Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Думаю боротьба йде за 10-20 відсотків населення,котрих підсадять на вакцинацію щорічну,щоквартальну ,як підсадили частину людей на антидепресанти..

Між тим п'ятий день після другої дози файзера прискоренне серцебиття.

Чому про згущення крові не попереджають перед вакцинацією?

Думаю невдовзі матимемо море судових позовів до ваксинаторів.

Хто до речі відповідальний за накази про вакцинацію?

  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Nokian сказано:

Думаю невдовзі матимемо море судових позовів до ваксинаторів.

Хто до речі відповідальний за накази про вакцинацію?

 

Виробників уколів прлти ковід звільнили від відповідальності. Кожен перел уколом підпусує інформовану згоду.

 

Вони себе захистили, жоден суд не прийме рішення на користь того, хто добровільно вколов всебе жижу, виробників якої звільнили від відповідальності :(

 

Верховна Рада ухвалила закон, за яким виробники вакцин звільняються від відповідальності за можливі ризики вакцинації.

 

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, 236 народних депутатів проголосували за закон «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо державної реєстрації вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів під зобов’язання».

 

Законом вносяться зміни до ЗУ «Про лікарські засоби» щодо державної реєстрації вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів під зобов’язання.

 

З урахуванням обставин, за яких були розроблені вакцини проти COVID-19, що використовуються в межах дозволу на екстрене застосування для боротьби з пандемією, учасники механізму COVAX погоджуються звільнити виробників вакцин від відповідальності за певні ризики, що можуть виникнути внаслідок їх застосування.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні жінка ходила на першу вакцинацію. Ажіотажу не було. Взагалі. Казала що в черзі було 5-6 чоловік.  

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zelensky сказано:

 

Будемо мавпувати з метою кацапів? :(

 

Свердловские власти задумались о запрете продажи алкоголя без QR-кода

 

Свердловские власти рассматривают вопрос запрета продажи алкоголя в регионе без QR-кода. Об этом в пятницу, 12 ноября, сообщает оперативный штаб по борьбе с коронавирусом области.

 

«Оперативный штаб по борьбе с коронавирусом постоянно мониторит ситуацию с распространением инфекции, чтобы вовремя реагировать на ее изменение. Следит за соблюдением всех эпидограничений. Министерство АПК проводит весомую часть этой работы. 

 

Мы знаем об инициативе участников рынка о вводе QR-кодов для покупки алкоголя», — приводятся в сообщении слова министра АПК и потребительского рынка Свердловской области Артема Бахтерева.

 

Отмечается, что этот вопрос будет обсуждаться на очередном заседании оперативного штаба.

Видно в тих хто спить в масках притуплюється почуття гумору :wacko: 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Проводив якісь статистичні дослідження, щоб говорити про більшість та меншість? :) 

Чи просто міряєш по собі і своєму оточенню? :)
 

 

Та ні, я не настільки розумний, щоб керуватися статистичними даними :)

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АФИНЫ, 13 ноя - РИА Новости. Парламент Греции проголосовал за введение уголовного наказания за распространение фейковых новостей о коронавирусе – минимальный срок составит три месяца.
Сажать будут за ложные новости, "способные вызвать беспокойство или страх у граждан или поколебать доверие общества к национальной экономике, обороноспособности страны или общественному здравоохранению".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, dogbees сказал:

Сажать будут за ложные новости, "способные вызвать беспокойство или страх у граждан или поколебать доверие общества к национальной экономике, обороноспособности страны или общественному здравоохранению".

Хороша ідея. Підтримую.

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.11.2021 at 20:29, Zheny@ сказано:

Весь світ торгує з КА, і заробляють ДО 10% чистого прибутку і всім вистачає. а українці всьо, знащують фоп ?  Сцикотно показати, що купив за 1Грн і проав за 10?

Бо ж подають декларацію, що ледь на хдіб вистачає!

 

оден з лідерів ринку тіліпонів має за квартал такі показники: Revenue 83 360 Net Income 20 551 і Total Operating Expenses 59 574

"ДО 10% чистого прибутку" кажеш? ))))))))))))

та й для рядового Вейвера, їх акція коштувала 5 років тому менше 30 баксів, а зара можуть продати її за понад 160

 

так приємно порахувати чиїсь гроші, приписати їх тим, в кого їх немає, і збіднити тих, в кого кури не клюють? )))

 

ліпше б ти порахував "ДО 10% чистого прибутку" пФайзера якогось )))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, xc90 сказал:

У меня подтянулся желтый, но вакцина пфайзер, а не джонсон. В сертификате написано год, а в дие вчера закончился, вакцин в июле.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romanc сказано:

У меня подтянулся желтый, но вакцина пфайзер, а не джонсон. В сертификате написано год, а в дие вчера закончился, вакцин в июле.

