Перейти до змісту

[Архів] - Продам спортивний літній комлект.Шорти+футболка.


waltasar

Рекомендовані повідомлення

46 минут назад, waltasar сказал:

Проблеми з читанням і письмом були у Альберта Ейнштейна, Ганса Християна Андерсена, Леонардо да Вінчі. З помилками писав президент Америки Джордж Буш.

Народ, якщо хтось з цих шанованих людей буде  щось на Борді продавати, то вже хоч їх не чіпайте, як напишуть оголошення, так хай і залишається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені дали пораду "порадив включити функцію *виправлення помилок"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, waltasar сказано:

Повірте в мене іші способи заробітку.Мопед не мій я тут нічого не продаю.Знаємий попросив розмітити оголошення.Це стосується і інших оголошень с продажу с указаним в них номером тел:+38 050 074 24 72 А чім він займається мені пох.Гарний друг це 100 пудово.

 

Якщо це не ваш номер, то ваш "друг" вас підставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечитав тему про маски.

Зрозумів, що відгук із негативом цілком може мати місце.

Погуглив номер. Є ще негативу трошки.

 

Поспостерігаю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К мому приятелю на Борді ні у кого немає ніяких прітензій. Указаний тел його особистий.В більшості тем про продаж які я розміщував на Борді багато позитивних відгуків.Сам у нього купував і народ з борди купляв.Всі задоволені.В мережі можна нарити на кожу людини купу говна.Я з ним спілкувався.Дуже багато конкурентів і просто людей не адекватних.Всім НЕ угодишь.Якшоб він був реальний шахрай тоб його магазин на промі давно прикрили.Там з цим строго.Одна жалоба в Службу безпеки Прома і тебе блокують.Є також кібер поліція.Судя по тому що про нього написали ці підставні особи, егоб вже притянули до кримінальноі відповідальності.А це все бездоказові наклепи. Він має  успішний магазин, який працює вже більше 5 років.Більшість відгуків клієнтів позитивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прикладу розповів мені такій випадок.Клієнтка купила куртку с еко шкіри.Чомусь вирішила шо куртка с натуральноі шкіри.Не читала уважно опис.В ітозі палилила куртку запальничкою( проводила тест) В ітозі пошкодила вироб і почала в ультимативній формі вимагати поверненя грошей.І такіх неадекватів багато.Якшо в сезон  по 30 замовлень в день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С вуйко с полонини взагалі комедійний випадок.Купив сумку чоловічу.Получів і почав звонити с пред"явами.Він купляв маленьку бо на фото вона "маленька",а отримав "велику".А розміри вказані в описі не дивитьця.Визначив по фото розмір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, waltasar сказано:

Для прикладу розповів мені такій випадок.Клієнтка купила куртку с еко шкіри.Чомусь вирішила шо куртка с натуральноі шкіри.Не читала уважно опис.В ітозі палилила куртку запальничкою( проводила тест) В ітозі пошкодила вироб і почала в ультимативній формі вимагати поверненя грошей.І такіх неадекватів багато.Якшо в сезон  по 30 замовлень в день.

 

14 хвилин тому, waltasar сказано:

С вуйко с полонини взагалі комедійний випадок.Купив сумку чоловічу.Получів і почав звонити с пред"явами.Він купляв маленьку бо на фото вона "маленька",а отримав "велику".А розміри вказані в описі не дивитьця.Визначив по фото розмір.

 

Це не цікаво. І тебе не виправдовує.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Zheny@ сказал:

 

 

Це не цікаво. І тебе не виправдовує.

 

А тут ніхто не оправдовуєтьця.Ти не судя і не прокурор.Манія величності в тебе .Коли на людину льють бруд і гавно різні олухі і в  чомусь підозріють то встаю на захист.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

перечитав тему про маски.

Зрозумів, що відгук із негативом цілком може мати місце.

Погуглив номер. Є ще негативу трошки.

 

Поспостерігаю.

 

Конкретно пиши шо ти в тій темі такє вичітав шо зробив якісь висноки.Там когось наібали? То факти в студію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 хвилин тому, waltasar сказано:

А тут ніхто не оправдовуєтьця.Ти не судя і не прокурор.Манія величності в тебе .Коли на людину льють бруд і гавно різні олухі і в  чомусь підозріють то встаю на захист.

 

Подихай свіжим повітрям теж, до  кінця літа.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, waltasar сказал:

Я не якій не Віталій.Недолуга особа жіночого роду.Доморощена Місіс Марпел.Яка ходить в брудних масках, бо на них економить.Ви в житі нічого не досягли, звати вас ніяк і ви повний нуль.Жаба душить що кватиру в ново будові купив,машину.Повірте в мене іші способи заробітку.Мопед не мій я тут нічого не продаю.Знаємий попросив розмітити оголошення.Це стосується і інших оголошень с продажу с указаним в них номером тел:+38 050 074 24 72 А чім він займається мені пох.Гарний друг це 100 пудово.Оголошення про ремонт квартири в новобудові мої.А всі оголошення про продаж мого приятеля.Включайте логіку.Людина яка здатна купити машину і квартиру в Новобудові не буде тут втюхувати копієчні футболки с шортами.Тому Наталка чи як там тебе обламайся і іди вари борщі краще на кухні свому благовірному, якшо він в тебе є.Також це стосуєтьця оголошень про котів.Там попросила закінути сусідка.Я в шоці які існують заздрисні нікчемні люди.Тіки ім і остаєтця шо сидіти роками на форумах і обсирати успішних людей.

 

Не ображайте людей, чому ваш товариш постить оголошення від вас? Ви за нього ручаєтесь?

Якщо ваш товариш продає в інтернеті, і так круто що більше 30 продажів в день і може й більше, то я думаю пару хв. часу знайде щоб зарєструватись тут на борді. Щоб потім не довелося доводити хто правий, а хто ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, waltasar сказал:

Я не якій не Віталій...

Угу, стоматологічні послуги  в Вашій темі теж "другу" Віталію надавали?

Вит видаєте себе за свого "друга"?  :D

 

і чисто випадково, в негативному відгуку емейл "мошенніка" співпадає з нікнеймом на форумі :)

Цитата

 

І у Вас, не дивлячись на Вашу зайнятість, така обізнаність в роботі сайту на промі, Ви так багато витрачаєте часу на оголошення "друга" тут, а крім того володієте інформацією щодо всіх "цікавих " випадків продажу кутрок...  Напевно Ви з своїм"другом"дуже "близькі"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, igrok сказал:

Стидаюсь навіть спитати,а хоча б в школу ходили?Дуже тяжко читати,включіть функцію *виправлення помилок*,а то *перли* аж зашкалюють....

Доречі по-російські він/його "друг"/дружина не погано пишуть, а от з українською проблеми....

 

5 часов назад, waltasar сказал:

...Яка ходить в брудних масках, бо на них економить.Ви в житі нічого не досягли, звати вас ніяк і ви повний нуль.

Докази, будь-ласка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Zheny@ сказал:

Подихай свіжим повітрям теж, до  кінця літа.

 

 

13 часов назад, natalka) сказал:

Докази, будь-ласка :)

Докази вже, мабуть, з 1 вересня 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...