Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

On 26.12.2020 at 10:42, Electronshik сказано:

Nokian, грип у більшості випадків кладе людину на лікарняний на 2 тижні та більше чи ні?

якщо відповідь буде "ні", то як це впливає на те, що понад 80% з КВ також не потребують госпіталізації?

поки що грип кардинально відрізняється від КВ тим, що, як вважається, діти майже не хворіють ковідькою

 

як вище писав наш тролик

13 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Нічого подібного.

 

Почему мы болеем гриппом зимой?

на 5 мільйонів випадків грипу припадає біля чверті мільйона смертей від нього - це 5%, а офіційна смертність по Британії від КВ наразі - 3%, тобто нижча

 

17 годин тому, Vadimm сказано:

А хто чув про лонг грип, лонг ГРВІ, лонг Боткіна?

хто мав очі й вуха - давно міг чути/бачити...

Цитувати
31.01.2018 20:38
З початку грудня до початку січня від грипу та його наслідків у Франції померло майже 3 тисяч людей.

Про це оголосив інститут моніторингу здоров'я Франції, повідомляє Franceinfo.

«Епідемія сезонного грипу у Франції спричинила надмірну смертність - майже 3 тисяч смертей за період з 4 грудня до 7 січня», - повідомили в установі.

У відомстві уточнили, що з 4 грудня минулого року до 7 січня поточного року від грипу та його наслідків померли 2850 людей, майже 90% випадків смерті - серед людей у віці 65 років і старше.

Цьогоріч, як очікується, смертельні наслідки епідемії будуть менші, ніж у 2016-2017 роках. Минулої зими остаточна цифра смертності становила 21 200 смертей, з яких 14 400 були пов'язані з грипом.

.

Цитувати

За даними служби моніторингу вірусу Національного інституту охорони здоров'я, з 8 по 14 січня було зареєстровано близько 832 000 хворих на грип пацієнтів. Загалом з вересня 2017 року на грип захворіли 3 883 000 італійців.

але ти не відповів на важливе запитання:

 

17 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Антибіотикі пили?

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.12.2020 at 10:41, WebTraveller сказано:

Я не зомбоящику вірю, я бачу по свому оточенню шо мруть люди набагато більше ніж від грипу. І статистика про те говорить дуже добре.

скільки людей в твоєму оточенні померло від ковідьки?

 

на даний момент, по офісу. одна бухгалтерша втратила нюх/запах тимчасово, в статистику не потрапила. в другої - в чоловіка був позитивний тест, була на самоізоляції, але на роботу приходила в масці (поки не отримала негативний офіційний ПЛР). у двох юристів було запалення легень навесні-влітку, в статистику не потрапили. ще дві колеги - одна точно в статистику повинна була потрапити (тричі позитивний ПЛР), друга сказала "вже є антитіла", але теста так і не показала)) ще в одного тесть лежав в Боголюбах, але в самого симптовів жодних не було. ще в іншого колеги - куми хворіли, в іншого колеги - син був в контакті (студент, разом проживав з хворим), і кум перехворів доволі важко. в секретаря свекор.

 

якщо подивитись по оточенню - то більшість вже перехворіли, і далеко не всі потрапили в статистику. наприклад, захворіла рідна сестра, швагро і племінник. жодному з них ПЛР не робили - в статистику вони не потрапили, "офіційно" не хворіли, не госпіталізовувались. через три тижні племінним здав тест - отримав позитивний IgG (з "оцінкою" 7 одиниць"). кума примудрилась двічі мати запалення легень - перший раз атипова пневмонія з типовим рисунком ковіду, другий раз - "звичайна" пневмонія, і на знімку було видно обидві - наслідки ковідьки можуть "зберігатись" ще якийсь час.

офіційно - трохи більше мільйона захворіло, якщо дивитись по оточенню - цифра занижена разів так в 5-10.

 

але "надмірна" смертність - десь біля 10%, а, місцями, кажуть, до 30% від "звичайного" рівня. вище вже постив, що загальний рівень смертності в Україні за аналогічні періоди поточного й минулого року - НЕ виріс (попри стогони й воплі масочників на вулиці і т.п.)

ті, хто порівнює смертність за поточний рік і за середній аналогічний показник минулих 5 років - відверто мухлюють, бо щороку смертність на декілька відсотків може відрізнятись, з грипозними піками а-ля 2004, 2009-10, 2014.

поки що, ковідька - статистично це не катастрофа, і, якщо взяти, що офіційна статистика занижена в рази - то не так і далеко той заповітний "колективний імунітет"

 

ще раз - на офісі або хтось сам вже перехворів, або хтось з близьких родичів, або куми - практично нікого ця ковідька не оминула, і не факт, що вакцина тут чимось вже допоможе, просто статистика може бути занижена в рази (а, відповідно, і сильно завищений відсоток летальності).

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, rrid сказано:

але ти не відповів на важливе запитання:

Я на його питання не відповідаю, не хочу мати з ним діалогу

Антибіотики пив. І якщо звичайно після антибіотиків їх наслідки (діарея) для мене "тьху", тобто я не купую всяких пробіотиків, стан нормалізується швидко, то після трьох таблеток азитроміцину наслідки вкрай тривалі і суттєві, і проявлялись знов і знов.

Про лонгковід. Я ніколи не стикався з логГРВІ, чув про ускладнення від грипу, і знаю що після боткіна не можна бухати і треба зберігати дієту протягом 6 місяців. Но це не лонг. Не зберігається стан протягом 3х місяців такий же як і при самому перебігу.

Хоть пруф який наведи.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Vadimm сказано:

Антибіотики пив.

 

Дисбактеріоз.

