Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

можеш бути першим, чи другим , мені монопенісуально.

 

Але правда ж очі ріже нє?

 

 

яка правда ? що ти технікум від училища відрізнити не можеш ? чи  наявність як мінімум двох людей і ОДНІЙ сімьї, які перехворіли на хвороби, які нібито повністю викорінені завдяки привикам в СеРеСеРе ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

І навіть, якщо ви не зовсім бідна людина, що зможете лікуватись за кордоном, це буде вкрай важко зробити, тому що кордони напівзакриті, скрізь контролі, тести, карантини, а хворій людині це все пройти вкрай важко. 

кернес он в нереально дорогій лікарні від ковіду помер. не врЯтували гроші.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

серйозно ? а чому я в дитинстві на кір перехворів, а моя мама років 5 назад на дифтерію ? Вважаєш не задофіга попаданій в одну сімью, як для повністю викорінених хвороб ? 

взагалі то вакцина не дає імунітет на все життя. глянь опис її. здається мені що від дифтерії треба ревакцинація кожні 10 років. за кір, така ж пісня. там немає 100% імунітету і там треба не одна доза.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Dima4s сказано:

взагалі то вакцина не дає імунітет на все життя

То як, необхідно вакцинуватися усе життя? Хороший бізнес придумали.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Cherman сказал:

Кір та дифтерія не є повністю викоріненими хворобами. Якби в сім'ї захворіли на віспу, то була б друга мова.

та я це знаю, але ж Женя со знанієм дєла заявляє протилежне. То я задрипану бурсу кінчав, а він же в інстітутах штани протирав, а то плюс 100 к інтєдєкту автоматично добавляє й знання в усіх областях науки і техніки :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Cherman сказано:

 на фоні зниження імунітету в процесі похудіння.

 

це як?

 

Що за процес був? Дієта, фітнес?

 

Що саме не їла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Cherman сказано:

Який, блеать, бізнес? Якщо в тебе є договір з лікарем, вакцини від кіру, дифтерії - безкоштовні.

Нехай навіть так, безкоштовно, але, як відомо, нічого немає безкоштовного, крім сиру у мишоловці. І гроші на вакцини хтось виділяє, ось де поле для махінацій. Як той анекдот про мед, де на стінках мед залишається.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

та я це знаю, але ж Женя со знанієм дєла заявляє протилежне. То я задрипану бурсу кінчав, а він же в інстітутах штани протирав, а то плюс 100 к інтєдєкту автоматично добавляє й знання в усіх областях науки і техніки :0016:

мдя..

Твоя недільна баня недарма для тебе проходить.

У вівторок поговоримо.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, bormotuha сказано:

Нехай навіть так, безкоштовно, але, як відомо, нічого немає безкоштовного, крім сиру у мишоловці. І гроші на вакцини хтось виділяє, ось де поле для махінацій. Як той анекдот про мед, де на стінках мед залишається.

Коли немає що сказати, пиздимо всяку хуйню?

Вакцини проти відомих хвороб починаючи від СРСР - безкоштовні.

Бо вдосконалені. І їхнє виробництво лежить на плечах держави.  І юди не платять!  Ти (Який мне намагався в закони носом ткнути) мав би це знати.  Що це апріорі безкоштовно.  Гарантовано законом!

 

бля.. немає з ким про що говорити...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

мдя..

Твоя недільна баня недарма для тебе проходить.

У вівторок поговоримо.

 

 

 

ти в Нокіана навчився неправильні висновки робити ? Сьогодні бані не було і я абсолютно тверезий, інакше б на борду не заходив, чрєвато з умняками типу тебе конфліктнути :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Коли немає що сказати, пиздимо всяку хуйню?

Вакцини проти відомих хвороб починаючи від СРСР - безкоштовні.

Бо вдосконалені. І їхнє виробництво лежить на плечах держави.  І юди не платять!  Ти (Який мне намагався в закони носом ткнути) мав би це знати.  Що це апріорі безкоштовно.  Гарантовано законом!

 

бля.. немає з ким про що говорити...

 

 

 

А держава де ті гроші бере на ті вакцини? З наших податків. Так що всі платять.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ти в Нокіана навчився неправильні висновки робити ? Сьогодні бані не було і я абсолютно тверезий, інакше б на борду не заходив, чрєвато з умняками типу тебе конфліктнути :0016:

О! То ти чітко зрозумів хід моїх думок!  Вітаю!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

А держава де ті гроші бере на ті вакцини? З наших податків. Так що всі платять.

Не зовсім.

Частину дає ЄС. Так ДАЄ.  Саму вакцину.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Zheny@ сказал:

О! То ти чітко зрозумів хід моїх думок!  Вітаю!

 

не зовсім. Давай подитожу. Тобто ти пизданув хуйню, про повністю переможені хвороби, дякуючи вакцинації, я тобі навів два приклади з власного досвіду, що це не так, а ти замість того, щоб зрозуміти, що пизданув хуйню і заткнутись, спочатку намагався принизити мою освіту, назвавши технікум бурсою, а потім мене, тонко натякнувши, що я випивший, тому в неадекваті ? Я все правильно зрозумів ? 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

не зовсім. Давай подитожу. Тобто ти пизданув хуйню, про повністю переможені хвороби, дякуючи вакцинації, я тобі навів два приклади з власного досвіду, що це не так, а ти замість того, щоб зрозуміти, що пизданув хуйню і заткнутись, спочатку намагався принизити мою освіту, назвавши технікум бурсою, а потім мене, тонко натякнувши, що я випивший, тому в неадекваті ? Я все правильно зрозумів ? 

