Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

56 минут назад, yu2007 сказал:

Можеш сказати, яка група крові в тебе, дружини і малого?

Не було потреби заморочуватись групами. В мене ніби 1-, дружина свою забула, малого не знаю

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Cniperman сказал:

Не було варіантів. Садив сам, трохи вузькі рядки зробив. Тут або коником, якого нема, але було б в рази легше, або мотоблоком. А хто до нас з короною поїде на заробітки? От і прийшлось самому робити огортачі та вперед

 

Я тіко так :D

 

 

 

  • Ха-ха 5
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, nickel сказал:

А де ви взагалі про ті 5000 почули? Мені навіть в фб такого не зустрічалося. Чи в вас вже є якісь закриті групи? :)

То в дружини питати треба. Я туди рідко заходу, і воно мені взагалі про ковід ніфіга не кидає. Зате вона побачить як одна з родичок запостить щось з "карантінозадовбало,барановірусів" а друга, сусідка, пролайкає. І всякий треш із невіруючих поначитується і розказує

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Cniperman сказано:

А в швагра лікарняне є, діагнозу нема. 

хз, так само в меншої сестри - ГРВІ (вважай, що нема), майже місяць лікарняного - страхова, звісно оплатила все що написав лікар і ЗП (100% середньої ЗП), на роботі ще й допомогу "про всяк випадок" виписали, мало чи багато, але десь до 3К.

Мені - оплата ліків і без оплати роботи, я не брав лікарняного - нафіга, якщо і так все зможу зробити з домашнього компа?

P.S. Мене, дивує (іншого слова не підберу) інше, якого ху* такі умови тільки в приватних компаній? 

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.06.2020 в 14:11, SΩLΩMΩN сказал:

Вчора їздив веліком по місту в масці. Незважаючи на те, що температура була більш як +30.

люди без мізків і повинні мучитись ))

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, MANJAK11 said:

люди без мізків і повинні мучитись ))

мммммм, це ти на що натякаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zevs_Isver сказал:

мммммм, це ти на що натякаєш?

невже ти теж на вєліку в масці їздиш ? )))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, MANJAK11 said:

невже ти теж на вєліку в масці їздиш ? )))) 

в протигазі

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

в протигазі

а справка є ? ))) хоча мабуть є, в ПЕС без неї мабуть не беруть )))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, MANJAK11 said:

а справка є ?

з фото в прогигазі

 

 

p.s. шкода що Зє! карантинить, так би також катав,

погода бімба

Змінено користувачем Zevs_Isver
  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, MANJAK11 сказано:

люди без мізків і повинні мучитись ))

 

Гаввах?

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.06.2020 at 19:37, AgentSmith13 сказано:

Італія, Німеччина, Франція і Нідерланди підписали контракт з компанією АstraZeneca на поставку 400 мільйон доз вакцини від коронавірусної хвороби.

У контракті передбачено 400 мільйонів доз вакцини, розробленої з Оксфордським університетом. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Італії. Також повідомлення про угоду опублікував сайт фармкомпанії АstraZeneca.

А НЄЛОХ хоч в чергу став? Навряд чи, він же тепер накрився ковдрою і трясеться, бо є "контактною особою"...

Чи ми будемо, поки Європа ЖИВЕ, сидіти і мовчати в тряпочку, котру на морді носять за вказівкою наркомана з випученими зенками, котрий себе називає "головним санітарним лікарем"?

 

On 09.06.2020 at 21:35, AgentSmith13 сказано:

От я - не вакцинуюся, і не грипував вже років 6-7... Взагалі.

Л - логіка...

 

Цитувати

Pascal Soriot, Chief Executive Officer, said: “This agreement will ensure that hundreds of millions of Europeans have access to Oxford University’s vaccine following approval. With our European supply chain due to begin production soon, we hope to make the vaccine available widely and rapidly. I would like to thank the governments of Germany, France, Italy and the Netherlands for their commitment and swift response.”

The Company has recently completed similar agreements with the UK, US, the Coalition for Epidemic Preparedness Innovations and Gavi the Vaccine Alliance for 700 million doses, and it agreed a licence with the Serum Institute of India for the supply of an additional one billion doses, principally for low- and middle-income countries. Total manufacturing capacity currently stands at two billion doses.

Oxford University last month announced the start of a Phase II/III UK trial of AZD1222 in about 10,000 adult volunteers. Other late-stage trials are due to begin in a number of countries. AstraZeneca recognises that the vaccine may not work but is committed to progressing the clinical programme with speed and scaling up manufacturing at risk.

