Перейти до змісту

Стрілянина Театральний майдан


Рекомендовані повідомлення

Як стало відомо, на перемовини до терориста, який захопив автобус із заручниками у Луцьку, привезли його дружину з міста Дубно, що на Рівненщині. Однак, на прохання поспілкуватися зловмисник відмовив їй у грубій формі.

Окрім того, на місці присутня відома луцька психологиня Олена Звєрєва. Жінка попросила терориста дозволити їй занести воду заручникам, які перебувають зв’язаними у автобусі. Однак, із нею він категорично відмовився розмовляти.

До слова, нині операція із звільнення людей триває уже понад 9 годин і поки без видимого результату. Терорист налаштований рішуче, тож операція може затягнутися на невизначений час.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трьох людей випустив з автобуса.

https://www.facebook.com/100001360072329/videos/3112704185451553/

Змінено користувачем MrFirst
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Nokian сказано:

Чекають темряви.

що це дасть? градус напруги піднімається з кожною хвилиною. Пееговорника толкового нема, я так розумію? де специ? як жаль тих людей... що з ними буде?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха, таке враження, що та поліція, так само як якісь тінейджери, все що робить - це знімає відосіки. Щоб було потім чим хизанутись і запостити... Типу змі розігнали, щоб вони мовляв не допомагали терористу бути в курсі всього, а самі...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Бляха, таке враження, що та поліція, так само як якісь тінейджери, все що робить - це знімає відосіки. Щоб було потім чим хизанутись і запостити... Типу змі розігнали, щоб вони мовляв не допомагали терористу бути в курсі всього, а самі...

Дуже близько до істини. Тепер цікаво якою буде реакція влади на цю ситуацію: похвалять за "професіоналізм" чи вздрючать за вільний продаж і розповсюдження зброї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все, рятівник нації є. Розходимося. Цей дощ надовго, маємо свого путіна, сценарії ті самі. Вітаю патріотів, які за це голосували, ви зробили все разом. Людей жаль, дуже жаль, чим вони винні? було ясно, що станеться, ще тоді, коли зе мав рекламувати відео за вимогами ірода, а не зізнаватись у тому, що він терорист.  Надіюсь, дуже надіюсь, що все піде за планом і жодний заручник не постраждає.

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, frv сказано:

Тепер цікаво якою буде реакція влади

людям точно нічого доброго не чекати, гайки закрутять і поведуть у тайожнийсоюз як телят

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Cherman сказал:

@nickel , ховай, будь ласка, під спойлери.

нащо?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, frv сказано:

вздрючать за вільний продаж і розповсюдження зброї?

А де, перепрошую, у нас вільний продаж зброї ? Тут виходить така ситуація, я себе не секунду уявив на місці тих людей в автобусі, вони зараз усвідомлюють що всі наші правоохоронні органи разом узяті, які доречі отримують по українським міркам не найгіршу зарплатню, ну ніфіга не можуть і не роблять для їх врятування. Все що вони роблять це оточили, спостерігають, чогось  чекають, ведуть перемовини... А і знімають відео ! І на секундочку - вони мають справу з зеком дилетантом самоучкою, а не профі диверсантом міжнародного рівня. Якого хріна, невже немає ніяких засобів його втихомирити ?!  І тоді виникає питання, якщо ці всі оновлені полісмені ніц не можуть/не вміють/не хочуть захищати мене як громадянина, то я боюсь дійсно треба легалізовувати зброю і нехай кожен тоді захищає себе сам... А ці вже нехай приїздять забирать трупи, певно так.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

нащо?

бо володимир олександорович таку мармизу відгодував, що в мій 19-дюймовий монітор вже не поміщається ))

 

на компі ці фейсбуковські відео дуже здоровенні

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

нащо?

Тому що це майже кожен раз чорна простиня на два екрани з написом Видео недоступно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, paksivatova сказано:

До речі,а фільм вже всі подивилися?

 

ні, спочатку хай звільнить заручників а потім я подивлюсь. Хоча судячи по опису подібні фільми я бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...