Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, volks сказано:

Кажуть що там жива черга, хіба ні?

хз, я ж кажу - завтра побачу як воно в реалі відбувається

але, написало номер талона, час, перед тим треба звернутись в реєстратуру.

Взагалі, в першу чергу - тих хто за записом, якщо є "вікно" тоді всіх бажаючих, принаймні, так було раніше...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

 

П - послідовність

Ти мене випередив!

Але там інша історія - або вакцинуєшся в обов'язковому порядку - або закриваємо нафіг твою багадєльню.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Pavelix сказано:

А ну раз в новинах передають то точно правда...

 

Та ні. Мені на Луцькому форумі сказвли що такого бути не може.

Всьо все що пишуть наукові статті, енциклопедії, новивни - всьо неправда, так експерти на форумі кажуть :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Electronshik сказано:

По каналу rentv? 

 

ні.

Але давайте домовимось.

Які ресурси для вас є авторитетом? Ну звичайно, крім Луцького форуму, тут без варіантів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, xc90 сказано:

За вчора: +22,4к нових, 546 летальних

 

І ніякого карантину і маскового режиму.

 

Можете поянити, навіщо був карантин весною 2020 р. коли хвориху було менше 1000 осіб? Зараз 20000 і ніхто нічого не робить :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Nokian сказано:

На базарі все швидко.

Лише на пфайзер треба шість чоловік,щоб відкрити флакон,

Жінки обирають коронавак,бо їм легше переноситься .

Вайбер рулить.

 

то ви вже повірили в існування коронавірусу? Бо ж ніби раніше казвди, що немає.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

Але там інша історія - або вакцинуєшся в обов'язковому порядку - або закриваємо нафіг твою багадєльню.

 

Вся правда про "добровільну" вакцинацію в Україні :(

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Zelensky said:

І ніякого карантину і маскового режиму.

 

Можете поянити, навіщо був карантин весною 2020 р. коли хвориху було менше 1000 осіб? Зараз 20000 і ніхто нічого не робить :(

Я якраз хотів Електронщику написати, щоб він не відповідав тобі і ти затихнеш собі знову. 

 

Може тобі в расєюшку податись? Там карантин якраз ого-го, прям з вихідним тижнем. 

Ми ж таки хочемо до цивілізованих країн: доступні якісні вакцини навіть на вибір, тому шуруй вакцинуватись і ні про які маски як гарантію не захворіти - навіть не мрій. 

 

Стосовно останнього питання то вкотре заставив сумніватись в адекватності (напевно, таки переконав вкотре в неадекватності). Може ми тоді розуміли з чим стикнемось в майбутньому? Правильна здавалась стратегія - локалізувати хворих і не допустити поширення. Але, як я підозрюю, ти дрібний вчитель десь в школі (може навіть інформатики) і до таких речей тобі далеко. 

 

p.s. Можеш не пробувати знову задавати тупі питання - я більше не поведусь. 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, xc90 сказал:

Я якраз хотів Електронщику написати, щоб він не відповідав тобі і ти затихнеш собі знову. 

 

Може тобі в расєюшку податись? Там карантин якраз ого-го, прям з вихідним тижнем. 

Ми ж таки хочемо до цивілізованих країн: доступні якісні вакцини навіть на вибір, тому шуруй вакцинуватись і ні про які маски як гарантію не захворіти - навіть не мрій. 

 

Стосовно останнього питання то вкотре заставив сумніватись в адекватності (напевно, таки переконав вкотре в неадекватності). Може ми тоді розуміли з чим стикнемось в майбутньому? Правильна здавалась стратегія - локалізувати хворих і не допустити поширення. Але, як я підозрюю, ти дрібний вчитель десь в школі (може навіть інформатики) і до таких речей тобі далеко. 

 

p.s. Можеш не пробувати знову задавати тупі питання - я більше не поведусь. 

