Перейти до змісту

Не підключається не один FTP клієнт


Nick85

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Quiet сказал:

 

Windows свіжевстановлений і ніяких антивірусів в т.ч. фаєрволів в їхньому складі  не стоїть. Правильно?

антивіруса нема. але вже поставив Agnitum firewall

але вчора і без нього то не працювало. зараз його відключив теж

по 22 порту працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nick85 сказал:

антивіруса нема. але вже поставив Agnitum firewall

але вчора і без нього то не працювало. зараз його відключив теж

по 22 порту працює

шукайте що "зайняло" в системі 21-й порт ... може якась програма або сервіс ... ( http://qaru.site/questions/10715/how-can-you-find-out-which-process-is-listening-on-a-port-on-windows)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Agnitum firewall є монітор який в режимі реального часу показує трафік?

І результат команди покажіть

netsh firewall show state
Только что, dj_design сказал:

шукайте що "зайняло" в системі 21-й порт ... може якась програма або сервіс ... ( http://qaru.site/questions/10715/how-can-you-find-out-which-process-is-listening-on-a-port-on-windows)

Він же не може підключитись на віддалений сервер а не на локальний, я би сказав шукайте що блокує вихідні з"єднання на 21 порт

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Quiet сказал:

В Agnitum firewall є монітор який в режимі реального часу показує трафік?

І результат команди покажіть


netsh firewall show state

Він же не може підключитись на віддалений сервер а не на локальний, я би сказав шукайте що блокує вихідні з"єднання на 21 порт

 

http://skrinshoter.ru/s/071119/U4dxt9ho

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Quiet сказал:

Він же не може підключитись на віддалений сервер а не на локальний, я би сказав шукайте що блокує вихідні з"єднання на 21 порт

 

так якраз і буде видно що "працює" на 21-му порті .. може він поставив локальний ФТП сервер, який заблокував його роботу в обидві сторони ..

але походу там взагалі все закрито, дивлячись на скрін команди " netsh firewall show state " ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запускаю опенсервер с фтп сервером. то по адресу 127.0.0.1 21 працює

але якщо ззовні зайти то ні

тобто мій айпі порт 21.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nick85 сказал:

запускаю опенсервер с фтп сервером. то по адресу 127.0.0.1 21 працює

але якщо ззовні зайти то ні

тобто мій айпі порт 21.

явно щось накрутили з файрволом (таке враження що його закрили а не відкрили повністю)..

правила писали ? перевірти чи вони на "відкриття порта" а не "закриття" .. або взагалі відключити файрвол тимчасово...

зупиніть Open Server і спробуйте підключитись до віддаленого сервера ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Nick85 сказал:

запускаю опенсервер с фтп сервером. то по адресу 127.0.0.1 21 працює

але якщо ззовні зайти то ні

тобто мій айпі порт 21.

Ми вже починаємо змішувати мухи і котлети в одну кучу. Почали з неможливості ВИХІДНОГО з"єднання, а закінчуємо ВХІДНИМ. І мені не зрозуміло для чого на системі де присутня проблема з підключенням до FTP, ставити додаткове ПЗ (Agnitum firewall - який функціонально призначений для блокування портів і Open Server який локально займає 21 порт)? Це тільки збільшує можливість варіантів несправності, а не допомагає вирішувати.

 

Для підключення ззовні на внутрішній ФТП сервер, можливо треба налаштувати port maping (перекидування зєднання по певному порту) на роутері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж говорю що все відключено. я запускав і без Agnitum firewall фтп. нема зєднання і все. ще чиста вінда була 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Quiet сказал:

Ми вже починаємо змішувати мухи і котлети в одну кучу. Почали з неможливості ВИХІДНОГО з"єднання, а закінчуємо ВХІДНИМ. І мені не зрозуміло для чого на системі де присутня проблема з підключенням до FTP, ставити додаткове ПЗ (Agnitum firewall - який функціонально призначений для блокування портів і Open Server який локально займає 21 порт)? Це тільки збільшує можливість варіантів несправності, а не допомагає вирішувати.

я думаю що саме в цьому і проблема, що система вже "намішана" а не "чисто перевстановлена" як писалось вище ...

а "відключати"  софт або служби, ще не означає "зняти блок" ....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене он-лайн на сьогодні закінчується, наостанок можу порадити скористатись утилітами від Марка Руссіновича . Process Monitor (моніторинг процесів), TCPView (моніторинг з"єднань), Portmon (моніторинг портів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, dj_design сказал:

я думаю що саме в цьому і проблема, що система вже "намішана" а не "чисто перевстановлена" як писалось вище ...

а "відключати"  софт або служби, ще не означає "зняти блок" ....

 

 

якщо навмисне заблокувати фаерволом то в логах

2019-11-07 17:26:14 2968 1 Статус: Определение IP-адреса для d668804q.beget.tech
2019-11-07 17:26:14 2968 1 Статус: Соединяюсь с 185.50.25.21:21...
2019-11-07 17:26:14 2968 1 Статус: Не удалось установить соединение с "EACCES - Доступ запрещен".
2019-11-07 17:26:14 2968 1 Ошибка: Невозможно подключиться к серверу

 

якщо дозволити або вимкнути то

2019-11-07 17:27:06 2968 1 Статус: Определение IP-адреса для d668804q.beget.tech
2019-11-07 17:27:06 2968 1 Статус: Соединяюсь с 185.50.25.21:21...
2019-11-07 17:27:27 2968 1 Ошибка: Соединение прервано после 20 секунд неактивности
2019-11-07 17:27:27 2968 1 Ошибка: Невозможно подключиться к серверу

 

він тут ні при чому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову нову ос поставив. брандмауер викл

не працюэ всеодно. походу треба провайдера штурмувати завтра. хоча з зовнышных носителей норм до фтп конектиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Режими фтп активний/пасивний пробував міняти?

команда netstat шо показує по підключенню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи що оську переставляв, то придумується лише один варіант - якісь додаткові налаштування мережевої карти, які зберігаються в еепромі 

всякі лайв сіді використовують врізані драйвера, які скоріше за все не бачать цих параметрів

а поставлена вінда з повноцінними драйверами підтягує їх

я б спробував іще usb wifi свисток

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може провайдер блокує порт і все.

 

Можна просто перевірити спробувати підключитись через телефон наприклад, якщо так паше тоді провайдер щось намутив 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не може пров блокувати порт, тимбільше 21-й. Йому за це бистро по-кумполу настучать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

Може провайдер блокує порт і все.

вище ТС написав, що коли завантажується з лайвсд - все гуд, значить провайдер не винен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки що користуюсь через прокси. але проблема все ще не виришена

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би спробував:

1. Погратися з драйверами на мережеву карту. Поставити від виробника мережевого чіпсету або від виробника мат. плати, відмінне від того, що вже встановлено.

2. Встановити на цю ж систму Wi-Fi свисток і пустити трафік через нього.

3. Систему з цього ж образу поставити на інший комп в цій же мережі.

4. На цей же комп поставити з іншого образу систему.

Основна мета цих маніпуляцій визначити проблемний вузол (операційна система, драйвера, сторонній софт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...