Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

 rrid вибачте за нескромне питання, скільки вам років? Мені деякі ваші пости схожі на вислів з одного мультфільму, 18+:

 

Спойлер

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

грипом я хворів 3 роки тому. Я не пам'ятаю які саме ліки мені виписали.

 

П.С. А хіба це так важливо, які саме ліки я приймав? Головне, що такі ліки є і вони допомагають.

так, це важливо. можливо, Вас лікували звичайними фуфломіцинами, а Ви в темі про КВ розповідаєте про дієві ліки проти грипу та про прививки.

але варто говорити до кінця - більшість "протипростудних" ліків борються із симптомами, а не з хворобою, але й цього досить, щоб побачити "допомогу".

і з вакцинами не все просто - вакцина проти "каліфорнійського грипу" не перешкодить захворіти тобі "сингапурським" ,  і це важливо, оскільки

Цитувати
В Ісландії виявили пацієнта відразу з двома штамами нового коронавірусу.

Про це заявив глава біофармацевтичної компанії deCODEgenetics Карі Стефанссон, повідомляє Reykjavík Grapevine.

«Чоловік з позитивним результатом на Covid-19 в Ісландії був заражений двома штамами вірусу одночасно», - йдеться в повідомленні.

кожен штам грипу може не реагувати на антитіла до іншого штаму того ж грипу ;)

Спойлер

cклад вакцини Ваксігрип Тетра відповідає рекомендаціям ВООЗ і рішенню Європейського Союзу стосовно складу вакцин проти грипу сезону 2018/2019 для Північної півкулі;

1 імунізуюча доза вакцини (0,5 мл) містить:

діючі речовини:

інактивований спліт-вірус грипу таких штамів*:

A/Michigan/45/2015 (H1N1)pdm09 - подібний (A/Michigan/45/2015, NYMC X-275) 15 мкг ГА**

A/Singapore/INFIMH-16-0019/2016 (H3N2) - подібний

(A/Singapore/INFIMH-16-0019/2016, IVR-186) 15 мкг ГА**

B/Phuket/3073/2013 - подібний (B/Phuket/3073/2013, дикий тип) 15 мкг ГА**

B/Colorado/6/2017 - подібний (B/Maryland/15/2016, NYMC BX-69A) 15 мкг ГА**

_____________________________________________

* культивовані на курячих ембріонах здорових курей

** гемаглютинін

 

Змінено користувачем rrid
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rrid сказано:

так, це важливо. можливо, Вас лікували звичайними фуфломіцинами, а Ви в темі про КВ розповідаєте про дієві ліки проти грипу та про прививки.

 

Це ваша,  думка. Мене це не дивує. Є люди, які відмовляються від вакцинації і медикаментів. Кожен вирішує сам, що робити зі своїм тілом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли це вже всьо закінчиться. Цей карантин брєдовий, люди без масок. Для чого? А шо с економікою робити? 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

нескромне питання, скільки вам років?

нам? та ми школота, канікули ж розпочались!

а вам?

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rrid сказано:

нам? та ми школота, канікули ж розпочались!

а вам?

 

Приблизно ж стільки само :)

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, SΩLΩMΩN said:

 

Це ваша,  думка. Мене це не дивує. Є люди, які відмовляються від вакцинації і медикаментів. Кожен вирішує сам, що робити зі своїм тілом.

 

Ну, між відмовою від вакцинації та вірою в ліки від грипу :)  є ще купа варіантів :) більш реальних
 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Ну, між відмовою від вакцинації та вірою в ліки від грипу :)  є ще купа варіантів :) більш реальних
 

 

Можна не хворіти без вакцин і ліків? Можете озвучити цей секрет? Мені таке підходить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, SΩLΩMΩN said:

 

Можна не хворіти без вакцин і ліків? Можете озвучити цей секрет? Мені таке підходить ;)


Враховуючи сарказм :) ні, не підходить, вам обов'зково треба хавати ліки та вірити що вони допомагають
І, головне, ніхто ж не заважає. На здоров'я!

Ми ж про грип зараз ? :)
Можна хворіти і не хворіти без вакцин та ліків...
Можна хворіти та не хворіти з вакцинами та ліками...
Ймовірність ніхто не скаже навіть приблизно.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Соромітник сказано:


Враховуючи сарказм :) ні, не підходить, вам обов'зково треба хавати ліки та вірити що вони допомагають
І, головне, ніхто ж не заважає. На здоров'я!

 

 

Дікую і вам того ж що ви побажали мені.

 

П.С. Мене таке не бере. Вертається тим хто мені таке бажає.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, SΩLΩMΩN said:

 

 

Дікую і вам того ж що ви побажали мені.

 

П.С. Мене таке не бере. Вертається тим хто мені таке бажає.

 

Щирий українець :) 
Бажаєш йому здоров'я, а він чує та відповідає "щоб ти здох"
іпанутися... борда уже не та :) зайду ще через пів року

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Щирий українець :) 
Бажаєш йому здоров'я, а він чує та відповідає "щоб ти сам здох"
іпанутися... борда уже не та :)

 

Де ви таке прочитали? Я побажав вам того самого, що ви бажаєте мені. І хай буде так.

