Перейти до змісту

Зніму квартиру


frv

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Alex S сказано:

А хто ходив тільки заглядав на ті хати - далі ходит і заглядає.

ти б хотів в такій жити? Чи тема переростає в "давайте поміряємось ?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Alex S сказано:

ВСІ квартири ,а трикімнатна була в 96тон, продалися на етапі будівництва

насрать, здають подобово для ххх за 800грн на добу

P.S. Мож трохи застаріла іінфа, восени користувався, дорго в порівнянні з аналогічними хатами, але все-таки комфорт, зранку таксі бід боком (чи на роботу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Alex S сказано:

А толкові квартири як вартували по 60-100 тон так і вартують. І нікуди вони падати не збираються....Як була та трикімнатна в новобудові на Кравчука з АГВ і ремонтом в 14му -  60-80т так і зараз 60-80т..

 

Дно цін на нерухомість було в 2017 році. Згадайте, ще 2007-2008 рік і порівняйте з 2009 р. хоча криза почалась ще у 2008 ціни на нерухосмість тримались майже рік. У квітні в Україні криза тільки почалася. Подивимось на ціни і на курс осінню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Alex S сказано:

А толкові квартири як вартували по 60-100 тон так і вартують. І нікуди вони падати не збираються....Як була та трикімнатна в новобудові на Кравчука з АГВ і ремонтом в 14му -  60-80т так і зараз 60-80т

Продавці часто пишуть свою хотілку зі стелі, на розрахунок що авось знайдеться лох і купить. Треба торгуватися. Але особливість нашого ринку нерухомості в тому, що продавці краще почекають лоха, ніж поступляться і продадуть швидко за реальну ціну. Особливо мені подобається коли пишуть "Терміново!" :) Ось одна із таких квартир:

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/termnovo-prodamo-prostoru-kvartiru-z-remontom-v-lutsku-IDHfTSh.html

KVART.thumb.png.f791a2ec2a5c0e3668a0e87d2c5d814f.png

 

Продається терміново, терміновіше нікуди. Дивимося інформаціюна іншому сайті:

 

KVART2.thumb.png.064f79e9f40555565812f588a04456f0.png

Продається вона "терміново" вже більше 3-х місяців, і буде ще терміновіше продаватися далі. Хотілка продавця за цей час впала з 64к до нижче 60, але все одно жадібність не дозволяє продавану опустити ціну до реальної та й нарешті продати. І така ситуація з більшістю об'єктів в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Alex S сказано:

Давно ,з роки два ,хочу запостити тему про один район в Луцку і не можу догнати в чому його прєлєсті....

Буде цікаво, не прикол, реально цікаво...створи тему - дай старт)))

5 хвилин тому, Alex S сказано:

Що я вам скажу ,мені завтра в школу

нє- нє, школа- то святе, відсипайся

5 хвилин тому, Alex S сказано:

за кілька день, дасть Бог відпишуся і Вас почитаю

ми (принаймні - я ,а це вже не мало) на це дуже надіємось, серйозно - щасти тобі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, Serpent said:

Хотілка продавця за цей час впала з 64к до нижче 60, але все одно жадібність не дозволяє продавану опустити ціну до реальної та й нарешті продати

А яка її реальна вартість? Меблі там - «за домовленістю», тому їх не враховуємо. Якщо ж додати вартість ремонту до вартості квадратури, сплаченої на етапі будівництва - це буде типу собівартість. Реальна вартість = собівартості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, yu2007 сказано:

Реальна вартість = собівартості?

це як? Хто знає, скільки коштував "договорняк на ділянку"? Приблизно, за не офіційними даними, не в Луцьку, але від забудовника, в приблизно такому місті як Луцьк - маржа забудовника 100% і більше, там все ж залежить ;) не я сказав, дані з обс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Bliksss said:

це як?

Це типу я взяв новобудову  76 м2 за 500$/м2 (все приблизно). Ремонт (без меблів і іншого декору типу штор) комплексно обійшовся ще 200$/м2 (це ще приблизніше :)). Це типу реальна ціна = 53200?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Це типу реальна ціна = 53200?

хз де таких наївних покупців знайти, соррі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

Це типу я взяв новобудову

добре, якщо не на останні гроші і не одну, а потім - криза, що далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Це типу реальна ціна = 53200?

за трьошку? але, купують люди, але не за 50к+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Це типу я взяв новобудову  76 м2 за 500$/м2 (все приблизно). Ремонт (без меблів і іншого декору типу штор) комплексно обійшовся ще 200$/м2 (це ще приблизніше :)). Це типу реальна ціна = 53200?

Це підрахунок ціни як за новобудову + свіжий ремонт. Але будинок 2012 року. Не думаю що ця квартира стояла 8 років без ремонту. Тобто ремонт там як мінімум років 6-7 тому зроблений. Люди робили ремонт для себе, пожили 7 років (або здавали  в оренду), а потім вирішили квартиру продати. Тому рахуйте вже з тою поправкою, що ремонт не новий і будинок не новобудова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Alex S сказано:

квартири як вартували по 60-100 тон так і вартують

хз, за 100к будинок краще побудувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Bliksss сказано:

за трьошку? але, купують люди, але не за 50к+

буває, що полішуки із села не дуже орієнтуючись купують клітку, бо місто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, alexvvv сказано:

буває, що полішуки із села не дуже орієнтуючись купують клітку, бо місто :)

ну буває, а потім, деякі індівідуми - розказують що він - "корінний лучанин". От як, коли купив квартиру - народив дітей, і де - діди-прадіди-прапрадіди побудували собі дім...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

здається 2-х кімнатна квартира в гуртожитку, район ЛПЗ. 4500 грн. в місяць, разом з комуналкою. контакні тел.: 095-722-14-67,  099-316-62-56.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...