Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, bublik007 сказано:

Один злодій, звинувачує інших))) Бляха, ну свята ж людина)))))

ХЗ!  Я з ним понад 15р співпрацюю: я і мої рідні є членами ВОЛК. Скільки разів не стикався, то ще ні разу не підісрав, все гарантовано платилося, а те що кажуть. Мені як клієнту завжди подабалося його відношення до мене і моїх рідних як до споживача. В цьому плані він молодець!

 

А що про нього кажуть? В чому він злодій?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Ukrainec сказано:

ХЗ!  Я з ним понад 15р співпрацюю: я і мої рідні є членами ВОЛК. Скільки разів не стикався, то ще ні разу не підісрав, все гарантовано платилося, а те що кажуть. Мені як клієнту завжди подабалося його відношення до мене і моїх рідних як до споживача. В цьому плані він молодець!

 

А що про нього кажуть? В чому він злодій?

Благодійний фонд, він такий благодійний)))) Володя, ти правда не чув про "бізнес конфлікти з Духневич?)))

Пруфів, як ти  розумієш, не буде. Але, диму ж без вогню не буває))) Не вірю я цим "перебиранцям", екс-регіоналам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bublik007 сказано:

Благодійний фонд, він такий благодійний))))

Який ще благодійний фонд? Я це знаю трішки по іншому, це щось типу страхового фонду, зобов"язання він свої виконує, що ще хотіти? Колись про потраплянні в лікарню виплата становила 1400 грн на той час 180$ доволі суттєво(зараз не знаю) + давалась зубна щітка, паста, мило і ще щось. Тобто навіть якщо ти попав, чи хтось з твоїх рідних попав без грошей в лікарню на кілька днів поки знайдеш гроші мене це рятувало, ситуації були в мене різні. Нічого поганого в цьому не має.

7 хвилин тому, bublik007 сказано:

 Володя, ти правда не чув про "бізнес конфлікти з Духневич?))) 

Не повіриш, але ні. Якщо чесно я не одразу згадав хто це...

7 хвилин тому, bublik007 сказано:

Пруфів, як ти  розумієш, не буде. Але, диму ж без вогню не буває)))

Буває! Бо так і те що я машину за бронежилети купив, і нажився  на внесках по збору певних коштів, і працюю на роботі з фізкультутною, а не технічною освітою,  і ще багато чого... Ти тільки почни в нашій країні щось робити для людей, а "добродіїв" повір знайдется. ;)  Всі бачать себе в тобі, коли ти щось робиш. Є така навіть мудрість на цю тему: 

Цитувати

те що я ти бачиш в мені це не моє, це твоє, бо моє, це те що я бачу в тобі.

Тому без пруфів це просто наклеп.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Тому без пруфів це просто наклеп.

Я тебе почув)) Тема,  про коронавірус.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, Ukrainec said:

те що я машину за бронежилети купив

Брехня, то ж на бронешапках, хіба нє?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, yu2007 сказано:

Брехня, то ж на бронешапках, хіба нє?))

не... то було на бронепрезервативах.

 

тепер от ненарадуюсь

kupit-zaz-968-m-korosten-447799.jpg

* фото ілюстроване, взято з інету

Змінено користувачем Ukrainec
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

тепер от ненарадуюсь

Лєксус)))) Скільки ж броніків він коштує)))) Ой, вибачаюсь за офтоп))) Карантин, туди його в качель)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Як ти в нього влазиш? В тебе велік більший за цього апарата.:D 

p.s. Пардон за офтоп.

Видно ти в ньому не їздив раз таке питаєш 

 

* фото ілюстроване, взято з інету

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфа не підтвержена офіційно, від товариша з Горохова (там двіж серйозний, зараз біля адміністрації - купа машин і т.п.):

"...на даний момент 14 підтверджених, з них 7 медпрацівників
Села різні
Судячи по всьомиу, пішло від тої бабки з Липи, яку випхали з інфекційного додому, бо в неї нетяжкий стан був
Але персонал інфекційного вже заразився і поніс заразу в маси.
Ще просто не всі тести оброблені,  далі буде.."

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Nokian сказал:

Ти краще,як людина дещо знайома з цифрами, проаналізуй, , наскільки доцільно було купувати 2000  ШВЛ, щоб задіяти з них десяту частину.І це в пік епідемії.

