Перейти до змісту

Стрілянина Театральний майдан


Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, iiron сказано:

$ΩLΩMΩN, тицьни мені пальцем з чого ти взяв що я поважаю Максима плохого.

 

Я цього не стверджував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Я цього не стверджував.

Тобто питання чи дивна в мене логіка чи ні знову відрите?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

12 хвилин тому, iiron сказано:

Тобто питання чи дивна в мене логіка чи ні знову відрите?:)

 

я такого не питав, ось моє питання:

 

Дивна у вас логіка: хороших людей - посилати а поганих - поважати?

 

Може поставлю крапки:

 

Дивна у вас логіка: хороших людей - посилати.

А поганих - поважати?

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

 

я такого не питав, ось моє питання:

 

Дивна у вас логіка: хороших людей - посилати а поганих - поважати?

 

Може поставлю крапки:

 

Дивна у вас логіка: хороших людей - посилати.

А поганих - поважати?

Теж надіявся вже на крапку але бачу поспішив.Тепер виникло прохання тицьнути пальцем з чого ти зробив висновок що я поважаю поганих людей, бо насправді я їх не поважаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Oberegy сказал:

 Переговори - це коли зразу през дзвонить? спочатку висуваються якісь вимоги ( я вже мовчу про дибільність вимоги цього "терориста" з такими то козирями на руках), потім обговорюються умови виконання, а далі, як зробити нічого не можна, вступають у гру перші особи держави. А Вам уже розвиднюється,  раз почали з самокритики )).

Ще більше я запутався.Нєпанімать.Тож вроді так все і було як ви вважаєте мало би бути.Людяний дзвонив не зразу, а коли нічого не можна було зробити, коли заручники з телефонів просили щось робити бо цитую " часу лишилось мало".Спочатку терорист Максим Плохой висунув вимоги(на рахунок дибільні чи недибільні вимоги це вже його справа вирішувати, це його теракт.Влаштуєте свій теракт то ваші вимоги теж не всім сподобаються, але то вам вирішувати які вони бо то ваш теракт:)), потім місцевими поліцаями обговорювались умови виконання, потім навіть була ланка яка ще далі віддаляє нас від "през зразу двонить", а саме підключились столичні поліцаї включно з міністром, а вже далі, "як зробити нічого не можна в гру втупили перші особи держави".Тож так було?Хіба може у вас є якась інсайдерська інформація що він намагався з самого початку, з 9-Ї ранку дзвонити, ну там бігав, путався під ногами, кричав, виривав мобіли з рук щоб самому все розрулити то поділіться нею, думаю всім цікаво буде:_36:

На рахунок розвидняється - ні, навпаки даже.

Змінено користувачем iiron
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@iiron А нормальним набором слів можеш написати:

1. Що сам хотів сказати?

2. Із чим не згідний у дописах опонентів?

3. Хочеш щоб тебе зрозуміли чи інших переконати у чомусь?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sergkots сказал:

@iiron А нормальним набором слів можеш написати:

1. Що сам хотів сказати?

2. Із чим не згідний у дописах опонентів?

3. Хочеш щоб тебе зрозуміли чи інших переконати у чомусь?

Шо ж капризний такий, все не подобається тобі.То ресурс з посиланням є гавносайтом, то не та мова ресурсу(хоча братам по секті таких зауважнь за аналогічні злочини не даєш), то журналістка не така.Тепер добрались до мого набору слів.Що далі?Може ще анатомічно мене почнем вивчати?

Нічого не хотів сказати, просто мій соціальний експеримент ще триває(хоча вже можна завершувати, результати вже давно сталі, не змінюються).Таким способом отримую необхідну інформацію для від піддослідних для екперименту щоб отримати максимально точний результат.

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, iiron сказано:

Шо ж капризний такий, все не подобається тобі.То ресурс з посиланням є гавносайтом, то не та мова ресурсу(хоча братам по секті таких зауважнь за аналогічні злочини не даєш), то журналістка не така.Тепер добрались до мого набору слів.Що далі?Може ще анатомічно мене почнем вивчати?

