Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Oli сказано:

Я десь так років 5 назад підхопив ангіну

 

Згадався народний спосіб лікування ангіни. Жабою ...

Доречі треба знахарям нагадати, може і від коронавірусу допоможе.

 

П.С. Але вжє пізно, зима наступає всі жаби поховались.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А от від пневмонії в принципі (запалення) то при запальних процесах якраз таки антибіотики й призначають.

 

Саме так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Згадався народний спосіб лікування ангіни. Жабою ...

Доречі треба знахарям нагадати, може і від коронавірусу допоможе.

 

Жабою? ;)

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Oli сказано:

Жабою? ;)

 

Не сприймайте всерйоз, це той випадок, коли я пожартував :)

 

П.С. Хоча цей спосіб написаний у відомій російській газеті:

 

Лютий треш:

Спойлер

https://aif.ru/health/life/20283

 

Цитувати

Способ первый. Берем в руки лягушку, но не первую попавшуюся. Надо выбрать земноводную тварь как можно крупнее. Берете ее в руки и подносите близко к лицу. Теперь начинается самое главное. Смотрите пристально ей в глаза приблизительно так, как удав смотрит на кролика. И ждите. Главное — не пропустить момент. Это когда лягушка от страха широко откроет пасть. В этот момент нужно со всей силы дунуть на нее.

 

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Не сприймайте всерйоз, це той випадок, коли я пожартував :)

 

П.С. Хоча цей спосіб написаний у відомій російській газеті, мокшам зродиться:

 

Лютий треш:

  Показати прихований контент

 

 

Я зрозумів :)

дитинство так сказати провів в селі, чого тільки там не бачив і чув...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, $ΩLΩMΩN said:

Немає ніяких мір. Тому й немає сенсу робити КТ. Набагато важливіший є рівень кисню в крові. Якщо критично падає, потрібно робити ШВЛ.

Щось я не розумію що ж тоді робити. В мене, повторюсь, не було жодного вираженого симптома окрім температури до трьох діб. Потім і вона впала до практично нормального рівня (в суботу, хоч і з перекурами, але поприбирав в хаті, потім навіть півночі ще попрацював за компом). Сьогодні вночі - рецидив, проте якихось приводів для тестування за держпротоколом все одно нема. З твоїх слів КТ немає сенсу. Гм, виходить треба чекати, поки почну задихатись? І тоді вже мене чимось почнуть лікувати?

 

І ще. Почув від знайомого, в якого сьогодні вперше піднялась температура (38), що сімейний відразу по телефону призначила антибіотики і противірусні, мовляв такий зараз протокол лікування. Як на мене це якось дивно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Щось я не розумію що ж тоді робити.

 

Це взагалі-то лікарі мають казати. Хоча їм простіше щось призначити, ніж пояснювати, що нічого не потрібно.

Рекомендую прочитати вам СТАНДАРТИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ «КОРОНАВІРУСНА ХВОРОБА (COVID-19)»

Там написано, як мають діяти лікарі і що назначати.

 

П.С. Я би ще порадив пити більше води і їсти більше овочів/фруктів і частіше повітрювати приміщення. Це не зашкодить точно.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, yu2007 сказано:

потім навіть півночі ще попрацював за компом. Сьогодні вночі - рецидив

 

Правильний режим роботи і відпочинку теж сприяє міцному імунітетю. Бажаю вам одужати якнайшвидше.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Це взагалі-то лікарі мають казати. Хоча їм простіше щось призначити, ніж пояснювати, що нічого не потрібно.

Рекомендую прочитати вам СТАНДАРТИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ «КОРОНАВІРУСНА ХВОРОБА (COVID-19)»

Там написано, як мають діяти лікарі і що назначати.

 

П.С. Я би ще порадив пити більше води і їсти більше овочів/фруктів і частіше повітрювати приміщення. Це не зашкодить точно.

