Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Electronshik сказано:

 

@Zheny@ Ну я б певно по іншому б сказав: Нех.. рівняти х.. з пальцем не порівняти Європу та Україну, багаті країни та голодранців. Нажаль голодранці це ми. І якщо Європа чи США можуть дозволити собі локдауни, ми не можемо. Бо тоді не залишиться підприємців взагалі. І під питанням стане існування нашої країни взагалі

Не все так плачевно.

Я ж кажу, я байку/мантру про "торгів нема..." чую з 2000 року!  ПОки сам торгував. нили, немає торгів, грошей, податками душать.. трагедія..

А на фіналі, квартири купляли, машини міняли, бізнес розширявся. Певно, власні нирки продавали... бо ж трагедія..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А на фіналі, квартири купляли, машини міняли, бізнес розширявся.

А що ж ти кинув торгувати?

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Nokian сказано:

А що ж ти кинув торгувати?

 

Мерзнути за ті гроші було не цікаво.  Тим паче із власним бізнесом не склалося.  Потрібно було вибирати, або торгівля, а бо навчання. 

Цікавіше було піти на роботу. за ті ж гроші. + Стаж. Офіційно. Субсидії і т.ін.

Базар - це дніщє. Да, там бабла водиться неміряно, але це деградація!  Пам'ятаю, як йшов по базару і баби кросворда розгадували... .пєчаль-бєда..  А там насправді купа людей з освітою було!

Мова зараз не про це.

Мова про те, що підприємці мають запас на карантин, а от їхні працівники - не особо.

 

 

 

  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Мова про те, що підприємці мають запас на карантин, а от їхні працівники - не особо.

Вже і підприємці не особо мають.

Я знаю приклади коли позакривались виробники. Не витримали карантину.

Просто якщо зараз зробити локдаун, то вже ніхто не буде мати запасу.

Необхідні преференції у випадку локдауну, і не тільки підприємцям але й простим людям

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Electronshik сказано:

Просто якщо зараз зробити локдаун, то вже ніхто не буде мати запасу.

 

Люди кожного року влаштовують собі локдаун з 1 по 14 січня. І нічого, живуть. Причому за тих 2 тижні добре більшість добре віддається. Так що проблема не в локдаунах а в непрофесійній владі.

  • -1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

Причому за тих 2 тижні добре більшість добре віддається.

З цього місця докладніше: хто кому добре віддається? Скільки коштує? І де шукати ту більшість, яка віддається?


Ви, я бачу, перейшли вже на натуральні противірусні засоби))

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

IMG-20201115-175042-520.jpg

 

 

А взагалі то верх цинізму, сидіти у Феофанії, з легким перебігом хвороби, на кріслі з позолотою (хто не помітив - придивіться) і казати, що коронавірус - легка хвороба і його немає чого боятися.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Люди кожного року влаштовують собі локдаун з 1 по 14 січня. І нічого, живуть. Причому за тих 2 тижні добре більшість добре віддається. Так що проблема не в локдаунах а в непрофесійній владі.

Да ладно! Ви це всерйоз?@$ΩLΩMΩN це роблять далеко не всі. А ті хто може собі це дозволити. А у багатьох є робота, котру ніхто не відміняв.

Ну або так: якщо вам не заплатять зарплату місяць, два, бо карантин та локдаун що ви будете робити?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, Electronshik said:

Вже і підприємці не особо мають.

Я знаю приклади коли позакривались виробники. Не витримали карантину.

Просто якщо зараз зробити локдаун, то вже ніхто не буде мати запасу.

Необхідні преференції у випадку локдауну, і не тільки підприємцям але й простим людям

Цікаво, а що ж вони таке виробляли, шо закрились через локдаун? Гелієві кульки для різних святкувань?


Хіба локдаун веде до закриття виробництв?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

З цього місця докладніше: хто кому добре віддається? 

 

Докладаю: помилився, через Т9. Не віддається а від'їдається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Хіба локдаун веде до закриття виробництв?

 

Незнаю як за кордоном але весною в Луцьку усі підприємства працювали. Хоча Модерн намагались прикрити.

 

П.С. В Китаї походу заводи не працювали бо там був справжній локдаун. А з тією парадією, що в нас локдаун може бути кожні 3 міс. :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Цікаво, а що ж вони таке виробляли, шо закрились через локдаун?

@yu2007  Немає значення. При кризі збуту, неплатежів в них проблеми і немалі.

Попали ті, хто робили с закордоном, бо європейці не заплатили, мотивуючи форсмажором- пандемією. А коли чимала сума випадає з обороту, то ппц. Це не було кідалово, європейці просто скористались ситуацією.

Я не кажу за всіх. Комусь більше а комусь менше повезло.

Я маю на увазі малий та середній бізнес, великий витримав цей удар, там подушка грошей більша.

 

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Electronshik сказано:

Да ладно! Ви це всерйоз?@$ΩLΩMΩN це роблять далеко не всі. А ті хто може собі це дозволити. А у багатьох є робота, котру ніхто не відміняв.

Ну або так: якщо вам не заплатять зарплату місяць, два, бо карантин та локдаун що ви будете робити?

 

Якусь одну людину не варто брати в приклад, бо вийде середнє по палаті. Та й про бункер, я давно писав.

 

На практиці, коли був Порошенко і сталася інфляцій гривні до долара в 4 рази - ввели механізм субсидій. А що Зелені будуть робити - я незнаю. Я був в шоці, коли на весні всіх забирали з-за кордону без тестів і самоізоляції і розганяли мітинг в Нових Санжарах. А тепер думають, що ж робити. А тепер - всі варіанти погані. Є дуже погані і просто погані. 

