Перейти до змісту

[Архів] - Сімя зніме 2х кім кв р-н 26 шк


Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, volks сказано:

А ти також думав, що тут одні крєвєткі сидять?

 

Ні, я так, не думав. Особливо після того, як мені сказали, що за 2500$ немає яку машину купити. Краще на таксі їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

43 хвилин тому, Cherman сказано:

А я чомусь думав, що ти біткойновий мільйонер.:)

 

мабуть він піцу більше любив за біткоїн 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Ні, я так, не думав. Особливо після того, як мені сказали, що за 2500$ немає яку машину купити. Краще на таксі їздити.

підтверджую. нема.

найліпше, що мені попалося, це чері QQ.

решта все просто вбиті корита. говорю, як людина, яка трохи розбирається в машинах.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, lanima сказано:

підтверджую. нема.

говорю, як людина, яка трохи розбирається в машинах.

 

Тоді прошу пораду, щоб ви порадили брати з таки бюджетом, щоб не гнило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, lanima сказано:

підтверджую. нема.

найліпше, що мені попалося, це чері QQ.

решта все просто вбиті корита. говорю, як людина, яка трохи розбирається в машинах.

Який має бути мінімальний бюджет?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Тоді прошу пораду, щоб ви порадили брати з таки бюджетом, щоб не гнило?

велосипеда.

і збирати на щось новіше.

я на повному серйозі.

я півтора року шукала машину якраз таки до 2500. ніц.

 

Змінено користувачем lanima
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, MACCEN said:

Чому всі рахують відсотки,

Ти неправильно розумієш те, що тобі відписали в цій темі. Особисто я, та й певно більшість інших, погоджуюсь, що в українських реаліях власне житло краще за орендоване. І навіть іпотека - це норм. 
Але. В тебе суттєві математичні прорахунки в твоїй калькуляції. Ну ніяк не зможе людина за 5000/місяць обслуговувати іпотеку на ту малосімейку, якщо ти говориш про класичну схему сплати відсотків на залишок. А ще ти порівнюєш малосімейку з 2к квартирою, хай навіть це буде хрущ. І не враховуєш купу інших витрат,

з якими доводиться зіштовхнутися, коли «пересідаєш» з орендованої квартири на іпотечну. 

Якби оренда була 500+ баксів - тоді так, іпотека була б «рівнозначна» і навіть «прибуткова» в довгостроковій перспективі. Але при 250 баксах - ну хіба малосімейку на щусєва, і то, якщо більшу частину грошей напозичати по родичах без відсотків :) 

 

П.С. Єслі шо, то я й сам був у «багаторічному банківському кредиті», уяву маю, правда роки ті були набагато «жирніші» за нинішні )))

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, lanima сказано:

збирати на щось новіше.

я на повному серйозі.

я півтора року шукала машину якраз таки до 2500. ніц.

 

Яка сума потрібна, щоб купити щось краще, чим іржаве корито?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

Який має бути мінімальний бюджет?

в кожного це буде своя сума.

для мене 4 тисячі доларів то мінімум, починаючи з якого вже можна щось надивитися. 

після пари років їзди на старенькому фіаті уно, зрозуміла, що я хочу машину, яку потрібно обслуговувати один два рази в рік. а не щотижня щось ремонтувати. бо в любій старій машині постійно щось ламається.

мені неважлива косметика, царапки, вмятини чи бампер з тріщиною, я прекрасно обійдуся без титанів,склопідйомників, кондиціонера, коробки автомата, шкіряного салона і т.д.

а для когось це буде першочерговим.

але мені потрібно щоб технічно машина була повністю справна.

щоб коли зловлю яму, то стійка амортизатора не влетіла в салон, бо метал тупо старий і не витримав( реальна ситуація до речі, за кермом був мій чоловік. він втримав кермо. думаю в мене це закінчилося б найближчим стовпом чи забором)

щоб я як жіночка

( читай людина, яка фізично не відкрутить гайки затягнутої) могла сісти і їхати. і не переживати при цьому, що якась зношена деталь вийде зі строю в найневідповідніший момент.і я буду сидіти серед дороги, бо банально не вистачить сили щоб поремонтувати, навіть якщо знатиму що треба робити.

щоб ту ж коробку передач можна було переключати легким рухом, а не втикати ледве не ногою. а майже у всіх старих машинах вони розбиті.

