Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, yu2007 сказал:

Все, маслопуп, ніби як вже всім. Можеш заходити ))

 

Та ні, я ще ззовні зачекаю, а то ще мене зачепить :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, SΩLΩMΩN said:

пишуть, що з 12.05.2020 у Луцьку запрацює громадський транспорт.

 

 

Spoiler

1584416225184193154.png

 

Змінено користувачем Ko3bMa
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Nokian сказано:

Насправді ти не можеш мовчати, бо на мої висновки звертають увагу набагато більше, ніж на твої.

В тебе є купа можливостей  заводити СВОЇ теми і писати там любі СВОЇ висновки.

Але ж на тебе мало звертають увагу, тому варто лише мені десь ,щось написати,як ти тут же прибіжиш і будеш коментувати.

Ну ясно прикриваючись, що не можеш мовчат

Прощу вибачення за офтоп)))

Ото, Вікторе, Вас "поперло"))))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SΩLΩMΩN сказал:

пишуть, що з 12.05.2020 у Луцьку запрацює громадський транспорт.

Поки не запрацює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, MANJAK11 сказано:

бач, як ми гарно з тобою спілкуємся. Я тобі і пояснюю щось весь час, щось питаю, а ти мені хуяк і 2+2=4, я так розумію, це комплексна відповідь на ВСІ поставлені питання за останні декілька постів ? Оце в твоєму розумінні аргументами називаєтся ? ну ну, мабуть краще таки проходь повз, може за розумного зійдеш :D

Ось наочна різниця,що я тобі за очевидні речі ставлю плюс,а мені -мінус.

Який мені сенс писати тобі комплексну відповідь,якщо ти всеодно поставиш мінус навіть на 2+2=4.

Попалилися.

Ось для цього я і казав і кажу,аби трохи остигнути та адекватніше реагувати один на одного, треба просто деякий час проходити повз.

Просто остигнути.

Я це робив у добровільному порядку досить довго,а от ти не можеш чомусь.

Будь розумнішим.

Змінено користувачем Nokian
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

В 07.05.2020 в 14:58, rrid сказал:

маєш конкретні цифри, які це підтверджують? бо Головне управління Держпродспоживслужби в Київській обл. в себе на сайті розмістило трохи іншу інформацію:

Нагадаю, що санстанцію не ліквідували, а підпорядкували Держпродспоживслужбі

 

Тяжки́й го́стрий респірато́рний синдро́м (ТГРС) (англ. Severe Acute Respiratory Syndrome (SARS) — вірусне інфекційне захворювання, особливий варіант коронавірусної інфекції, здатний до небезпечного епідемічного поширення, в тому числі й внутрішньогоспітального, з переважанням повітряно-крапельної передачі інфекції з ураженням дихальної системи та, у тяжких випадках, з появою атипової пневмонії[1] з виразною гострою дихальною недостатністю.

Легкість зараження, швидкість поширення, тяжкий перебіг, висока летальність — особливості, які дозволяють віднести ТГРС до тих інфекційних захворювань, які виявили здатність чинити серйозний вплив на здоров'я населення і можуть швидко поширюватися в міжнародних масштабах та увійшли до переліку подій, які можуть спричинити надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров'я.

Держпродспоживслужбі курити менше треба...

Карта поширення в 2002-2003, чорним позначено, де була смертність:

Файл:SARS map.svg

При SARS було 35% смертності. Зараз - 2-3%.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке відчуття що вам по 15 рочків, а ніби дорослі дядьки і такою херньою займаєтесь. Ставите одне одному  мінуси і доказуєте який я розумний, а ти далба%об. І це стосується не тільки вам обох. Борда стала не цікавою, вкотре в цьому переконався, не заходив сюди довгий час. 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, yu2007 сказано:

Шановне панство, нагадую, тема ця називається «Коронавікторс і реакція на нього». Хто що може сказати по темі?)

...і РЕАКЦІЯ на нього.

 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

Ось наочна різниця,що я тобі за очевидні речі ставлю плюс,а мені -мінус.

Який мені сенс писати тобі комплексну відповідь,якщо ти всеодно поставиш мінус навіть на 2+2=4.

Попалилися.

Ось для цього я і казав і кажу,аби трохи остигнути та адекватніше реагувати один на одного, треба просто деякий час проходити повз.

Просто остигнути.

Я це робив у добровільному порядку досить довго,а от ти не можеш чомусь.

Будь розумнішим.

я тобі вже писав, що розглядають поради лише тих людей, яких поважають, ти до таких не відносишся. І да, на мінуси тобі пофіг, раз ти через пост на них звертаєш увагу ))) 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

я тобі вже писав, що розглядають поради лише тих людей, яких поважають, ти до таких не відносишся. І да, на мінуси тобі пофіг, раз ти через пост на них звертаєш увагу ))) 

На мінуси пофіг,це просто показник необ'єктивності ,що б я не говорив,навіть 2+2,ти сприйматимеш упереджено.

