Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, rrid сказано:

 є інші дані про лохдаун по-Шведськи?

 

Як відомо, Швеція під час пандемії використовувала більше добровільних заходів, ніж багато інших країн, стверджуючи, що їх легше зберегти протягом більш тривалого часу. Але в останні місяці вона крок за кроком посилила свої обмеження, в тому числі Закон про пандемію, який дозволяє закривати певні види бізнесу.

У Швеції протягом двох тижнів поспіль спостерігається зростання числа випадків захворювання, при цьому показник захворюваності становить 445 нових випадків на 100 000 осіб за останні 14 днів.

Деякі регіони, такі як Стокгольм, ввели регіональні заходи, в тому числі заклик до людей завжди носити маски для обличчя в громадському транспорті і при тісному контакті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Vadimm сказано:

"Невисока ціна" і "невисокий показник" якось по різному звучить, нє? Якось оцінювати людське життя не маю бажання.

не знаю, хто тебе змушував - але якось ти оцінив, словами "невисокий показник"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Zelensky сказано:

 

Як відомо, Швеція під час пандемії використовувала більше добровільних заходів, ніж багато інших країн, стверджуючи, що їх легше зберегти протягом більш тривалого часу. Але в останні місяці вона крок за кроком посилила свої обмеження, в тому числі Закон про пандемію, який дозволяє закривати певні види бізнесу.

У Швеції протягом двох тижнів поспіль спостерігається зростання числа випадків захворювання, при цьому показник захворюваності становить 445 нових випадків на 100 000 осіб за останні 14 днів.

Деякі регіони, такі як Стокгольм, ввели регіональні заходи, в тому числі заклик до людей завжди носити маски для обличчя в громадському транспорті і при тісному контакті.

ти геть упоротий?

замість того, щоб сказати - "почитав десь дибільні заголовки, і повівся, не прочитавши змісту", далі наполягаєш на тому, що в Швеції локдаун?

чи нахіба твоя цитата про "заклик носити маски в громадському транспорті"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.03.2021 at 16:11, turbo сказано:

Практично кинув читати всю цю простині "аналітики" (включно з хейтом Раціоналіста). Але ресурс вільний, тому нехай собі буде.

ото вже не перший докір мені за "простирадла".

нема ж ж диму без вогню?

виявляється, в інтернетах давно купа готового матеріалу - і вихідних даних, і вже оброблених даних.

наприклад, крім японсько-жидівського відеомонтажу з масками, є прості картинки, не переобтяжені цифрами:

north-dakota-south-dakota.jpg

 

є й готові "простирадла", виконані на доволі високому рівні, в провідних світових виданнях, наприклад:

https://www.wsj.com/articles/the-failed-experiment-of-covid-lockdowns-11599000890

і в не таких відомих: https://www.postbulletin.com/newsmd/coronavirus/6824462-North-Dakota-got-a-mask-mandate-South-Dakota-didnt.-COVID-19-cases-have-plummeted-in-both

 

хто має очі, і хоче побачити - побачить, таки так...

"не читав, але осуджую" - працює як ніколи :)

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, rrid said:

хто має очі, і хоче побачити - побачить, таки так...

Ну дивись, я тебе в чомусь переконую? Ти ось сам собі пишеш щось, доводиш. Особливо ніхто в полеміку не вступає, бо твоя основна "зброя" - статистика. А ця сама статистика при новій, недостатньо вивченій хворобі - показує інколи дивні результати.

Я скидаю цифри по новим випадкам і по летальності. Але ж тобі все здається, що весь світ сліпий, і лише горстка людей знає "правду" - і нові випадки малюють хтозна як, і вмирають насправді не від ковідьки (можливо від нокіановського грипу).

Йду у вихідні ;) Не вакцинуйся, бережи себе.

 

Змінено користувачем turbo
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, turbo сказано:

 твоя основна "зброя" - статистика. 

