Перейти до змісту

Продам >>Samsung Galaxy S10e Snapdragon 855 6/128Gb<<


Толь Ка

Рекомендовані повідомлення

Samsung Galaxy s10e 6/128 snapdragon s10 s10+ Самсунг Гелекси
 

Samsung Galaxy s10e 6/128 snapdragon 855
Акумулятор 31ОО mAh з увімкненим 4G та активним використанням камери+ Viber показує себе достойно ,вистачає на день.
Американець, оновлюється по мережі.
Не кручений.
Не топлений та не падав.

У склі та чохлі.
Меню частково українською.
Працює з усіма нашими операторами, не блокується після оновлення системи, сигнал ловить відмінно як 4G так і мережу.
Гібридний лоток сім-карти.
Тобто 1сім+microSD, або дві сімки( дві сімки не перевіряв, при отриманні одразу поставив одну сім+microSD)
Флагманський екран, стерео звук та камера.
Коробка, рідний блочок, кабель та чохол у комплект.

<<1О1ОО грн>>

 

нуль96 62чотири 3один 3шість

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=946152

 

20200402_150720.jpg

20200402_150737.jpg

20200402_150800.jpg

20200402_150807.jpg

20200402_150812.jpg

20200402_150814.jpg

20200402_150843.jpg

Inked20200402_150638_LI.jpg

Inked20200402_150706_LI.jpg

Screenshot_20200426-145803_Settings.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди дивувався, навіщо платити за телефон велику суму якщо можна купити схожий за параметрами вдвічі дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, 6ap6apuc сказал:

Завжди дивувався, навіщо платити за телефон велику суму якщо можна купити схожий за параметрами вдвічі дешевше.

ну дійсно. подуріли з тими айфонами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, 6ap6apuc сказано:

Завжди дивувався, навіщо платити за телефон велику суму якщо можна купити схожий за параметрами вдвічі дешевше.

А скажіть, який дешевше на такому процесорі? Глянув на Розетці, ціна 14.500 на Ексіносі. Батарею трохи малувата, але у мене всі Самсунги спокійно день-півтора тримали.

 Якщо телефон у гарному стані, то ціна адекватна, якби не мав телефона, то купив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, bormotuha сказано:

А скажіть, який дешевше на такому процесорі? Глянув на Розетці, ціна 14.500 на Ексіносі. Батарею трохи малувата, але у мене всі Самсунги спокійно день-півтора тримали.

 Якщо телефон у гарному стані, то ціна адекватна, якби не мав телефона, то купив би.

Я не цікавлюсь телефонами такої цінової категорії тому щось пропонувати не можу. 

Я мав наувазі  що навіщо купляти телефон з такою ціною якщо він 2-3 роки послужить в кращому випадку.  Можна купити телефон за 5-6 тисяч який так само прослужить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, 6ap6apuc сказал:

Я не цікавлюсь телефонами такої цінової категорії тому щось пропонувати не можу. 

Я мав наувазі  що навіщо купляти телефон з такою ціною якщо він 2-3 роки послужить в кращому випадку.  Можна купити телефон за 5-6 тисяч який так само прослужить.

Я користувався телефонами *нижчої* цінової категорії як ви кажете, і різницю замітно навіть не за два роки користування... 

Все ж, кожному своє )

 

UP

95OO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, 6ap6apuc сказано:

Я мав наувазі  що навіщо купляти телефон з такою ціною якщо він 2-3 роки послужить в кращому випадку.  Можна купити телефон за 5-6 тисяч який так само прослужить.

 Трохи так, трохи не так. Я сам прихильник купувати телефони б\в вищого класу, ніж новий бюджетного, аналог як ви купуєте авто б\в. 

Запасу продуктивності телефону вистачить на більше часу, приклад, Viber жере ресурсів, що й 2 гіг оперативи недостатньо.

Наразі користуюсь OnePlus 6T (8/256), стояла потреба щоб максимально не тормозив і стабільно тримав зв'язок, їздив на роботу за кордон, проживали у цокольному поверсі, попередні телефони мобільний інтернет втачали там, (у тому числі Samsung S9+ на Ексінос) єдиний телефон який стабільно тримав HUAWEI Mate 10 Pro.

 Інший  момент, що не телефони дорогі, а наші зарплати низькі, років 8 тому купив Nokia 5700 за1740 грн (340 $ по курсу) і якось не було відчуття що дуже дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіа 8800 свого часу масово продавалась за 800 доларів,а для мажорів були  позолочені моделі по 2 тисячі доларів.

Дехто й Верту купував ,там  ціни стартували від 4 тисяч євро.

Чомусь мені здається,поки не було смартів,то люди більше працювали( заробляли),а тепер більше розважаються ,сидять в телефоні.

Тому й ціни відносно впали.