Ну а повагу до мене визначаєш не тільки ти,хоч дуже стараєшся її зменшити,не здогадуючись чому.

Це довга тема.

В Америці просто в таких випадках суд забороняє людям наближатися на 100 ,чи скільки там метрів.

І всім добре.

Так і я тобі пропоную .

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїхався сьогодні по місту. Народ вже болт забив на маски. Стрий ринок працює але людей з села немає, тільки перекупи, продавці або без масок або з масками натягнутими на бороду. Сенс з такого карантину? 

 

П.С. доречі при вході в клітку, на старому ринку, міряють температуру! Навіть в Сільпо в центрі і то не міряють.

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЗ повідомляє: 

В Україні зафіксовано 14710 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 9 травня в Україні 14710 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 376 летальних, 2909 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 515 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 522 випадки;
Волинська область — 445 випадків;
Дніпропетровська область — 681 випадок; 
Донецька область — 99 випадків;
Житомирська область — 485 випадків;
Закарпатська область — 678 випадків;
Запорізька область — 320 випадків;
Івано-Франківська область — 1095 випадків;
Кіровоградська область — 411 випадків;
м. Київ — 1771 випадок;
Київська область — 959 випадків;
Львівська область — 699 випадків; 
Луганська область — 42 випадки;
Миколаївська область — 204 випадки;
Одеська область — 619 випадків;
Полтавська область — 240 випадків;
Рівненська область — 877 випадків;
Сумська область — 152 випадки;
Тернопільська область — 977 випадків;
Харківська область — 528 випадків;
Херсонська область — 156 випадків;
Хмельницька область — 165 випадків;
Чернівецька область — 2179 випадків;
Черкаська область — 333 випадки;
Чернігівська область — 73 випадки.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 9 травня 2020 року до Центру надійшло 1127 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 38179 повідомлень про підозру на COVID-19.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шедевр від Ляшка...

В Україні в деяких  карантинних обмеженнях та заходах безпеки, як-от закриття для відвідування парки та сквери, а також дезінфекція вулиць, не було потреби.

 Це робилося скоріше не для недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19, а щоб психологічно вплинути на українців і показати масштаби небезпеки, яку може завдати невидима інфекція.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі "Україна 24".

"Чому ми не можемо запускати одразу громадський транспорт? Не скільки мене турбує проблема інфікування в громадському транспорті, а наскільки відкривається доступність і розпочинається внутрішня міграція населення. Замість того, щоб ізолюватись, люди, маючи транспорт, який буде вільно пересуватися, будуть навіть без нагальної потреби відвідувати певні місця, тобто на ті ж ринки "для екскурсії" проїдуть люди похилого віку. Ми це відмічали і знаємо, як це відбувається. Тому велика міграція призводить до порушення всіх принципів карантину", - наголосив Ляшко.

Закриття парків, дезінфекцію доріг проводили швидше для психологічного ефекту.

Закриття парків, немає відчуття такого, що все безпечно, люди більше психологічно готувалися до того, що треба дотримуватися карантину. Відчуття тривоги", - пояснив головний державний санітарний лікар.

Цю практику психологічного впливу запозичили в інших країн.

"Коли я від самого початку аналізував ті заходи, які впроваджувалися в Китайській Народній Республіці, потім в Італії, також зі сторони точки зору епідеміології думав, а навіщо вони це роблять. Якщо це краплинна інфекція, вона не впливає, наприклад, на ці шляхи передавання.

Потім, коли починали аналізувати, почали спілкуватися через послів з епідеміологами, вони розповідали, що люди не бачать, це невидима інфекція, то треба створити психологічний якийсь ефект. І завдяки цьому психологічному ефекту в людей з'являлося відчуття небезпеки і необхідність дотримання карантинних заходів, які запроваджувалися урядом", - сказав Ляшко.

Ну не паразит? А те, що люди на РОБОТУ не мають чим дістатися (а з 11-го числа, як повідкриваються магазини, людей з потребою доїхати - додасться), скільки людей елементарно не посадили на городі нічого досі, бо немає транспорту, грошей на таксі чи купівлю якогось ровера, або здоров'я, щоб на тому ровері їздити, то фігня? Поїдуть "люди похилого віку"? В Луцьку з сітікардом ЕЛЕМЕНТАРНО можна відключити всім пенсіонерам картки (а працюючим - видати перепустки)... Боїться масових порушень? Так показово оштрафувати пару любителів напханого транспорту - і всі будуть, як в Європі, їздити з дотриманням обмежень (але при тому забезпечити регулярний рух того транспорту, щоб на зупинках не було черг по 300 чоловік, і КОНТРОЛЮВАТИ дотримання графіку). А те, що на ті дезінфікуючі розчини викинули купу грошей, за які могли купити як мінімум ЛІКІВ - не злочин?

Після цього інтерв'ю ВСІ штрафи "за прогулянку в парку" будуть скасовуватися рядочками - хоч щось добре цей "вумний дохтур" зробив.

