Перейти до змісту

Зніму квартиру


frv

Рекомендовані повідомлення

Потрібна квартира для проживання однієї людини. Бажано район Київського майдану. Бюджет до 5000грн з комунальними. Пропозиції в тему або в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вибачаюсь, але, хіба на дом.ріа неможливо підібрати пристойний варіант?

5К + комуналка, ще й одна людина - це знахідка для власника. ну, я так думаю...

P.S.В Луцьку все так погано з орендою квартир? Свого часу, не раз знімав - на добу, місяць, рік....варіантів - вагон. Ну, з тими що "на добу", були приколи, а так - жодних проблем.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Bliksss сказано:

 + комуналка

Автор написав,  як на мене,  що комунарка не +, а входить в 5к. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Unknown сказано:

Автор написав,  як на мене,  що комунарка не +, а входить в 5к. 

вибачаюсь, не дочитав, думав - "ніх@я собі" оренда в Луцьку подорожчала ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

я вибачаюсь, але, хіба на дом.ріа неможливо підібрати пристойний варіант?

на 20 пропозицій ріелторів може загубитися одна від власника. А з 20 посередників лише 1-2 можуть бути більш-менш порядні, решта - нахабний чи прихований розвод. Правда, з подобовою орендою можливо простіше вийти на власника,  так, як для агенства причепити свою комісію за одну - дві доби важкувато, хоча ...

З довготривалою орендою усі напевно чули масу негативу в бік посередників.

P.S. Але шукати на dom.ria.ua потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Знову потрібна квартира для проживання однієї людини. Бажано перший поверх.

Бюджет до 5000грн з комунальними. Пропозиції в тему або в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, frv сказано:

Бюджет до 5000грн з комунальними. Пропозиції в тему або в приват.

зараз  в теперішній ситуації - для однієї людини, за 5К однокімнатну? 

P.S. Мож я відстав від луцьких хотєлок   цін на оренду, поправте,якщо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

Тоді побачите ,що 1-2к квартира з ремонтом в нормальному місці вартує в тис 6-8тис плюс квартплата.

 

Це ж капець. Я розумію, якби у Луцьку платили Київські зарплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Alex S сказано:

Більшість ,що риелторів, що власників навіть чужі фото постять і не соромляться, в ці оголошення...

ну і таке буває, буває і розводняк з квартплатою (скинь гроші на картку)

 

7 хвилин тому, Alex S сказано:

Тоді побачите ,що 1-2к квартира з ремонтом в нормальному місці вартує в тис 6-8тис плюс квартплата.

хз, я знайомим зняв новобудову (студія ) з хорошим ремонтом, технікою (кухня, тв, інтернет і нові меблі) 4500 + комуналка, це до карантину, майже центр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S я тому і дав ссилку на профіль людини, яка знає, займається і не найобує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

Так от знаючи того власника який він скупий і дотошний до грошей квитанцій і оплат відповідаю менше ніж 350-400 плюс КВ він її здавати не буде....

 

Після кризи в 2014 р. ціни на нерухомість впали десь через пів року. Побачимо, у що він її буде цінити цією осінню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, нам перший раз повезло зняти 2к 80+м2 за 5000грн + комуналка. Наразі попросили звільнити, вроді як діти мають жити. Часу ще до кінця липня маємо.

В кого є конкретні варіанти - пишіть в приват. Часу їздити і передивлятись все підряд, що по ціні підходить не дуже то і є. 5000 це з комуналкою, відповідно 3-3,5 без. Жити син хоче сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Alex S сказано:

Так от знаючи того власника який він скупий і дотошний до грошей квитанцій і оплат відповідаю менше ніж 350-400 плюс КВ він її здавати не буде....

в мен теж є знайомий, за 4к великогабаритну (десь 85-90 метрів) навпроти Портсіті стільки платить - без обмежень на кількість проживаючих)) Зараз - йому пропонували будинок, за менші (трохи) гроші, каже - н"хуя- я цого розумію як жити в будинку.  Але, мова про ОДНУ людину (ну + дівчина), в однокімнатній новобудові, більше ніж 150-170$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@frv напиши @Volyniaka цілий директор, а взагалі, в них є грпа на мордокнизі (де рієлтори спілкуються) там можна запитати - там і фотки і т.п. щоб не їздити, хочеш скину ссилку.

P.S. Думав - самі знаєте де шукати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Bliksss сказано:

@frv напиши @Volyniaka цілий директор, а взагалі, в них є грпа на мордокнизі (де рієлтори спілкуються) там можна запитати - там і фотки і т.п. щоб не їздити, хочеш скину ссилку.

P.S. Думав - самі знаєте де шукати...

Я дякую. Чуть пізніше він і сам тему прочитає: може запропонує щось. А ні то сам попитаю. Ще часу вдосталь маємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Alex S сказано:

а якщо й ...бує то трішечки

думаю, навіть на трішечки - ні (не найо)... хз, в мене таке враження, тим більше - є з чим порівняти. Та й взагалі -я, нікому і нічого не пропоную, просто висловив свою думку... На мій погляд, за 5К в Луцьку - квартира, однокімнатна, з сучасними меблями технікою та ремонтом, без сусідів - алкашів, це нормальна ціна, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

@Alex S я тому і дав ссилку на профіль людини, яка знає, займається і не найобує

Чесний рієлтор? Хороший жарт, треба запам'ятати. Всі вони нормально найо...ують. Хоча би тим, що всі пишуть "продаж без комісії для покупця". Що є брехня, бо їх комісія додана до вартості квартири. В кінці виходить, що покупець платить суму: ціну квартиру + комісію рієлтору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

а взагалі, в них є грпа на мордокнизі (де рієлтори спілкуються) там можна запитати - там і фотки і т.п. щоб не їздити, хочеш скину ссилку.

P.S. Думав - самі знаєте де шукати...

 

буду вдячний за посилання.   :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SΩLΩMΩN сказано:

 

буду вдячний за посилання.   :beer:

https://www.facebook.com/groups/2224566254261602/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Bliksss said:

 

хз, я знайомим зняв новобудову (студія ) з хорошим ремонтом, технікою (кухня, тв, інтернет і нові меблі) 4500 + комуналка, це до карантину, майже центр

Я правильно розумію, що все новеньке: сантехніка, пралка, посудомийка, телевізор? Не кажучи про різні там дрібнички, типу праски, мікрохвильовки і т.д. - це все теж в наявності? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Serpent сказано:

"продаж без комісії для покупця"

іпать - "кредит без відсотків"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, yu2007 сказано:

Я правильно розумію, що все новеньке: сантехніка, пралка, посудомийка, телевізор? Не кажучи про різні там дрібнички, типу праски, мікрохвильовки і т.д. - це все теж в наявності? 

нова квартира, на рахунок праски не знаю, мікрохвильовка,диван, ліжко,холодильник.плитка - все було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Alex S сказано:

Повезло, хороше місце .

ага, я продав квартиру (2х) на Волі (навпроти ювелірного) в 2005 році, купив 3х на Відродження, ще й чуть грошей на ремонт залишилось... Потім - хайп пішов, думав не вже бл*ть прогадав? Ніфіга, зараз, цю квартиру - можу купити назад - дешевше ніж продав (ну + 2-3к доларів, але ж з ремонтом,хорошим) тільки вона нах не впала, замість дитсадка в дворі - соцбез, замість нашого тенісного столу - висотка, це взагалі пздц, дядя піца - цілодобовий генделик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...