Перейти до змісту

Чи реальна оплата з газетних об'яв?


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

Ось приклади:

1)Потрібні працівники ТОВ "АСАМ-Дели", робота з вирізання етикеток, оплата за домовленістю до 3200 грн. Вимоги: акуратність, порядність, оперативність.

2)Оператор на домашньому телефоні (банки, сторахові компанії), ч/ж 18-60 р., з/п до 2200 грн.

3)Надомні працівники (оператор, диспетчер на домашньому телефоні, збірка конвертів). Заробіток від об'єму виконаної роботи до 3500 грн.

4)Терміново потрібні працівники для роботи вдома (вирізання голографічних етикеток для упаковки елітного чаю, збірка конвертів). Заробіток від об'єму виконаної роботи до 3500 грн.

Таке реальність з такими високими зарплатами? Вирізання голографічних етикеток не шкідливо вдома? Хто може десь там працює, зарплати чесно видають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, это реально (что платить будут)

только для получения указанных сумм надо будет вырезать такое количество этикеток, что нереально по трудозатратам.

^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп

Терміново потрібні працівники для роботи вдома (вирізання голографічних етикеток для упаковки елітного чаю, збірка конвертів).

задумаемся о элитности чая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, це щось з розряду "Пришліть мені пустий конверт, а я вам в ньому пришлю інструкції".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я раз подзвонив на рахунок вакансії оператора ПК, в оголошенні був вказаний звичайний мобільний номер. Автовідповідач сказав щось типу "за додатковою інформацією звертайтесь у відділ кадрів за телефоном 8-703-ххххххх" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це лохотрон, в неті багато пишуть про це постраждалі від таких "роботодавців"! Люди висилають запрос, отримують інструкції, проплачують певні кошти, потім ще.. А далі контактні телефони не відповідають, матеріали не присилають, шукай "крайніх" :) Це зокрема про всі ці етикетки, наклейки, ручки і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принцип прост и понятен - вам присылают 10-ть конвертов, вы их склеиваете как надо, и получаете за каждый по 2 грн. Потом узнаете, что для следующего заказа нужно оплачивать сырье, пока вы их клеите, типа, по 1.20 за бумагу конверта. И минимальная партия заказа - 1000 конвертов, а получите вы в результате по 3.20 за конверт. За вами - оплата минимальной партии, 1200 грн, склейка их за день и отсылка куда надо. Ну и 3200 вы получите через день. Или 2, ну, в общем, все как всегда :D

Удачи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З елітним чаєм (насінням, етикетками і т ін) схема вибудована так - щоб приступити до роботи, треба оплатити солідний завдаток-гарантію, щоб не зіпсувати продукцію. На ділі замість продукції вам вишлють непотрібний мотлох, і шукайте їх.

Звичайно сам в таке лайно не попадав :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп. будучи последний раз в столице, видел на столбе шикарное обьявление : "сборка машин на дому. тел. xxx-xx-xx". я сразу представил себе дядю Фёдора с папой и запорожец в квартире :D каких именно машин, тем не менее указано не было. словом, надо еще и заинтересовать потенциального лоха. да что говорить, я и сам чуть не позвонил чтобы узнать в чем суть :P

а схема, описанная предыдущими ораторами очень стара и живуча, еще со времен перестройки, наверное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На конвертах деякі люди заробили капітали - "С мира по нитке - кидале капитал".

Є дуже цікава книжечка Одесса-мама

Те що там описано - все правда, деякі схеми бачив вживу, а по "Сьомому кілометру"

можу написати книженцію не гірше ніж Барбакару.

Автор - вполнє реальний дядько, зараз журналіст, раніше був каталою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, щоб заробляти нормальні грошу треба ПАХАТИ активно, відповідально і результативно а не конверти клеїти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось приклади:

1)Потрібні працівники ТОВ "АСАМ-Дели", робота з вирізання етикеток, оплата за домовленістю до 3200 грн. Вимоги: акуратність, порядність, оперативність.

2)Оператор на домашньому телефоні (банки, сторахові компанії), ч/ж 18-60 р., з/п до 2200 грн.

3)Надомні працівники (оператор, диспетчер на домашньому телефоні, збірка конвертів). Заробіток від об'єму виконаної роботи до 3500 грн.

4)Терміново потрібні працівники для роботи вдома (вирізання голографічних етикеток для упаковки елітного чаю, збірка конвертів). Заробіток від об'єму виконаної роботи до 3500 грн.

Таке реальність з такими високими зарплатами? Вирізання голографічних етикеток не шкідливо вдома? Хто може десь там працює, зарплати чесно видають?

А роботу шукати не пробував? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, думаю, топікстартер вже зрозумів тему ;)

хочеш заробляти гроші, навчися пахати або подумай головою, як організувати власний бізнес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щас нова тема, публікують якусь вакансію яка не потребує кваліфікації, тіпа охоронник, експедитор. І ставлять зарплату 3000 грн. Дзвінок туди коштує десь 30грн\хв

Дзвониш, чекаеш, і чуєш шо вакансія зайнята ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зразу підозрівав нечистоти ^_^ тому і підняв цю тему

З.І. Говорять шо марштурчики мають отримувати до 3200 грн. а в реалі отримують 1500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
З.І. Говорять шо марштурчики мають отримувати до 3200 грн. а в реалі отримують 1500

В реальності водії маршруток по закінченню рейса крім зарплати мають щодня в середньому 150 грн, а то і більше. Це вже після того, як здадуть "касу".

Це достовірна інформація. Їм нема чого жалітись на зарплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Говорять шо марштурчики мають отримувати до 3200 грн. а в реалі отримують 1500

В реальності водії маршруток по закінченню рейса крім зарплати мають щодня в середньому 150 грн, а то і більше. Це вже після того, як здадуть "касу".

Це достовірна інформація. Їм нема чого жалітись на зарплату.

Наш народ не дасть себе в обіду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...