Як на мене, абсолютно дебільними заходами було:

- закриття парків і зон відпочинку, прибережних зон;

- дезінфекція АСФАЛЬТУ (аналогічно подумав, якого біса при респіраторній інфекції лити хлор на землю);

- закриття всіх непродовольчих магазинів і ринків (Оце - взагалі маразм повний, в великий супермаркет можна, в невеликий магазин, де простіше забезпечити дотримання карантину - ні. А по друге, людям різко стало потрібно лише жерти, і, даруйте, ср@ти?);

- повна, тотальна зупинка міського і приміського транспорту. Дебілізм НЕБАЧЕНИХ масштабів. В чому була проблема забезпечити дотримання норм по кількості пасажирів, відгородити водія екраном? В чому була проблема пустити (за рахунок скасування всіх міжобласних маршрутів) ДОСТАТНЮ кількість приміського транспорту, щоб не було взагалі ніяких передумов для скупчення - автобусів "вивільнилося" просто море? В чому була проблема лишити приміський залізничний транспорт - в електричці вагони великі, всі умови для дотримання карантину?

Виправданими заходами були:

- припинення міжнародного транспортного сполучення (вірус в Україну потрапляв саме ззовні);

- припинення внутрішнього міжобласного сполучення (дозволяє зменшити міграцію людей між регіонами, і, відповідно, уникнути завезенню зарази з області в область);

- закриття закладів харчування (все-таки там - ризик чи не найбільший);

- закриття салонів краси та перукарень (аналогічно);

- заборона в'їзду іноземців (зрозуміло чому);

- припинення освіти в школах та ВУЗах (місце скупчення людей);

- заборона користування спортмайданчиками (якщо вірус дійсно живе на поверхнях, то таки небезпечно);

- заборона проведення масових заходів, концертів і т.д.

Чому ми сидимо на карантині досі? Бо НЕ зробили речей, які реально зменшили б кількість інфікованих, або зробили чорті-як чи запізно:

- обсервації на 14 днів і обов'язкового тестування для ВСІХ, хто приїхав з інших держав, впровадженої з ПЕРШОГО дня карантину, БЕЗ врахування статусу, хоч депутат, хоч міністр, навіть не обсервації, то занадто, достатньо було б зробити, як поляки - приїхав, і СИДИ 14 днів вдома, з контролем поліцією, порушив - штраф і примусова вже обсервація (і нафіга тоді були Санжари);

- ПОВНОЇ заборони на відвідування вірянами богослужінь з першого ж дня, тільки трансляція (Як подивиться в трансляції, руги-ноги не повідсихають, плюс на Провідну неділю на кладовища посунулися 13000 чоловік по Україні, в храми на Великдень - 130000. Чим богослужіння відрізняєьбся від концерту чи футбольного матчу?);

- заборони виїзду громадянам з ТУРИСТИЧНОЮ метою з першого ж дня карантину, а то й раніше, що карантин буде, знали за тиждень (були такі "вумні", які, знаючи, що буде карантин, все-одно летіли в "теплі краї", а тоді волали "влада, забери нас!", я б взагалі нікого з місяць всередину не пускав би);

- заборони, хоча б на 2 тижні з Вербної неділі до Великодня, пересування МІЖ ОБЛАСТЯМИ, навіть на власних авто (оті всі, що поїхали в Почаїв і т.д., і попривозили "корону" собі в село - лишилися б вдома).

МАСКИ - окрема тема, на ВУЛИЦІ, в парку, сквері, при їзді на велосипеді вона ВЗАГАЛІ не потрібна (на велосипеді - ще й небезпечна, бо заважає огляду), в магазині - так, може допомогти, але якщо її вдягати будуть ВСІ - бо треба вона в основному, щоб хворий не заразив здорового. Плюс, від вірусів зажищає ТІЛЬКИ FFP-3...

Відчуваю, що наступним кроком буде заява Ляшка, що маски - то теж для "психологічного ефекту" (про транспорт він фактично зізнався)... А тоді таки полетить бруківка, з усіх боків, як мінімум - по вулиці вже ВІН без маски не зможе ходити точно, бо впізнають, і помнуть трошки...

Змінено користувачем AgentSmith13
  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Ну не паразит? А те, що люди на РОБОТУ не мають чим дістатися (а з 11-го числа, як повідкриваються магазини, людей з потребою доїхати - додасться), скільки людей елементарно не посадили на городі нічого досі, бо немає транспорту, грошей на таксі чи купівлю якогось ровера, або здоров'я, щоб на тому ровері їздити, то фігня? Поїдуть "люди похилого віку"?

