Перейти до змісту

Пошук відеооператора та фотографа на весілля


AJVA

Рекомендовані повідомлення

У вересні в мене весілля. Хочу завчасно домовитись із відеооператором та фотографом. Оголошень безліч, а от знайти професіонала важко. Будь ласка, порадьте когось із спеціалістів! Але величезне прохання - тих, чиєю роботою були задоволені особисто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
У вересні в мене весілля. Хочу завчасно домовитись із відеооператором та фотографом. Оголошень безліч, а от знайти професіонала важко. Будь ласка, порадьте когось із спеціалістів! Але величезне прохання - тих, чиєю роботою були задоволені особисто!

Гарантоване задоволення від роботи Сікорського Володимира. (недешево бо професійно)

(097)6966767

знайти його можна на кіностудії "Волинь"

рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут, це мій однокласник, займається дуже довго. Там і ціни на сайті -_-
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас фотографував Юра Костюк - рекомендую.... Відео порекомендувати дуже не можу, але ніби з Юрою хтось є.

Телефончик - 80505802216.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

по відео рекомендую себе. по якості оформлення конкурентів не бачу ;) (5 років на ТВ не пройшли дарма навчився таки монтувати і знімати) . (сказав би якби побачив чесне слово :) ). і не так дорого всього 180$ :ok: по фото є кілька фотографів роботи яких мені особисто дуже подобаються :ok2: . звертайтесь направлю, але чесне слово фото у них як у мене відео стоїть, ну може трошки дешевше плюс пораджу чудових музик - ваще супер!! я тащусь просто від них. все професійно і ніяких пантів і пострадянського синдрому - нормальні живі музиканти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по відео рекомендую себе. по якості оформлення конкурентів не бачу ;) (5 років на ТВ не пройшли дарма навчився таки монтувати і знімати)

а вообще конкурентов видел кроме самого себя? Шота такая наглая самореклама настораживает. Пакажи хоть шо нибудь своего? Как поёться : " Хоть глазочком......заглянуть бы......заглянуууууууть.......ляляляля"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звертайтесь направлю, але чесне слово фото у них як у мене відео стоїть, ну може трошки дешевше плюс пораджу чудових музик - ваще супер!! я тащусь просто від них.

Власне потрібно, щоб наречені тащилися та гості, а не Ви за його гроші :D

З.І. Соррі за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по відео рекомендую себе. по якості оформлення конкурентів не бачу ;) (5 років на ТВ не пройшли дарма навчився таки монтувати і знімати) . (сказав би якби побачив чесне слово :) ). і не так дорого всього 180$ :ok: по фото є кілька фотографів роботи яких мені особисто дуже подобаються :ok2: . звертайтесь направлю, але чесне слово фото у них як у мене відео стоїть, ну може трошки дешевше плюс пораджу чудових музик - ваще супер!! я тащусь просто від них. все професійно і ніяких пантів і пострадянського синдрому - нормальні живі музиканти

Ой, как интересно. Таких талантов не знаю. Открой-ка свое личико, Гюльчитай, назови имечко. Интересно, шо ж за таланты у нас на Волыни такие несравненные. Сама телевизионщик - хотелось бы узнать, порадоваться за успехи других.)))))) Просто редко оды такие "самому себе" читаю. А еще 5 лет работы на телевидении - срок огромный.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по відео рекомендую себе. по якості оформлення конкурентів не бачу ;) (5 років на ТВ не пройшли дарма навчився таки монтувати і знімати) . (сказав би якби побачив чесне слово :) ). і не так дорого всього 180$ :ok: по фото є кілька фотографів роботи яких мені особисто дуже подобаються :ok2: . звертайтесь направлю, але чесне слово фото у них як у мене відео стоїть, ну може трошки дешевше плюс пораджу чудових музик - ваще супер!! я тащусь просто від них. все професійно і ніяких пантів і пострадянського синдрому - нормальні живі музиканти

Ой, как интересно. Таких талантов не знаю. Открой-ка свое личико, Гюльчитай, назови имечко. Интересно, шо ж за таланты у нас на Волыни такие несравненные. Сама телевизионщик - хотелось бы узнать, порадоваться за успехи других.)))))) Просто редко оды такие "самому себе" читаю. А еще 5 лет работы на телевидении - срок огромный.)))

те що талантів не знаєш то не значить що їх нема. по друге нафіг плодити конкурентів. по третє є конкретне замовлення - підходимо дивимось оцінюємо. оди б собі не читав якби реально себе не оцінював. 5 лет срок огромный - хватило навчитись і набриднути - тре далі рухатись. а оди собі можна читати якщо їх дійсно варто читати. по фото я собі наприклад не читаю хоч досить непогано фотографую. по відео я мо й не суперас, але й і мені і всім хто бачив мої роботи більше усіх інших подобалось. а відносно лічіка - алексашка - хотіла б давно його і побачила і поспілкувалась

по відео рекомендую себе. по якості оформлення конкурентів не бачу ;) (5 років на ТВ не пройшли дарма навчився таки монтувати і знімати)

а вообще конкурентов видел кроме самого себя? Шота такая наглая самореклама настораживает. Пакажи хоть шо нибудь своего? Как поёться : " Хоть глазочком......заглянуть бы......заглянуууууууть.......ляляляля"

якщо є конкретне замовлення то чом би й не показати, а нахаляву я не звик матеріали давати, сорі

звертайтесь направлю, але чесне слово фото у них як у мене відео стоїть, ну може трошки дешевше плюс пораджу чудових музик - ваще супер!! я тащусь просто від них.