 

Правильно сказано але є декілька але, тоді локдаун був вибірковим, в супермаркетах вірусу не було, тому вони всі спокійно працювали, коли всі інші "сосали лапу" інші заробляли мільйони. Перед новим роком коли всі шаряться шайками по магазинам та вулицям в пошуках подарунків і т.д. локдауну не було, але як раз він припав на час коли основна маса народу і так сидить вдома бухає та їсть олівє чи ще щось інше робить, але аж ні як не бродить десь. Тоді чому саме в той час локдауну не було, дали типу тим кому треба закосити грошей?

 

Я думаю що вірус може й мутував, хворих стало більше тому що стали їх краще діагностувати що то саме корона, а не пневмонія чи щось інше.

Чому тоді не було істерії на початках що народ вмирає, не було пропаганди вакцинації, а тільки зараз якась почалась істерія з тим всім. Чи раніше все було ОК, а тут бац стало багато хворих, може це було якось поступово, а хтось провтикав свідомо цей момент, питання чому тоді так?

 

Чим більше зараз влада заставляє вакцинуватись тим більше запитань, чому такі переживання за нас тільки зараз, а не на початках?

 

Проти вакцинації я не маю нічого проти, але є багато але з тим всім.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, xc90 сказано:

Ми ж таки хочемо до цивілізованих країн:

 

розуміли з чим стикнемось в майбутньому?

 

Чому ж не зрозуміло? Бустери щороку, вакцинація дітей. Як в інших цивілізованих країнах.

Змінено користувачем Zelensky
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zelensky сказано:

Можете поянити, навіщо був карантин весною 2020 р. коли хвориху було менше 1000 осіб? Зараз 20000 і ніхто нічого не робить :(

 весною 2020 року , ти - був вакцинований? ;)

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Bliksss сказано:

 весною 2020 року , ти - був вакцинований? ;)

 

я ж не про сеюе думаю.

 

Весною 2020 р.  було 1000 хворих, зараз більше 20 000 хорих і смертність в рази збільшилась.

 

Але весною 2020 ввели локдаун на місяць а зараз навіть маски в громадському транспорті ніхто не контролює.

 

Що це за цирк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zelensky сказано:

а зараз навіть маски в громадському транспорті ніхто не контролює.

"спасєніє утопающіх"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

"спасєніє утопающіх"...

 

отака в нас влада :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zelensky сказано:

отака в нас влада :(

а до чого тут влада? Не без їхньої вини, але - навіть ти був проти вакцинації, чи я помиляюсь?
Зараз - дуже багато колишніх противників вакцинації - кричать "що за на*хуй, де мій укол", чи не так?
В когось - не було можливості раніше вакцинуватись, але в більшості - була така можливість, на що нарікати?

P.S. На владу, не тільки на цю - є на що нарікати, і буде... скрізь так - крім Таїланду та ще деяких країн :mdr:  там - права не покачаєш ))

Китайцям - сказали  "сидіти вдома" - сиділи, навіть не муркнули, сказали - вакцинуватись, всі пішли.

Тут, в Україні - є право вибору, один х*й не так.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

а до чого тут влада? Не без їхньої вини, але - навіть ти був проти вакцинації, чи я помиляюсь?

 

Я за добровільну вакцинацію.

 

Саме головне врятувати людей і не знищити бізнес. А те що ввели локдаун на місяць весною 2020 р. і не вводять зараз - підкосило бізнес весною 2020 р.  і не рятує людей зараз, коли кількість випадків і смертей в 20 разів більша (і може бути ще більше ) як весною 2020 р.

 

Що це? Непрофесіоналізм? Спланована акція?  Чи чиєсь замовлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zelensky сказано:

Я за добровільну вакцинацію.

Тебе - хтось змушував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, weldermaster сказано:

Ваш приклад ніачьом. Десь там, але не в Луцьку вакцинований препод читав лекції студентам і не захворів ))). Тоже мені приклад.

 

Ще раз нагадаю - вакциновані також хворіють. Можливо в легшій формі. 

Кожен бачить те що хоче бачити.

1/4 студентів на самоізоляції, мінімум десяток хворих було, ходили на пари (закриті приміщення, не в масках), в них в сукупності вело більше 40 викладачів (десь половина з груп ризику) годинами працювали (не лише лекції, а і лабораторіях наприклад), всі щеплені і ніхто не захворів. Вуз працює очно.