 

Ще раз вставлю той пост про який ви говорите.

 

12 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Дікую і вам того ж що ви побажали мені.

П.С. Мене таке не бере. Вертається тим хто мені таке бажає.

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://en.wikipedia.org/wiki/Oseltamivir

Приймала ці ліки дуже близька мені людина - реально допомогло.

 

Ми щороку вакцинуємось від грипу, але був один рік, що не пустили наші урядовці вакцину в країну - от тоді я конкретно грипом перехворів. Після того випадку завжди шукаю у нас або з Польщі замовляв.

  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, sergkots said:

https://en.wikipedia.org/wiki/Oseltamivir

Приймала ці ліки дуже близька мені людина - реально допомогло.

 

люди, не гоніть ви так.... йопта :) 
а хтось в спортзалі зхуд...
а хтось не вчився, але побудував бізнес з нуля і став мільярдером....
Завжди є щось що в когось спрацювало. Хоча не факт що він зробив правильні висновки.
Головне що треба розуміти — це не працює на всіх, а точніше, взагалі не працює. Це конкретно та людина, конкретно в її умовах, конкретно з якимось штамов вірусу отримала позитивний результат. Ви не вона і не в тих умовах.
Нєфіг жерти все підряд в надії що і у вас спрацює. То як книжку про Безоса прочитати і вірити що мільярдером станеш якщо інтернет магазин відкриєш....
 

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коронавірус: загадка "тихих носіїв" без симптомів

Різні дослідження дають абсолютно різні дані щодо числа безсимптомних випадків, що варіюються від 5% до 80%. Такого висновку дійшов професор Оксфордського університету Карл Генеган, який разом з колегами проштудіював результати 21 дослідницького проєкту на цю тему.

Загальний висновок? За словами вчених, жодне дослідження не може дати надійних даних щодо числа безсимптомних інфікованих. Ба більше, якщо аналізи на Covid-19 братимуть лише у людей з симптомами, то певну кількість випадків не врахують, можливо, значну, додають експерти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мого досвіду приймання Новірину цієї зими.

Мобілізує ресурси та дає ефект,поки приймаєш кожні 4 -6 годин.

Потім ,через день,два ,три більш виснажений, і треба більше часу на відновлення.

Тобто всі ліки від грипу,лише як крайній варіант,коли треба йти на роботу в любому випадку.

А краще поїхати влітку на море ,ну і тримати себе у формі цілий рік.

Тоді люба простуда протікатиме зовсім інакше.

І не вірити,що є чудо пігулки- ковтнув і все.

  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Це ваша,  думка. Мене це не дивує. Є люди, які відмовляються від вакцинації і медикаментів. Кожен вирішує сам, що робити зі своїм тілом.

якщо аргументів Віктора вам не вистачає:

 

22 хвилин тому, Nokian сказано:

краще поїхати влітку на море ,ну і тримати себе у формі цілий рік.

Тоді люба простуда протікатиме зовсім інакше.

І не вірити,що є чудо пігулки- ковтнув і все.

то ось вам рецептик від західно-ойропейських фахОвців:

В Іспанії пацієнтів з коронавірусною інфекцією возять на пляж. Побачення з морем - це частина їхнього лікування від Covid-19.

вони не сподіваються ні на пігулки, ні на вакцини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, rrid сказано:

якщо аргументів Віктора вам не вистачає:

 

то ось вам рецептик від західно-ойропейських фахОвців:

В Іспанії пацієнтів з коронавірусною інфекцією возять на пляж. Побачення з морем - це частина їхнього лікування від Covid-19.

вони не сподіваються ні на пігулки, ні на вакцини...

 

Там не так написано.

 

Цитую:

 

Цитувати

Такі виходи до моря можуть полегшити перебування пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії.

 

Цитувати

Побачення з морем - це частина їхнього лікування від Covid-19.

 

Так, вакцини поки немає. Але в інтенсивній терапії кладуть під крапельницю і заливають медпрапарати літрами. Нажаль мені таке довелось бачити. Якби в мене була можливість у той момент показати тим людям море і зробити прогулянку по набережній - я б так і зробив.

 

Чоловік на фото - оповитий шлангами від крапельниці а ви говорите, що вони не сподіваються на ліки.

 

Спойлер

_112702241_996e3d60-2a53-46c3-a7a8-c12b3

 

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Тобто всі ліки від грипу,лише як крайній варіант,коли треба йти на роботу в любому випадку.

 

На роботу з грипом не можна йти у будь якому випадку. Ви таким чином наражаєте на небезпеку інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Але в інтенсивній терапії кладуть під крапельницю і заливають медпрапарати літрами

ви не вірите своїм попереднім постам? :blink:

чи це не ви писали в цій темі зовсім нещодавно, що очікуєте на ліки й вакцину?

раз ви пишете, що медпрепарати заливають літрами, то ви стверджуєте, що ці "літри" - ліки від КВ???