 

Статистика сумна як шокуюча. Не зважаючи на те, що зелень приховує масштаби катастрофи.

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 26 березня в Україні зафіксовано 18132 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 923, медпрацівників – 435). Кількість активних хворих - 29 3088 осіб. 

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zelensky сказано:

Статистика сумна як шокуюча. Не зважаючи на те, що зелень приховує масштаби катастрофи.

Прямо уявляю, як в прямому ефірі, сивочолий борець за Віру Мову та Армію, одягнутий в скафандр, розповідає українцям в прямому ефірі, про шокуючі масштаби трагедії, про десятки мільйонів хворих та сотні тисяч померлих. І про те, що компанія Рошен, закупила мільйони вакцин пфайзер по 3$/шт, і яка буде доступна простим людям, усього лиш за 555 грн.  А україномовні пенсіонери отримають знижку 25%.

В той час як Східні регіони отримають її безкоштовно!

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От в мене відношення до антимасочників і антипрививочників десь таке саме як до ЛГБТ. Останні довбуться десь там втіхаря в сраку, і хай собі довбуться, аби паради не проводили, і іншим чином не нав'язували свій спосіб життя. Перші - ходять без масок і бояться прививок - ну і хай собі ходять тихенько, і бережуться від прививок, аби з сипмтомами ГРВІ дома сиділи і своєрідні "паради" не проводили - вживу чи в інтернетах.

По-моєму нормальні паралелі - що перші що другі в меншості, і ті і ті хочуть розповсюдити своє альтернативне мислення в широкі маси. Нахіба?

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Прямо уявляю

 

Я теж уявляю. Коронавірус буде косити нарід доти доки люди не стануть свідомими.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

Я теж уявляю. Коронавірус буде косити нарід доти доки люди не стануть свідомими.

Свідоміт ти наш доморощений.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Свідоміт

 

або не содоміт.

 

Ще один приклад.

 

США

 

Клоун Трамп розповідав, що економіка має працювати і США не будуть відродити локдауни. В результаті пів мільона смертей від коронавірус і економіка слабша за Китайську.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

точно? ^_^

 

Хочете познайомитись? Чи достатньо мого слова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Zelensky сказал:

 

Я теж уявляю. Коронавірус буде косити нарід доти доки люди не стануть свідомими.

то шо ? піздєц планеті ? ібо за рік, жодна, навіть суперсвідома держава, так і не добилася успіху, з допомогою масок, чи без. Ти випадково у всесвітній комунізм не віриш часом ? Бо смисл твого висєру аналогічний, тобіш нездійсненний ввіду різних психологічних особливостей людей в цілому

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zelensky сказано:

Хочете познайомитись?

ні - не потрібні мені такі знайомства ))

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

ібо за рік, жодна, навіть суперсвідома держава, так і не добилася успіху, з допомогою масок,

 

Китай добився. А планеті добре коли людішки себе знищують вірусами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

ні - не потрібні мені такі знайомства ))

 

Ну тоді доведеться вам повірити на слово або пофантазувати. Як дехто полюбляє.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

чого добився ? 

 

Хворих майже немає, економіка на першому місці в світі.

 

Цього мало?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zelensky сказал:

 

Хворих майже немає, економіка на першому місці в світі.

 

Цього мало?

звідки про відсутність хворих знаєш ?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

звідки про відсутність хворих знаєш ?  

 

Зі статистики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Vadimm сказано:

Перші - ходять без масок

 

там перед твоїм постом, трошки вище, дуже класна наглядна картинка.

dakotas.PNG

 

Тепер постає питання: що дало носіння масок та обмеження?

Відповідь: більшу кількість хворих відносно без обмежувального режиму.

 

Парадокс нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zelensky сказано:

 

Зі статистики.

Статист ти наш. Скоро як Вітя будеш!

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Статист ти наш. Скоро як Вітя будеш!

 

Це ім'я користувача Ррід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

Це ім'я користувача Ррід?

НЕ це ім'я Віті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...