До яких пір нічого не потрібно? Пневмонія може не супроводжуватись температурою чи кашлем. Пневмонію буває дуже важко вислухати, особливо на перших порах. 
Ти ж пропонуєш лікувати спричинену ковідом пневмонію (ймовірну) водою і фруктами? Чи все ж зробити рентген або КТ, якщо другий тиждень починається з того, що й перший?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ти ж пропонуєш лікувати спричинену ковідом пневмонію (ймовірну) водою і фруктами?

 

Ви мене неправильно зрозуміли. Я пропоную звернутись до лікаря а не виясняти на форумі як лікуватись. А фрукти і воду потріно вживати у бдь якому випадку. Чи є пневмонія - чи ні.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Ви мене неправильно зрозуміли. Я пропоную звернутись до лікаря а не виясняти на форумі як лікуватись. А фрукти і воду потріно вживати у бдь якому випадку. Чи є пневмонія - чи ні.

Я звернувся, дала направлення на КТ, напевно її кваліфікація не дотягує до Вашої. Але раз Ви вважаєте КТ лишнім, то завтра відміню запис, накупую ананасів і бананасів, відкрию  навстіж всі вікна і буду натомість приймати повітряні ванни. Гроші знов таки ж зекономлю)

На форумі я не цікавився, як мені лікуватися. Я питав про місця, де роблять КТ. І про те, що робили інші, і чи виявляли пневмонію. До вчорашнього дня взагалі з гумором писав про перебіг свого захворювання. 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, yu2007 сказал:

... Сьогодні вночі - рецидив, проте якихось приводів для тестування за держпротоколом все одно нема. З твоїх слів КТ немає сенсу. Гм, виходить треба чекати, поки почну задихатись? І тоді вже мене чимось почнуть лікувати?

Так, що за паніка  :D ?

Я там думала вже 39, а тут 37,5 )))

В грудях болить, задишка є? Немає, значить все ок. 5% легень не шкода, саме час кинути курити ;)

Сьогодні рекомедую Вам 50гр заспокійливого )))

 

А завтра, запишіться на прийом, відкрийте лікарняне (що Вам важко чи що?, а в них вже ніби і обов'язок зявився прийняти), прогуляйтесь по свіжому повітрю, познайомтесь з новим сімейним:  нехай Вас послухає, поміряє сатурацію (у всіх сімейних зараз є цей апаратік) і Вам на душі стане точно легше )))

 

Доречі сімейного зараз можна обирати з будь-якої поліклініки  (не обовязково по місцю реєстрації).

А що мене ще здивувало з останнього, то те що хворих Covid зараз на повторний тест запрошують в поліклініку приходити самостійно :blink: 

  • Ха-ха 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, natalka) said:

Сьогодні рекомедую Вам 50гр

Я б з радістю, але не можна. Сьогодні дружина познайомилась з новим сімейним. Ну таке...)) Зате маю направлення на КТ))

Вже як записався на КТ, почав шукати ще інфу щодо того, як діяти. і почув від одного медика, що КТ на 7 день може виявитися малоінформативним. Тому тактика діагностування міняється))

 

21 minutes ago, natalka) said:

Доречі сімейного зараз можна обирати з будь-якої поліклініки  (не обовязково по місцю реєстрації).


В тепер вже нашого сімейного все розписано на найближчі дні, як до неї потрапити на огляд - загадка. А обирати зараз іншого - трохи не вдалий момент)))

Пс. Дякую що цікавитесь, стан стабільний, на вечір почав відкашлювати щось схоже на те, що колись було 5% легенів)))

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

А обирати зараз іншого - трохи не вдалий момент)))

то інформація на майбутнє

Я не знаю, мені ця відреформована медицина це просто жах. І я не розумію докінця хто там кого має приймати.  Коли приходиш на назначений час до сімейного, полюбому вона ще когось приймає, і ти як мінімум годину ще сидиш і чекаєш.

Або приходиш в поліклініку вранці вже, бо тобі нада лікарняний, а сімейний працює з другої зміни, або взагалі вихідний і що? - і тебе або футболять в реєстратурі або записують до якогось чергового!!!

