Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, xc90 сказано:

тобі вже колять бустер?

 

Та ви самі вже все сказали:

 

  

On 02.12.2021 at 21:31, xc90 сказано:

p.s. Якщо на момент 6міс після другої дози буде доступний і рекомендований бустер - буду вакцинуватись. 

 

On 26.08.2021 at 11:45, xc90 сказано:

Тут, імхо, більше геополітика замішана, ніж реальна доказова медицина. Розказав би щось про результати третьої дози - на скільки виріс рівень антитіл чи що. Коли ти президент країни з напів-імперськими замашками - то можна хоч щотижня колотись.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Zelensky said:

 

@d.u.a.l мені не друх. А який він в реальному житті я незнаю.

Вело-льотчик, за сумісництвом брат по розуму. Не включай окуня хоч раз - за Дуала тільки ти і Алєкс Ес тут торочите. 

І хоч він мені теж свого часу добряче мінусів наліпив - краще вже отримувати в "політиці" мінуси, ніж від таких упоротих, як тут. 

7 minutes ago, Zelensky said:

 

 

Just now, Zelensky said:

 

Та ви самі вже все сказали:

 

  

 

Ти можеш балаболити ще довго, але на відповідь особливо не очікуй. Пояснюю вдруге і востаннє - моє особисте бажання чи небажання колоти бустер не приплітай до того, що робиться в інших країнах. Я живу в Україні і в нас спочатку колективний імунітет, далі можливо бустер для груп ризику. А вже потім - бустер для усіх бажаючих. 

Появиться дослідження, де покажуть відсутність росту антитіл після бустеру - засумніваюсь в необхідності. Не помиляється тільки Нокіан, який все про всіх знає:D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 хвилин тому, xc90 сказано:

Ти можеш балаболити ще довго, але на відповідь особливо не очікуй. Пояснюю вдруге і востаннє - моє особисте бажання чи небажання колоти бустер не приплітай до того, що робиться в інших країнах. Я живу в Україні і в нас спочатку колективний імунітет, далі можливо бустер для груп ризику. А вже потім - бустер для усіх бажаючих. 

Появиться дослідження, де покажуть відсутність росту антитіл після бустеру - засумніваюсь в необхідності. Не помиляється тільки Нокіан, який все про всіх знає:D

 

все що я писав - справджується на відміну від того, що пишите ви. Якщо те що ви пишите не справджується значить балабол не я.

 

Ви казали, що бустерів не буде. Тепер кажите: ну може буде, як буде - піду. Як вуж на скорорідці.

 

On 26.08.2021 at 11:19, xc90 сказано:

Істина одна, але навряд на стороні антиваксів:)

 

Звідки така реальність взялась? З терміну дії сертифікату в Дії? Ще жодна країна в світі такого не практикує (і, зважаючи на вже достатній термін наявності вакцини в світі - навряд запропонують). Є лише дві держави: Ізраїль і США, які хочуть давати третю (не новий курс вакцинації) / бустерну дозу вакцини, з чим не згідні чи не усі притомні організації в сфері охорони здоров'я.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Zelensky said:

все що я писав - справджується на відміну від того, що пишите ви. Якщо те що ви пишите не справджується значить балабол не я.

От ведусь вкотре:(

Все, що пишеш ти тут - це ниття, як страшно жити і як тебе насильно вакцинували. Краще б вже ти балаболив, ніж нив.

3 minutes ago, Zelensky said:

Ви казали, що бустерів не буде. Тепер кажите: ну може буде, як буде - піду. Як вуж на скорорідці.

Ти висмикнув цитату, але про контекст "забув". Почалось (як видно з цитати) все з терміну дії сертифікату в Дії. Ти почав нити, що через 6 місяців змусять тебе колоти бустер (і навіть 200$ не дадуть).Зараз усі  сертифікати діють рік і ніхто тебе не змушує колоти бустер. То хто балабол?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, xc90 сказано:

Зараз усі  сертифікати діють рік і ніхто тебе не змушує колоти бустер

 

Як видно, терміном дії сертифікатів крутять, як заманеться. Спочатку був термін дії 6 міс. Але люди почали обурюватись, то зробили 12 міс. Щоб загнати побільше в стойло.