ті що їдуть на роботу не хворіють і не заражаются, яснапанятна

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, MANJAK11 сказал:

ті що їдуть на роботу не хворіють і не заражаются, яснапанятна

Хворіють і буть заражатися, якщо будуть їхати натовпом, в переповненому транспорті, я там прямо нижче написав, чому зараз взагалі БЕЗ проблем можна організувати відповідну кількість транспорту в місті і на приміських маршрутах - його, зі скасуванням всіх міжобласних і міжміських дальніх маршрутів, вільного просто ДОХОЛЄРИ! Як і проїзд на перших порах зробити доступним тільки для ПРАЦЮЮЧИХ. А то виходить цікаве - людей 2 місяці потримали без роботи, тепер ніби працювати дозволили, але без доїзду до цієї самої роботи... Ну і якби я не чув ще жодного повідомлення про хворобу продавця в магазині - вони в масі своїй карантину дотримуються, тільки десь там начальник відділення Нової Пошти захворів, і то не факт, що заразився на роботі...

Чи все, треба всім в хатах закритися, і сидіти до осені, читаючи новини, як Європа скасовує обмеження? Чи таки дотриуватися правил безпеки, і включати мозок, а в результаті - не захворіти?

Змінено користувачем AgentSmith13
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Хворіють, якщо їдуть натовпом, в переповненому транспорті, я там прямо нижче написав, чому БЕЗ проблем можна організувати відповідну кількість транспорту в місті і на приміських маршрутах - його, зі скасуванням всіх міжобласних маршрутів, вільного просто ДОХОЛЄРИ! Як і проїзд на перших порах зробити для ПРАЦЮЮЧИХ. А то виходить цікаве - людей 2 місяці потримали без роботи, тепер ніби працювати дозволили, але без доїзду до цієї самої роботи... Ну і якби я не чув ще жодного повідомлення про хворобу продавця в магазині - вони в масі своїй карантину дотримуються, тільки десь там начальник відділення Нової Пошти захворів, і то не факт, що заразився на роботі...

Чи все, треба всім в хатах закритися, і сидіти до осені, читаючи новини, як Європа скасовує обмеження?

ну невже ти не бачиш очевидних речей ? то ти верещиш в різних темах, то тобі там хтось спати не дає, то не там машину поставив, то ще щось. НЕВЖЕ ти думаєш, що в маршрутках їздять ІНШІ люди ? Ти ж сам прекрасно знаєш, що зранку й так маршрутки переповнені, НЕВЖЕ ТИ ДУМАЄШ що десять зайде і остальні спокойно відійдуть ? скільки треба ПІДРЯД щоб їхало маршруток, щоб забрати ОДНУ вранішню зупинку ?Кому рахувати пасажирів ? Ще додатково кондуктора садити в кожну маршрутку, й в так чи в збитковий чи на грані, маршрут ? Ти щось таке собі напридумував в голові, думаючи що люди враз стануть ідеальними й все робитимуть по правилах . А дозволити людям їздити в маршрутках як раніше, то нахєр взагалі той карантин ?

Змінено користувачем MANJAK11
  • Дякую! 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MANJAK11 сказал:

ну невже ти не бачиш очевидних речей ? то ти верещиш в різних темах, то тобі там хтось спати не дає, то не там машину поставив, то ще щось. НЕВЖЕ ти думаєш, що в маршрутках їздять ІНШІ люди ? Ти ж сам прекрасно знаєш, що зранку й так маршрутки переповнені, НЕВЖЕ ТИ ДУМАЄШ що десять зайде і остальні спокойно відійдуть ? скільки треба ПІДРЯД щоб їхало маршруток, щоб забрати ОДНУ вранішню зупинку ?Кому рахувати пасажирів ? Ще додатково кондуктора садити в кожну маршрутку, й в так чи в збитковий чи на грані, маршрут ? Ти щось таке собі напридумував в голові, думаючи що люди враз стануть ідеальними й все робитимуть по правилах . А дозволити людям їздити в маршрутках як раніше, то нахєр взагалі той карантин ?

В Польщі тій же, де всі, чи майже всі, чемно дотримуються карантину, люди живуть такі ж, і бидла різного там не менше, як у нас... Просто штраф платити ніхто не хоче.

Доречі, ситуація "спати не дають алкаші під вікном" - припинилася від слова "зовсім" з 6-го квітня - і лавки є, і з дороги не видно, і погода "льотна", а компаній нічних немає.

Після того, як реально приїде поліція декілька раз, і оштрафує "особливо потребуючих поїхати тут і зараз", чи просто почергує вранці на зупинках трохи - всі і будуть робити все по правилах...

Рахувати пасажирів в міському транспорті взагалі не проблема, змінити трошки роботу системи СітіКард, щоб на вході ти платив, а на виході просто "пропікувався" без зйому коштів, що виходиш, водій на табло бачить кількість, і все. Та і взагалі, після першого протоколу на "підприємливого" водія, що з дач десь забрав не 10 для маршрутки і 20 для автобуса, а більше пасажирів - водій сам буде фанатично слідкувати на зупинках за салоном. І не треба тут про "економічну доцільність"...