 

26 хвилин тому, Vadimm сказано:

я не купую всяких пробіотиків

 

Ну от і проблеми з травленням проявились.

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, rrid сказано:

от як ти примудряєшся в декількох словах - декілька разів $пистІти?

 

 

Це не я а ваш міністр озорони здоров'я, каже, що динаміка - позитивна.

https://www.facebook.com/maksym.stepanov.official/photos/a.212701119272891/832080804001583/

 

 

9 годин тому, rrid сказано:

вдвічі більше ніж на кінець літа - це "падає"?

 

Дивіться на динаміку а не кількість. Пару місяців тому і до середини грудня, кожного дня кількість інфікованих збільшувалась. А в зимку (сезон ГРВІ) - кількість хворих зменшується. Думай-те.

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, rrid сказано:

якщо стаття починається з відвертої брехні.

 

У вас є докази, що то брехня? Чи ви неправдиво звинувачуєте відоме видання?

  • Ха-ха 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що, українців будуть колоти китайскою вакциною проти китайського вірусу :(

 

Последний гешефт 2020 года, или Зачем украинцам несертифицированная китайская вакцина.


 

Цитувати

 

А вот и очередной гешефт для Зеленского под Новый год.
Украина закупила 1,9 млн доз китайской вакцины. Она ещё даже не сертифицирована, но деньги уже уплачены.
Что это значит? На европейской, американской или российской вакцине Зеленский не смог накрутить свой навар. Слишком прозрачные цены. А с китайцами нормальный «откат» получился. Заодно китайцы и протестируют вакцину на подопытных украинских «кроликах».
Кстати, у Зеленского есть опыт заработка на украинцах вместе с китайцами во время коронавируса. Вспомните «Мрию», которая привезла китайские маски по завышенным ценам.

 

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12/24/2020 at 11:17 PM, Zheny@ said:

а тут ХУЙАК - мутації :_39:

Spoiler

nope.gif

 

Змінено користувачем Ko3bMa
  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.11.2020 at 19:23, sergkots сказано:

Вірус грипу мутує так, що імунітет не може його опізнати. Є пруфи, що коронавірус мутує так само?

 

Схоже, що коронавірус мутує швидше як грип.

 

В УКРАЇНІ ЦИРКУЛЮЮТЬ П'ЯТЬ ШТАМІВ COVID-19. ДЕ ЇХ ВИЯВИЛИ

 

  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Ko3bMa сказано:

а тут ХУЙАК - мутації :_39:

  Показати прихований контент

nope.gif

 

 

Дарт Мол мутація - іди і ніколи не повертайся.

 

Спойлер

m6Md5p.gif

 

 

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, $ΩLΩMΩN сказал:

ну що, українців будуть колоти китайскою вакциною проти китайського вірусу :(

 

Последний гешефт 2020 года, или Зачем украинцам несертифицированная китайская вакцина.

Аліекспрес, або алібаба рулить :)

А може виробники не дуже хочуть продавати всяким голодранцям?

 

Змінено користувачем Electronshik
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Electronshik сказано:

Аліекспрес, або алібаба рулить :)

 

Вже віджимають у Джека Ма і те і інше.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакцина Pfizer - ефективність 95%.

 

 

 

Китайська несертифікована вакцин - не має навіть 80% ефективності.

 

Китайская COVID-вакцина показала эффективность почти на 80%

 

Але колоти українців будуть китайською :(

 

Пропоную Дуалу вмазатись першому.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доповідаю з ГПЗ. В магазинах робиться дурдом. Сенс було весною пускати в магазин по 10 людей а зараз пускати усіх, навіть без масок?

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Доповідаю з ГПЗ. В магазинах робиться дурдом. Сенс було весною пускати в магазин по 10 людей а зараз пускати усіх, навіть без масок?


Кому треба той коронавірус, якщо через 8-9 годин можна буде нажертись і напитись?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Доповідаю з ГПЗ. В магазинах робиться дурдом. Сенс було весною пускати в магазин по 10 людей а зараз пускати усіх, навіть без масок?

воно скрізь так, хто заважає зробити онлайн замовлення, наприклад в АТБ https://zakaz.atbmarket.com/901

через кілька годин - забрати? Я так і зробив, на прилавках не було того що мені потрібно, на сайті було в наявності - замовив, прийшов і забрав, без черги!!!

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Очисти організм,

хай краще моск собі почитистиь

P.S. Всіх з Наступаючим, не хворійте і будьте добрішими.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

20 хвилин тому, Bliksss сказано:

хай краще моск собі почитистиь

 

Регулярно цим займаюсь. Це тоді, коли я йду в самозабан на Борді. Правда дехто думає, що я обідився:

  

On 09.12.2020 at 11:57, nickel сказано:

Обідився

 

 

20 хвилин тому, Bliksss сказано:

будьте добрішими.

 

І вам того ж :)

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Нащо ти ходиш по магазинах?

 

я не собі купував а в село :)

Правда з села передали свіжини, від неї очишуватись , буду потім.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 Регулярно цим займаюсь. Це тоді, коли я йду в самозабан на Борді.

Значить частіше в самозабан треба, бач люди рекомендують тобі моск чистити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Доповідаю з ГПЗ. В магазинах робиться дурдом. Сенс було весною пускати в магазин по 10 людей а зараз пускати усіх, навіть без масок?

Цікаво,за скільки часу ти напишеш, Сенс було носити маски?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Цікаво,за скільки часу ти напишеш, Сенс було носити маски?

 

В мене весною / літом були такі думки. Сенс, що я 1 ношу маску а всі інші - ні. Але зараз більшість в масках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...