Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

55 хвилин тому, weldermaster сказано:

Меркель хоче закрити країну на мегалокдаун із за британського короновірусу. Вот це я розумію підхід. 

Підхід - це закрити (ізолювати) країну, де я є зараза. А не захищатися від неї.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, weldermaster сказано:

Меркель хоче закрити країну на мегалокдаун із за британського короновірусу. Вот це я розумію підхід. 

Ходять слухи,що надрукували овердофіга хуліардів лівих євро.

Ну просто овер овер.

Щоб прикрити цю всю срань і вводять мегалокдаун,аби одні й не здогадалися ,а інші сиділи дома й не писнули.

Тому й від'ємні ставки у банках в євро, тому й біткоїн шкалить захмарно.

Фальшивки до речі 500 і 100 купюри.

  • Ха-ха 5
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, weldermaster said:

Меркель хоче закрити країну на мегалокдаун із за британського короновірусу. Вот це я розумію підхід. 

Оно вище Нокіан все розпедалив. Євро лишні надруковано, треба терміново роздати населенню. Ще й байки розповідають, що в них рекордні 12000 смертей за день.

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Zevs_Isver сказано:

я так собі думаю на мозок натякаєш?

 

ну якщо сенсори не працюють то сигналам нема звідки братися

У мене таке враження, що корона  шукає по організмові слабкі місця: 2 дні смаку нюху немає, два дні були вуха закладені, кілька днів температура  до 37,8 піднімалася, то пелена в очах стоїть, то в носі постійний запах пилюки,  як при будівництві будинку було,

дітвора здавали тести на антитіла і на ковід, не хворіють і антитіл немає. значить не перехворіли, хоча у них десь в кінці жовтня були ознаки (температура та орз)

у кожного по різному, але ломка у всіх бачу є, апатія та втома також.... але це вже постковідний синдром ...

Змінено користувачем Vikvik Mawr
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, yu2007 сказано:

Оно вище Нокіан все розпедалив. Євро лишні надруковано, треба терміново роздати населенню. Ще й байки розповідають, що в них рекордні 12000 смертей за день.

Це Ліві євро ,розумієш нє?.

Вкрали станок і надрукували для СЕБЕ,а не роздавати.

Вкрали наші північні сусіди.

 

  • Ха-ха 4
  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Vikvik Mawr said:

антипатія

Апатія?) Може то криза середнього віку, а не постковід?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Апатія?) Може то криза середнього віку, а не постковід?)))

та до ковіду небуло. та й втома не звичайна фізична, а всі мязи навіть не болять а фізично слабкі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Nokian said:

Це Ліві євро ,розумієш нє?.

Вкрали станок і надрукували для СЕБЕ,а не роздавати.

Вкрали наші північні сусіди.

 

Не правильно тебе зрозумів, буває. 
Тепер розумію :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Вкрали станок і надрукували

От мені цікаво, де ти береш таку єрєсь інформацію ?  Медсестра з лікарні поділилася, чи електрик з Континіума?

ніхто ніде в світі нічого не знає, Вітя з Юванта знає все раніше за всіх.ґ

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

От мені цікаво, де ти береш таку єрєсь інформацію ?  Медсестра з лікарні поділилася, чи електрик з Континіума?

ніхто ніде в світі нічого не знає, Вітя з Юванта знає все раніше за всіх.ґ

Напряму з космоса

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

От мені цікаво, де ти береш таку єрєсь інформацію ?  Медсестра з лікарні поділилася, чи електрик з Континіума?

ніхто ніде в світі нічого не знає, Вітя з Юванта знає все раніше за всіх.ґ

Просто я вмію складати до купи самі різноманітні факти від самих різноманітних джерел і тоді стає видно справжні причини деяких процесів .

Ти цього не вмієш,не розумієш,навіть точніше не хочеш зрозуміти,тому все незрозуміле тобі здається єрессю.

Ну тобі так легше жити.Навісив ярлик і все 

Тому ти працюєш на боса,бо бос вміє складати схеми,а ти ні.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Вкрали наші північні сусіди.

:0016:

Простіше надрукувати на власному станку монетному дворі, як колись робили німці у 2-гу світову, друкуючи фальшиві фунти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Nokian сказано:

Просто я вмію складати до купи самі різноманітні факти від самих різноманітних джерел

 

Щойно, Nokian сказано:

Ти цього не вмієш,не розумієш,навіть точніше не хочеш зрозуміт

я теж так вмію, часом таку хуйню складаю до купи, що сам в шоці!

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Electronshik сказано:

:0016:

Простіше надрукувати на власному станку монетному дворі, як колись робили німці у 2-гу світову, друкуючи фальшиві фунти.

З того джерела,що я чув,то саме вкрали станки, і саме через це вбили Нємцова.

  • Ха-ха 5
  • Cумний 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Nokian сказано:

вкрали станки,

Це як: пограбували "форт "Нокс" .

20 хвилин тому, Nokian сказано:

саме через це вбили Нємцова.