Ніхто не каже негайно "дозволити їздити, як було", приміром, можна ж ЗМІНИТИ ТИМЧАСОВО схему руху транспорту - лишити з тролейбусів умовну 15-ку, плюс пустити частину їх по маршрутах з 40-го на ЛПЗ, Володимирську і Львівську, як по Волі, так і по Перемоги, маршрутки - аналогічно переформатувати тимчасово так, щоб лишилися декілька основних критично важливих маршрутів, але з значно більшою кількістю транспортних засобів, на приміські маршрути - аналогічно, не запускати все, запустити сполучення не далі певної відстані, умовні 15 км, в першу чергу - до дачних масивів і сіл на зразок Дачного, Княгининка, Струмівки, Підгайців, але з розкладом, як колись їздила 251, кожні пару хвилин, і чітким поясненням від влади, як з ринками - БУДЕ ПОРУШЕННЯ - ЗАКРИЄМО НА МІСЯЦЬ (заберемо ліцензію в перевізника, віддамо маршрут іншому, варіантів і засобів впливу море). Думаю, що ті ж дачники залюбки почекають 10-15 хвилин нового автобуса замість нового припинення сполучення, особливо, як десь буде перший прецедент...

Ринки відкрили, багато там порушень бачив? Відвідувачів - мінімум, без маски не пускають, відстань між торговими місцями є, перевірка ходить. Ну, там ще треба з тиждень почекати, щоб щось казати, бо далеко не всі продавці мають товар і працюють.

В звичайних продуктових магазинах за цей час я бачив "безсмертних" без маски чи любителів дихати попередньому покупцю в потилицю (не там, де без неї реально не пускають, а просто паперець висить), але самі люди при мені, навіть не продавці, майже завжди вказували таким, що треба вдягнути маску чи відійти далі. Думаю, в транспорті буде так само. Зате "ВОПАК" на Київському майдані - от де жесть, відкриті три СУМІЖНІ каси, так, є ті полосочки намальовані, так, люди стоять на них, але... Корона в них ВБІК вже не передається? Зате без маски в них охорона виганяє...

  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я поняв, бесполєзно. Ти розробив собі теорію в голові і фанатично підганяєш під неї факти, не бачачи очевидних проколів. Хай так і буде

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

я поняв, бесполєзно. Ти розробив собі теорію в голові і фанатично підганяєш під неї факти, не бачачи очевидних проколів. Хай так і буде

Тобі бачу точно пояснювати щось "безполєзно" - в твою голову вклали теорію про "ми всі помремо", в яку ти фанатично повірив! Сиди, трясися, загерметизуй квартиру, і так - до Нового року бажано (можна - до наступного). Хай так і буде.

Проколи я бачу, в членів секти "всьозапрєтіть" (вони ж - "свідєтєлі Ляшка-Шмигаля"), і щодня їх вилазить більше і більше. Ні, я не кажу, що треба стрибкоподібно зняти всі обмеження, почати проводити футбольні матчі на стадіонах, концерти на пару тисяч глядачів, повернути весь транспорт до "докарантинного" стану (до осені  - навряд чи таке буде, а то і довше) і т.д. Але те, що твориться зараз - то вже перетворюється на бля*ство повне.

На  ТАКСІ (де, як і всюди, невідомо хто до тебе пару хвилин тому їхав) їздити  за 100 грн. в одну сторону  на дачну ділянку (на роботу через півміста за 50-60), можна (і люди так МАСОВО роблять, а щоб не платити самому 100, кооперуються і їдуть по ДВОЄ-ТРОЄ), а на автобусах, де ЗНАЧНО більший салон (про тролейбуси мовчу), дотримуючись маскового режиму і гранично допустимої кількості пасажирів - не можна, бо всі-всі-всі коронавірусом заразяться (нагадаю повторно пряму мову геніального епідеміолога Ляшка: "Не скільки мене турбує проблема інфікування в громадському транспорті, а наскільки відкривається доступність"...)?

Видихай!

Польща - 785 вмерло, 15651 інфікованих, Німеччина - 7532 смертельних випадків, 171145 інфікованих... В цих країнах транспорт весь період карантину БУВ, обмежень купа (цілком розумних і доречних) - зупиняли сполучення між регіонами, є обмеження на кількість пасажирів, заборонена десь готівкова оплата, донедавна було заборонене пересування між містами без ГЕТЬ поважної причини, на зразок роботи, але транспорт БУВ, а за порушення карали ефективно, і їх тупо не було. В Німеччині навіть парків не закривали і прогулянок не забороняли (в поляків - було), просто контролювали, щоб люди дотримувалися дистанції, якщо ідуть разом - чи проживають разом в одному помешканні. Німці взагалі маски обов'язковими не робили...

