Перейти до змісту

Встановлення вікон Rehau в Луцьку


zverexe

Рекомендовані повідомлення

Цікавить хто в Луцьку займається встановленням вікон з профілів Rehau. Бачив на сайті в них посилання на фірму Елдом https://eldom.ua/ але нічого не чув про них. Можливо хтось мав справу з ними? Також +- ціна цікавить на вікно 160х145 з цього профілю https://eldom.ua/produkciya/vikna/euro-design-70

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене такі вікна. Вироблені на фабриці "Болена". Біля Нової лінії на Шевченка є представник. Вони ж і ставили. Зауважень не маю. Ще тут на борді є, теж рехау займались. Нік @Revsil.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Basil сказал:

В мене такі вікна. Вироблені на фабриці "Болена". Біля Нової лінії на Шевченка є представник. Вони ж і ставили. Зауважень не маю. Ще тут на борді є, теж рехау займались. Нік @Revsil.

назви не памятаєш чи номер може? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тієї ""Болени"" ще на Бандери (Суворова) представник є, Стиль-Пласт здається. Ще на Лідавській була якась контора по Рехау, тільки не знаю хто їм виробляв вікна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, zverexe сказано:

назви не памятаєш чи номер може? 

Ні. Номера я зараз тут тобі не знайду. Вони спочатку були в Новій лінії, а зараз біля. Між садовим магазином і Нашим краєм. Там вивіску ще з. Дороги видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, sss381 сказал:

Ще на Лідавській була якась контора по Рехау, тільки не знаю хто їм виробляв вікна.

Ось фото того двоповерхового будинку з конторою, це ближче до Ківерцівської.

 

post_image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Alex S сказал:

Я користувався послугами двох контор.Рехау ,в обох з дорощих профілів. Рекомендую.Вибір з тебе . Візитки залишилися з обох .   Шевченка 11, Болена.+38 (066) 093-55-61 і в центрі Бандери 26 ,Стиль пласт  +38 (0332) 72-30-79

дорожчі це synego?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...