Перейти до змісту

Вибір сучасного телевізора.


Рекомендовані повідомлення

Ну як завжди... бренд, якість, сучасність, а про надійність ніхто і не думає, а ну авжеж "гарантія"

Трохи про телевізори, сучасні матриці живуть не довго, самсунг, да хай вони скапають з своєю політикою оновлення п.о (коли проходить певний час додатки в сторі оновлюються, а в телевізорі ні) маємо наприклад ютюб який не працює, да є певні маніпуляції приставки і так далі, але навіщо тоді переплачувати... За матриці не буду розказувати кожна здихає по своєму, і діло не за підсвітку. А як в смарт тіві процессори відвалюються гарно мммм.

Ну це так про наболіле, дуже багато побачив.

Значить так, раджу поперше купувати в Польщі (можу дати контакти надійної людини) ні в якому разі тут на місці (це я за нові) а взагалі шукайте б/у, перевіряйте на місці, і дивіться що б не був після ремонту.

Можу помогти і тут купити новий практично любий бренд, але це якщо ви не спішите з покупкою, бо маю справи на декілька днів. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nikblack сказано:

Значить так, раджу поперше купувати в Польщі (можу дати контакти надійної людини) ні в якому разі тут на місці (це я за нові)

Чому? Я розумію, в Польщі вийде дешевше за рахунок повернення ПДВ. Є ще якісь плюси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Serpent сказал:

Чому? Я розумію, в Польщі вийде дешевше за рахунок повернення ПДВ. Є ще якісь плюси?

В них ще можна натрапити на акції, і їх не порівняти з нашими, а взагалі ціна, це важливо при покупці любого девайсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, nikblack сказано:

а взагалі шукайте б/у, перевіряйте на місці, і дивіться що б не був після ремонту.

про це добровільно ніхто не зізнається)

якщо махнули бж\ мамку під час\ чи пост-гарантійно - нічого вцілому страшного, а інша справа погрітий\перекатаний проц, який може відригнутися будь-коли, як і підперта костилями підсвітка, тощо.

треба щоб дійсно був цікавий зазор від нового, та і самому мати фарт...

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Serpent сказано:

Чому? Я розумію, в Польщі вийде дешевше за рахунок повернення ПДВ. Є ще якісь плюси?

 До закриття кордонів навіть, якщо ПДВ не брати до уваги, ціни в Польщі були значно нижчими. Зараз озвучую ситуацію з LG та Samsung. З початком карантину, ціни у нас почали відкочуватися і в результаті стали дуже демократичними, навіть на нові моделі. Моделі до 43 дюймів включно вигідніше купувати у нас. Від 50 з'являється мінімальна різниця і виростає залежно від ціни моделі. Привезти як і раніше можливо майже все, але за значно дорожчою ціною, все ПДВ треба віддати і ще так само зверху. Знайти варіанти варті уваги непросто, але реально, раніше в любому магазині можна було купити і везти в Україну.  Чому донедавна були такі захмарні офіційні ціни незрозуміло, можливо виробники розуміючи несприятливу ситуацію з "сірим" імпортом вирішили не втрачати продажі, особливо враховуючи цінову політику китайських брендів.

11 годин тому, Deemon сказано:

про це добровільно ніхто не зізнається)

якщо махнули бж\ мамку під час\ чи пост-гарантійно - нічого вцілому страшного, а інша справа погрітий\перекатаний проц, який може відригнутися будь-коли, як і підперта костилями підсвітка, тощо.

треба щоб дійсно був цікавий зазор від нового, та і самому мати фарт...

 Маю знайомих працюючи в сервісах, ніколи не чув щоб щось паялося чи підпералося. Заміна на робочу деталь. Це ж не відекарта. Можливо не все розказують......

Змінено користувачем arrival22
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, arrival22 said:

Привезти як і раніше можливо майже все, але за значно дорожчою ціною, все ПДВ треба віддати і ще так само зверху.

 

Тобто якщо раніше телевізор коштував в Польщі 1230 злотих, то кінцевому покупцю він стільки і ставав (ну може трішки менше)? А продавець заробляв на ньому пдв (і ділився частиною заробітку на митниці)? То тепер він обійдеться у 1460 злотих? Якщо так, то чому? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це був би ідеальний варіант, щоб покупцю він коштував в повну ціну в Польщі. Ніхто не забирав собі ПДВ, конкуренція не дозволила б.

А ще не враховуються транспортні витрати, страхування, плюс добу потрібно було знаходитися за межами України і т.д. Насправді є багато статей витрат, а ми судимо лише ціна з ПДВ і без. 

Змінено користувачем arrival22
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, arrival22 said:

Ну це був би ідеальний варіант, щоб покупцю він коштував в повну ціну в Польщі. Ніхто не забирав собі ПДВ, конкуренція не дозволила б.

А ще не враховуються транспортні витрати, страхування, плюс добу потрібно було знаходитися за межами України і т.д. Насправді є багато статей витрат, а ми судимо лише ціна з ПДВ і без. 