Власне потрібно, щоб наречені тащилися та гості, а не Ви за його гроші :D

З.І. Соррі за офтоп.

якщо я тащусь від того що роблю - то нареченів та гості по любому тащаться - перевірено не один десяток разів - остільки я себе оцінюю по своїх внутрішніх профстандартах, а гості лише від враження яке я пропоную

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже рекомендую Дмитрука Андрія. Кращого оператора в Луцьку я не знаю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 лет срок огромный - хватило навчитись і набриднути - тре далі рухатись. а оди собі можна читати якщо їх дійсно варто читати

витёк, снимай парик, мы тебя узнали. из 5 лет на ВТ ты год был на больничном, два с половиной на эфире, пол года в стажёрах - итого опыт ЛИНЕЙНОГО монтажа на тв два года. камеры ты там даже в руках не держал.

Сниму и с себя парик, дабы ты меня узнал - моя мама была у тебя начальником и задолбалась тебе замену искать с твоими больничными. Ничего личного, просто не люблю понтов.

Дабы не превращать всё во флуд покажу вот такую работу. Оператор Андрей Дмитрук, монтаж - я

Ролик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я фиг его знает, но из фотографоф могу сказать о нашем студийном - Вальдемаре. Мне нравится :)

Опыт работы - большой. Из плюсов - постоянная практика в фотосалоне и своя фотолаборатория.

И главное - он снимает, как творческий человек, а не для "срубитьбабла", то есть весьма креативно и со знанием теории оптической физики.

Есл шо - 51237 или прямо в фотосалон на Видродження, 10. Спросить Владимира(скорее всего он будет в салоне за рулем фотоаппарата кого-то фоткать :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы Вы были готовы вложить в пару фотографий сумму 6000 грн, мы бы вам помогли в этом благородном деле. Гарантировали бы б 30 фотографий на долгую память.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 лет срок огромный - хватило навчитись і набриднути - тре далі рухатись. а оди собі можна читати якщо їх дійсно варто читати

витёк, снимай парик, мы тебя узнали. из 5 лет на ВТ ты год был на больничном, два с половиной на эфире, пол года в стажёрах - итого опыт ЛИНЕЙНОГО монтажа на тв два года. камеры ты там даже в руках не держал.

Сниму и с себя парик, дабы ты меня узнал - моя мама была у тебя начальником и задолбалась тебе замену искать с твоими больничными. Ничего личного, просто не люблю понтов.

Дабы не превращать всё во флуд покажу вот такую работу. Оператор Андрей Дмитрук, монтаж - я

Ролик

діа юрген нефіг гнать. понтів ніхто не ганяє. я ніц не побачив щоб вискочило за межі класики вт - простєший монтаж + єлем. спецєфект. до речі парика ніхто не натягав. всіх хто очі має той бачить - точніше хто нетом уміє кор. за особливості роботи на вт то вже твої власні глюки. ;) . я просто ще раз переконався що конкурувати на теренах луцька дуже і дуже легко. мама твоя звичайно свята жінка, але то все що я поважав на вт крім чистої інформації в проф плані. Тре відділяти суть від емоцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 лет срок огромный - хватило навчитись і набриднути - тре далі рухатись. а оди собі можна читати якщо їх дійсно варто читати

витёк, снимай парик, мы тебя узнали. из 5 лет на ВТ ты год был на больничном, два с половиной на эфире, пол года в стажёрах - итого опыт ЛИНЕЙНОГО монтажа на тв два года. камеры ты там даже в руках не держал.

Сниму и с себя парик, дабы ты меня узнал - моя мама была у тебя начальником и задолбалась тебе замену искать с твоими больничными. Ничего личного, просто не люблю понтов.

Дабы не превращать всё во флуд покажу вот такую работу. Оператор Андрей Дмитрук, монтаж - я

Ролик

Нашим Луцьким операторам пряма дорога в Боллівуд, будем знать до кого не варто звертатись. Чим дивитись таку "роботу", краще друзів попросить познімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да в Луцьку взагалі проблема з відео - фотографів досить багато толкових, а от відеооператорів, які ще й монтаж з душею зроблять - важче знайти.

Раз тут така "професійна відеотусовка" - можна запитання? Є відео на ДВД, зверстане по ламерськи однією людиною, який вважає себе супер креативним спецом.

Потім цей "спец" грохнув "всі ісходнікі", хоча верстка замовнику не подобається.

