Перейти до змісту

Apple__industria Шахраї


МДІ

Рекомендовані повідомлення

Потрібна допомога.

Заказав та оплавив товар через Нову Пошту магазину Apple industria ( інстаграм Apple__industria ) м. Луцьк вул . Кафедральна 31 тел 0669222998

Відправник за відділення №17  Нової Пошти Ткаченко Віктор Петрович тел 0662513555

Замість оригіналу отримав Репліку .

У відправника відключені телефони, в інстаграмі читає та не відповідає

 

Хто проживає неподалеку від адреси "магазину" - підкажіть чи є така адреса взагалі ( по Гугл карті не знаходить ).

Чи може хто чув / знає такий "магазин" та відправника..

 

Дякую

 

Гарант талон.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, МДІ сказано:

Ткаченко Віктор Петрович

 

 

Такий ФОП не зареєстровнаний в м. Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Такий ФОП не зареєстровнаний в м. Луцьк.

хто ж стане так напряму палитись/світитись на ттн НП, якщо це не рандомний персонаж, то людина з таким ПІБ (45р.)  живе у с. Жабче Горохівського р-ну, ну і ще один родом з Нововолинська, але в силу пенсійного віку, навдряд би техно-кидками займався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для отримання коштів на відділенні потрібен паспорт , відправлення з ЛК з оплатою на карту теж ідентифікація.  Заяви на НП, в поліцію та кіберполію написані.  В любому випадку за данною дією є жива людина яку просто треба взяти за ср@ку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, МДІ сказал:

Хто проживає неподалеку від адреси "магазину" - підкажіть чи є така адреса взагалі ( по Гугл карті не знаходить ).

Чи може хто чув / знає такий "магазин" та відправника..

 

Кафедральна 13 це котлован за забором...

https://www.volynnews.com/news/culture/kafedralna-13-bezzakonnia-chy-zberezhennia-arkhitekturnoyi-spadshchyny/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, natalka) сказано:

Кафедральна 13 це котлован за забором...

https://www.volynnews.com/news/culture/kafedralna-13-bezzakonnia-chy-zberezhennia-arkhitekturnoyi-spadshchyny/

 

 

ТС питав про вул. Кафедральна 31

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, МДІ сказано:

 Заяви на НП, в поліцію та кіберполію написані.

 

Якого плану написана заява на Нову Пошту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про шахрайські дії користувача їх послуг на їх СБ. Я оплачував кошти НП, вони вже оплачували шахраєві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, МДІ сказано:

Для отримання коштів на відділенні потрібен паспорт

не обов'язково - можна документ який посвідчує особу, права наприклад. Якщо він задумав серйозно цим промишляти - де купити "лєвий документ" на будь-яке призвище думаю - знайде, тмм більше, на НП не дуже і дивляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, МДІ сказано:

Я оплачував кошти НП, вони вже оплачували шахраєві

посилка - оглядалась?

хоча - пофіг, отримав посилку - автоматом погоджуєшся що товар якісний і без ушкоджень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Zevs_Isver said:

якраз гребу в ту сторону, пошукаю

не знайшов Кафедральну 31

 

остання що була то 27

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

ТС питав про вул. Кафедральна 31

упс, дійсно... :rolleyes: Дивлюсь повідомлення ТС редагувалось, я щось була впевнена що бачила 13... Хоча на фото ж точно видно 31.... Ну не дивуйтесь, в мене останнім часом таке буває :D

Нє, то нє... 31-го теж немає.

Ця вулиця дуже не велика: від Кірхи до Замка (не парні числа). І не парні числа  йдуть по стороні Лесиного ясина. Ділянка за забором Ясена - це 21, далі будинок Пузини 23, і під мурами замку 25 і 27. Більш немає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, МДІ сказано:

Потрібна допомога.

Заказав та оплавив товар через Нову Пошту магазину Apple industria ( інстаграм Apple__industria ) м. Луцьк вул . Кафедральна 31 тел 0669222998

Відправник за відділення №17  Нової Пошти Ткаченко Віктор Петрович тел 0662513555

Замість оригіналу отримав Репліку .

У відправника відключені телефони, в інстаграмі читає та не відповідає

 

Хто проживає неподалеку від адреси "магазину" - підкажіть чи є така адреса взагалі ( по Гугл карті не знаходить ).

Чи може хто чув / знає такий "магазин" та відправника..

 

Дякую

 

Гарант талон.jpg

Інстаграм? магазин?

ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, МДІ сказано:

Потрібна допомога.

Заказав та оплавив товар через Нову Пошту магазину Apple industria ( інстаграм Apple__industria ) м. Луцьк вул . Кафедральна 31 тел 0669222998

Відправник за відділення №17  Нової Пошти Ткаченко Віктор Петрович тел 0662513555

Замість оригіналу отримав Репліку .

