Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Zelensky сказал:

Отак :(

 

Із 43 відомих випадків заражень на штам COVID-19 «омікрон» у США, більшість виявлено у вакцинованих осіб. 

 

https://www.radiosvoboda.org/a/news-covid-omikron-doslidzhennya/31604762.html

 

Там же зазначається:

1) всі вакциновані хворіють в легкій формі.

2) додаткова вакцинація від COVID-19 допомагає посилити захист проти Омікрону

 

Тому в січні готуйся на ще одну прививочку. І не забувай - держава піклується про тебе. )

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, weldermaster сказано:

І не забувай - держава піклується про тебе.

 

Наївний ви :(

 

Тому хліб вже по 20 грн.

Гречка 50 грн.

Олія 60 грн.

 

А з нового року ще дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Cherman сказано:

А хто тобі сказав, що в мене криївки бункера нема? В мене багато що є.

 

Ну, значить я недарма писав, що треба мати бункер.

Є вдячні слухачі.

Буду писати ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Zelensky сказал:

Тому хліб вже по 20 грн.

Гречка 50 грн.

Олія 60 грн.

Не буду зараз шукати, але попадалися статті, де вказувалося що люди з зайвою вагою важче переносять Ковід19.  Держава піклується про тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zelensky сказал:

А з нового року ще дорожче.

Переходьте на польські продукти. Там і якість і ціна нормальна. Сьогодні купував mleko по 24грн. Якість норм.

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, weldermaster сказано:

Переходьте на польські продукти. Там і якість і ціна нормальна. Сьогодні купував mleko по 24грн. Якість норм.

 

Радий за вас. Але я живу в Луцьку.

 

Купую на ГПЗ фермерське молоко по 18 грн. підтримую Украънського виробника.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, weldermaster сказано:

 люди з зайвою вагою важче переносять Ковід19.  Держава піклується про тебе.

 

Ага, особливо актуально це для людей з нормальною вагою. Як то кажуть поки товстий схудне, худий - здохне :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Zelensky сказал:

Ага, особливо актуально це для людей з нормальною вагою. Як то кажуть поки товстий схудне, худий - здохне :(

 

Все буде добре. Треба лише трохи почекати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, weldermaster сказано:

Все буде добре. Треба лише трохи почекати. 

 

Розкажіть ще про цю казку, як держава піклується про своїх громадян. А то я щось заснути не можу :(

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.12.2021 at 18:41, xc90 сказано:

Малась, напевно, на увазі найперше ЛМР. Не подумав?

Вибачєй, не подумав, не стало мені _такої_ фантазії )))

ти про це: 

On 12.12.2021 at 01:52, Nokian сказано:

що в червоній ,чи не червоній зоні область, визначається здало керівництво області котлету в Київ,чи ні.

Звісно ж про це не пишуть в засобах дезінформації.

Думай Те.

о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, weldermaster сказано:

Переходьте на польські продукти. Там і якість і ціна нормальна. Сьогодні купував mleko по 24грн. Якість норм.

Ще не знаю Точно за полські продукти, а хімія побутова польська та німецька виготовляються переважно під Луцьком.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.12.2021 at 18:24, MANJAK11 сказано:

так брехуни порохоботи як були при владі, так і лишились, тому ми й в червоній досі і залишаємся. То мабуть якийсь когнітивний диссонанс, знати, що два ковідних відділення закривають, бо нема кого лікувати і вважати, що ми обгрунтовано в червоній зоні. 

не знаю, до чого тут пороходроти, але закривати ковідні відділення - це провідна світова практика, світових лідерів з широкомасштабної примусової вакцинації ;) 

ще 20.04.2021 в новинах писали, що Ісраель закрив два останні ковідні відділення. перший нюанс в тому, що ковідні хворі від цього не випарувались - їх просто перевели в інші , не-ковідні відділення  Ісраельських лікарень (власне, як і мені лікували запалення легень в педіатрії, а не в інфекційній лікарні). другий нюанс - вже за чотири місяці, госпіталізованих з ковідькою в Ісраелі стало в 5 (п'ять) разів більше, ніж було на момент новини, і тільки на початку листопада 2021 рівень госпіталізованих знизився до рівня кінця квітняimage.thumb.png.a2b9e24f9a8de3115c0e070a9c52f0be.png

 

ну, і щодо "закривають відділення в Боголюбах" і "закрили два останні в Ізраїлі"... слова - схожі, але суть трохи різна.

в Боголюбах їх вже було 5, якщо одне закрити - кардинально це ситуацію не міняє, і в новинах писали: "Про це повідомляє речник медичного закладу Андрій Гнатюк. 
Він додає, що вже сьогодні, 8 грудня, призупинило роботу одне з відділень. Відомо, що таке рішення прийняли через зменшення кількості пацієнтів."

"призупинити роботу" і "закрити" - не одне і те ж саме.

хоча, як на мене, взагалі нелогічно тримати 5 відділень в ковідному госпіталі.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Nokian сказано:

Ще не знаю Точно за полські продукти, а хімія побутова польська та німецька виготовляються переважно під Луцьком.

це і в Бєдронці, і в Ліддлі, і у всіх-всіх польських мережах? :blink:

чи тільки та продукція, що в районі Юванта продається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, dogbees сказано:

це і в Бєдронці, і в Ліддлі, і у всіх-всіх польських мережах? :blink:

чи тільки та продукція, що в районі Юванта продається?

Ну я ж відповідав юзеру, котрий купував Млєко не в Бедронці , чи Лідлі, а на ЛПЗ.