 

То був пріквел а тепер по темі:

Місяць прожити без з.п. - реально. Місяць не заплатити за комуналку  - можна реконструювати борг.

А от якщо втратити здоров'я, то як потім будете заробляти?

 

Найцінніше що у вас є - здоров'я. Бо роботу - можна поміняти, гроші - заробити.

 

А що робити, коли не буде здоров'я? 

Бережіться і бережіть інших людей.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Electronshik said:

 

@yu2007  Немає значення. При кризі збуту, неплатежів в них проблеми і немалі.

Попали ті, хто робили с закордоном, бо європейці не заплатили, мотивуючи форсмажором- пандемією. А коли чимала сума випадає з обороту, то ппц. Це не було кідалово, європейці просто скористались ситуацією.

Я не кажу за всіх. Комусь більше а комусь менше повезло.

Я маю на увазі малий та середній бізнес, великий витримав цей удар, там подушка грошей більша.

 

Щось це не схоже на європейців, кидати на гроші за поставлений товар. Чи може товар не поставлявся, а просто відмовились від замовлення? Тоді це інша справа. 

А те що в якось бізнеса нема подушки - то проблема власників і менеджменту того бізнеса. Менше треба було собі джипів купувати і по дубаям літати, дивись і була б якась подушка. Та з рештою нічого страшного, святе місце пустим не буває, на їхні місця прийдуть інші, ефективніші. 
 

Світом править капіталізм. Одні бізнеси вмирають , інші процвітають. Колгосп - справа добровільна, ніхто насильно бізнесом займатись не заставляє. Тому й не розумію, чому бізнесюків треба зараз шкодувати?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Electronshik сказано:

 

@yu2007  Немає значення. При кризі збуту, неплатежів в них проблеми і немалі.

Попали ті, хто робили с закордоном, бо європейці не заплатили, мотивуючи форсмажором- пандемією. А коли чимала сума випадає з обороту, то ппц. Це не було кідалово, європейці просто скористались ситуацією.

Я не кажу за всіх. Комусь більше а комусь менше повезло.

 

Причому тут локдаун в Україні, до того, що не заплатили заробітчанам в Європі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, yu2007 сказано:

Тому й не розумію, чому бізнесюків треба зараз шкодувати?

 

Бізнес буває різний. У когось бізнез - продавати повітря. У інших перепродувати вже готовий товар. Такі бізнеси створюють економічні бульбашки і за першої кризи - вони лопаються. Я сумніваюсь, що у якогось фермера, зараз криза через коронавірус. Може бути через неврожай але не через коронаірус.

 

ЗЕМЛЯ - найцінніший ресурс в України. Доки в України є своя земля, ми зможемо пережити кризи. Але як тільки її роздерибанять. То реально буде голод :(

 

П.С. В 90-х дачка під містом допомогла багатьом пережити кризу.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Причому тут локдаун в Україні, до того, що не заплатили заробітчанам в Європі?


Не заплатили українським виробникам, які експортували продукцію до Європи.

 

Соломоне, зав‘язуйте з бухлом, завтра в офіс на роботу))

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

Не заплатили українським виробникам, які експортували продукцію до Європи.

 

Є якісь приклади? Треба розібратися. Там як мінімум має бути аванс. Якщо відмовились від товару, виробник залишається з баблом і з товаром, що теж не є погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Бізнес буває різний. У когось бізнез - продавати повітря. У інших перепродувати вже готовий товар. Такі бізнеси створюють економічні бульбашки і за першої кризи - вони лопаються. Я сумніваюсь, що у якогось фермера, зараз криза через коронавірус. Може бути через неврожай але не через коронаірус.

 

ЗЕМЛЯ - найцінніший ресурс в України. Доки в України є своя земля, ми зможемо пережити кризи. Але як тільки її роздерибанять. То реально буде голод :(

 

П.С. В 90-х дачка під містом допомогла багатьом пережити кризу.

 

Все забуваюсь Вас запитати: як називається бізнес-школа економіки, в якій Ви викладаєте? Хотів би пройти у Вас навчання))

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

Соломоне, зав‘язуйте з бухлом

 

Спойлер

 

 

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

щось там казав про російську музику

 

що казав?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Я сумніваюсь, що у якогось фермера, зараз криза через коронавірус. Може бути через неврожай але не через коронаірус.

А ти не сумнівайся, а включи рештки мозку. та куйня, яку ти тут городиш - ні в тин ні в ворота.

Я, на даному етапі, працюю в аграрній компанії, тому можеш просто повірити, що коронавірус таки заважає фермерам-виробникам.

Ціни показилися.

 

Неврожай по причині коронавірусу!  Похворіли трактористи/працівники, невчасно щось обробили / не обробили, - все, втрата в доходах, бо збере менший врожай, менше продасть, менше заробить!

не завезли сировину з-за кордону , митницю закрили через коронавірус. НЕ вчасно посіяв і т.д.

 

Але тобі цього не осягнути.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cherman сказано:

Дурнику, ти в Ізраїлі взагалі був?

Гоїв необрізаних туди не беруть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Cherman сказано:

Оце казав:

 

 

Так то ж не лайно. Це ж Ступа. Він же не підтримував окупацію Криму і війну на Донбасі. Макаревич і Шевчук - теж НЕ лайно.

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

не завезли сировину з-за кордону

 

Я не зрозумів, хто кого кинув? Наші європейців чи європейці наших?

 

1 година тому, Electronshik сказано:

Попали ті, хто робили с закордоном, бо європейці не заплатили, мотивуючи форсмажором- пандемією.

 

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Похворіли трактористи

 

Чим трактористи похворіли?

Лукашенко взагалі казав, що трактор вилікує усіх:

 

Спойлер

 

 

  • Cумний 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...