 

тому не спішу купляти що небуть, аби їхало. краще пів року, рік чи й півтора з чоловіком поїзджу на роботу. а потім куплю машину, на якій буду їздити з задоволенням а не з купою матів))

 

 

 

 

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, MACCEN said:

якщо тому, хто зараз орендує запропонувати кредит в місяць за 3000 грн. на 20 років кредит, люди візьмуть з радістю,

3000 - це вже з відсотками? :) 

Якщо без - то це десь 25к доларів за 20 років. А якщо з відсотками - то це ... ну я навіть не знаю, що можна купити, хіба якийсь 30річний «будинок» на колесах. 

При ставці 12-13 річних я за 7 років віддав банку відсотками більше половини від взятої в кредит суми (десь 60%), а тут цілих 20 років... :( 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, yu2007 сказал:

3000 - це вже з відсотками? :) 

Якщо без - то це десь 25к доларів за 20 років. А якщо з відсотками - то це ... ну я навіть не знаю, що можна купити, хіба якийсь 30річний «будинок» на колесах. 

При ставці 12-13 річних я за 7 років віддав банку відсотками більше половини від взятої в кредит суми (десь 60%), а тут цілих 20 років... :( 

То краще б ти ці 7 років орендував житло + відкладав би собі на квартиру? І це б ти зміг тягнути і тобі це було вигідно?

Різниця по виплаті між 10 і 20 роками по внескам була +850 грн. в місяць + треба квартиру купувати в ліквідному районі де завжди оренда буде в попиті, тому що все поряд вся інфраструктура.

 

Сценарій зараз простий, назбирати 30% на новий внесок на іпотеку, далі цю що є здати в оренду, де вже орендодавці будуть покривати іпотеку.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, MACCEN said:

То краще б ти ці 7 років орендував житло + відкладав би собі на квартиру? І це б ти зміг тягнути і тобі це було вигідно?

Різниця по виплаті між 10 і 20 роками по внескам була 850 грн. + треба квартиру купувати в ліквідному районі де завжди оренда буде в попиті, тому що все поряд вся інфраструктура.

Так я не зрозумів, купувати, щоб собі жити, чи щоб в оренду здавати?)

850 - це з якої суми банківської позики?

ну і навіть якщо 850 х 240 міс. = ??? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, MACCEN said:

Сценарій зараз простий, назбирати 30% на новий внесок на іпотеку, далі цю що є здати в оренду, де вже орендодавці будуть покривати іпотеку.

Edited 55 minutes ago by MACCEN

А, у нас з’явилися «новиє вводниє», виявляється,

що одне власне житло у нас  вже є)))

Як 4к з оренди буде покривати ХХк іпотеки? І що значить «назбирати», по родичам напозичати чи реально у вільний від роботи час зайнятися збиральництвом (ну там гриби/ягоди в лісі на продаж збирати, чи вторсировину на смітниках вечорами)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, yu2007 сказано:

При ставці 12-13 річних я за 7 років віддав банку відсотками більше половини від взятої в кредит суми (десь 60%), а тут цілих 20 років... :( 

може, ти просто не вмієш користуватись кредитами? при ставці 13%,  за 7 років і погашенні рівними частинами відсотків ти мав би заплатити не 60, а 40.5% від тіла? при ануїтеті калькулятор рахує 53% при 13річних і 48% переплати при 12річних.

кредит був валютний?

 

коли брався перший іпотечний кредит, оренда коштувала біля 200дол., а виплати по кредиту - біля 1800грн. (в т.ч. погашення тіла біля 100грн.). оскільки ставка була плаваюча, то максимальний платіж був 2900грн. квартира коштувала біля 240тис.грн.

через 5 чи 6 років, було заплачено відсотків по кредиту понад 80тис.грн. - понад 60% від тіла.

але через 6 років, оренда була 3-4тис.грн., а квартира коштувала вже біля пів-мільйона, коли й була продана.

зараз, мабуть, і оренда дорожча, і ціна.

звісно, банк розраховував отримати значно більше - понад 200% тіла відсотків за 20 років, але навіщо так переплачувати, коли є можливість гасити достроково? банк не хотів видавати кредит на 5 чи 10 років, кредит був виданий саме на 20 років (плюс в договорі були штрафи за дострокове погашення суми понад 15тис. протягом перших трьох років - зараз це вже заборонено, але банк не перешкоджав розмістити в них депозит, і відсотками по депозиту платити відсотки по кредиту).