Трохи не зрозуміло. Виходить, забирали не 23%, а, наприклад, «конкурентні» 15%? Те, що це не чистий заробіток, бо є витрати, про які ти написав, я розумію.

 

Питання в яку суму зараз обійдеться покупцю умовний телевізор, який коштує в Польщі 1000 злотих без ПДВ? Ти написав «зараз все пдв і ще так само зверху». Виходить 1460 чи я не так зрозумів?

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yu2007 сказано:

Трохи не зрозуміло. Виходить, забирали не 23%, а, наприклад, «конкурентні» 15%?

Там трохи не так.Ви бачите ціну на сайті і від неї відштовхуєтесь.А люди які возять знають де шукати і з ким домовлятися,то різниця ціни на сайті і за скільки вони купили товар-їх заробіток.А ПДВ і відсотків 5 від ціни сайту,то витрати.Але вам про це тут не розкажуть,для чого травмувати покупця:D і нарешті,кожен повинен отримати винагороду за свою роботу.

Змінено користувачем igrok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, igrok said:

Там трохи не так.Ви бачите ціну на сайті і від неї відштовхуєтесь.А люди які возять знають де шукати і з ким домовлятися,то різниця ціни на сайті і за скільки вони купили товар-їх заробіток.А ПДВ і відсотків 5 від ціни сайту,то витрати.Але вам про це тут не розкажуть,для чого травмувати покупця:D і нарешті,кожен повинен отримати винагороду за свою роботу.

Хай так, але відповіді я не отримав. 
Бачу на сайтах кількох польських мереж однакову ціну на ТВ: 1000 злотих без пдв  / 1230 з пдв. Скільки я мушу віддати посереднику за телевізор в Луцьку зараз? І скільки мусив би віддати за нього в докарантинний час? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, yu2007 сказано:

Хай так, але відповіді я не отримав. 
Бачу на сайтах кількох польських мереж однакову ціну на ТВ: 1000 злотих без пдв  / 1230 з пдв. Скільки я мушу віддати посереднику за телевізор в Луцьку зараз? І скільки мусив би віддати за нього в докарантинний час? 

  

 Якщо є непереборне бажання купити трохи дешевше, чекайте відновлення "безперешкодного біометричного подорожування" в Польщу. Зараз "бюджетна покупка" техніки з-за кордону вкрай невигідна.  

 Для розуміння можна почати з платежів 20% ПДВ і 10% мито. Дешеві варіанти "привезти" зараз недоступні, можливо і для всіх.

Змінено користувачем arrival22
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, arrival22 сказано:

і 10% мито.

Ви ж уточнюйте з якої суми ці 10% платяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igrok сказано:

Ви ж уточнюйте з якої суми ці 10% платяться.

 Від повної ціни товару, за яку купили.

Змінено користувачем arrival22
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, arrival22 said:

Для розуміння можна почати з платежів 20% ПДВ і 10% мито.

Ну камон))) Невже важко написати конкретну цифру «на виході» (в Луцьку)?

1 hour ago, yu2007 said:

ТВ: 1000 злотих без пдв  / 1230 з пдв.

 

 І ще одне питання. Якщо я везу лише один телевізор ціною до 500 євро і пробув в Польщі добу, мені теж доведеться сплатити на митниці 20% + 10%?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, arrival22 сказал:

  

 Якщо є непереборне бажання купити трохи дешевше, чекайте відновлення "безперешкодного біометричного подорожування" в Польщу. Зараз "бюджетна покупка" техніки з-за кордону вкрай невигідна.  

 Для розуміння можна почати з платежів 20% ПДВ і 10% мито. Дешеві варіанти "привезти" зараз недоступні, можливо і для всіх.

 

Ти можеш дати пряму відповідь на питання @yu2007 ? В конкретних цифрах по ціні тв тут, в Луцьку.

Змінено користувачем Юріч
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Ти можеш дати пряму відповідь на питання @yu2007 ? В конкретних цифрах по ціні тв тут, в Луцьку.

 

 Грубо +10-20% від польської ціни. Все залежить від ціни, габаритів і т.д. Якщо цікавить щось конкретне, пишіть в ПП. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, arrival22 сказал:

 

 Грубо +10-20% від польської ціни. Все залежить від ціни, габаритів і т.д. Якщо цікавить щось конкретне, пишіть в ПП. 

 

Тебе ж запитали за конкретну ціну: 1000 зл без пдв, 1230 зл з пдв. Скільки буде вартувати в Луцьку зараз? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли це поляки стали додатково ПДВ нараховувати? Це ж не Америка. Де ціни без податків.

Чи в них щось помінялося?

Я знаю, заробіток був отих ~20% які верталися. Ну і + знижки, якщо вдавалося взяти дешевше.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Ризикну апнути тему, хоча надії слабкі :D

У кого телевізор самсунг 7-ої серії відгукніться, маю питання по субтитрах, щось вони мене бісять :D

P.S. або може порадьте куда то мені піти щоб попростіше знайти власників аналогічного телевізора щоб з ними переговорити за мою проблему. На 4pda ?

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...