Ну але кажуть є рекомендація міністерства освіти на дистанційку два тижні із понеділка вищій школі...

P.S. Офіційна інфа знайома. Ділюсь що знаю сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, LIROL сказано:

Ну але кажуть є рекомендація міністерства освіти на дистанційку два тижні із понеділка вищій школі...

 

Хоть щосьз боку влади. Але до чого тут студенти? Це ж не група ризику.

 

Саме головне врятувати людей і не знищити бізнес. А те що ввели локдаун на місяць весною 2020 р. і не вводять зараз - підкосило бізнес весною 2020 р.  і не рятує людей зараз, коли кількість випадків і смертей в 20 разів більша (і може бути ще більше ) як весною 2020 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zelensky сказано:

Хоть щосьз боку влади. Але до чого тут студенти? Це ж не група ризику.

Хєрассе. Через мобільність перенос ними "зарази" суттєвий, і безсимтомний перебіг частіше, та і ця версія "корони" бере їх сильніше, на відміну від торішньої, факт.

А ще міжобласні маршрути невакцинованим закрили із сьогодні. Частина студіків не можуть їхати ні додому, ні з дому. А школи на канікулах з понеділка на тиждень. В частині України канікули вже цей тиждень тривають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, LIROL сказано:

ця версія "корони" бере їх сильніше, на відміну від торішньої, факт.

 

Так. І весною 2020 було менше 1000 випадків і ввели локдаун на місяць а зараз в 20 разів більше і вірус небезпечніший а влада нічого не робить :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди заслуговують владу, яку обрали.

Навесні минулого року по волонтерці захисні костюми купував, можна сказати "діставав", знаю, як все було готове до такої кількості хворих як зараз.Різні ситуації.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, MACCEN said:

 

Spoiler

 

Правильно сказано але є декілька але, тоді локдаун був вибірковим, в супермаркетах вірусу не було, тому вони всі спокійно працювали, коли всі інші "сосали лапу" інші заробляли мільйони. Перед новим роком коли всі шаряться шайками по магазинам та вулицям в пошуках подарунків і т.д. локдауну не було, але як раз він припав на час коли основна маса народу і так сидить вдома бухає та їсть олівє чи ще щось інше робить, але аж ні як не бродить десь. Тоді чому саме в той час локдауну не було, дали типу тим кому треба закосити грошей?

 

Я думаю що вірус може й мутував, хворих стало більше тому що стали їх краще діагностувати що то саме корона, а не пневмонія чи щось інше.

Чому тоді не було істерії на початках що народ вмирає, не було пропаганди вакцинації, а тільки зараз якась почалась істерія з тим всім. Чи раніше все було ОК, а тут бац стало багато хворих, може це було якось поступово, а хтось провтикав свідомо цей момент, питання чому тоді так?

 

Чим більше зараз влада заставляє вакцинуватись тим більше запитань, чому такі переживання за нас тільки зараз, а не на початках?

 

Проти вакцинації я не маю нічого проти, але є багато але з тим всім.

 

 

Відповім, бо ти не @Zelensky з яким тільки воду в ступі толочиш:)

11 hours ago, MACCEN said:

Правильно сказано але є декілька але, тоді локдаун був вибірковим, в супермаркетах вірусу не було, тому вони всі спокійно працювали, коли всі інші "сосали лапу" інші заробляли мільйони.

Якщо не помиляюсь -  то не такі вони вже й відкриті були. Сам пригадую, як проїжджав на Бенделіані повз величезну чергу очікуючих, щоб зайти в АТБ. Чому те ж АТБ було відкрите, а якийсь дрібний магазин був закритий - логіку влади теж можна зрозуміти. Низька концентрація людей в масках все ж краща, ніж в переробленій під магазин хрущовці десь по сусідству, де навіть маску особливо ніхто не перевірить.