Нагадати тобі, що таке карантин? Каранти́н (від італ. quaranta — сорок) — адміністративні та медико-санітарні заходи на обмеження контактів інфікованої або підозрілої на інфікування особи (осіб), тварини, вантажу, товару, транспортного засобу, населеного пункту, на рівні країни або між державами, що застосовуються для запобігання поширенню деяких небезпечних інфекційних хвороб. Тобто, ізоляція ХВОРИХ від здорових, а не перекриття країни в цілому і зупинка всього життя (що скопійовано з "найдемократичнішої" держави в світі - Китаю)... Там наші "великі епідеміолухи" щось розповідати почали про введення "адаптивного карантину", так ото не "адаптивний карантин", а НОРМАЛЬНИЙ - коли в області/місті/селі/на підприємстві виявляється інфекція, дану територію чи будівлю ізолюють, територію закривають на в'їзд-виїзд на певний час, в будівлі проводиться дезінфекція, а ті, хто там працював, якраз і сидять вдома на карантині. ПОТЕНЦІЙНО хворі чи явно хворі ізолюються, решта країни живе своїм життям (наскільки це можливо, приміром, заклади харчування закриті, масові заходи - заборонені, в транспорті- обмежено кількість пасажирів і т.д.)...

Як назвати ситуацію, коли певні політичні і релігійні "діячі" проводять ЯВНО заборонений масовий захід (при тому знаючи, щр в них Є інфіковані, як в Почаєві, і заявляючи "наш монастир МОЗ і МВС не підпорядкувується"), правоохоронці на них не звертають уваги, чи майже не звертають, а тоді карантин продовжується для ВСІХ? І в той же час, як можливе проведення масового кучкування народу в москальській церкві чи на "дєньпабєди" в деяких регіонах, магазинчик приватний невеликий не має права працювати другий місяць, а транспорт в межах міста по основним маршрутам з дотриманням усіх обмежень  - їздити не може, бо "всі заразяться і помруть"? От в нас 30+ нових випадків 8 травня знаєш, з чим пов'язані? З проведенням якимись "шибко віруючими" у с. Череваха Маневицького району (саме так, там, де ми всі часто їздимо гриби збирати) масового богослужіння... Перекрити, даруй, к х**м, на 14 днів треба СЕЛО (як робили в Жиричах на Ратнівщині, і там зараза далі не пішла), чи всю область?

В Луцьку за 9 травня -  АЖ один новий випадок коронавірусу зафіксовано, в області - 21, а от в Чернівецькій області - майже 100, то так, для прикладу.

І на завершення - цікава фоточка тобі. ОТАК - можна (і то не тільки в одній Одесі було таке саме), а в транспорті з обмеженнями їздити не можна? Не ту країну назвали Гондурасом... Одеса, 9 травня 2020 р.:f8eadfa-d3.jpg

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Тобі бачу точно пояснювати щось "безполєзно" - в твою голову вклали теорію про "ми всі помремо", в яку ти фанатично повірив! Сиди, трясися, загерметизуй квартиру, і так - до Нового року бажано (можна - до наступного). Хай так і буде.

Друг Нокіана чи що ? нащо та дурна мова ? я раз в тиждень ходжу в баню і раз в два тижні їзджу на рибалку. Два рази в день вигулюю собаку і походи в магазин само собою. То хто трясется ? Замість того, щоб критично дивитись на речі, ти чомусь вирішив шукати проблеми в мені, і як той самий Нокіан, як завжди, неправильно. Нижче того, що процитував, навіть не читав і не збираюсь, бо коли вводні неправильні, результат ЗАВЖДИ буде неправильним. Нехай щастить

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

Друг Нокіана чи що ? нащо та дурна мова ? я раз в тиждень ходжу в баню і раз в два тижні їзджу на рибалку. Два рази в день вигулюю собаку і походи в магазин само собою. То хто трясется ? Замість того, щоб критично дивитись на речі, ти чомусь вирішив шукати проблеми в мені, і як той самий Нокіан, як завжди, неправильно. Нижче того, що процитував, навіть не читав і не збираюсь, бо коли вводні неправильні, результат ЗАВЖДИ буде неправильним. Нехай щастить

Аналогічно, тільки на рибалку їду при першій же можливості (сам, ровером, в масці), в баню не ходжу, в натовпах не буваю від слова "взагалі", і в магазин, де кілометрова черга чи просто багато людей - не заходжу. От на таксі їхати іноді, дуже рідко, але доводиться (в зливу на ровері на роботу якось воно "не тойво"), і просто заї....ло вже платити за проїзд пари зупинок 60 грн., бо зарплата впала, ціни виросли (і ото не треба тут про пальне, воно то подешевшало, мені з того користі нуль - авто не маю), ще й витрати додаткові поніс якраз через відсутність транспорту і незаплановану термінову купівлю велосипеда (а Приват не поспішає на час карантину скасувати відсотки по кредитці, гоаорили-балакали, та й по тому)...