Сорі за офтоп.

Ну і думаю цей телефон куплять за 8-8.5 тис.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до речі цей смарт хочу купити. Думаю новий в якомусь Комфі взяти в розстрочку, але чекаю, поки ціна до 10 тис впаде :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Юріч сказано:

Я до речі цей смарт хочу купити. :D

Доки ціна в магазинах впаде, то щось новіше вийде,

я не хочу вихваляти, бо це не я продаю, але цей телефон на snapdragon кращий варіант :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, bormotuha сказал:

Доки ціна в магазинах впаде, то щось новіше вийде,

я не хочу вихваляти, бо це не я продаю, але цей телефон на snapdragon кращий варіант :horse:

 

Новіше вже вийшло - S20 і вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Юріч сказано:

Я до речі цей смарт хочу купити. Думаю новий в якомусь Комфі взяти в розстрочку, але чекаю, поки ціна до 10 тис впаде :D

Якщо в Комфі ціна буде 10 т, то гуртова ціна має бути 8 Т,десь 300 доларів.

Не буде Самсунг по такій ціні відпускати.

Бо тоді ця модель конкуруватиме з його ж моделями  нижчого цінового сегменту.

А зважаючи,що маленького  по розмірам ,але  потужного майже нічого нема,то й поготів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

Якщо в Комфі ціна буде 10 т, то гуртова ціна має бути 8 Т,десь 300 доларів.

Не буде Самсунг по такій ціні відпускати.

Бо тоді ця модель конкуруватиме з його ж моделями  нижчого цінового сегменту.

А зважаючи,що маленького  по розмірам ,але  потужного майже нічого нема,то й поготів.

 

Вітя, я це все розумію, тому жирний смайлик поставив в кінці. Ну хоча б 11 тис, а? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Я до речі цей смарт хочу купити. Думаю новий в якомусь Комфі взяти в розстрочку, але чекаю, поки ціна до 10 тис впаде :D

Ну що вам сказати. Якщо ви боїтеся на рахунок гарантії по цьому телефоні. Не хочете з рук брати, я до цього мав американці s7 та s8 active, мив іх прямо під водою, і ніяких проблем ні в плані заліза ні а плані косметики. 

Тобто вони мали ще більше років після випуску ніж цей s10e. Можете сміло брати американців, але НЕ БЕРІТЬ прошитих Demo unit. Хоч там і є модуль, але після програмного втручання, коли те все шиєш, офф прошивки по мережі не приходять і телефон рутується. 

А на рахунок цілісності по косметиці

Усі три американці герметичні та захищені

Не те щоб впарити))) але чим вам не підходить мій варіант?)

 

Ви принципово хочете новий з фулл комплектом за 10к?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Ну 11 восени може й буде.

Ну от і почекаємо. Я можливо і купив би цей смарт, але людина нова на форумі, якби якийсь юзер, до якого в мене є довіра, то інше діло.... Я одного разу тут на форумі купив S5 самсунг....Сука, і говорив, що дитині, дочці, у подарунок...все одно сучьониш всунув мені з глючним екраном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Юріч сказал:

Ну от і почекаємо. Я можливо і купив би цей смарт, але людина нова на форумі, якби якийсь юзер, до якого в мене є довіра, то інше діло.... Я одного разу тут на форумі купив S5 самсунг....Сука, і говорив, що дитині, дочці, у подарунок...все одно сучьониш всунув мені з глючним екраном.

Для того ж і продаю бажано Луцьк/Рівне з рук в руки щоб з людиною побачитись обговорити.

Це є мій телефон яким я користуюсь приблизно з початку осені

Не маю наміру дурити людину, маю намір продати апарат 

Screenshot_20200503-223318_Gallery.jpg

20200503_223517.jpg

Screenshot_20200503-223631_Chrome.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Толь Ка сказал:

Для того ж і продаю бажано Луцьк/Рівне з рук в руки щоб з людиною побачитись обговорити.

 

Та той смарт я тоже з рук в рукі купив. Але не відразу помітив глюк. А продавана на форумі і не стало... хоча в нього набагато більше активності було ніж в тебе. Так що на слова вже не вірю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Юріч сказал:

 

Та той смарт я тоже з рук в рукі купив. Але не відразу помітив глюк. А продавана на форумі і не стало... хоча в нього набагато більше активності було ніж в тебе. Так що на слова вже не вірю

Аааа, ну я вас зрозумів.

Такі персонажі псують картину(

Що я можу сказати, щасти вам і щоб не траплялись такі *баригі* )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Толь Ка сказал:

Аааа, ну я вас зрозумів.

Такі персонажі псують картину(

Що я можу сказати, щасти вам і щоб не траплялись такі *баригі* )

 

Ось найшов цю тему. Якщо маєш бажання і час - почитай

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...