Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 hour ago, rrid said:

карамба, дай-но розшифровку з 7 до 9% - конкретні дати, конкретні цифри в чисельнику і знаменнику

бо за даними РНБО, станом на поточний момент в Україні 92820 позитивних зі 150017 підозр - це 61.9%

 

щодо церков... чули вже це і на Паску, і на проводи, і на Трійцю, і т.д.

а гондечки в Білорусі взагалі ковідський шабаш - там пишуть про сотні тисяч людей одномоментно, без дотримання протипандемічних заходів

Знаєш, навіть за карамбу не буду мінусувати, твої емоції говорять самі за себе.

Нашвидкоруч накидав табличку на основі даних моз - можу скинути файл в приват, пограєшся давнішими датами.

 

p.s. Маю сусіда, айтішник за професією. Дуже вже любить мати власну думку буквально з кожної новини. Чи то внутрішня політика, чи то бацькин омон валить людей... Особливо якщо питання якесь доволі очевидне - тим більше він захищає протилежну точку зору.

Так от, за останні 5-6 років деградував він вкрай: дружина з дитиною пішла, за квартиру заборгував овер 30 тисяч, постійно якісь крики чути з-за дверей. Дочого це я - хтозна...

IMG_20200817_141638_776.jpg

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rrid сказано:
Цитувати

 

Однак найбільшою загадкою став той факт, що вчені виявили специфічні до Covid-19 Т-клітини у зразках крові, взятих за роки до початку пандемії.

Виходить, що деякі люди вже мали певний ступінь імунітету до коронавірусу, ще до того як ним захворіла перша людина.

Як з'ясувалося, напрочуд багато людей, 40-60% з тих, хто ніколи не контактув із вірусом, мають такі Т-клітини.

 

 

чи ти не можеш зліпити до кучі слова з фрагменту тексту з трьох речень? ще раз цитата:

ти вважаєш, що речення, які в тексті, в одному абзаці, йдуть підряд, але виділені різним кольором, - про різні Т-клітини, і відповідно, про різний імунітет? якщо так - то це просто пистестць.

 

Л - логіка. А - аналітика. ці слова - точно не про тебе. не переживай!

натякну. ці два слова практично відсутні в розділі "Політика". я там не пишу ;)

 

На будь яку інфекцію людина вже має певну ступінь імунітету. Це Т-лімфоцити, цитокіни, B-лімфоцити. 

Я вже вам писав, що не обов'язково хворіти SARS-cov-2, щоб мати до нього імунітет. Але ви надто самовпевнений, щоб спілкуватися на рівних з вашим опонетом.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Може й так, вам видніше.

для тих, в кого проблеми із зором. я згадував про:

 

Цитувати

писуни-що-небудь, писуни-написав-не-подумавши, писуни-оналітєхи проплачені писуни

, а про самовпевнених писав тут один персонаж:

 

6 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

дуже самовпевнені писуни

 

причому, зовсім не палівно так, відразу під своєю цитатою )))

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rrid сказано:

для тих, в кого проблеми із зором. я згадував про:

, а про самовпевнених писав тут один персонаж:

причому, зовсім не палівно так, відразу під своєю цитатою )))

 

то ви не впевнений писун?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайна логіка підказує, що оті 80  відсотків, що не хворіють , або переносять у легкій формі, мали імунітет вже  століттями до вірусів грипу.

Як мінімум перехресний.

Постає питання з самого початку теми.

Якого хєра через 20 відсотків вразливого  до  трохи сильнішого за звичайний грип  вірусу , перекрили кисень та зупинили життя 95 відсоткам?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Nokian сказано:

Постає питання з самого початку теми.

Якого хєра через 20 відсотків вразливого  до  трохи сильнішого за звичайний грип  вірусу , перекрили кисень та зупинили життя 95 відсоткам?

 

Програма умертвіння «Т-4» («Акція Тіргартенштрассе 4») — офіційна назва євгенічної програми німецьких націонал-соціалістів із стерилізації, а в подальшому і фізичному знищенню душевнохворих, розумововідсталих та спадковохворих. Як наслідок під знищення підлягали непрацездатні особи (люди з інвалідністю, а також хворі понад 5 років). 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zeiss сказано:

Знаєш, навіть за карамбу не буду мінусувати, твої емоції говорять самі за себе.

знаю слово цугцванг ))

12 хвилин тому, Zeiss сказано:

Нашвидкоруч накидав табличку на основі даних моз - можу скинути файл в приват, пограєшся давнішими датами.

IMG_20200817_141638_776.jpg

не знаю, навіщо ти виклав табличку після свого душевного болю, але в тебе в табличці - лажа

ти так і не спромігся прочитати написане мною раніше.

отож, наразі проведено 1.3млн тестів, в т.ч. за 17.08.20 - 10700

підозр було 150 017. виходить так, що кількість протестованих людей - на порядок менша кількості підозр, тобто кожного хворого тестують мінімум декілька разів. і так і повинно бути ;)

і якщо кількість проведених тестів зменшується (або на стабільному рівні), а кількість хворих не зменшується - то результат ділення кількості нововиявлених позитивних на кількість протестованих буде зростати.