Карантинні обмеження, ті, які РЕАЛЬНО спрямовані на недопущення розповсюдження вірусу (я їх там вище перерахував), в тому числі обмеження пересування між областями - вважаю правильними, притому багато чого в нас не зробили, чи зробили з затримкою або "аби як". РЕАЛЬНІ обмеження, а не заборону всім ледь не дихати (гуляти на свіжому повітрі наодинці, посидіти з вудкою на водоймі), на фоні повного пофігізму десь, на який закривають очі (в тій же Одесі 9 травня склали аж 2 протоколи за "колорадську стрічку", а не пару сотень як мінімум за порушення карантину), а тоді, як той пофігізм "проростає" сотнями нових випадків захворювання, продовжують ту заборону для всіх, а не тих, хто порушує. Притому, що мали б не допустити того порушення, а не констатувати факт чи відкрити постфактум кримінальне провадження... Уявляєш собі такий натовп в Варшаві, Берліні, Мілані, Барселоні? Я - ні.

Саме цікаве в тій всій ситуації, і то я не про те, що "вірусу немає", ні, він то якраз Є (більше того, люди, що спілкувалися з знайомими з США, підтверджують, що смертність від нього реально там велика, але тільки в регіонах з великою щільністю населення) - те, що в Китаї коронавірус "ніби то перемогли" при тому, що вакцини немає, ліків специфічних - теж немає... Тут одне з двох - або китайці мають таки вакцину, точніше МАЛИ її ще в минулому році, а то й в позаминулому та тихенько перевакцинували більшість людей і тоді штучно випустили вірус, або вони приховують інформацію, як комуняки мовчали про Чорнобиль, і нічого не перемогли насправді (а так вважає американська розвідка, кажуть, що приховували від ВООЗ, щоб подовше не закривати кордони, і скоротити експорт та наростити імпорт медичних товарів, знаючи, що епідемія буде). Як пише французька преса, у багатьох французьких спортсменів, які брали участь у Всесвітніх військових іграх в Ухані в жовтні 2019 року, після повернення на батьківщину спостерігалися симптоми захворювання на коронавірус, однак про цю хворобу тоді ще "не було відомо", тому жодних тестів їм не робили... Ну не вірю я, що в Китаї з його 1,4 млрд. населення всього 82 887 випадків зараження було і 4 633 померлих, а в США з їхніми 398 млн. - аж 1339298 та аж 79627 померлих... Чудес не буває.Площа Китаю і США майже однакова, тобто, густота населення в Китаї - в рази більша, і відповідно - ризик розповсюдження інфекцій - теж. Медицина в США навряд чи гірша китайської.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, AgentSmith13 сказал:

Шедевр від Ляшка...

В Україні в деяких  карантинних обмеженнях та заходах безпеки, як-от закриття для відвідування парки та сквери, а також дезінфекція вулиць, не було потреби.

 Це робилося скоріше не для недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19, а щоб психологічно вплинути на українців і показати масштаби небезпеки, яку може завдати невидима інфекція.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі "Україна 24".

"Чому ми не можемо запускати одразу громадський транспорт? Не скільки мене турбує проблема інфікування в громадському транспорті, а наскільки відкривається доступність і розпочинається внутрішня міграція населення. Замість того, щоб ізолюватись, люди, маючи транспорт, який буде вільно пересуватися, будуть навіть без нагальної потреби відвідувати певні місця, тобто на ті ж ринки "для екскурсії" проїдуть люди похилого віку. Ми це відмічали і знаємо, як це відбувається. Тому велика міграція призводить до порушення всіх принципів карантину", - наголосив Ляшко.

Закриття парків, дезінфекцію доріг проводили швидше для психологічного ефекту.

Закриття парків, немає відчуття такого, що все безпечно, люди більше психологічно готувалися до того, що треба дотримуватися карантину. Відчуття тривоги", - пояснив головний державний санітарний лікар.

Цю практику психологічного впливу запозичили в інших країн.

"Коли я від самого початку аналізував ті заходи, які впроваджувалися в Китайській Народній Республіці, потім в Італії, також зі сторони точки зору епідеміології думав, а навіщо вони це роблять. Якщо це краплинна інфекція, вона не впливає, наприклад, на ці шляхи передавання.

Потім, коли починали аналізувати, почали спілкуватися через послів з епідеміологами, вони розповідали, що люди не бачать, це невидима інфекція, то треба створити психологічний якийсь ефект. І завдяки цьому психологічному ефекту в людей з'являлося відчуття небезпеки і необхідність дотримання карантинних заходів, які запроваджувалися урядом", - сказав Ляшко.

Ну не паразит? А те, що люди на РОБОТУ не мають чим дістатися (а з 11-го числа, як повідкриваються магазини, людей з потребою доїхати - додасться), скільки людей елементарно не посадили на городі нічого досі, бо немає транспорту, грошей на таксі чи купівлю якогось ровера, або здоров'я, щоб на тому ровері їздити, то фігня? Поїдуть "люди похилого віку"? В Луцьку з сітікардом ЕЛЕМЕНТАРНО можна відключити всім пенсіонерам картки (а працюючим - видати перепустки)... Боїться масових порушень? Так показово оштрафувати пару любителів напханого транспорту - і всі будуть, як в Європі, їздити з дотриманням обмежень (але при тому забезпечити регулярний рух того транспорту, щоб на зупинках не було черг по 300 чоловік, і КОНТРОЛЮВАТИ дотримання графіку). А те, що на ті дезінфікуючі розчини викинули купу грошей, за які могли купити як мінімум ЛІКІВ - не злочин?