Про переможені хвороби правда. І не хуйня. ще раз перечитай десь в неті.

Щодо освіти.  Ти зачасту поводишся, як доктор наук по мікробіології, хоча закінчив не той вуз, щоб робити подібні висновки. Тут не сперечайся!

Щодо випивки. Ти сам колись казав, що п'яний буває пишеш. А я знаю, що це часто-густо в неділю. Особливо після бані.   Звідти й висновки.

Якщо сьогодні вони помилкові, то вибач.  Але враження склалося. Зазвичай ти не пишеш такого тверезим.

 

 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

Про переможені хвороби правда. І не хуйня. ще раз перечитай десь в неті

в смислі перечитай ? я САМ нею хворів ? ти сам то тверезий ? я ж не спорю, що наслідки зовсім не ті і кількість хворих не та, якби вакцинації не було, але переможеними, тобто відсутніми, як мінімум ці дві хвороби, наразі називати неактуально

8 минут назад, Zheny@ сказал:

Щодо освіти.  Ти зачасту поводишся, як доктор наук по мікробіології, хоча закінчив не той вуз, щоб робити подібні висновки. Тут не сперечайся!

ну так знань в цій області, в мене як мінімум на порядок більше ніж в тебе. Я ж не сперечаюсь з тобою по айті, бо в цій області в тебе знань більше і я це розумію, хоча підозрюю, що й там є моменти, коли ти не правий

11 минут назад, Zheny@ сказал:

Щодо випивки. Ти сам колись казав, що п'яний буває пишеш. А я знаю, що це часто-густо в неділю. Особливо після бані.   Звідти й висновки.

ну так я давно вже зрозумів, що сперечання *під градусом* до добра не доводять й випивший вже давно стараюсь нічого не писати, а ще краще не заходити й не читати, бо мало лі

12 минут назад, Zheny@ сказал:

Зазвичай ти не пишеш такого тверезим

зазвичай, мені достатньо поставити такого смайла, як я ото під твоїм постом поставив, ну але ж постійно мовчати тоже не альо ))

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Electronshik сказано:

Чому немає вакцини від грипу? 

 

Хто вам сказав, що немає?

Є але кожен рік треба колотись.

 

З коронавірусом так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zelensky said:

Хто вам сказав, що немає?

Є але кожен рік треба колотись.

 

З коронавірусом так само.

Точно так само? Може в Боголюбах теж на кисні лежать "грипознікі"?

Spoiler

Бл@, а я ще тебе колись сприймав за адекватного, коли ми разом в таборі порохоботів числились...

 

Останні 3-4 сторінки навіть коментувати не буду. Аргументи про "фізично здорового", "нащо колотись, якщо я добре переніс хворобу" і "вакцина не захищає від хвороби" - це просто треш і угар. Європа рано чи пізно відкриється, а ми з такими співвітчизниками будемо ще довго країною третього світу (одні заробітчани будуть їздити по купленим довідкам).

Змінено користувачем xc90
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

Вакцини проти відомих хвороб починаючи від СРСР - безкоштовні.

Бо вдосконалені. І їхнє виробництво лежить на плечах держави.  І юди не платять!  Ти (Який мне намагався в закони носом ткнути) мав би це знати.  Що це апріорі безкоштовно.  Гарантовано законом!

 Я не проти вакцини, як такої. Я проти саме ціх вакцин від Ковід, причин поянювати не маю бажання. Гарантовано законом кажеш? Безкоштовно? Ну, удачі!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, bormotuha сказано:

 Я не проти вакцини, як такої. Я проти саме ціх вакцин від Ковід, причин поянювати не маю бажання. Гарантовано законом кажеш? Безкоштовно? Ну, удачі!

Дякую.

Вакцинувався безкоштовно. 2 дози. Пфайзер.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польща визнає наші сертифікати вакцинації? Хто в курсє. Як там зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, weldermaster сказал:

Польща визнає наші сертифікати вакцинації? Хто в курсє. Як там зараз?

Як насправді не знаю, лише зі слів колеги: Визнає Пфайзер і Астразенеку, Модерну не визнає. Він мені тому й розповів, бо просив спеціально Астразенеку, а вкололи Модерну, яку Польша не визнає і повторно колоти Астиразенеку чи Пфайзер йому відмовляють.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, xc90 сказано:

Точно так само? Може в Боголюбах теж на кисні лежать "грипознікі"?

  Показати прихований контент

Бл@, а я ще тебе колись сприймав за адекватного, коли ми разом в таборі порохоботів числились...

 

Останні 3-4 сторінки навіть коментувати не буду. Аргументи про "фізично здорового", "нащо колотись, якщо я добре переніс хворобу" і "вакцина не захищає від хвороби" - це просто треш і угар. Європа рано чи пізно відкриється, а ми з такими співвітчизниками будемо ще довго країною третього світу (одні заробітчани будуть їздити по купленим довідкам).

В цьому році 30 відсотків випускників України не здали зно  по математиці 

Через ЦЕ  ми котимось до країн третього світу,а не через грип 

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Nokian said:

В цьому році 30 відсотків випускників України не здали зно  по математиці 

Через ЦЕ  ми котимось до країн третього світу,а не через грип 

Ого, що ж це ми будемо з 1/3 незнаючих інтегралів:0043:

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...