Ну і везуть до нас польське, німецьке чи білоруське  по твоєму саме якісне, чи хоча б середньої якості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну я ж відповідав юзеру, котрий купував Млєко не в Бедронці , чи Лідлі, а на ЛПЗ.

ну він не стверджував, що купував саме на ЛПЗ ))

може, родичі передають, чи знайомі йому совають ))

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну і везуть до нас польське, німецьке чи білоруське  по твоєму саме якісне, чи хоча б середньої якості?

а це вже трохи інше питання...

хоча доволі регулярно беру на Варшавці вагові польські кабаноси формату "хмизок" - тоненькі такі, в непрезентабельній поліетиленовій упаковці, із задекларованим вмістом білку 24г/100г - мені здається, якість їх набагато вища, ніж в будь-яких наших виробників, а по ціні - взагалі поза конкуренцією. польське молоко на Варшавці не наважився б купити, то тут за якість нічого не скажу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Zelensky сказано:

 

Розкажіть ще про цю казку, як держава піклується про своїх громадян. А то я щось заснути не можу :(

 

Що ти зробив для держави? Щоб про тебе піклуватись 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, dogbees сказано:

польські кабаноси

Впевнений, що вони польські?

Ще 100 років тому вся контрабанда в Однсі робилася на Малій Арнаутській..)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Що ти зробив для держави? Щоб про тебе піклуватись 

 

Сплатив усі податки. Якщо держава не хоче про мене піклуватись - нехай все поверне назад.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб трохи розбавити молочну-ковбасну лірику

Quote

В Україні дозволять робити щеплення додатковою дозою вакцини проти COVID-19 людям з ослабленим імунітетом.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко підпише наказ про додаткову дозу 13 грудня, про це він повідомив під час брифінгу, пише "Українська правда".

Йдеться не про бустерну, а саме додаткову дозу для імунокомпроментованих людей.

"40 % дорослих українців – 12 млн 457 тис. вже отримали повний курс вакцинації. Досягнувши цієї позначки, Україна виконала цільовий орієнтир, встановлений ВООЗ.

Сьогодні я підпишу наказ, який схвалить позицію національної технічної групи експертів з імунопрофілактики та дозволить вводити додаткову дозу вакцини від COVID-19", – сказав Віктор Ляшко.

За його словами, додаткова доза вводиться з метою досягнення кращого захисту українців, які за станом свого здоров’я, мають нижчу ефективність вакцин у порівнянні з іншими людьми.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Що ти зробив для держави? Щоб про тебе піклуватись 

А що такого зробила держава, коли отримала можливість розпоряджатися всім майном та ресурсами України?

Чесно вона по твоєму це майно та ресурси ділить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, xc90 сказано:

Щоб трохи розбавити молочну-ковбасну лірику

підтримаю постом по сабжу: 

Цитувати

У січні Південна Корея запустить пілотний проект з використання штучного інтелекту, розпізнавання облич та тисяч камер відеоспостереження для відстеження людей, інфікованих коронавірусом.

Джерело: Reuters

Деталі: Державний проект запрацює в місті Пучхон.

Південна Корея вже має агресивну високотехнологічну систему відстеження контактів, яка збирає записи кредитних карток, дані про місцезнаходження мобільних телефонів та записи з камер відеоспостереження, а також іншу особисту інформацію.

Пропонована система використовуватиме алгоритми штучного інтелекту та технологію розпізнавання осіб для аналізу відеозаписів, зібраних більш ніж 10820 камерами відеоспостереження, та відстеження переміщень інфікованої людини, всіх, з ким вона тісно контактувала, та наявності маски. Згідно з планом, система може одночасно відслідковувати до десяти осіб за 5-10 хвилин, скорочуючи час, що витрачається на ручну роботу, яка займає від півгодини до години для відстеження однієї людини.

корона так чи інакше мине, а системи тотального стеження залишаться ;) 

 

в нас в сортирах ТЦ також хочуть терористів мочити "деперсоналізовано" стежити:

Цитувати

«Будуть встановлені спеціальні камери у торговельних центрах на рівні областей країни, які дозволять побачити, скільки людей не використовують маски, чи дотримуються соціальних дистанцій» — розповів Ігор Кузін.

Головний санітарний лікар України також зазначив, що ВООЗ запустить найближчим часом пілот про деперсоналізований моніторинг стану ситуації з дотриманням протиепідеміологічних вимог.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Nokian сказано:

А що такого зробила держава, коли отримала можливість розпоряджатися всім майном та ресурсами України?

Чесно вона по твоєму це майно та ресурси ділить?

Та не чесно, але ми самі вибирали тих хто керує державою 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Та не чесно, але ми самі вибирали тих хто керує державою 

Ну нє.я в 73 % не входив.

Варто би так зробити, щоб хто обрав владу, той і мав перед нею зобовязання.

Тоді би краще думаЛИ.

За кого голосувати.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну нє.я в 73 % не входив.

Варто би так зробити, щоб хто обрав владу, той і мав перед нею зобовязання.

Тоді би краще думаЛИ.

За кого голосувати.

Вибирає більшість, пох, входиш ти в ті 73 чи ні. Ну і відповідно, якщо ти меншість, мусиш підтримувати більшість, ну принаймі жити по їх правилах. Демократія бля. А по іншому ніяк, ну варіанти є, але то в нас не спрацює. Якщо що, я не за кого не голосував, з тих що були

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Вибирає більшість, пох, входиш ти в ті 73 чи ні. Ну і відповідно, 

 

От того, що більшість упоротих, тому Україна в аутсайдерах :(

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...