але це не той показник, яким ти його обізвав пару сторінок тому ;)

карамба, точні науки - не твоє ;)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rrid сказано:

в тебе в табличці - лажа

 

Хто би сумнівався. В усіх лажа, тільки у вас одного достовірні дані. Нікому не можна вірити, крім вас.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, rrid said:

знаю слово цугцванг ))

не знаю, навіщо ти виклав табличку після свого душевного болю, але в тебе в табличці - лажа

ти так і не спромігся прочитати написане мною раніше.

отож, наразі проведено 1.3млн тестів, в т.ч. за 17.08.20 - 10700

підозр було 150 017. виходить так, що кількість протестованих людей - на порядок менша кількості підозр, тобто кожного хворого тестують мінімум декілька разів. і так і повинно бути ;)

і якщо кількість проведених тестів зменшується (або на стабільному рівні), а кількість хворих не зменшується - то результат ділення кількості нововиявлених позитивних на кількість протестованих буде зростати.

але це не той показник, яким ти його обізвав пару сторінок тому ;)

карамба, точні науки - не твоє ;)

Та вже визначся, що сам хочеш. То просиш точні дані поденно, то починаєш міряти середню температуру по палаті.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zeiss сказано:

Та вже визначся, що сам хочеш. То просиш точні дані поденно, то починаєш міряти середню температуру по палаті.

я-то приблизно знаю, що хочу ))

а от навіщо ти ділиш кількість позитивних тестів на загальну кількість тестів (зроблених тим, в кого виявили вірус вперше, тим, в кого виявляли раніше, і виявили знову знову, а також тим, в кого виявляли раніше, а на звітну дату не виявили й закриють лікарняний) - неясно навіщо ти називаєш це

On 14.08.2020 at 16:30, Zeiss сказано:

К-сть тестувань не збільшилась. Збільшились виявлені - з 7 до 9%

можливо, тому, що більше ніхто  таким показником не оперує, методика обрахунку - авторська?

карабмастайл детектед ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, rrid said:

я-то приблизно знаю, що хочу ))

а от навіщо ти ділиш кількість позитивних тестів на загальну кількість тестів (зроблених тим, в кого виявили вірус вперше, тим, в кого виявляли раніше, і виявили знову знову, а також тим, в кого виявляли раніше, а на звітну дату не виявили й закриють лікарняний) - неясно навіщо ти називаєш це

можливо, тому, що більше ніхто  таким показником не оперує, методика обрахунку - авторська?

карабмастайл детектед ))

А тобі тільки дай привід посперечатися. Сам цитує мою фразу і сам не розуміє її. Почалось з того, що ти заявив, що кількість тестувань збільшилась = збільшились виявлені. Я тобі аргументував, що кількість не збільшилась. Тепер ти взявся ділити усіх на усіх. 

p.s. Запитай, нещастя, в Жені - чи є в нього підозри на карамбу і вспокойся вже. Кормити тебе надалі не буду - маю особисте життя :)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zeiss сказано:

 Сам цитує мою фразу і сам не розуміє її.

 

Це не тільки з вами він так робить. Мої фрази взагалі міняє і видає, як мої автентичні цитати.

 

Але що хотіти від людини, яка скрізь шукає брехню?

  

On 01.06.2020 at 19:22, rrid сказано:

всі брешуть.

 

On 07.05.2020 at 18:25, rrid сказано:

брешуть - всі.

 

 

 

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, rrid сказано:

тільки із-за того, що в тебе в голові гаввах. контролюй трохи свою вавку гаввах

 

можете розказати більше інформації про гаввах?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головний епідеміолог організації Марії Ван Керкхове заявила про неприпустимість карантинів при другій і всіх подальших хвилях COVID-19. 

https://www.unian.ua/health/worldnews/karantin-vooz-zaklikaye-bilshe-ne-vvoditi-karantin-ostanni-novini-11114777.html

 

Nokian був правий? Нас найо дурили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, weldermaster сказано:

Головний епідеміолог організації Марії Ван Керкхове заявила про неприпустимість карантинів при другій і всіх подальших хвилях COVID-19. 

https://www.unian.ua/health/worldnews/karantin-vooz-zaklikaye-bilshe-ne-vvoditi-karantin-ostanni-novini-11114777.html

 

На сайті ВООЗ такої інформації немає. Це суб'єктивна думка однієї людини. Наша Уляна теж мала на все свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Zeiss сказано:

Сам цитує мою фразу і сам не розуміє її. Почалось з того, що ти заявив, що кількість тестувань збільшилась = збільшились виявлені. Я тобі аргументував, що кількість не збільшилась.