Нічого не хотів сказати, просто мій соціальний експеримент ще триває(хоча вже можна завершувати, результати вже давно сталі, не змінюються).Таким способом отримую необхідну інформацію для від піддослідних для екперименту щоб отримати максимально точний результат.

 

В нас таке не можна курити - посадють. 

"Діалог" припиняю - не курю і не читаю те що ви, "мая тваю нє панімай".

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, sergkots сказал:

В нас таке не можна курити - посадють. 

"Діалог" припиняю - не курю і не читаю те що ви, "мая тваю нє панімай".

За все життя навіть не пробував те на що ти натякаєш ні в якому вигляді, але читаючи тут чи будь-де, або у відеовигляді думки 25% отримую схожий ефект.Як- би ти теж неупереджено глянув на це тобі думаю теж було б весело.Весело і бридко одночасно.Для цікавості спробуй уявити що немає ніяких прихильників- противників, сховай на деякий час свої політичні погляди і проаналізуй поведінку і висловлювання тих і тих, їхню реакцію на події, новини, послідовність.Як-що так в тебе вийде то будеш як мінімум дуже здивований.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, iiron сказано:

На рахунок розвидняється - ні, навпаки даже.

мені не Вас жаль, а себе, бо як наріду і це не допоможе розібратись, кого він привів до влади, то моїй країні хана. Бо далі буде гірше, історія хоч і повторюється як фарс, але від цього не легше

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, iiron сказано:

Як-що так в тебе вийде то будеш як мінімум дуже здивований.

на щастя, в моєму ближчому оточенні нема зефанів, але з деякими спілкуюсь. Частина просто заперечує, що голосували, а частина каже, як тут написали - а порохоботам аби гірше, то краще. Я не можу більше року зрозуміти, як нарід, особливо патріотично налаштований, міг голосувати за зе. Хіба не знали, хто він? людям як пороблено, а визнавати свої помилки дуже не хочеться. І справа не в противниках-прихильниках, справді, а в об'єктивній інформації, яка на поверхні. Мене тут у порохоботи записали зразу, але я навіть до певного часу бойкотувала Рошен, а голосувала за Яроша. Але мені вистачило розуму і здорового глузду не вибирати абинебарига, бо ще рік тому я знала, що буде от так. І всім про це казала! я рік не можу спокійно жити, знаючи, що кров проллялася дарма, а сьогодні її ллється ще більше. Що ж ви люди наробили? вибачте за емоційність, але я по-іншому не вмію.

  • Дякую! 3
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Oberegy сказал:

на щастя, в моєму ближчому оточенні нема зефанів, але з деякими спілкуюсь. Частина просто заперечує, що голосували, а частина каже, як тут написали - а порохоботам аби гірше, то краще. Я не можу більше року зрозуміти, як нарід, особливо патріотично налаштований, міг голосувати за зе. Хіба не знали, хто він? людям як пороблено, а визнавати свої помилки дуже не хочеться. І справа не в противниках-прихильниках, справді, а в об'єктивній інформації, яка на поверхні. Мене тут у порохоботи записали зразу, але я навіть до певного часу бойкотувала Рошен, а голосувала за Яроша. Але мені вистачило розуму і здорового глузду не вибирати абинебарига, бо ще рік тому я знала, що буде от так. І всім про це казала! я рік не можу спокійно жити, знаючи, що кров проллялася дарма, а сьогодні її ллється ще більше. Що ж ви люди наробили? вибачте за емоційність, але я по-іншому не вмію.

Не буду сперечатись бо всерівно кожен залишиться при своєму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і щодо нашої теми. Тут у Твіттері питання виникло, адресую містянам, буду вдячна за відповідь

 

Безымянныйт.png

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Oberegy сказал:

я рік не можу спокійно жити, знаючи, що кров проллялася дарма

в тому вся і проблема. Тим нормальні люди від порохоботів і відрізняются. Порохоботи чомусь вважають, що кров пролилася дарма лише рік, а нормальні люди так вважають вже шість років 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Oberegy сказано:

ну і щодо нашої теми. Тут у Твіттері питання виникло, адресую містянам, буду вдячна за відповідь

 

Безымянныйт.png

 

Там же у Твіттері і відповіді.

