Перейти до змісту

Чим і як правильно годувати мурок?


Serpent

Рекомендовані повідомлення

Можливо, така тема вже була, але все-одно цікавить Ваша думка. Кішка у мене живе в квартирі вже майже 4 роки. На вулицю не виходить, повністю домашня. За цей час харчувалася майже виключно сухим кормом Friskies (For indoor cats). Але не так давно почав читати зоофоруми в інеті, і там майже всі, як один, кричать, що різні дешеві корми з супермаркета, типу Віскас, Фріскіс, Кітікет, є дуже шкідливими для здоров'я тваринки, виникають проблеми зі здоров'ям типу сечокам'яної хвороби ітп. Причому як консерви так і "сушка". Як менше зло, рекомендують годувати нявок професійними кормами типу Hills, Iams, Nutra, Royal Canin. І вроді як, найкраще годувати натурою. Моя киця по характеру малоактивна, майже цілими днями лежить або спить, от я і думаю, може це все через корм? Сьогодні пішов на базар, шукав Hills, всі кажуть, вроді як найкращий, не знайшов, купив сушку Royal Canin на пробу. Киця схрумала за милу душу, і з апетитом (хоча сушку кітікет і дарлінг їсти відмовлялась, та і фріскіс не дуже). Напевно переведу її на цей роял, подивлюсь результат. Непогано було б ще гельмінтів їй поганяти про всяк випадок, хотів купити пігулки, але продавець сказала, що зараз є тільки у вигляді таблеток (я підозрюю, що їх коті в пельку не запхнеш ніяк), а на наступному тижні підвезуть якісь у вигляді прикорма, тоді напевно візьму. І все-таки, чим годувати?

post-3158-1216248992.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

выскажу своё чайниковское мнение:

дешовые корма, как и человеческий хавчик, не есть гуд но не факт что в "дорогих" не теже составляющие + улыбающицся негр на упаковке

то что кошка ела RC, а дешовые нехотела - может быть из-за того что в RC кидают больше и более активные усилитель запаха-вкуса

я своегому покупаю разный RC + по чуть других(подороже)

питается он у меня свинными почками + корм на закуску

мяса нехочет никакого, если сест чуть то ето уже праздник

колбасы тоже

молока тоже, можно сказать, почти не пъёт

всё остальное ест от случая к случаю, и по чуть-чуть

если твоя кошка будет есть всякое разное - пусть ест, гдавное всё предлагать

в разных продуктах разные выитамы

p.s. если кошка домашня то её нужо есть траву

садиш дома траву?

можно выкопапать в поле травы с корнем и в вазон посадить, ето летом

на зиму или самому посеять злаковых разных или купить готовый лоток с землёй и семенами, его нужно просто полить водой и подождать пару дней

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки у мене жив кіт (він помер не так давно, прожив 15 років), теж хатній. Його спочатку годували їжею зі столу. Потім з'явилися різні корми і стали годувати ними. Але я почув від одного ветеринара, що ці корми викликають у тварин рак (!) . Тому намагвся годувати все ж таки натуральною їжею.

Дуже любив рибу (сиру рибу не їв, доводилося або жарити, або варити, варена не дуже добре пахнула під час варіння, але кіт з розуму сходив від запаху та смаку). Їв деякі види ковбас. Їв сире м'ясо, та нирки (свині). Кіт - хижак по природі, і сира їжа йому більше імпонує, аніж варена чи та суха. Молоко по святах пив, тобто в нас було свято якщо він п'є молоко. Їв тушковану капусту :0024: . Забув додати, кіт був сіамський, і як всі світлошерсті коти - "вегетаріанці" , часом люблять і овочі.

