Перейти до змісту

Карантин


Laborant

Рекомендовані повідомлення

Добридень!

 

Хочуть організувати конференцію на аж 200 працівників - 1 ведучий 199 слухачів, які маюсь слухати слово ведучого і могли б встривати в розмову + ГОЛОСУВАННЯ  (Як завжди, всі ЗА!).

Де це можна організувати, хто, може, робив, поділіться досвідом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zoom cloud meetings, був учасником конференції. Що і як самі попробуйте розібратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, frv сказано:

Zoom cloud meetings, був учасником конференції. Що і як самі попробуйте розібратись.

Юзав Зуум. Непогана річ. Але платна після скількохсь там юзерів.

 

4 годин тому, Laborant сказано:

Хочуть організувати конференцію на аж 200 працівників - 1 ведучий 199 слухачів

Грошей дадуть? Чи викручуйся як вмієш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Laborant сказано:

Добридень!

Хочуть організувати конференцію на аж 200 працівників - 1 ведучий 199 слухачів, які маюсь слухати слово ведучого і могли б встривати в розмову + ГОЛОСУВАННЯ  (Як завжди, всі ЗА!).

Де це можна організувати, хто, може, робив, поділіться досвідом.

якщо на халяву від слова зовсім то ютуб

встрявати в розмому текстом,

голосування лайками коментів, кожне питання окремим коментом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zevs_Isver сказано:

якщо на халяву від слова зовсім то ютуб

Я так поняв це має бути Відеоконференція. щоб всі бачили всіх, а не виступ одного, і щоб його бачили всі.

Як Варіант - truConf, рускій. Але він теж платний, хоча штука класна - безумовно. Але виключно на ПК, І потрібен сервак, який буде це рулити. Гємор, карочє.

Zoom дає змогу на телефоні сидіти, бачити і т.д. На відміну від Google конференції не потребує модних апаратів. Zoom в мене на старому Асусі літав без проблем, 4 чол в у відеочаті на 10мбіт по ВіФі. А гугл навіть запускатися не хотів!

Тому Zoom правильне рішення, тим паче, що є змога орендувати хмарні конференцзали. Ну  і 50$ в місяць - не дорого для фірми. Навіть 100 чи 200.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз попала на очі стаття на Хабрі

 

К счастью, Zoom — не единственный вариант для проведения видеоконференций. Есть ещё Facetime (только для Mac и iOS), WhatsApp (принадлежит Facebook), Wire (нет бесплатной версии), Google Meet (отсутствует end-to-end шифрование, требует аккаунта Google), Skype Meet, Cisco Webex, StarLeaf, Nextcloud Talk и прочие.

Наконец, есть бесплатная, полнофункциональная и опенсорсная программа Jitsi Meet. Для её использования не требуется регистрация аккаунта, а сама программа работает в браузере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Я так поняв це має бути Відеоконференція. щоб всі бачили всіх, а не виступ одного, і щоб його бачили всі.

бачити всіх 200 учасників?

ну нафіг, мене викреслюйте

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю Зум. Бо   98%надінуться на внуків, , а 2 мають смартфони чи ноутбуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю Зуум. Бо 98% слухачів надіються на внуків, а 2% юзають  (читай носять) свої сматфони чи ноутбуки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Якраз попала на очі стаття на Хабрі

 

К счастью, Zoom — не единственный вариант для проведения видеоконференций. Есть ещё Facetime (только для Mac и iOS), WhatsApp (принадлежит Facebook), Wire (нет бесплатной версии), Google Meet (отсутствует end-to-end шифрование, требует аккаунта Google), Skype Meet, Cisco Webex, StarLeaf, Nextcloud Talk и прочие.

Наконец, есть бесплатная, полнофункциональная и опенсорсная программа Jitsi Meet. Для её использования не требуется регистрация аккаунта, а сама программа работает в браузере.

А цікаво,

 бесплатная, полнофункциональная и опенсорсная программа Jitsi Meet.

скільки одночасно можна підключитися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Laborant сказал:

А цікаво,

 бесплатная, полнофункциональная и опенсорсная программа Jitsi Meet.

скільки одночасно можна підключитися?

Кількість учасників обмежена лише швидкістю твого інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Laborant сказано:

опенсорсная программа Jitsi Meet. Для её использования не требуется регистрация аккаунта,

Да ладно!
JetSi.PNG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також виникла з карантином необхідність встановити на домашній комп Corel. Скачав CorelDRAW Graphics Suite 2020 22.0.0.412 від Кролика на його сайті repack.me. Але після встановлення Корел просить активацію. Біда в тому що у мене вже стояв раніше Корел, але з часом злетіла активація. Він мені вдома не сильно то й треба був, на роботі маю, то видалив і забув, а зараз, коли треба попрацювати вдома, то не вдається поставити. Вже що тільки не робив (перед установкою), реєстри чистив, видаляв цілими розділами, якщо у них в назві було слово "корел", видаляв усі папки і файли з "корел" в назві, антивірус АВГ відключав, в файлі хостс всі кореловські сайти стоять на 0.0.0.0 ще, мабуть з минулого разу інсталятор прописав. Порадьте щось бо вже не знаю що робити.

Може хто має перевірений, киньте в приват. Але не нижче 19 версії і надії на іншу інсталяху мало, я вже і з роботи брав, на роботі працює, а в мене просить активацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, nickel сказано:

на роботі працює, а в мене просить активацію.

при установці виключав інет?

то важливо.

ну і там кряка хитра, якщо не помиляюся і не плутаю ні з чим іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

при установці виключав інет?

то важливо.

ну і там кряка хитра, якщо не помиляюся і не плутаю ні з чим іншим.

Спочатку не виключав, а потім виключав, різниці ніякої. Але коли виключаю інет і запускаю Корел, то він свариться, що не бачить інету, отже у файлі хостс не всі сайти перенаправлені на 0,0,0,0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

В мене також виникла з карантином необхідність встановити на домашній комп Corel. Скачав CorelDRAW Graphics Suite 2020 22.0.0.412 від Кролика на його сайті repack.me. Але після встановлення Корел просить активацію. Біда в тому що у мене вже стояв раніше Корел, але з часом злетіла активація. Він мені вдома не сильно то й треба був, на роботі маю, то видалив і забув, а зараз, коли треба попрацювати вдома, то не вдається поставити. Вже що тільки не робив (перед установкою), реєстри чистив, видаляв цілими розділами, якщо у них в назві було слово "корел", видаляв усі папки і файли з "корел" в назві, антивірус АВГ відключав, в файлі хостс всі кореловські сайти стоять на 0.0.0.0 ще, мабуть з минулого разу інсталятор прописав. Порадьте щось бо вже не знаю що робити.

Може хто має перевірений, киньте в приват. Але не нижче 19 версії і надії на іншу інсталяху мало, я вже і з роботи брав, на роботі працює, а в мене просить активацію.

Раджу пошукати/попитати вирішення тут:

http://forum.ru-board.com/topic.cgi?forum=35&topic=81025&glp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.04.2020 в 00:30, Zheny@ сказал:

Да ладно!

Це ж для інтеграції календарів. Якщо інтеграція не потрібна, жмакаєш кніпку Гоу і відразу працює без реєстрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Це ж для інтеграції календарів. Якщо інтеграція не потрібна, жмакаєш кніпку Гоу і відразу працює без реєстрації.

та вже розібрався.

Хоча 2 роки тому не хотіло без пошти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...