Перейти до змісту

Пишаюся своєю дочкою


Юріч

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, Nokian сказал:

Саша,твоя донька не тільки красива та розумна,а ще й винахідлива,кмітлива та ОЩАДНА.

 

 

Вітя, дякую, тут ти правий на всі 100 відсотків :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь
22 часа назад, Юріч сказал:

о речі, тільки що взнав, в тому кліпі, де дівчата біля замку Любарта в темній і білій рубашках (типу ангел і демон), то це виявляється мої рубашки :D

 

 

IMG_20200718_222800.jpg

IMG_20200718_223001.jpg

IMG_20200718_223036.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Cherman сказано:

Молодці! Головне, аби тверк щоб не почали робити.:)

так тверк це модно, більше переглядів буде 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Юріч сказано:

Домашнє соло (не сАло :) )

 

А як Шакіра зможе?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.07.2020 в 15:36, Cherman сказал:

Молодці! Головне, аби тверк щоб не почали робити.:)

всі рано чи пізно починають :D це ж підвид танцю 

Он одна тверкала на фоні Луцького замку  - поїхала в столицю. 

Інші теж тверкають, в них не зайшло, пішли на конкурс в стріп в минулому році здається 

В Луцьку в основному доля танцівниць така: PJ, тверк, стріп...Ааа, хоча є ще як виключення - східні танці

 

А по темі, дічатка-самоучки, добре що є бажання, сміливість. Але можливо замість багатьох роликів краще наприклад зайнятись вдосконеленням техніки? Я б на місці батька, пробувала б підтримувати іншим способом- пошукала би  професійних вчителів і посприяла б в навчанні. Це чисто моя субєктивна думка, не сприймайте серйозно... ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, natalka) сказано:

В Луцьку в основному доля танцівниць така: PJ, тверк, стріп...

ну це логічно, танцями інакше не заробиш 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, natalka) сказано:

Он одна тверкала на фоні Луцького замку  - поїхала в столицю. 

 було жахливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

 було жахливо

 

Жахливо - це хлібобулочні ляшки.

 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А як Шакіра зможе?

 

 

це моя найнайнай пісня Шакіри

я ,певно,передивилася всі її виступи наживо ,що є на youtube

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Жахливо - це хлібобулочні ляшки.

+ в тому, що тверк спонукає дівок займатись спортом, хоча дехто тверкує целюлітом 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бальні танці вимагають костюмів, платть,, партнера, которого вкрай важко знайти, ну і саме головне-бажання  самої 13 ї річної дівчини.

Якщо не маєш далекого уявлення, що таке спілкування з дочкою підлітком- не пиши різної нісенітниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, natalka) сказано:

Ааа, хоча є ще як виключення - східні танці

Анжеліка часто на корпоративах виступає. З її гуртка пішло дуже багато дітей рік чи два тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, natalka) сказал:

Я б на місці батька, пробувала б підтримувати іншим способом- пошукала би  професійних вчителів і посприяла б в навчанні.

 

Тому Ви і не на моєму місці, бо не знаєте, що моя дочка, хоч їй 13 років, дуже самостійна, в неї вмінь і розуму більше ніж в моєї старшої дочки (якій через місяць 17). Тому вона все робить сама і вибір тільки за нею. Якщо вона хотіла б займатися танцями професійно, вона вже давно собі знайшла би вчителів. Це хоббі, вона не збирається танцями заробляти на життя і віддавати їм весь свій вільний час. Але за думку дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Жахливо - це хлібобулочні ляшки.

 

  Скрыть контент
Download video

 

 

 

На мою думку нехай трясуть чим можуть і коли хочуть, тому що коли ще трясти тим всім поки ти молода :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Cherman сказал:

Звісно я не маю дочок-підлітків, так як ще замолодий.:) Я написав про бальні танці тому, що вони дають основу, з якої можна рухатись у різні танцювальні напрямки. Хоча. я нікому не нав'язю свою думку. Просто думки вголос, з власного досвіду.

P.S. Дівчатам, особливо симпатичним, знайти партнера легше, ніж хлопцям.

 

Шерман, ти бальник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Cherman сказал:

В дитинстві ним був. Зараз, на танці не можу дивитися без блювоти.:D

 

Ось, а мені рекомендуєш дитину мучити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Cherman сказал:

Зараз, на танці не можу дивитися без блювоти.:D

 

Ото щоб мені не заходив в цю тему :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Cherman сказал:

Та ти що, боронь боже, кого мучити.:) Якщо ненапряжно дригати колінками, не задрочуватись на якісь змагання, то це свого роду, як спортивна секція чи тренувальний зал.

Знаєш, основні муки починаються тоді, коли дорослі(тренери, батьки) давлять на дітей, вимагаючи чогось більшого, якихось результатів, а насправді, реалізовуючи свої амбіції. От, цілком згідний з Вітьою Нокіаном, що на підлітків(не тільки дівчат) не треба давити, а дати самим можливість вибирати сферу інтересів та захоплень. Моя партнерша була домашньою дєвачкою, а з-за тиску, і в якості протесту, в  14 років стала слухати блек-метал і пішла в відрив. Пара однолітків, які були чемпіонами України та призерами в Європі, до того зненавиділи один одного, що в одному приміщенні не могли знаходитись. 

Та я вже на ютубі підписався і пролайкав.:)

 

Да всі батьки певно хочуть щоб дитина була унікальна та найкраща, звичайно що у всіх діти в рік починають говорити, вміють рахувати, писати з трудом, але читати вже не по складам :) і то все в рік два, а в 6 одразу йдуть у 5тий клас школи.

 

Знайома розказувала ходила на танці, так їх всіх тренерша била мокрим полотенцем по спині, але каже ніхто на неї не ображався, бо вона била так технічно що коли горбишся адська біль, а коли рівно ходиш то все ОК, то вона їй вдячна своєю осанкою, казала хоть була строга але було цікаво займатись. Тому залежить все від викладача.

 

І зараз було б класно якби дитина могла при потребі дати ляща комусь щоб за себе постояти, вміла при потребі приміняти зброю в цілях самоборони та захисту себе та своїх близьких, це маюудь краще чим грати на скрипці, хоча якщо хочеться то чому б ні нехай бренькає :) Тимпаче зараз такі електронні системи то навіть барабанна установка не буде дратувати сусідів тому що підключаються навушники й звук чути тільки в них.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Юріч сказал:

... Це хоббі, вона не збирається танцями заробляти на життя і віддавати їм весь свій вільний час. 

А хіба вчитись в проф. вчителів  потрібно тільки для того щоб заробляти на життя?

В будь-якому хоббі ми ж теж прагнем до досконалості. Хороша техніка+бажання підвищать її рівень і кі-ть переглядів і лайків . Та і вміти танцювати в житті точно не завадить ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, natalka) сказал:

Та і вміти танцювати в житті точно не завадить ) 

 

Для мене - вона вміє танцювати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Всім привіт). Зараз з сім'єю на відпочинку на Світязі. Зняли тут з дочкою новий кліп. Переходьте по посиланню, приємного перегляду. Кому подобається - підписуйтесь на канал :)

 

https://youtu.be/W1PHm7QSs9w

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Юріч said:

Всім привіт). Зараз з сім'єю на відпочинку на Світязі. Зняли тут з дочкою новий кліп. Переходьте по посиланню, приємного перегляду. Кому подобається - підписуйтесь на канал :)

подивився,

лайкнув

 

сподіваюся ні в який блекліст не попаду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...