат: відписало\поширило багато людей; кота нема.

- На наступний ранок роздрукували (Лакі-друк, взуттєва фабрика, центральний вхід, наліво, другий поверх, наліво, оф.№1) і наклеїли оголошення на зупинках, прохідних дворах, смітниках і деяких під'їздах (широкий скотч, канцелярський ніж і клей-олівець; те ж приміщення далі по Єршова має канцелярську типу гуртівню). Питали всіх дітей, які грались в дворах, двірників та бабушок з собачками. Ввічливе "добрий день" робить дива. Результат: охоплення ще більшої аудиторії, почали вже відповідати "так, в курсі, читали оголошення\бачили пост". Кота все ще не було.

- Близько шостої в фб почали писати що бачили схожого біля 21 школи. Схожий, але не наш. Шукали в підвалі сусіднього будинку. Результат: рана на голові від удару об низьке перекриття (будете там - вдягайтесь відповідно), скелет кота. Не нашого.

- Нічне чергування, з кисканням і трясінням кормом. Відізвався.

 

Загальні поради:

Одразу після втечі коти дуріють і можуть сидіти в вас під боком і не подавати жодного звуку. Шукати краще ввечері і вночі, коли їх попускає, звуків та шуму стає менше і вони стають активнішими. Денні ж чергування дозволяють розширити аудиторію пошуку. Обов'язково беріть з собою ліхтарі, дуже бажано з лінзою-зумом - дуже допомагає висвітлювати їх очі здалеку і освітлювати гілки дерев. Беріть з собою корм. Настрій типу "ай він пропав, ай як це без котика тепер, ай коробочка\туалет\миска про нього нагадує" краще душити одразу - ви не знаєте, що з ним, і тому не робіть висновків, які нічого крім шкоди не принесуть. Кіт може прийти на другий день, а може і на другий тиждень, але пошуки бажано не припиняти, щоб хоч інколи чув голос. В нашому випадку котяра тхне гумою і мастилом, видно сидів на колесі і грівся біля теплого мотору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя скотиняка повернулась через 2 тижні з кліщем на спині. Вилікували і більше не хотіли випускати на вулицю. Але почав дряпати двері. Результат - пішов вже з кінцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, volks сказано:

Моя скотиняка повернулась через 2 тижні з кліщем на спині. Вилікували і більше не хотіли випускати на вулицю. Але почав дряпати двері. Результат - пішов вже з кінцями.

який в тебе був кіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, volks said:

Моя скотиняка повернулась через 2 тижні з кліщем на спині. Вилікували і більше не хотіли випускати на вулицю. Але почав дряпати двері. Результат - пішов вже з кінцями.

В нас колись була кішка, пішла на Новий Рік, через тиждень прийшла. На наступний НР знову пішла - і з кінцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

В нас колись була кішка, пішла на Новий Рік, через тиждень прийшла. На наступний НР знову пішла - і з кінцями.

Десь на НР краще за тебе годували!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Якби ж то. Стара була вже.

не стала псувати свято своєю смертю. Може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, volks сказано:

Звичайний чорний. Десь 1.5 року.

До мене якраз прибився чорний, висловухий, короткошерстий десь 2 місяці тому, може це твій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, case_l сказал:

До мене якраз прибився чорний, висловухий, короткошерстий десь 2 місяці тому, може це твій?

Можливо за 15 років вже став і висловухим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, volks сказано:

Можливо за 15 років вже став і висловухим.

він в тебе молодо виглядає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

він в тебе молодо виглядає

Ну так а що йому старіти раніше часу. Жизнь маліна - спи і їж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Oli said:

На майбутнє, ціна питання 30-60грн

Ви ніколи не бачили котячі нашийники на гілках і на землі? Або як кіт зачіпляється таким "питанням" за ту ж гілку і висить на ньому? Або як пробує прокусити і не може закрити рота бо нижню щелепу загнав під нашийник? Я бачив кожен з цих випадків.

Далеко не кожному підійде таке рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ko3bMa сказано:

Ви ніколи не бачили котячі нашийники на гілках і на землі? Або як кіт зачіпляється таким "питанням" за ту ж гілку і висить на ньому? Або як пробує прокусити і не може закрити рота бо нижню щелепу загнав під нашийник? Я бачив кожен з цих випадків.

Далеко не кожному підійде таке рішення.

Хм... Не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...