Був колись у Польщі, і там у хазяїв жив кіт - великий такий, так він на грядках харчувався, гриз огірки.. капусту.. :0095:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем так. В мене кіт Риж, відповідно він і масті рижої :0024: , йому рочок, і він страшено активний. Улюблена розвага "біг по хаті на кігтяг" :0095: , також любить гратися тенісним мнячиком, купувала котячі маленькі, але вони регулярно пропадають, куди він їх діває - не ясно, так на теренах квартири пропало уже 4 мнячики, деякі іноді з’являються, а один згинув безвозвратно....

Спати любить в мене на спині, іноді робить навіть масаж з голкотерапією :)

От з прогулянками повний ахтунг, ну не любить він гуляти на вулиці, виє страшенно.

Так вот, годую я його рибою сирою (патасу, але і мойву може тріскати), він як чує запах, аж виє, а під ногами тк крутиться, що я ледь не падаю...

Годую сухим кормом "Нутра", або "RС", мокрий корм - "Darling"

Не любить м’яса сирого, "Кітікета"....

Може побалувати себе супчиком, яєшнею, картоплею вареною....

Молоко п’є рідко, а ще кажуть, що коти молоко люблять - триндёж....

Взагалі-то я йому пропоную усе, а він уже вибирає, що йому смакує....

Улюблена розвага - пити воду з крана, мити там лапи, іноді цей процес затячується на години....

За ним взагалі цікаво спостерігати, і характер в нього є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за відповіді.

может быть из-за того что в RC кидают больше и более активные усилитель запаха-вкуса

Я чомусь теж так подумав, бо пахне цей корм дуже сильно навіть через целофановий пакет :angry: Але виробник на упаковці пише "натуральний ароматизатор", хотілось би вірити. Котам же головне не смак і колір, а запах, от і хрумає його з задоволенням. Он сушка Віскас і Фріскіс взагалі червоного, жовтого і зеленого кольорів, барвник там не думаю, що натуральний і дуже корисний для здоров'я.

мяса нехочет никакого

Моїй м'ясо тільки давай, дуже любить. Але чи можна давати по черзі сушку і натуру? Змішувати не можна, це я знаю, але одні кажуть годувати тільки одним, другі кажуть можна чередувати, а є такі що кажуть можна додавати сушку в натуру типу як добавку до раціону, нічого страшного. От і розберись.

Але я почув від одного ветеринара, що ці корми викликають у тварин рак

Цілком можливо. Але знову ж різні ветеринари кажуть по різному. Одні радять натуру, інші сушку, а деякі взагалі кажуть давайте Віскас і буде аллес гут. Я знаю, що скрізь в цивілізованих країнах не прийнято годувати котів домашньою їжею, там всі сидять на сушці і консервах, і поголовного вимирання від раку не спостерігалося. Коти як і люди, хтось веде здоровий образ життя і не доживає до пенсії, а хтось бухає кожен день і хоч би що йому.

если кошка домашня то её нужо есть траву

Садив. Їсти не хоче. Як привчити, не знаю. Є якісь поради?

Так вот, годую я його рибою сирою

А от на рахунок риби то на форумах в неті всі поголовно кричать, що не можна, бо від риби в котів розвивається сечокам'яна хвороба. Не знаю, вроді як нелогічно, бо в природі ж кіт любить їсти рибу. Зустрічав історії, що кіт прожив 15 років, харчуючись майже одним мінтаєм. Але я не даю, так мені спокійніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя кішка прожила 13,5 років виключно на сухому кормі і воді.

Коли готувалися страви з м"яса, то випрошувала сирого трішки, а також печінку і свіжуу рибку. Приготоване м"ясо не вживала і ковбасу теж.

Були моменти, коли вона сама чомусь міняла корми. Наприклад з Кітікету перейшла на фріскіс і більше ніяких не признавала і консерви теж. Певний період полюбляла фріскіс з овочами, але потім відмовилась. Щодо трави, то саджену теж відмовлялась їсти, находила собі потрібні вазони ;)

Все життя була дуже активною і грайливою. По ній не видно було, що вона стара. Нічим не хворіла. І інстинкт хижака зберігався, бо не раз на балконі справно ловила горобців. http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=217486

Такщо тут аксіоми немає.

