Перейти до змісту

Проїзд по картці для пенсіонерів що не мають прописки в м.Луцьк


max13frei

Рекомендовані повідомлення

Прошу всіх зацікавлених дзвонити за номером 0955433229.

Ситуація наступна. Я працюю в м.Луцьк, але зареєстрований в селі. 60% податків плачу в місцевий бюджет, 40% - державі. Персоніфікований квиток для проїзду в тролейбусі не видають, бо прописаний в селі. Посилаються на те, що грощі на квиток повинна дати територіальна громада, де я прописаний. Деякі відділи місьої ради їздять на транспорті безплатно! Я звертався до зама міського голови Недопада Г.В., але допомоги не отримав, мотивують тим, що грошей в бюджеті не має,і що, я повинен їм сказати "дякую" за те, що працюю в Луцьку. Для звернення до суду, мені потрібна підтримка небайдужих пенсіонерів, які потрапили в таку саму ситуацію. Дзвоніть до мене, і будемо разом вирішувати проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюючі пенсіонери повинні платити самі за себе. Працюєте, значить маєте дадатковий дохід. Платіть, ніхто вам нічого не винний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, weldermaster сказал:

Працюючі пенсіонери повинні платити самі за себе. Працюєте, значить маєте дадатковий дохід. Платіть, ніхто вам нічого не винний.

а, то вони просто трудоголіки, вон оно чьо Міхалич. Яснопонятно. А я то думав, в нас пенсія мізерна й людям просто на життя не вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, weldermaster сказано:

Працюючі пенсіонери повинні платити самі за себе. Працюєте, значить маєте дадатковий дохід. Платіть, ніхто вам нічого не винний.

 

А в нас пенсіонери від хорошого життя працюють? :ohmy: Не всі напевно, але 99% точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sasha2008lk сказал:

 

А в нас пенсіонери від хорошого життя працюють? :ohmy: Не всі напевно, але 99% точно

У всіх таке життя. І що? Так чому за мої податки мають їздити чужі працюючі пенсіонери? З якої радості?

А робіть що хочете. Мені всеодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, weldermaster сказано:

чому за мої податки мають їздити чужі працюючі пенсіонери?

Прям таки за ваші, за свої пенсіонери їздять, уже відробили, а те що працюють далі, то честь і шану їм, що мають здоров'я працювати далі.

 Хоча я прихильник того, що по закону всі мають рівні права, і тому платити мають всі. А пенсіонерам щоб держава зробила доплату, тоді і їздити лишній раз не будуть.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, weldermaster сказал:

У всіх таке життя. І що? Так чому за мої податки мають їздити чужі працюючі пенсіонери? З якої радості?

А робіть що хочете. Мені всеодно.

Ну так сходіть побикуйте на муніципалів. Ви їх і одягаєте, і зарплату платите, і безкоштовно по місту катаєте. Розберіться спочатку з такими  трутнями, а потім вже думайте за пенсіонерів =/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ghost_manka сказал:

Ну так сходіть побикуйте на муніципалів. 

Вам нада, ви і ідіть. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, weldermaster сказано:

У всіх таке життя. І що? Так чому за мої податки мають їздити чужі працюючі пенсіонери? З якої радості?

Щось тобі тільки працюючі пенсіонери кісткою в горлі стали.

Чому ти нічого не говориш про інших?

Ветерани військової служби

Ветерани органів внутрішніх справ

Ветерани Національної поліції

Ветерани податкової міліції

Ветерани Державної пожежної охорони

Ветерани Державної кримінально-виконавчої служби

Ветерани служби цивільного захисту

Ветерани Держспецзв’язку

Працівники управління транспорту та зв'язку Луцької міської ради

Працівники відділу державних соціальних інспекторів департаменту соціальної політики Луцької міської ради

Працівники управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради

Працівники департаменту муніципальної варти Луцької міської ради

Працівники управління з питань праці Луцької міської ради

Працівники Луцького міськрайонного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України

Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.01.2020 at 09:49, weldermaster сказано:

Працюючі пенсіонери повинні платити самі за себе. Працюєте, значить маєте дадатковий дохід. Платіть, ніхто вам нічого не винний.

 

13 годин тому, weldermaster сказано:

У всіх таке життя. І що? Так чому за мої податки мають їздити чужі працюючі пенсіонери? З якої радості?

А робіть що хочете. Мені всеодно.

 

1 година тому, weldermaster сказано:

Вам нада, ви і ідіть. 

на чинне законодавство Вам (і співчуваючим), так розумію, наср*атb?

сподіваюсь, як і на те, що в свій персональний державний пенсійний фонд Ви за всі роки, станом на сьогодні, перерахували рівно 0 (НУЛЬ) грн?

обидва запитання - риторичні, якщо що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...