 

чи все значно простіше - в реанімації не вміють нічого іншого, крім

19 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

оповитий шлангами від крапельниці

???

чи вони оповиті виключно тому, що це ознака того, що

20 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

вони не сподіваються на ліки

???

якось логічна конструкція у вас не вибудовується в логічну.

 

якщо б лікарі сподівались на ліки - вони б не возили пацієнтів на прогулянки до моря (пам'ятаєте ще, що система охорони здоровля перевантажена, й медперсоналу катастрофічно не вистачає ще з березня?).  там написано саме так:

22 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Побачення з морем - це частина їхнього лікування від Covid-19.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rrid сказано:

ви не вірите своїм попереднім постам? :blink:

якось логічна конструкція у вас не вибудовується в логічну.

 

Ви вириваєте куски слів з моїх речень і кажете, що речення, яке ви зліпили з кусків слів не логічне. Звичайно, що воно не логічне, це речення уже монстр Франкештейна якийсь а не моя цитата.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Від грипу є вакцини і є ліки. А від коронавірусу немає ні того ні іншого.

ясно, будемо надіятись на вакцини й ліки

Цитувати

Від грипу в Україні помирає в середньому 0,16% хворих.

За даними ВООЗ, грип щороку інфікує до мільярда людей у світі. У 3-5 мільйонів людей хвороба проходить дуже тяжко. Помирають від 250 до 650 тисяч.

В Україні за минулий тиждень на грип захворіло більше людей, ніж на коронавірус в усьому світі - 217 тисяч.

За минулі сім днів в Україні від грипу померли десять людей, а станом на середину лютого - 48. Люди помирають не від самого грипу, а від ускладнень, які він викликає - пневмонія, легенево-серцева недостатність.

У різні роки циркулюють різні штами грипу - більш чи менш агресивні. Від цього залежить кількість інфікованих і кількість жертв. В Україні від грипу за рік помирало понад тисяча людей - у 2009 році, і дві людини - у 2012-му.

https://www.bbc.com/ukrainian/features-51653714

в 2009-му, в Україні від грипу померло понад тисяча людей. без всеохоплюючого карантину, і Таміфлю Тимошенко з Порошенком літаками зі Швеції зустрічали.

Цитувати
У січні 2020 року від грипу та пневмонії в Україні померла 621 особа, що на 27,7% менше, ніж за аналогічний період 2019 року.

Про це свідчать дані щодо кількості померлих від окремих хвороб органів дихання у 2019 році та січні 2020 року, надані на запит Укрінформу в Державній службі статистики.

Так, за даними Держстату, кількість померлих від грипу та пневмонії в січні 2020 року становила 621 особу. В 2019 році від цих хвороб в Україні у січні померли 908 осіб.

У перший місяць поточного року найбільше таких випадків було зафіксовано в Дніпропетровській області - 59, у Києві - 58, у Запорізькій - 57, У Харківській - 48.

Найменша кількість смертей від грипу та пневмонії в перший місяць року була зафіксована в Івано-Франківській області - 4, а також в Сумській, Черкаській та Чернівецькій областях - по 9 відповідно.

 

як шановний пан експерт Шломо(н) прокоментує?

є ліки, є прививки, і - 908 чол. померли від грипу і пневмонії за січень 2019

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rrid сказано:

як шановний пан експерт Шломо(н) прокоментує?

є ліки, є прививки, і - 908 чол. померли від грипу і пневмонії за січень 2019

 

Що ж тут коментувати? Жодні ліки не дадуть гарантії на одужання на 100%. Так само й вакцина.

 

Банально антивірус на комп'ютері не захистить ваш Windows на 100%.

То хіба потрібно під Віндою працювати без антивірусу взагалі?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SΩLΩMΩN сказано:

То хіба потрібно під Віндою працювати без антивірусу взагалі?

раз пішла така п'янка... зізнаюсь...я один з тих, хто періодично користується неактивованою "7-кою" без антивіруса, вдовільняюсь тим, що віндовсдефендер не відключав, і брендмауер також.

але це не заважає мені вдумливо вибирати сайти, які відвідую, АдБлоки на браузери ставити, і т.д.

а ще з Лінуксами буває користаюсь компи.

 

але про чутливість антивірусів до Петі хай краще АгентСміт13 розкаже ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rrid сказано:

раз пішла така п'янка... зізнаюсь...я один з тих, хто періодично користується неактивованою "7-кою" без антивіруса, вдовільняюсь тим, що віндовсдефендер не відключав, і брендмауер також.

але це не заважає мені вдумливо вибирати сайти, які відвідую, АдБлоки на браузери ставити, і т.д.

 

Який не яким не яким але антивірусом користуєтесь. Крім того вживаєте додаткових засобів безпеки. І це правильно. Я вважаю, що люди і з коронавірусом повинні себе так вести.

 

Дотримуватись засобів безпеки:

1. По можливості уникати скупчень людей.

2. Ходити в масках.

3. Мити руки.

4. Висипатись і добре харчуватись.

5. Не неруватись.

 

Але все це не вбереже від коронавірусу на 100%. Марнота усе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...