Питання: чи можна цей ДВД диск (точніше його вміст) використати як вихідний матеріал, щоб змонтувати якийсь "прилічніший" фільм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Scorpio. Проси. Хай знімають. Мобілками. Заодно грошенят зекономите. ;) Покажеш потім результат. Чи ти хочеш, щоб за 100 баксів замовнику видавали повноцінний художній фільм? Тоді це буде коштувати в сотні разів дорожче, знімати треба місяць часу, і весілля перетворювати в знімальний майданчик. Щось таке приблизно. А якщо тупа репортажна зйомка про те, що і як гості їли-пили, як дружку лапали за дупу, то дійсно, нах той оператор. Камера за триста баксів, друзі тремтячими ручками познімають, і буде шедевр. Тільки батарея в тій камері за хвилин 25 розрядиться. :D

p.s. yurgen виклав невдалий приклад. А Андрій Дмитрук - хороший оператор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да в Луцьку взагалі проблема з відео - фотографів досить багато толкових, а от відеооператорів, які ще й монтаж з душею зроблять - важче знайти.

Раз тут така "професійна відеотусовка" - можна запитання? Є відео на ДВД, зверстане по ламерськи однією людиною, який вважає себе супер креативним спецом.

Потім цей "спец" грохнув "всі ісходнікі", хоча верстка замовнику не подобається.

Питання: чи можна цей ДВД диск (точніше його вміст) використати як вихідний матеріал, щоб змонтувати якийсь "прилічніший" фільм?

можливо все тільки дивлячись якими зусиллями, і ціною втрати якості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На моєму весіллі за відео відповідав пан Олександр Семенович. Вся робота просто відмінна+достатньо швидко!!! Телефон для контакту з ним можу дати тільки в приватному порядку, після переговорів з ним.

Фотографом в мене була дівчина, чесно кажучи думав що буде повна ж...., ба ні новеньки нікон Д40 (здається такий фот)+її як виявилось професійні руки, дали офігенний результат. Куди звернутись також можу дати, але чуть пізніше, тра записи пошукати

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Scorpio. Проси. Хай знімають. Мобілками. Заодно грошенят зекономите. ;) Покажеш потім результат. Чи ти хочеш, щоб за 100 баксів замовнику видавали повноцінний художній фільм? Тоді це буде коштувати в сотні разів дорожче, знімати треба місяць часу, і весілля перетворювати в знімальний майданчик. Щось таке приблизно. А якщо тупа репортажна зйомка про те, що і як гості їли-пили, як дружку лапали за дупу, то дійсно, нах той оператор. Камера за триста баксів, друзі тремтячими ручками познімають, і буде шедевр. Тільки батарея в тій камері за хвилин 25 розрядиться. :D

p.s. yurgen виклав невдалий приклад. А Андрій Дмитрук - хороший оператор.

Оце мамо на селі нас всі хвалять - я Вас, а Ви мене. Це я про Дмитрука, подившись його "шедеври" ніколи не зкористаюсь його послугами. І якщо був викладений цей приклад, значить його хтось вважає "ідеалом" весільного відео.

З.І. І взагалі, ще не бачив ні одного нормального диска з весіллям, знятого Луцькими операторо-монтажерами. Тому що всяке чмо купивши камеру дорожче триста баксів рахує себе мега-оператором, а всяке чмо навчившись робити пару переходів в пінаклі рахує себе чудо-монтажером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. І взагалі, ще не бачив ні одного нормального диска з весіллям, знятого Луцькими операторо-монтажерами. Тому що всяке чмо купивши камеру дорожче триста баксів рахує себе мега-оператором, а всяке чмо навчившись робити пару переходів в пінаклі рахує себе чудо-монтажером.

Украинская ментальность - сам не умею, а обосрать, так за милую душу. Если будеш жениться, звони сразу на мосфильм. Заказывай операторскую бригаду с краном и бондарчуком в придачу. Или пусть друзья на телефон снимают. У них даже лучше получиться. А потом в "пинакле пару переходов" накинеш и будет тебе счастье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Scorpio. А хто тобі, шановний, дав право обзивати людей "всяким чмо", якщо ти їх в очі не бачив, і нічого поганого тобі вони не зробили?

Я до відеозйомки не маю ніякого відношення, але бачив багато зйомок Дмитрука Андрія, і мені особисто вони подобаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. І взагалі, ще не бачив ні одного нормального диска з весіллям, знятого Луцькими операторо-монтажерами. Тому що всяке чмо купивши камеру дорожче триста баксів рахує себе мега-оператором, а всяке чмо навчившись робити пару переходів в пінаклі рахує себе чудо-монтажером.

Украинская ментальность - сам не умею, а обосрать, так за милую душу. Если будеш жениться, звони сразу на мосфильм. Заказывай операторскую бригаду с краном и бондарчуком в придачу. Или пусть друзья на телефон снимают. У них даже лучше получиться. А потом в "пинакле пару переходов" накинеш и будет тебе счастье.

:0016: йорик в своем репертуаре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...