11 hours ago, MACCEN said:

Перед новим роком коли всі шаряться шайками по магазинам та вулицям в пошуках подарунків і т.д. локдауну не було, але як раз він припав на час коли основна маса народу і так сидить вдома бухає та їсть олівє чи ще щось інше робить, але аж ні як не бродить десь. Тоді чому саме в той час локдауну не було, дали типу тим кому треба закосити грошей?

Економіка, імхо, є трохи складнішою, ніж декілька десятків мільйонерів - яким ніби як дали заробити. Окей, закрий Порт перед Новим роком - к-сть хворих точно б зменшилась, але якою ціною? Товар (не тільки їжа) не продається; касири, вантажники, водії фур - навряд би вони всі через Дію отримали завітні 8 тисяч і пішли спокійно святкувати.

11 hours ago, MACCEN said:

Я думаю що вірус може й мутував, хворих стало більше тому що стали їх краще діагностувати що то саме корона, а не пневмонія чи щось інше.

Тут я теж не вірусолог, але мудрі люди кажуть, що вірус - то є дуже хитра субстанція. І він не дуже хоче чекати пару років, коли всі повірять у вакцину. Вірус - таке собі наше відзеркалення, який тільки й шукає лазєйкі, як обхитрити систему.

Щодо ніби кращого тестування - та ну, сумніваюсь, що якось значно змінилась технологія. Головне - цифри тестування і вони раніше значно відрізнялись в нас і в світі.

11 hours ago, MACCEN said:

Чому тоді не було істерії на початках що народ вмирає, не було пропаганди вакцинації, а тільки зараз якась почалась істерія з тим всім.

Щодо істерії - пам'ятаю на усіх хвилях її. Тільки спочатку просили користуватись масками, уникати місць скупчення людей, користуватись антисептиками і т.д. - тепер просять вакцинуватись, так як з'явилась вакцина у вільному доступі.

Щодо пропаганди вакцинації - а коли вона мала раніше статись? Вакцина в Україні з'явилась десь наприкінці зими-початку весни і перші декілька місяців вакцинували лише найбільш критичні групи населення.

11 hours ago, MACCEN said:

Чи раніше все було ОК, а тут бац стало багато хворих, може це було якось поступово, а хтось провтикав свідомо цей момент, питання чому тоді так?

Раніше -було літо, красота. І навіть якби умовний Зеленський (не той, що наш місцевий клоун) просив вакцинуватись - навряд би його заклик був би якось особливо почутим.

11 hours ago, MACCEN said:

Чим більше зараз влада заставляє вакцинуватись тим більше запитань, чому такі переживання за нас тільки зараз, а не на початках?

Не розумію, про які "початки" йде мова. Продовжучи попередню відповідь - я добре пам'ятаю, як в середині травня отримував першу дозу вакцини - то ще навіть мова не йшла, що можна спокійно прийти в поліклініку і вакцинуватись. Допомогло лише те, що в нас велике підприємство і (ледве-ледве)   назбиралось 50+ бажаючих для виїзду бригади з вакцинації.

11 hours ago, MACCEN said:

Проти вакцинації я не маю нічого проти, але є багато але з тим всім.

Так, є багато з тим усім. Цілком ймовірним є навіть те, що ще декілька років ми будемо ходити на щорічну ревакцинацію (про що тут теж репетує вищезгаданий персонаж). З іншого боку - є також забиті коронавірусні шпиталі, де родичі тих, що лежать - моляться, щоб завтра був кисень в лікарні. Або (хто має гроші) - купують дорогі кисневі концентратори.

Постояти і за красівих, і за розумних не вийде - тому мій вибір очевидний. І, якщо буде треба, повторю.

 

upd. Майже 23,8к нових хворих за сьогодні. 614 - летальні.

Змінено користувачем xc90
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, volks сказано:

Кажуть що там жива черга, хіба ні?

Виявилось - таки да, о 8 ранку був вже там, побачив чергу...це просто пздц... Прийду в інший день, завтра годин в 7 думаю..., "сказали" що в такий час - вже є черга.

"Запис" - всім по-барабану, погоджуюсь, там просто пздц, в основному - пенсіонери...

P.S. нічого не маю проти пенсіонерів

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...