 

в будь-якому випадку, якщо є можливість заробити на перший внесок і потім платити не більше середньої ЗП по регіону і не набагато більше оренди - то є сенс брати іпотеку.

 

звісно, якщо без проблем можна знайти оренду за 1/200 від поточної ринкової вартості, то іпотека стає доцільною або коли маєш 2/3 суми на перший внесок, або ставка по іпотеці біля 5% :)

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, yu2007 сказал:

А, у нас з’явилися «новиє вводниє», виявляється,

що одне власне житло у нас  вже є)))

Як 4к з оренди буде покривати ХХк іпотеки? І що значить «назбирати», по родичам напозичати чи реально у вільний від роботи час зайнятися збиральництвом (ну там гриби/ягоди в лісі на продаж збирати, чи вторсировину на смітниках вечорами)?

Не ускладнюй людині сценарій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, rrid said:

може, ти просто не вмієш користуватись кредитами? при ставці 13%,  за 7 років і погашенні рівними частинами відсотків ти мав би заплатити не 60, а 40.5% від тіла? при ануїтеті калькулятор рахує 53% при 13річних і 48% переплати при 12річних.

кредит був валютний?

Ну може трохи припіз..припідзакруглив до 60% :) , давно було, ще коли долара  по 5 було валом і черг за ним не стояло)))


Але точно знаю, що переплата за 7 років склала більше 50% (ставка була швидше всього таки 13, може 13,5, плюс банк брав одноразову комісію за видачу / перерахування коштів, яку я теж відніс до суми переплати).
 

В гривнях це було, в останні місяці погашення курс вже намацував рівні 16-18 за долар, тому можна сказати, що кредитами, хоч і зовсім трішки, але вмію користуватися)))

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 minutes ago, Cherman said:

Шкода Фабія(дорожче, десь 4500), Рено Сандеро

Офтоп в цій темі ))

Spoiler

Фабія першої половини / середини 2000-х в Німеччині на ходу 500 євро, Сандеро газ/бензин 2010 в Литві - 1000 євро. Інфа з перших рук (санітарка з ковідного розповіла :)))) 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте, ото я ворохнув тему, що вже вона змінила  тему автора. 

Змінено користувачем Dedakeda
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Dedakeda said:

вибачте, ото я ворохнув тему, що вже вона змінила  тему автора. 

Та то не ти, то @MACCEN :) 

А автору навпаки краще: більше переглядів - більше шансів, що інформація потрапить ну очі потрібній людині.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, lanima сказано:

в кожного це буде своя сума.

для мене 4 тисячі доларів то мінімум, починаючи з якого вже можна щось надивитися. 

після пари років їзди на старенькому фіаті уно, зрозуміла, що я хочу машину, яку потрібно обслуговувати один два рази в рік. а не щотижня щось ремонтувати. бо в любій старій машині постійно щось ламається.

мені неважлива косметика, царапки, вмятини чи бампер з тріщиною, я прекрасно обійдуся без титанів,склопідйомників, кондиціонера, коробки автомата, шкіряного салона і т.д.

 

Ну то що ж ви мені велосипеда радите? 

Знаю людей з машиною за 1000$. І їздять якось. І самі зремонтувати можуть, бо немає тієї електроніки і інжекторів.

 

Я весною допомагав ремонтувати таврію у відділеному режимі :) хоча сам не спец. Включив ролик на ютубі а там все просто. А далі в телефонному режимі розказав людині, що потрібно робити. Справились і головне - особливо ніяких інструментів не потрібно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

таврію

Ну от тобі і варіант. Якраз в 2500 вкладешся.

Тільки інет з нормальною кількістю гіг замов.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Ну от тобі і варіант. Якраз в 2500 вкладешся.

Тільки інет з нормальною кількістю гіг замов.

 

За таку суму виходить 2 таврії. Думаю про 2109/99 або сенс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз така тема пішла планую скоро продавати власне авто. 

VW polo 2000 рік. літровий двигун. 5 ст. мех. 

Трішки підзбираєте  та буде вам дійсно хороше надійне авто. 

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Dedakeda сказано:

VW polo 2000 рік. літровий двигун. 5 ст. мех. 

І яка вартість надійного авто? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Unknown сказал:

І яка вартість надійного авто? 

поки що в роздумах, але приблизно 3 таврії. 

Змінено користувачем Dedakeda
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.



×
×
  • Створити...