Перейти до змісту

Країни пострадянського простору


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

5 часов назад, Waver сказал:

Цікаво, скільки у кожного з форумчан крипти що ви всі так слідкуєте за її ціною?

У мене, наприклад, ніякої крипти взагалі немає і ніколи її не було, тому - мені завжди абсолютно пофіг яка її ціна!:D

 А чому ви так хвилюєтесь???

 

Так на борді в основному фрілансери-майнери тусуються, ви не туди попали.:D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из ленты

@Ateo пише, що рота вірменських військових зі складу військ ОДКБ "взяла під контроль центральний ринок Алмати".

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Waver сказано:

Цікаво, скільки у кожного з форумчан крипти що ви всі так слідкуєте за її ціною?

У мене, наприклад, ніякої крипти взагалі немає і ніколи її не було, тому - мені завжди абсолютно пофіг яка її ціна!:D

 А чому ви так хвилюєтесь???

 

На три речі можна дивитись ( обговорювати) безкінечно.

Як тіче вода.

Як горить вогонь.

Як змінюється курс долара, біткойна,акцій......

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, romanc сказано:

Из ленты

@Ateo пише, що рота вірменських військових зі складу військ ОДКБ "взяла під контроль центральний ринок Алмати".

Тоді рота бійців з Біробіджана має взяти під контроль Нацбанк .

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S теж без образ, але аналітик з тебе - так собі. Розберись кому належать основні родовища і скільки там працює казахів. 

Spoiler

2% 

У галузі, яка приносить 60% ввп

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, xc90 сказано:

кому належать основні родовища і скільки там працює казахів. 

Ну панятна ,що ти в усьому розібрався:0016:.  Не встаючи з дивану.Навіть не сумнівався . Я не писав кому належить і скільки казахів працюють на нафтопромислах. Я писав що живуть вони яскравіше і тому простіше за нас за українців . Енергоносії втричі дешевші ніж в Україні. 150 тенге, 9 грн літра бензину, солярка ще дешевша.Зарплати і пенсіі більші, а купити за них можна значно більше. Послухати кацапських аналітєкафф, то Україна це гірше Молдови з Киргизстаном в 1000 разів. Ось ось під Росію- Польшу - Мадярщину підуть. А бідотя таке що просто - одні чоботи на сім ю мають,і ті з діркою в лівому.

Змінено користувачем Alex S
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, Alex S said:

Ну панятна ,що ти в усьому розібрався:0016:.  Не встаючи з дивану.Навіть не сумнівався . Я не писав кому належить і скільки казахів працюють на нафтопромислах. Я писав що живуть вони яскравіше і тому простіше за нас за українців . Енергоносії втричі дешевші ніж в Україні. 150 тенге, 9 грн літра бензину, солярка ще дешевша.Зарплати і пенсіі більші, а купити за них можна значно більше. Послухати кацапських аналітєкафф, то Україна це гірше Молдови з Киргизстаном в 1000 разів. Ось ось під Росію- Польшу - Мадярщину підуть. А бідотя таке що просто - одні чоботи на сім ю мають,і ті з діркою в лівому.

Розумієш, образливий дідугане, часи трохи змінюються: тепер можна дізнаватись інформацію без ніби то відвідування (за царя Гороха) головних міст країни:)

Але я не про це. Ти вкотре припускаєшся тієї ж помилки, яка знищила колись репутацію іншого діда з Юванту. Ти лізеш експертнічати в теми, де мало що розумієш. Ну лепечеш собі в авто-темі з такими ж 40+ - але ж нащо лізти в політику? В решті решт виглядаєш тут як школяр, який не вивчив урок і викручується, як вміє. 

Добре, ближче до теми. Кажеш, зарплати і пенсії вищі? Ну чого не перевірити ту ж вікіпедію на цю тему перед тим, як вкотре обсиратись у всіх на очах? 

Spoiler

Наиболее реальную картину показывает медианная заработная плата, которая по итогам первого полугодия 2017 года составила 83 000 тенге (около $220). Более того, при подсчете данных по зарплатам в стране не учитываются доходы в малом бизнесе и самозанятых, у которых зарплаты существенно ниже средней по экономике, следовательно, «реальный уровень оплаты труда может быть существенно ниже» официально декларируемых[2].