Зараз маю кошеня (2 місяці). Годую усім, що є в холодильнику, дуже любить молоко, сметанку, сир, кашки. Для мене це дивина, тому насолоджуюсь годуванням. Найбільше мявкає, коли чує сире м"яско :)http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=218892

Цікава стаття http://www.petsinform.com/cat/pitanie.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був колись у Польщі, і там у хазяїв жив кіт - великий такий, так він на грядках харчувався, гриз огірки.. капусту.. :)

Може то не кіт а кролик якійсь? =)

Улюблена розвага - пити воду з крана, мити там лапи, іноді цей процес затячується на години....

таж сама ситуація

В мене сіамска кішка кормимо "RС", и"Darling".

любить томатний сік і іноді може банан погризти=) а іще любить консерви бичьки сардини. Сиру і варену рибу не їсть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав, за яєшню, консерви в томаті та деякі в олії.

Нада спробувать....

Які ше будуть варіанти? Чим ще накормити балуваного кота?

Я звичайно розумію, що якщо його 3 дні не кормити, то він буде жерти все, але ж так радикально не хочеться...

До речі, мій кошак вазони не їсть, тільки на драцену косо поглядує, але я її висоооко поставила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никогда не кормил кота этой гадостью и не буду, коту надо давать только то что будешь есть сам т.е. все с стола. Корма это гон, непонтяно из чего они делаются, кошак привыкает и отказывается есть нормальную пищу, коту надо разнообразную пищу как и всем нам.

ИМХО: кормить кота сухим кормом это сравнимо что кормить своего ребенка чипсами потомучто они ему нравятся, они вкусные и они типа с витаминами (так написано на пачке :) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звичайно розумію, що якщо його 3 дні не кормити, то він буде жерти все, але ж так радикально не хочеться...

До речі, мій кошак вазони не їсть, тільки на драцену косо поглядує, але я її висоооко поставила...

Во во! Дроцена і підходить :)

А три дні голоду не заставить їсти те що ви запропонуєте, коли вже є звичка до сухого. Може так легенько лизнути, але не наїстися. Хіба що м"ясо. :) Сухий корм, як наркотик :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska

кожен раз як дивлюсь на твій аватр згадую свою кішку, геть похожа на мою і очі голубенькі, прийду з роботи обовязково викладу в темі "Наші домашні ФОТО:) "http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=13979

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska

кожен раз як дивлюсь на твій аватр згадую свою кішку, геть похожа на мою і очі голубенькі, прийду з роботи обовязково викладу в темі "Наші домашні ФОТО :) "http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=13979

Викладай обов"язково, цікаво глянути :(  Там теж моїх двоє є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Експериментальним методом було визначено, що мій кіт любить усе шкідливе: "мівіну", "крабові палички" і шоколад....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хыы. А мой кот вот любит шелуху от лука, и маслины.

Мій маслинами грається - катає їх по всій хаті, нууу.... одненьку може і захавать.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cьогодні, експериментальним методом було визначено, що мік кошак любить чіпси і пиво, зразу видно - мужик... Аби він мене від компа не ганяв, а там розберемся....

А ще, ота чорнобіла кицюня, яка є з ним на фото - вагітна, так що ми чекаємо поповнення....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і моя Федорка тіко мяско любить.. ну як треба, то вона все пакує :(

а вчора ORV зробив з моєї Федорочкі тігра.... постриг животік і бока....і чуток лапок..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офтоп.

Не знаю, як в кого - але в мене на титульній сторінці борди ця тема висвічується так:

Чим і як правильно годувати му...

Заглянув, бо думав, що тема називається "Чим і як правильно годувати мужчин" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволю собі трішечки зоффтопити.. :)

Це стосовно "Ніштяків" на Shkoder-ських малюнках .. правда, це не зовсім про котів, про собаку.. але..

icon_plus_1.gifКлёпа
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...