Може було раціональніше використати кошти.

На рахунок двійників, то тут на форумі є дві пари, котрі синхронно мені опонують.

Одні  по футблу ,другі взагалі по всьому.

То краще їх запитати про голоси і таке все інше.

 

 

та не переймайся, ти всерівно не осознаєш сам свій діагноз, (як і кожен з нас), така вже психологія людини :) 

 

ЗІ ну от хто тобі сказав, що в Україні вже *пік епідемії* ? сам придумав ? Нічого, що  точно пік епідемії можна визначити лише в минулому часі, коли епідемія ПОВНІСТЮ локалізована ? Бо навіть коли починаєтся спад, це ще не значить всьо, це може бути лише затишшя перед бурею, а в нас навіть спад ще не починався. Єслі шо, то я не тобі Вітя росказую, тебе вже могила виправить, а тим людям, які ще раптом вірять в той брєд, який ти регулярно несеш. А питання були суто риторичними, можеш не відповідати

  • Ха-ха 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Nokian сказал:

Просто 10 людей в світі це замутили

То може вже й імена цих 10-ти назвеш

Щоб ми всі зрозуміли накінець твою геніальність

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова пошта приєднується до "коронобєсія"...

224681435_.thumb.png.7698dd090d0d788779c96015f5b6c750.png

А потім співробітники відділення (якщо мають хоч трошки самоповаги), на якому буде проводитися оця "навчальна тривога", подадуть на НП позови до суду (а БЕЗПІДСТАВНА невиплата у повному обсягу заробітної плати - то ще й кримінал), і правильно зроблять! Ну і клієнти, що лишаться без посилок - теж згадають їм ту "смс-ку"...

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте глянемо в недалеке майбутнє.

кВ веде себе як грип.

Отже вже цієї зими ми отримаємо два спалахи,на початку і в кінці.

Якщо припустити ,що кВ удвічі заразніший  від звичайного грипу,то вже десь у грудні ми матимемо 2500 хворих лише у Луцьку.

Ну і як буде тоді виглядати життя?

Що ще вигадає влада?

  • +1 1
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Нова пошта приєднується до "коронобєсія"...

ТБ на першому місці. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Nokian сказал:

Давайте глянемо в недалеке майбутнє.

кВ веде себе як грип.

Отже вже цієї зими ми отримаємо два спалахи,на початку і в кінці.

Якщо припустити ,що кВ удвічі заразніший  від звичайного грипу,то вже десь у грудні ми матимемо 2500 хворих лише у Луцьку.

Ну і як буде тоді виглядати життя?

Що ще вигадає влада?

З якого такого пальця ти висмоктуєш цифри?

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Нова пошта приєднується до "коронобєсія"...

224681435_.thumb.png.7698dd090d0d788779c96015f5b6c750.png

А потім співробітники відділення (якщо мають хоч трошки самоповаги), на якому буде проводитися оця "навчальна тривога", подадуть на НП позови до суду (а БЕЗПІДСТАВНА невиплата у повному обсягу заробітної плати - то ще й кримінал), і правильно зроблять! Ну і клієнти, що лишаться без посилок - теж згадають їм ту "смс-ку"...

А епіцентр та продуктовики теж позакриваються на три дні?

І чи вірить хто ,що за місяць часу в епіцентрі ,чи тамтамі не було відвідувачів з кВ?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Nokian сказано:

Отже вже цієї зими ми отримаємо два спалахи,на початку і в кінці.

Звідки такі дані чи впевненість?

Я, б таких прогнозів не робив. бо  невідомо яка буде зима, з морозом чи без. Якщо з морозом - то не буде ніяких болячок. Вимерзнуть. Якщо без, то "спалах" може тривати від осені до весни.

Це мій "прогноз".

29 хвилин тому, Nokian сказано:

Якщо припустити ,що кВ удвічі заразніший  від звичайного грипу,то вже десь у грудні ми матимемо 2500 хворих лише у Луцьку.

і дійсно, звідки цифри? Поділися статистичними даними щодо захворюваності на грип у Луцьку за останні 3-5 років, щоб можна було якусь статистику уявити.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

І чи вірить хто ,що за місяць часу в епіцентрі ,чи тамтамі не було відвідувачів з кВ?

Ти прикалуєшся? Чи ти це серйозно?  я в шоці... по коліна.