 

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Там же у Твіттері і відповіді.

А спростувати ніяк? так і запишемо

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oberegy сказано:

Я не можу більше року зрозуміти, як нарід, особливо патріотично налаштований, міг голосувати за зе. Мене тут у порохоботи записали зразу, але я навіть до певного часу бойкотувала Рошен, а голосувала за Яроша. Але мені вистачило розуму і здорового глузду не вибирати абинебарига, бо ще рік тому я знала, що буде от так.

 

Ви ще 2009 не пам'ятаєте. Яка тут істерія була коли концерт за підтримку Януковича в Луцьку був. І пісень співали і прапорцями партії регіонів махали. Чим закінчилась пам'ятаємо. 

За часів Порошенка мене приписували в агенти Путіна зараз приписують в Порохоботи. А все через те, що я показую людям правду. А правду люди ненавидять.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

А все через те, що я показую людям правду.

Нарешті зустрів людину яка знає ,що таке абсолютна правда.А за ЗЕ голосували ті,хто фільм про президента дивився.Я не дивився,ну хіба,що пару хвилин і мене знудило.

  • Дякую! 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

нормальні люди

уважно читають допис і не придумують на ходу, що кров ллється тільки рік, бо хотіли мене вкусити, а вийшло, що показали себе у всій красі. 5 років я бачила реальні зрушення, нагадаю, я з Житомира, тому передова до нас дуже близько через 95-ту. Україну почули у світі, ми отримали мовні квоти і нарешті почалися зміни в культурі, а Томос, яким накидався наш гарант? Ви хоч розумієте, що це відновлення історичної справедливості, бо була офіційно визнана анексія помістної церкви Московією! Давно було? а чого ж припікає так досі? я розумію, в країні багато тих самих сакраментальних гнид, але як могли патріоти повестися на промосковського коміка? весь його бізнес заточений на Москву, бо ніде в цивілізованому світі таким не здивуєш, та й плагіат там не люблять. Липецьк досі згадують. А серіали на роств? щось там белькочуть про управляючу компанію, а грошики куди йдуть? марна ця розмова, згодна. Але сумно від того менше не стає. Тим більше, що все вже це було в нашій історії і закінчилося тим, що у великій європейській країні, житниці Європи, в середині ХХ століття люди їли людей. І знову нас тягнуть до недоімперії, знову сюди їде роспопса, ті, хто виступав у Криму, знову мова заважає... здобули?

  • Подобається 1
  • Cумний 2
  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, igrok сказано:

Нарешті зустрів людину яка знає ,що таке абсолютна правда.

 

Мушу вас розчарувати але абсолютної правди я не знаю.

П.С. Що є істина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Oberegy сказано:

уважно читають допис і не придумують на ходу, що кров ллється тільки рік, бо хотіли мене вкусити, а вийшло, що показали себе у всій красі.

Ви надто емоційн спримаєте те, що показують по телевізору.

8 хвилин тому, Oberegy сказано:

5 років я бачила реальні зрушення, нагадаю, я з Житомира

Не знаю як у Вас у Житомирі, а в нас зрушень немає

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, case_l сказано:

Ви надто емоційн спримаєте те, що показують по телевізору.

Не знаю як у Вас у Житомирі, а в нас зрушень немає

 

Так, мене теж дивує коли людям привозять могили з загиблими на війні а вони і далі ходять в Московську церкву.

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Так, мене теж дивує коли людям привозять могили з загиблими на війні а вони і далі ходять в Московську церкву.

то напевно зеленський винен 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Ви надто емоційн спримаєте те, що показують по телевізору.

Не знаю як у Вас у Житомирі, а в нас зрушень немає

 

Ну не всім же ,,какая разніца,,

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...