 

По оценкам госорганов, численность самозанятых и безработных с доходами ниже 60 тысяч тенге (около $159) составляла 853 тыс. человек.[2

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, xc90 сказано:

Але я не про це. Ти вкотре припускаєшся тієї ж помилки, яка знищила колись репутацію іншого діда з Юванту. Ти лізеш експертнічати в теми, де мало що розумієш. Ну лепечеш собі в авто-темі з такими ж 40+ - але ж нащо лізти в політику? В решті решт виглядаєш тут як школяр, який не вивчив урок і викручується, як вміє. 

:0016: Бля ржу німагу!!!! ГПЗшний іксперд 20плюс заткнув за пояс!!!! :0016:

Змінено користувачем Alex S
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Alex S said:

:0016: Бля ржу німагу!!!! ГПЗшний іксперд 20плюс заткнув за пояс!!!! :0016:

Хоч з районом добряче промахнувся, але напрямок загалом правильний. Чим раніше ти зрозумієш різницю в поколіннях - тим менше незручностей ти створиш своєму ж сину. 

Гарних свят:0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Waver сказано:

Цікаво, скільки у кожного з форумчан крипти що ви всі так слідкуєте за її ціною?

У мене, наприклад, ніякої крипти взагалі немає і ніколи її не було, тому - мені завжди абсолютно пофіг яка її ціна!:D

 А чому ви так хвилюєтесь???

Через майнерів -підарів ціни на відеокарти взлетіли в космос!  І більше того - їх немає!

Малий хоче гратися, а відяха коштує як недорога машина. От всі і хвилюються!

Чекають, коли, нарешті вже, ця мильна бульбашка лопне!

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Zheny@ сказал:

Через майнерів -підарів ціни на відеокарти взлетіли в космос!  І більше того - їх немає!

Малий хоче гратися, а відяха коштує як недорога машина. От всі і хвилюються!

Чекають, коли, нарешті вже, ця мильна бульбашка лопне!

Досить скоро, коли нову бульбашку вигадають....

Добре, що з майнінгом на ssd провалилось.

На процах були обчислення хмарні, 

Наступне мабуть на звукових будуть майнити " звуки всесвіту".

Змінено користувачем romanc
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, romanc сказано:

Досить скоро, коли нову бульбашку вигадають....

Ясно, що нв цій бульбашці гарно хтось заробляє.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Через майнерів -підарів ціни на відеокарти взлетіли в космос!  І більше того - їх немає!

Малий хоче гратися, а відяха коштує як недорога машина. От всі і хвилюються!

Чекають, коли, нарешті вже, ця мильна бульбашка лопне!

Місяць-два роботи в Польщі і маєш відеокарту. Дєлов то..

Змінено користувачем weldermaster
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, xc90 сказано:

Хоч з районом добряче промахнувся, але напрямок загалом правильний. Чим раніше ти зрозумієш різницю в поколіннях - тим менше незручностей ти створиш своєму ж сину. 

Гарних свят:0003:

А скільки тобі років? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, xc90 сказал:

Кажеш, зарплати і пенсії вищі?

Пенсії, все-таки, вище. В нефтянці, зарплати теж. У інших галузях - нижче, ніж в нас.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Mr.X сказано:

Пенсії, все-таки, вище. В нефтянці, зарплати теж. У інших галузях - нижче, ніж в нас.

А ціни? Бо для нас колись 150 долл була велика зарплата.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

А ціни? Бо для нас колись 150 долл була велика зарплата.

Ціни на продукти харчування, десь, плюс-мінус такі ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Mr.X сказано:

Ціни на продукти харчування, десь, плюс-мінус такі ж.

Городина не дешевша? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sergkots сказал:

Городина не дешевша? 

Як яка. Всіляки дині-кавуни, виноград, звісно, набагато дешевші. Ще й від регіону залежить - є такі, де поливати майже не треба. є дуже сухі. А використання електрики для поливу, теж впливає на кінцеву ціну. Мнясо, трохи дешевше, і точно, смачніше, та й вибір значно більший.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...