Після цього інтерв'ю ВСІ штрафи "за прогулянку в парку" будуть скасовуватися рядочками - хоч щось добре цей "вумний дохтур" зробив.

Як на мене, абсолютно дебільними заходами було:

- закриття парків і зон відпочинку, прибережних зон;

- дезінфекція АСФАЛЬТУ (аналогічно подумав, якого біса при респіраторній інфекції лити хлор на землю);

- закриття всіх непродовольчих магазинів і ринків (Оце - взагалі маразм повний, в великий супермаркет можна, в невеликий магазин, де простіше забезпечити дотримання карантину - ні. А по друге, людям різко стало потрібно лише жерти, і, даруйте, ср@ти?);

- повна, тотальна зупинка міського і приміського транспорту. Дебілізм НЕБАЧЕНИХ масштабів. В чому була проблема забезпечити дотримання норм по кількості пасажирів, відгородити водія екраном? В чому була проблема пустити (за рахунок скасування всіх міжобласних маршрутів) ДОСТАТНЮ кількість приміського транспорту, щоб не було взагалі ніяких передумов для скупчення - автобусів "вивільнилося" просто море? В чому була проблема лишити приміський залізничний транспорт - в електричці вагони великі, всі умови для дотримання карантину?

Виправданими заходами були:

- припинення міжнародного транспортного сполучення (вірус в Україну потрапляв саме ззовні);

- припинення внутрішнього міжобласного сполучення (дозволяє зменшити міграцію людей між регіонами, і, відповідно, уникнути завезенню зарази з області в область);

- закриття закладів харчування (все-таки там - ризик чи не найбільший);

- закриття салонів краси та перукарень (аналогічно);

- заборона в'їзду іноземців (зрозуміло чому);

- припинення освіти в школах та ВУЗах (місце скупчення людей);

- заборона користування спортмайданчиками (якщо вірус дійсно живе на поверхнях, то таки небезпечно);

- заборона проведення масових заходів, концертів і т.д.

Чому ми сидимо на карантині досі? Бо НЕ зробили речей, які реально зменшили б кількість інфікованих, або зробили чорті-як чи запізно:

- обсервації на 14 днів і обов'язкового тестування для ВСІХ, хто приїхав з інших держав, впровадженої з ПЕРШОГО дня карантину, БЕЗ врахування статусу, хоч депутат, хоч міністр, навіть не обсервації, то занадто, достатньо було б зробити, як поляки - приїхав, і СИДИ 14 днів вдома, з контролем поліцією, порушив - штраф і примусова вже обсервація (і нафіга тоді були Санжари);

- ПОВНОЇ заборони на відвідування вірянами богослужінь з першого ж дня, тільки трансляція (Як подивиться в трансляції, руги-ноги не повідсихають, плюс на Провідну неділю на кладовища посунулися 13000 чоловік по Україні, в храми на Великдень - 130000. Чим богослужіння відрізняєьбся від концерту чи футбольного матчу?);

- заборони виїзду громадянам з ТУРИСТИЧНОЮ метою з першого ж дня карантину, а то й раніше, що карантин буде, знали за тиждень (були такі "вумні", які, знаючи, що буде карантин, все-одно летіли в "теплі краї", а тоді волали "влада, забери нас!", я б взагалі нікого з місяць всередину не пускав би);

- заборони, хоча б на 2 тижні з Вербної неділі до Великодня, пересування МІЖ ОБЛАСТЯМИ, навіть на власних авто (оті всі, що поїхали в Почаїв і т.д., і попривозили "корону" собі в село - лишилися б вдома).

МАСКИ - окрема тема, на ВУЛИЦІ, в парку, сквері, при їзді на велосипеді вона ВЗАГАЛІ не потрібна (на велосипеді - ще й небезпечна, бо заважає огляду), в магазині - так, може допомогти, але якщо її вдягати будуть ВСІ - бо треба вона в основному, щоб хворий не заразив здорового. Плюс, від вірусів зажищає ТІЛЬКИ FFP-3...

Відчуваю, що наступним кроком буде заява Ляшка, що маски - то теж для "психологічного ефекту" (про транспорт він фактично зізнався)... А тоді таки полетить бруківка, з усіх боків, як мінімум - по вулиці вже ВІН без маски не зможе ходити точно, бо впізнають, і помнуть трошки...

ви праві

і з часом все більше й більше  карт буде розкрито і стане зрозуміло,як ці клоуни людей дурять 

 

 

 

 

 

 

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...