 

Так, терміни будуть зменшувати. Я ж казав, всі будуть кожні 6 міс. отримувати по уколу жижи :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, weldermaster сказано:

Хороша ідея. Підтримую.

 

Ви вже зробили бустер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@dogbees  Я не про корпорації.

Я про середній і малий бізнес. Немає там накруток овер 50-100-1000%

Якщо ти накручуєш овер ХХ відсотків, то відповідно і платиш податків!

Я думав, я не повинен це тобі пояснювати.

 

В поляків навіть в системі оподаткування ЗП це є! До певної суми одні відсотки по податку, якщо вище - інші, вищі!

Тому, щоб не платити більше податків, торгують з мінімальними накрутками.

 

Це не наша країна, де на єдиному податку, умовно в 1000 грн податків в казну, маєш чистого прибутку пів ляма. І ніхто нічого не перевірить і не доведе.

Бо всі так в чорну торгують!

 

  • Збентежений 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zelensky сказал:

 

Ви вже зробили бустер?

Ще ні. Скажуть, то піду.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

 Це не наша країна, де на єдиному податку, умовно в 1000 грн податків в казну, маєш чистого прибутку пів ляма. І ніхто нічого не перевірить і не доведе.

Бо всі так в чорну торгують!

 

З 1 січня за 2-4 групу візьмуться по взрослому - буде обовязкове РРО. Податки будуть платити всі.

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, weldermaster сказано:

З 1 січня за 2-4 групу візьмуться по взрослому - буде обовязкове РРО. Податки будуть платити всі.

підем в офшори) як казала укрзалізнична хвойда Зеленського - Лещенко...
" Офшори є в кожного ларьочніка"))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

З 1 січня за 2-4 групу візьмуться по взрослому - буде обовязкове РРО. Податки будуть платити всі.

 

Буде інфляція :(

 

За все заплатить манюпас, який обрав собі Зе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

On 26.08.2021 at 11:19, xc90 сказано:

Звідки така реальність взялась? З терміну дії сертифікату в Дії? Ще жодна країна в світі такого не практикує (і, зважаючи на вже достатній термін наявності вакцини в світі - навряд запропонують). Є лише дві держави: Ізраїль і США, які хочуть давати третю (не новий курс вакцинації) / бустерну дозу вакцини, з чим не згідні чи не усі притомні організації в сфері охорони здоров'я.

 

 

Кажите жодна країна бустер не практикує?

 

Вже готові вколоти собі 3-й але не останній укол? 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, Шльомка, шкода твого часу: риєшся в темі постійно, а на виході знову обіср@вся (як один підпільний льотчик тут).

Я тебе тоді і зараз запитував: тебе, в Україні, заставляють вже колоти третю дозу? 

Хоч яка б упорота інколи не бувала влада - в питаннях вакцинації ми поки що на адекватній стороні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, xc90 сказано:

Я тебе тоді і зараз запитував: тебе, в Україні, заставляють

 

Поки не почали заставляти, звільняти з роботи люди не йшли вакциновуватись. А потім загнали як стадо і почали колоти всіх підряд :(

 

А вакцинація мала б бути добровільною.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Zelensky сказал:

 

Буде інфляція :(

 

За все заплатить манюпас, який обрав собі Зе!

Вона і без того буде. 

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Cherman сказал:

Якби ти був дійсно з принципами, ти б звільнився з роботи, на якій заставляють вакцинуватися, та знайшов би собі іншу. Але ти віддав перевагу тому, щоб стати раком.

Які там принципи. Він за 200 баксів готовий хоч раз в тиждень колотись.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Cherman сказано:

Якби ти був дійсно з принципами, ти б звільнився з роботи

 

Пропонуєте настільники фанатично бути принциповим, щоб через принципи з голоду вмерти?

 

54 хвилин тому, Cherman сказано:

роботи, на якій заставляють вакцинуватися, та знайшов би собі іншу

 

Розкажіть, де не вимагають вакцинації? Крім фріланса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

ти не захотів .... чимось пожертвувати.

 

Я не хочу щось приносити в жертву коронавірусному богу. От є жриці і жерці, які у власні тіла щось колять. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

Він за 200 баксів готовий хоч раз в тиждень колотись.

 

Не правда :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...