Вибори на носі були. Цар не хтів конкурентів, бо у Нємцова були всі шанси стати президентом. Це тобі не Навальний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Nokian сказал:

З того джерела,що я чув,то саме вкрали станки, і саме через це вбили Нємцова.

Вітя-Вітя. Джерело твого джерела з космосу - це анонімний канал на телеграмі Генерал СВР, який 8 січня зробив пост про зв'язок вбивства Нємцова і фальшиві євро Путіна, але там ні слова не було про викрадені станки, як і зв'язок локдауна з цими фальшивими євро. І якщо ця версія з Путіним ще цілком може бути правдою, то пов'язати локдаун з фальшивими єврами міг тільки ти, ти ж аналітик. І пофіг, що Нємцова вбили 6 років тому.

image.thumb.png.2fdc4c16ddd9f97264f36568840c13b0.png

 

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Це Ліві євро ,розумієш нє?.

Вкрали станок і надрукували для СЕБЕ,а не роздавати.

Вкрали наші північні сусіди.

 

Ти як завжди попереду планети всієї по прогнозам?

А як там курс долара на той рік 29-31? Знов поламалась прогнозьорка? :D

 

А ще в тебе ковід то літом закінчиться бо жара, а літом не закінчився, то зимою бо холодно

Ти хоч сам пам"ятаєш шо раніше тут писав??

Змінено користувачем WebTraveller
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Vikvik Mawr said:

У мене таке враження, що корона  шукає по організмові слабкі місця: 2 дні смаку нюху немає, два дні були вуха закладені, кілька днів температура  до 37,8 піднімалася, то пелена в очах стоїть, то в носі постійний запах пилюки

я вже десь вище писав що вірус проникає тільки ті клітини в які може пробратися, (наприклад клітини "п'яти" йому не підходять), Маньяк чомусь на це дуже образився.... ну то таке

в клітини легень просто йому найлегше проникнути от там він і розвивається найбільше, те що ці клітини важливі для дихання і без них організм помре - ну що ж поробиш, помре так помре

"ковідка" не дуже розумна перебірлива - от і палиться вбиваючи носія

правильні віруси вбудовують свою ДНК в ланцюжки ДНК клієнта і сидять тихенько.... чекають.....

 

наскільки мені на моєму рівні зрозуміло то він рухається з ззовні в середину, поступово просуваючись куди зможе

прямо в легені важко потратити, по дорозі є багато фільтрів (наприклад волосся в носі :)  і т.д.)

вірусу 1 шт  не достатньо щоб заразити організм, потрібно щоб назбиралася  критична маса, чим більше - тим краще, якщо дуже багато - то організм не вспіє розпізнати і виробити антитіла

температура це вже відповідь імунної системи організму

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Cherman сказал:

Ваші знайомі валютники з Варшавки хоч купили ті станки?

По моїм даним купив тільки електрик з ринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, Zheny@ said:

Це як: пограбували "форт "Нокс" .

або купити обладнання, фарбу, папір в тої самої фірми що і американчики  і намагатися налагодити виробництво, серії-номери підібрати і т.д.

штука не дешева, тільки країни собі можуть дозволити. типу Ірану і П.Кореї ну і москалі сабо самою

це вигідно коли поставити на потік, тоді собівартість менша,

але якщо почати робити багато то палєвно, і розповсюджувати треба якось не території ворога, бажано масово, але щоб не спалитися

 

от через те і змінюють дизайн банкнот, а не через те щоб гарніше було

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

або купити обладнання, фарбу, папір в тої самої фірми що і американчики  і намагатися налагодити виробництво, серії-номери підібрати і т.д.

штука не дешева, тільки країни собі можуть дозволити. типу Ірану і П.Кореї ну і москалі сабо самою

це вигідно коли поставити на потік, тоді собівартість менша,

але якщо почати робити багато то палєвно, і розповсюджувати треба якось не території ворога, бажано масово, але щоб не спалитися

 

от через те і змінюють дизайн банкнот, а не через те щоб гарніше було

Потрібно "кліше".

Все решта, як ти і сказав .

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу всім зайшла тема :) Ну то тримайте стартове повідомлення Генерала СВР. Там і про Кернеса з Добкіним є.

Спойлер

Способы гибридной войны с Европой.