У відправника відключені телефони, в інстаграмі читає та не відповідає

 

Хто проживає неподалеку від адреси "магазину" - підкажіть чи є така адреса взагалі ( по Гугл карті не знаходить ).

Чи може хто чув / знає такий "магазин" та відправника..

 

Дякую

 

Гарант талон.jpg

 

 

Он?

 

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/airpods-1-original-apple-original-IDIFNpO.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, МДІ сказал:

Потрібна допомога.

Заказав та оплавив товар через Нову Пошту магазину Apple industria ( інстаграм Apple__industria ) м. Луцьк вул . Кафедральна 31 тел 0669222998

Відправник за відділення №17  Нової Пошти Ткаченко Віктор Петрович тел 0662513555

Замість оригіналу отримав Репліку .

У відправника відключені телефони, в інстаграмі читає та не відповідає

 

Хто проживає неподалеку від адреси "магазину" - підкажіть чи є така адреса взагалі ( по Гугл карті не знаходить ).

Чи може хто чув / знає такий "магазин" та відправника..

 

Дякую

 

Гарант талон.jpg

наскільки я зрозумів то навушники замовляли накладним платежем, а в чому проблема була розпакувати і пересвідчитись в якості товару на відділенні? для того здається і в першу чергу придуманий накладний платіж, а в другу вже для збагачування шахраїв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Sashapetrash said:

а в чому проблема була розпакувати і пересвідчитись в якості товару на відділенні?

якщо ви впевнені, що в усіх товарах зразу ж на відділення розпізнаєте підробку, я за вас дуже радий.

недавно купував фотоапарат бв, ну і хв 10 його крутив, так попросили закруглятись і або забирати або відмовлятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Revolver сказал:

якщо ви впевнені, що в усіх товарах зразу ж на відділення розпізнаєте підробку, я за вас дуже радий.

недавно купував фотоапарат бв, ну і хв 10 його крутив, так попросили закруглятись і або забирати або відмовлятись

якщо купувати спонтанно та похапцем то питань немає, а коли людина коли щось купує для себе то перегуглить десять форумів перед тим як робити якісь дії і про підробки або репліки думаю інформації є достатньо, а десяти хвилин на пошті достатньо щоб звернути увагу на усі нюанси - які попередньо і мають бути прогуглені, вроді як річ не за 100 гривень, а за 100 долларів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, Sashapetrash said:

якщо купувати спонтанно та похапцем

цікаво що в славному місті Луцьку не знайшлося бажаючих купити за такою солодкою ціною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Zevs_Isver сказал:

цікаво що в славному місті Луцьку не знайшлося бажаючих купити за такою солодкою ціною

до Вашого посту не цікавився, зараз погуглив то такі вуха в магазині вартують чють не в два рази дорожче...

тут все просто від місцевих покупців шахрай відморозиться типу товар закінчився або я не в місті - але можу відправити  іт.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи, що як новий користувач я маю обмеження по кількості постів в день - пишу лонгріди.

Дякую всім небайдужим до данного питання.

На ОЛХ та ІЗІ це цей же шахрай - скарги понаписував. У Києві ціна на навушники 5800 - 7400. 

Я аналізував ситуацію з різних сторін... Факт змінюю вже через правоохоронні органи + підключив кіберполіцію.

 

Коротко по суті - правила НП

14.7. Сервіс «Огляд відправлення» передбачає надання у відділеннях ТОВ «Нова пошта» місця (столу), обладнаного розеткою 220 В, для можливості розкриття Одержувачем упаковки відправлення та перевірки його вмісту. Процес огляду відправлення не повинен перевищувати 10 (десяти) хвилин на одне відправлення. Під час огляду заборонено такі дії:

14.7.6. відкривати відправлення, які мають такі методи контролю першого розкриття (дозволяється проводити тільки зовнішній огляд на відсутність пошкоджень):

 блістерна упаковка – це контейнер або футляр, що штампується, повторюючи форму та розміри предмету, розміщеного всередині або створює ємність, необхідну для розміщення товару, який виготовляється із термостійкого пластику та може мати жорстку поліграфічну, металеву чи пластикову підкладку;

 

Тут я думаю зрозуміло.

 

По ділу. Із назв аккаунту інстаграм я витянув 2 назви:

у 2018 році аккаунт називався SAMSONOV_BODYA ( можливо кому знайомий персонаж ) та після, ще Apple_dom_energetika ( можливо кому знайома локація у місті така ).

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо продавець грамотний, то буде важко йому щось інкримінувати.

Репліки ніхто не забороняє продавати,як і ставити на них любу ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...