The Company’s comprehensive pandemic response also includes rapid mobilisation of AstraZeneca’s global research efforts to discover novel coronavirus-neutralising antibodies to prevent and treat progression of the COVID-19 disease, with the aim of reaching clinical trials in the next three to five months. Additionally, the Company has quickly moved into testing of new and existing medicines to treat the infection, including the CALAVI trials underway for Calquence (acalabrutinib) and the DARE-19 trial for Farxiga (dapagliflozin) in COVID-19 patients.

немає ще ніякої вакцини, підписані поки тільки наміри... та й про наміри ("домовленості"):

Цитувати

AstraZeneca has reached an agreement with Europe’s Inclusive Vaccines Alliance (IVA)

Inclusive Vaccines Alliance - вікіпедія нічого не знає про цей європейський альянс? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільш страшні наслідки коронавірусу ( точніше реакції на нього6)не медичні ,а політичні та економічні 

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.06.2020 at 01:49, flashmax сказано:

 

а ось навпаки, підчепити, медсестра може запросто, і пішло поїхало

у нас уже в лікарні спалах(( з Олики лікарь привіз.

 

Цитувати

большинство случаев заболевания людей БВРС-КоВ объясняются передачей инфекции между людьми в медицинских учреждениях https://www.who.int/ru/news-room/fact-sheets/detail/middle-east-respiratory-syndrome-coronavirus-(mers-cov)

 

ВООЗ повстидались прямо написати - що в основному в Кореї медперсонал був джерелом зараження поцієнтів коронавірусом MERS (35% з яких повмирали!), написали більш толерантно - "передачей инфекции между людьми в медицинских учреждениях"

в нашій офіційній статистиці ковід-19 також біля 5-ї частини - це медперсонал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порохоботи все не заспокояться

Quote

️ Олену Зеленську госпіталізували до лікарні в місті Києві через COVID-19. ЇЇ стан стабільний, вона перебуває під наглядом лікарів. Причиною госпіталізації першої леді стала двостороння пневмонія.

 

цікаво, в приватну чи разом з "вибарцамі"

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, bublik007 сказано:

А пан в курсі справи?)))

 

Щось трохи знаю. На всі свої запитання відповіді ще не знайшов.  Досі шукаю просвітлення.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Щось трохи знаю. На всі свої запитання відповіді ще не знайшов.  Досі шукаю просвітлення.

spacer.png

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.06.2020 at 20:10, Cherman сказано:

@rrid може вже хватить тої статистики? Голова від неї пухне.:)

а тим часом, є свіжі цифіри ;)

 

The CDC's New 'Best Estimate' Implies a COVID-19 Infection Fatality Rate Below 0.3%

Гугль-перекладач каже, що це означає "Нова «найкраща оцінка» CDC означає, що рівень смертності від інфекції COVID-19 нижче 0,3%"

хто як думає - кляті копіталісти знову нас обманюють?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, rrid сказал:

а тим часом, є свіжі цифіри ;)

 

The CDC's New 'Best Estimate' Implies a COVID-19 Infection Fatality Rate Below 0.3%

Гугль-перекладач каже, що це означає "Нова «найкраща оцінка» CDC означає, що рівень смертності від інфекції COVID-19 нижче 0,3%"

хто як думає - кляті копіталісти знову нас обманюють?

 

 

А Віктор вам всім говорив :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, rrid сказано:

а тим часом, є свіжі цифіри ;)

 

The CDC's New 'Best Estimate' Implies a COVID-19 Infection Fatality Rate Below 0.3%

Гугль-перекладач каже, що це означає "Нова «найкраща оцінка» CDC означає, що рівень смертності від інфекції COVID-19 нижче 0,3%"

хто як думає - кляті копіталісти знову нас обманюють?

 

 

 

Нижче 0,3% це не Fatality Rate а Mortality Rate.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

а тим часом, є свіжі цифіри ;)

Гугль-перекладач каже, що це означає "Нова «найкраща оцінка» CDC означає, що рівень смертності від інфекції COVID-19 нижче 0,3%"

хто як думає - кляті копіталісти знову нас обманюють?

 

 

Як ви мені раніше казали? Не читайте жовту пресу?

 

Fact check: CDC's estimates COVID-19 death rate around 0.26%, doesn't confirm it

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

 

А Віктор вам всім говорив :)

Якщо як сказав Рейган ,,є речі важливіші за мир,, - то за грип майже все важливіше.

Тільки в сучасному світі дуже майстерно перевертають  все з ніг на голову.

Дебілізм  і раніше був,зараз прогресує.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Nokian сказано:

Дебілізм  і раніше був,зараз прогресує.

Таки, да))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...