А ще знаю, що якщо ти йдеш до якогось лікаря не по направленню сімейного (до травматолога, хірурга чи лора і т.д.), то тебе приймуть, тільки  такий прийом платний (130 грн. - не знаю чи до ля всіх спеціалістів фіксована ціна чи є градація).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, natalka) сказал:

що мене ще здивувало з останнього, то те що хворих Covid зараз на повторний тест запрошують в поліклініку приходити самостійно 

Після останнього оновлення протоколів повторний тест роблять лише пацієнтам, у яких залишаються симптоми після 13-го дня перебігу хвороби.

"Також повторне тестування методом ПЛР можна не проводити при умові дотримання пацієнтом самоізоляції не менше 13-ти днів від дня появи симптомів і при відсутності симптомів захворювання після закінчення терміну самоізоляції"

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, natalka) said:

то інформація на майбутнє

Ну, знав би прикуп - їздив би на велосипеді в масці)) Та дякую.

 

А що скажете про «новий протокол» у вигляді антибіотика з першого дня звернення/температури?

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та фіг там, он в мене вчора і сьогодні знайомі, по 7-10 днів від першого ПЛР, ходили самостійно в поліклініку здавати повторний тест...

  • Дякую! 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yu2007 сказано:

Ну, знав би прикуп - їздив би на велосипеді в масці))

 

Нажаль це не захитило б вас від зараження. Як і не захищає мене :(

Носіння маски - захищає інших від того, хто її носить.

 

5 годин тому, yu2007 сказано:

Тому тактика діагностування міняється))

В тепер вже нашого сімейного все розписано на найближчі дні.

 

Вам якісь ліки призначали?

Наприклад аспірин кардіо. Одні кажуть, що його потрібно приймати а інші - що ні. А які ліки вам призначила ваш сімейний?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

Эпидемия коронавируса позволила людям проявить лучшие качества. О пользе ситуации порассуждал глава патриаршей комиссии по делам семьи протоиерей Димитрий (Смирнов) в ходе проповеди в московском храме Благовещения Пресвятой Богородицы, передает «Интерфакс».

В РПЦ призвали подумать о положительной стороне распространения вируса. Так, по словам Смирнова, эпидемия может быть «чрезвычайно полезным явлением».

Quote

Бывший председатель Патриаршей комиссии по вопросам семьи, детства и материнства, протоиерей Дмитрий (Смирнов) умер в возрасте 69 лет.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий антирекорд: 6719

 

Хочу ще раз нагадати усім: носіть маски, дотримуйтесь гігієни, уникайте місць масового скупчення людей, провітрюйте приміщення, споживайте більше овочів і фруктів.

 

Будьте здорові, робіть добро.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, $ΩLΩMΩN said:

Я пропоную звернутись до лікаря а не виясняти на форумі як лікуватись.

 

5 hours ago, $ΩLΩMΩN said:

Вам якісь ліки призначали?

Наприклад аспірин кардіо. Одні кажуть, що його потрібно приймати а інші - що ні. А які ліки вам призначила ваш сімейний?


:) )))

  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, yu2007 сказано:

:) )))

 

 

Я розумію, що самолікування - не завжди найкраща ідея. Але мені дуже цікаво знати про аспірин кардіо. Скажіть будь ласка, чи лікар вам його призначила?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

 

Я розумію, що самолікування - не завжди найкраща ідея. Але мені дуже цікаво знати про аспірин кардіо. Скажіть будь ласка, чи лікар вам його призначила?

Сам купив кардіомагніл ще до звернення до лікаря. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

аспірин кардіо

чим він відрізняється від простого аспірину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

аспірин кардіо

Так це та сама ацетилсиліцилова кислота, звичайний аспірин в одній із сотень варіацій. Його призначають для розрідженя крові, так як при ковіді згущується кров.

Моїм знайомим лікар призначав упсарин упса.

Змінено користувачем Selbeor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...