Перейти до змісту

Не підключається не один FTP клієнт


Nick85

Рекомендовані повідомлення

Поставив яндекс браузер. Думаю гляну чим від хрома відрізняється. Він мені щось не сподобався і я його зніс.

Ставив і видаляв через Uninstall tool. Прийшлось зайти по фтп а він не працює. Другий теж

В мене робота повязана з сайтами. Мені без фтп ніяк. Фаєрвол виключив. Антивіруса нема.

Переставляти ОС не хотілось би

ВІН7. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось надто сумбурно

який фтп клієнт? в логах що каже?

чи ваш комп це фтп сервер і ви на нього не можете зайти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vampirich сказал:

щось надто сумбурно

який фтп клієнт? в логах що каже?

чи ваш комп це фтп сервер і ви на нього не можете зайти?

просто пише превишено время ожидания.

winscp і filezilla

ноут підключений напряму до інтернет кабеля

до вчорашнього дня все працювало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по інших протоколах доступ до ресурсу є? пінгується? по ssh заходить?

саме просте - я б спробував би поставити яндекс і грохнути його потім вручну, без всяких тулів, все таки є ймовірність, що не все ця софтина для видалення побачила, або відкатила

і таки я не поняв: твій комп це клієнт чи севрер фтп?

якщо клієнт - спробуй з іншого компа підключитися до тих своїх фтп, щоб переконатися що грабля саме в тебе а не деінде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пінг норм. ноут в мене. вдома. браузер працює. http https норм

грабля в мене точно. а фтп аккаунт не один. в мене їх цілий список

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там з портами робиться? Може там якась я-приблуда зайняла порт, тому конекшн висить та вилітає по таймауту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є якийсь сканери портів і їх має бути дофігіща в гуглі. Можна і засобами системи http://www.pc-problems.ru/win_xp/secrets_of_work/140/

 

По ідеї прибити проблемний процес, що лишився після куяндекса, і має наступити щастя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ситуація геть вийшла з під контролю. поставив нову ос. він7. все осталось як і було. фтп не працює. плюс вже не працює жоден із скачаних хром браузерів

в мне папці завжди є портабл версіі. постійно нею користувався. не робить і вона. тільки фаєрфокс

через браузер теж можна по фтп зайти. але я не можу і через браузер

загружаюсь через Live CD і фтп працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зборку вінди міняти, рішення очевидне. Може якісь настройки файрволу підтягує не ті, якщо якийсь "звірячий CD" :)   А відндовий файер взагалі має бути вимкнено або сидіти "на мінімалках" , ібо:

 

spacer.png

 

:)

 

Ще можна провайдера попресувати (що малоімовірно), чи копати в сторону портів на роутері. (скинути настройки йому в заводські про всяк випадок). Там і вірусня буває лізе, але частіше "ручки шаловливі" ))

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно дивно. 

Після нової ос такі ж граблі?

Порийся в інішніку портейбл версії, може порт переписало.

І постав чесну вінду. Чисту, не зборку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ніхто і не говорив що в мене сборка. оригінальний образ MSDN 

portable версії тут ні до чого. я навіть через браузер не можу по фтп зайти на хостінг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось дивно, що людина шото тямить в сайтах, напевно вміє рішати проблеми з домен/хостінгами, редіректами, серваками, пінгвін на аві (!), а вінду поставити не може?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Harddriver сказал:

Якось дивно, що людина шото тямить в сайтах, напевно вміє рішати проблеми з домен/хостінгами, серваками, пінгвін на аві, а вінду поставити не може?

я хіба десь писав допоможіть с установкою вінди. ???

чиста вінда 7 стоїть. брандмауер викл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне незрозуміло - як з портабельних CD паше, а з чистої вінди - ні. Тут шамана з бубном треба

 

spacer.png

 

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результати роботи трьох команд з командного рядка можна побачити? (Пуск - Выполнить - cmd - ENTER)

1. ping IP-адреса-FTP-сервера? (перевіряємо чи доступний ФТП сервер взагалі)

2. ping доменне-ім"я-FTP-сервера (перевіряємо чи немає проблем з ДНС)

3. telnet доменне-ім"я-FTP-сервера 21 (перевіряємо відповідь від FTP при спробі з"єднатися на 21 порт)

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Quiet сказано:

3. telnet доменне-ім"я-FTP-сервера 21 (перевіряємо відповідь від FTP при спробі з"єднатися на 21 порт)

я вирішив з 3го почати

C:\>telnet googe.com
'telnet' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Quiet сказал:

Результати роботи трьох команд з командного рядка можна побачити? (Пуск - Выполнить - cmd - ENTER)

1. ping IP-адреса-FTP-сервера? (перевіряємо чи доступний ФТП сервер взагалі)

2. ping доменне-ім"я-FTP-сервера (перевіряємо чи немає проблем з ДНС)

3. telnet доменне-ім"я-FTP-сервера 21 (перевіряємо відповідь від FTP при спробі з"єднатися на 21 порт)

Дякую

пинг http://skrinshoter.ru/s/071119/H01A1tUE

телнет не працюэ. зараз установлю

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

я вирішив з 3го почати


C:\>telnet googe.com
'telnet' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.

 

Пуск - Панель управления - Установка и удаление программ - Включить или выключить компоненты Windows - поставити галочку біля "клиент telnet"

 

P.S. Але я впевнений ти з своїм досвідом адміністрування і так це знав, просто вирішив повимахуватись, і замість того щоб написати щось накшталт "Клієнт telnet не встановлений за замовченням, і включити його треба так-то" (це конструктивно), ти вибрав шлях натяків і вказування на помилки (це тролінг). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nick85 сказал:

 

Хоча ти казав що брендмауер відключений, я би все таки перевірив в сервісах (Пуск - выполнить - services.msc) чи він відключений брендмауер (firewall). Тип запуска "Отключена", Состояние "порожньо"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Quiet сказано:

P.S. Але я впевнений ти з своїм досвідом адміністрування і так це знав, просто вирішив повимахуватись,

сорі за те що я такий гад :(

 

зараз люди що "працюють з сайтами", можуть не знати (або не звертати увагу) елементарних речей, тому інструкції мають бути детальними, ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Quiet сказал:

 

Хоча ти казав що брендмауер відключений, я би все таки перевірив в сервісах (Пуск - выполнить - services.msc) чи він відключений брендмауер (firewall). Тип запуска "Отключена", Состояние "порожньо"

 

служба теж отключено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

49 минут назад, Nick85 сказал:

служба теж отключено

Windows свіжевстановлений і ніяких антивірусів в т.ч. фаєрволів в їхньому складі  не стоїть. Правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...