ГенералСВРJanuary 07, 2021

Дорогие подписчики и гости канала! Президент России Владимир Путин, которого мы до этого называли "Тактик", в принципе, не оправдывает это прозвище, и мы расскажем почему. Конечно, внешняя политика всегда занимала и увлекала Путина несравнимо больше, чем внутренняя: масштаб России слишком мал для размаха его личности, КАК ОН СЧИТАЕТ, и быть одним из "великих мировых правителей", вернее "вершить мировую историю" - было его желанием и мечтой, как минимум, с 2006 года; к этому же времени относится и затаённая обида на "Запад" в широком смысле. Обида эта вылилась в "Мюнхенскую речь" в 2007 году, когда он фактически обвинил страны НАТО в нарушении договоренности о том, что альянс не будет расширяться на восток к границам России. А фактически, это была обида за то, что не считаются с его интересами и не воспринимают его как равного, относятся к нему снисходительно. Это было его субъективное мнение, но, так как к тому времени он уже начинал считать, что Россия - это он, то личные обиды были экстраполированы на глобальный уровень. С 2007 года разрабатывались планы по противостоянию НАТО методами, которые впоследствии получили название "гибридной войны". В 2007 году были запущены "механизмы" противодействия, о которых мы расскажем. К третьему сроку президентства Путина в 2012 году был разработан и принят широкомасштабный план противостояния НАТО гибридными методами, состоящий из серии "спецопераций". Был приказ лично Путина приступить к работе по подготовке всех "спецопераций". Об одной такой "спецоперации" мы сегодня и расскажем. Влиять на политику экономическими ресурсами - это известный, эффективный и давний метод борьбы, но действовать так, чтобы это был эффективный дестабилизирующий и мощный удар, да ещё, чтобы сразу не поняли, откуда это идёт, здесь надо постараться. Объектом был выбран Евросоюз, против США Путин даже не хотел обсуждать никаких планов, понимая уровень возможных проблем, если эти планы всплывут даже на этапе подготовки. Фальшивая валюта - удар по экономике, а очень-очень много фальшивой валюты, введенной в оборот в очень короткий период времени, это серьёзный и мощный удар по экономике, особенно если это происходит на фоне коллапса банковской системы Европы, который был другой спецоперацией и являлся частью "Большого плана». (Но об этом мы ещё расскажем.) Где на территории России можно разместить производство и практически гарантированно сохранить тайну? Всё правильно, это известная республика на Северном Кавказе. Было частично закуплено за рубежом, частично произведено в России оборудование и материалы для производства фальшивых евро очень высокого качества, не определяемых большинством "бытовых" детекторов. В 2012 году было начато производство банкнот номиналом 20, 50 и 100 €. Далее готовая продукция через Украину (всё же надо делать чужими руками) попадала в Венгрию и далее оседала в тайниках на территории Венгрии, Италии, Австрии и Греции. Тайники в основном находились на территории коммерческих структур, аффилированных с "солнцевской" преступной группировкой. В 2012-13 годах на территорию Украины фальшивая валюта ввозилась чартерными авиарейсами в Харьков, а с 2014 года - контрабандным путём на российско-украинском участке границы в Харьковской области. При перевозке пользовались услугами контрабандиста по кличке "Макар» (производная от фамилии, найти несложно, личность известная в узких кругах, имеет два гражданства). Ответственным за транспортировку груза по территории Украины одно время был, скончавшийся в конце прошлого года, мэр Харькова Геннадий Кернес. Перевалочным пунктом в Харькове был банк "Золотые ворота", по нашей информации принадлежавший частично Кернесу и Михаилу Добкину. Именно утечка информации о фальшивых евро и стала поводом для убийства Вадима Вишневського - номинального хозяина банка. Все схемы мы раскроем позже, там ещё практически все живы, и мы не можем отвечать за их безопасность. В общей сложности было напечатано не менее 40 миллиардов €. К началу 2020 года 20 миллиардов находились на территории Европы ещё 20 миллиардов в Африке, Южной Америке и Азии. На сегодня благодаря нашему вмешательству все работы по этой спецоперации свернуты, фальшивые купюры частично из Европы вывезены.Мы знаем и утверждаем, что есть европейские и украинские политики, которые были частично посвящены и являлись частью глобального плана. Позже мы назовём их имена. После выхода этого материала, предлагаем всем фигурантам просить охрану от государства, не сомневаемся в желании Владимира Путина убрать всех, кто касается этой истории даже на территории других стран. Володя, мы только начали! Готовься!

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ти як завжди попереду планети всієї по прогнозам?

А як там курс долара на той рік 29-31? Знов поламалась прогнозьорка? :D

 

А ще в тебе ковід то літом закінчиться бо жара, а літом не закінчився, то зимою бо холодно

Ти хоч сам пам"ятаєш шо раніше тут писав??

Нащо мені пам'ятати,що я пишу,і забивати цим СВІЙ жорсткий диск,якщо є купа  тих,хто  пам'ятає всі мої слова,таким чином я використовую їх розрахункові потужності ( не лише пам'ять насправді) 

Жарт.

А ковіду таки літом не було,і цього літа не буде.

А був зимою, і позаминулою зимою бо це ж грип,і він буває зимою більше 

Просто раніше його не називали( виділяли) ковіда зараз вже британський штам,а через рік буде французький, а потім німецький ...

І так дурням пудритимуть мізки безкінечно довго.

.

 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 minutes ago, Zheny@ said:

Потрібно "кліше".

Все решта, як ти і сказав .

все що одна людина зробила, інша зможе повторити

час займає

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер про самого Генерала СВР:

за ником "Генерала СВР" стоит никакой не генерал разведки, а большой сказочник околополитической тусовки и бывший профессор МГИМО Валерий Соловей - тот самый, что в прошлом году называл себя представителем самой могущественной в мире тайной организации. Настолько тайной и такой могущественной, что даже названия у нее нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...