м-дя :)

On 14.08.2020 at 16:30, Zeiss сказано:

К-сть тестувань не збільшилась. Збільшились виявлені - з 7 до 9%

 

P.S. Чи не в усіх церквах, які сьогодні бачив - людей було ого-го. Готуємось до зростання.

 

20 годин тому, Zeiss сказано:

Нашвидкоруч накидав табличку на основі даних моз - можу скинути файл в приват, пограєшся давнішими датами.

IMG_20200817_141638_776.jpg

тобто, 1252842 не більше за 1195561?

тобто, біля 20 тис. тестів за добу - це менше за 6294 в квітні і 10053 в червні? https://www.slovoidilo.ua/2020/07/31/novyna/suspilstvo/kilkist-testiv-koronavirus-ukrayini-perevyshhyla-miljon

ти хоч сам дивишся на цифри, які постиш? )))

 

19 годин тому, Zeiss сказано:

Тепер ти взявся ділити усіх на усіх. 

 

20 годин тому, Zeiss сказано:

починаєш міряти середню температуру по палаті

19 годин тому, rrid сказано:

навіщо ти ділиш кількість позитивних тестів на загальну кількість тестів (зроблених тим, в кого виявили вірус вперше, тим, в кого виявляли раніше, і виявили знову знову, а також тим, в кого виявляли раніше, а на звітну дату не виявили й закриють лікарняний) - неясно

))) що тут ще додати?...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, rrid сказано:

карабмастайл детектед ))

Не стайл. А один із клонів.

Я уже писав. Не хочу завий раз повторюватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кількість хворих у світі на Covid-19 вже більше 22 мільйони людей.

 

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Zheny@ said:

Не стайл. А один із клонів.

Я уже писав. Не хочу завий раз повторюватися

Обгрунтував би якось, чи що. Бо окрім того, що замість забанених акків - створено нові, нічого немає.

56 minutes ago, rrid said:

м-дя :)

 

тобто, 1252842 не більше за 1195561?

тобто, біля 20 тис. тестів за добу - це менше за 6294 в квітні і 10053 в червні? https://www.slovoidilo.ua/2020/07/31/novyna/suspilstvo/kilkist-testiv-koronavirus-ukrayini-perevyshhyla-miljon

ти хоч сам дивишся на цифри, які постиш? )))

 

 

))) що тут ще додати?...

 

Більше тексту - здасишся розумним. Спочатку ти написав, що більше тестують (в день) - тому більше виявляють. Потім сам побачив, що кількість тестувань в день вже давно практично одна і та ж. Тепер включаєш дурника - окей.

Змінено користувачем Zeiss
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zeiss сказано:

Обгрунтував би якось, чи що. Бо окрім того, що замість забанених акків - створено нові, нічого немає.

Питання - нахіба людині стільки акків?

12 штук.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весняний коронавірусний локдаун врятував мільйони життів у Європі. (Lockdown saved around 3.1 million lives)

 

Coronavirus: Lockdowns in Europe saved millions of lives

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zeiss сказано:

Потім сам побачив, що кількість тестувань в день вже давно практично одна і та ж.

мдя...

58 хвилин тому, rrid сказано:

тобто, біля 20 тис. тестів за добу - це менше за 6294 в квітні і 10053 в червні?

))))))))))))))))))))))

4 хвилин тому, Zeiss сказано:

Тепер включаєш дурника - окей.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.08.2020 at 12:48, rrid сказано:

пост для Соломона та інших худо аналітиків-панікерів.

вже й Італія не приховує того, що смертність вони завищили в багато разів.

 

Занизили в багато разів.

 

Коронавирус: каково реальное количество жертв пандемии?

 

Цитувати

Италия (24 февр. - 26 апр.)

Смертность на 40% выше среднего. Количество смертей на 42 900 человек больше ожидаемого.

 

Эквадор (01 мар. - 31 мая)

Смертность на 108% выше среднего. Количество смертей на 19 500 человек больше ожидаемого.

 

Москва и Санкт-Петербург, Россия (01 апр. - 31 мая)

Смертность на 30% выше среднего. Количество смертей на 9 100 человек больше ожидаемого.

 

Бельгия (09 мар. - 17 мая)

Смертность на 37% выше среднего. Количество смертей на 8 100 человек больше ожидаемого.

 

Бразилия* (01 мар. - 31 мая)

Смертность на 38% выше среднего. Количество смертей на 19 300 человек больше ожидаемого.

 

Британия (07 мар. - 05 июн.)

Смертность на 43% выше среднего. Количество смертей на 64 500 человек больше ожидаемого.

 

Испания (02 мар. - 17 мая)

Смертность на 50% выше среднего. Количество смертей на 42 900 человек больше ожидаемого.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий антирекорд. Майже 2000.

 

Антирекорд коронавірусу: в Україні за добу – 1 967 хворих

Своєрідний "рекорд" також із госпіталізованими: 463 хворих із коронавірусом поклали в лікарні 18 серпня.

Спойлер

4d30165-covid-19-08-original.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...