 

І як видно це не останній раз міняють термін дії сертифікату. Це рішення суто політичне :(

 

МОЗ нагадує про нові правила карантину та зменшення терміну дії жовтих COVID-сертифікатів

 

У Велицій Британії взагалі висувають ідею колоти кожні 3 місяці.

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

Як видно, терміном дії сертифікатів крутять, як заманеться. Спочатку був термін дії 6 міс. Але люди почали обурюватись, то зробили 12 міс. Щоб загнати побільше в стойло.

 

І як видно це не останній раз міняють термін дії сертифікату. Це рішення суто політичне :(

 

МОЗ нагадує про нові правила карантину та зменшення терміну дії жовтих COVID-сертифікатів

 

У Велицій Британії взагалі висувають ідею колоти кожні 3 місяці.

 

 

Вірус змінюється, подай в суд на нього :D Люди мусять адаптуватись, щоб далі не хворіти

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Вірус змінюється

 

То сенс примусово вакцинувати від вірусу, який міняється кожні пів року?

 

Ви дослідіть вірус, розробіть вакцини а тоді коліть. Якщо колоти а потім досліджувати то це медичний експеримент якись :(

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До візьми і досліди, раз такий розумний :wub: Весь світ намагається, а воно сидить таке розумне і знає що робити :blink: Іди .... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

До візьми і досліди, раз такий розумний :wub: Весь світ намагається ....

 

То вони ще досі не дослідили і колють?

 

Я відмовляюся брати участь в медичному експерименті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Пізно. Ти вже підпис поставив.

 

Я це продумав. Там не мій підпис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Zelensky said:

Я це продумав. Там не мій підпис.

То в тебе і в реальному житті також роздвоєння особистості? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.12.2021 в 17:53, Cherman сказал:

До речі, бачу, в Джапанії ковідьки майже нема. Цікаво, які методи допогли самураям призупинити розповсюдження цієї зарази?

Погляд пересічного зі сторони

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Cherman сказал:

Посилання не відкривається.

Блін, знаю в кого читав на ФБ, а як його звати не пам'ятаю і не можу знайти допис ще раз. Як попаде ще раз на очі то викладу. Там москаль, який в Японії живе і виробляє косметику, пише свої враження про ставлення японців до правил при короні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, mykola сказал:

Острівна держава, легше стримувати цю заразу.

Чим межі острову відрізняються від кордону? Ніхто вільно, крім тварин, через кордон не переміщується, але розносять заразу не тварини.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, mykola сказал:

Острівна держава, легше стримувати цю заразу.

Британія також острівна держава. Щось в них так не вийшло як в Японії.

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, weldermaster сказал:

Британія також острівна держава. Щось в них так не вийшло як в Японії.

У них тоннель во Францию, я японцы не строят в росию

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся суть в менталітеті. Якщо в Японії сказали вдягайте маски і вакцинуйтеся - всі так і зробили. + дотримуватися соц. дистанції.

І ніхто там не буде нити про демократію і ущємлєніє прав. 

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, weldermaster сказал:

Вся суть в менталітеті. Якщо в Японії сказали вдягайте маски і вакцинуйтеся - всі так і зробили. + дотримуватися соц. дистанції.

І ніхто там не буде нити про демократію і ущємлєніє прав. 

Так, приблизно те саме, тільки більше розлого описав той москалик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

Слід зауважити, що в Японії не було таких вкрай жорстких та абсурдних обмежень, як в деяких країнах. Видно, багато ролі грає менталітет - а японці завжди добросовісно все виконують та стараються не приносити неприємностей оточуючим.

Що і не ниють, що проти волі? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

розносять заразу не тварини.

 

Офіційна версія розслідування ООН про походження коронавірусу - тварини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...