 

Звісно, що були, і не один!  І для того вводять жорсткі заходи, щодо гігієни і т.д.

Якщо хворий (він про це не знає)  і прийде, але буде в масці і рукавичках, то шанс, що він заразить інших - зводиться до мінімального! А якщо до того люди адекватні, і теж носять маски і рукавички, користуються засобами дезінфекції, то цей показник ще зменшиться.

Для того влада і наголошує про маски і про рукавички і про все інше!

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я виходжу з того,що кожної зими в Луцьку оголошують карантин в школах ,епідпоріг 650 хворих на 100 тис населення.

Отже на Луцьк десь мінімум 1300 хворих грипом майже кожної зими 

Якщо кВ  хоча б вдвічі заразніший( а послухавши ТБ ,то і ...просто страшно)-то і виходить більше 2500 хворих на кВ. Помножте на коефіцієнт виявленності ,тобто 10, і вийде вже 25000.

До речі звичайний грип сюди теж треба додати,він же ж нікуди не зник.

І свинячий,і пташиний,і ще купу чого.

Просто згадайте,скільки знайомих,рідних,і самі мали нежить та температуру цієї зими.думаю ця цифра була тисяч 10 по Луцьку.

І порівняйте зараз.

Смішно,правда?

 

 

  • -1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ти прикалуєшся? Чи ти це серйозно?  я в шоці... по коліна.

 

Звісно, що були, і не один!  І для того вводять жорсткі заходи, щодо гігієни і т.д.

Якщо хворий (він про це не знає)  і прийде, але буде в масці і рукавичках, то шанс, що він заразить інших - зводиться до мінімального! А якщо до того люди адекватні, і теж носять маски і рукавички, користуються засобами дезінфекції, то цей показник ще зменшиться.

Для того влада і наголошує про маски і про рукавички і про все інше!

 

Ну да,ну да.

Та бабця,що була в ІНФЕКЦІЙНОМУ  відділенні нещодавно в горохові ,там же заходи були посуворіші.

Що ж вона набралася?

А лікарі чого так багато заразилися?

Женя,ти ще досі віриш,що маска захищає?

 

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

On 4/1/2020 at 9:45 AM, Nokian said:

 

Нехай кВ удвічі сильніший

Якщо кВ вдесятеро сильніше за звичайний грип

  

8 minutes ago, Nokian said:

Якщо кВ  хоча б вдвічі заразніший( а послухавши ТБ ,то і ...просто страшно)-

  

57 minutes ago, Nokian said:

Якщо припустити ,що кВ удвічі заразніший  від звичайного грипу,

 

тебе заїло? :D 

 

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Nokian сказано:

Женя,ти ще досі віриш,що маска захищає?

Женя що написав,що захищає?

32 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Якщо хворий (він про це не знає)  і прийде, але буде в масці і рукавичках, то шанс, що він заразить інших - зводиться до мінімального!

Маска зменшує вірогідність ВАШОГО!! зараження від інфікованого,при умові,що хворий був у масці.

Змінено користувачем igrok
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Nokian сказано:

Женя,ти ще досі віриш,що маска захищає?

де я написав, що вона "захищає". Я чітко написав - зменшує ризик / шанс заразитися.

ОМГ...

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А наскільки зменшує?

І значить тоді що продуктові супермаркети та епіцентр ВСЕ ТАКИ Є ДЖЕРЕЛОМ ,,ЗАРАЖЕННЯ,,?

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Nokian сказано:

Та бабця,що була в ІНФЕКЦІЙНОМУ  відділенні нещодавно в горохові ,там же заходи були посуворіші.

Ти в тій лікарні був?

Жителі горохівського району кажуть, що то лікарня смерті. Хочеш вмерти - лягай в Горохів.

В мене взагалі виникають сумніви щодо гігієни в тій лікарні, як і дотримання тієї ж гігієни лікарями і медсестрами. Бо вони теж думають, що то звичайний ГРВІ.

А те, що бабціна внучка, можливо, була в гостях у подруги, що повернулася з Італії  (чи на кордоні з Польщі стояла), і відсвяткували приїзд, а потім до коханої бабці в гості допомогти щось.

БО внучка може бути носієм. І не захворіти, бо імунітет хороший. А бабця заразилася, бо внуцю поцьомала. 

 

для кого я це пишу...

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...