Перейти до змісту

Коломойський VS ...


jack74

Рекомендовані повідомлення

16 часов назад, Nokian сказал:

Тільки я не депутат ,не маю своїх депутатів лобістів,не маю медіа,на яких 24 години,7 днів на тиждень піарюсь.

І я в бізнесі Україною не клянусь.

І чомусь цьому чуваку віриться більше

 

он тоже начинал не с банка)), у тебя бизнес пока не сравним , но тоже небольшой пиар есть на борде, а вот когда он выростет до размеров как у Коломойского, то тебе понадобится и лобби и пиармедиа.

Удачи))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь
52 хвилин тому, Nokian сказано:

А ще знадобиться ізраїльський паспорт.

 

І обрізання))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суд відмінив націоналізацію аеропорту Дніпра.Він залишається за Коломойським.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Коломойський хвалиться: «ПриватБанк» мені незабаром буде повернутий

Цитувати

"Міжнародний валютний фонд знає, що ПриватБанк буде повернутий (мені) найближчим часом", - сказав Коломойський по телефону виданню Kyiv Post.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, jack74 сказано:

ну цей дядько знає шо говорить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо забере собі, то лайк Ігорю Валерійовичу. Так тримати! А ви, товарищі 73%, можете бути поки вільні. Ненадовго, до наступного загону оленів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є олені звичайні,а є олені зелені.

Відрізняються підвищеною агресивністю,впертістю ,вкороченими рогами,хвостом та пам'яттю.

Натомість віра та відданість головному ( в принципі і єдиному) Зеленоводу безмежна та граничить з безумством..

До інфоїжі невибагливий, з радістю харчується підножним ,низькопробним кормом з  Г+Г.

Вкрай алергічний до пороху..

Зазвичай  нікому і нічому не вірить,не підпускає до себе навіть на далеку відстань.,але дуже легко дається в руки любим,хто назветься його слугами.

Порода ціниться за високу здатність до періодичних загонів та легку стрижку тарифами ,податками  та пропагандою.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

Є олені звичайні,а є олені зелені.

Відрізняються підвищеною агресивністю,впертістю ,вкороченими рогами,хвостом та пам'яттю.

Натомість віра та відданість головному ( в принципі і єдиному) Зеленоводу безмежна та граничить з безумством..

До інфоїжі невибагливий, з радістю харчується підножним ,низькопробним кормом з  Г+Г.

Вкрай алергічний до пороху..

Зазвичай  нікому і нічому не вірить,не підпускає до себе навіть на далеку відстань.,але дуже легко дається в руки любим,хто назветься його слугами.

Порода ціниться за високу здатність до періодичних загонів та легку стрижку тарифами ,податками  та пропагандою.

 

І це ж треба було в 1:30 ночі не спати і строчити таку хрєнь.

І після цього писати про агресивність і впертість :jeer:

 

За цілий день план обсирання напевно не виконав. Прийшлось вночі допрацьовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.11.2019 в 13:09, Nokian сказал:

Обісрали!?

Обтікай!

От тепер я пойняв як пишуть бездоганно виховані, високоінтелектуальні, тактовні академіки:).Дякую за урок:).

1107632149_.png.afed17a3e82e5fea93880327535b2c53.png

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, jack74 сказал:

@Nokian тобі дійсно це сподобалось?

А це якраз тема покоління яніни і федіни, рівень відповідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незрозуміло чому ті всі відеовидристи від найпатріотичнішої частини населення на російській мові(агресора тобто).Так боролись за українську, закон вистраждали і на тобі.Непонятно.

Але дуже приємно читати коменти порохососів під тими відеовисерами.Вони такі милі коли сердяться:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

@Nokian тобі дійсно це сподобалось?

В одній пісні рядки ,,Якщо є , хто приходить до тебе-знайдуться і ті , хто прийде за тобою,,

15 років Зеленський насміхався, пародіював, перекривляв усіх впливових політиків України, поки завдяки цьому не видерся на президента.

Але ж знайдуться, хто зпародіює  його самого.

І ось тут саме цікаве.

Цей акторик НАДЗВИЧАЙНО вразливий, ранимий та НЕТЕРПИМИЙ , коли критикують, чи пародіюють ЙОГО.

А в політиці виживає лише той, в кого шкіра товста, як в носорога.

Тому падіння Зе буде не менш стрімке, ніж зліт.

А насмішки над ним після цього , його просто знищать в нуль.

52 хвилин тому, iiron сказано:

От тепер я пойняв як пишуть бездоганно виховані, високоінтелектуальні, тактовні академіки:).Дякую за урок:).

1107632149_.png.afed17a3e82e5fea93880327535b2c53.png

 

 

З вовками жити-по вовчому вити.

Інакше вони просто НЕ РОЗУМІЮТЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут Зеленський??? Я тебе запитав - тобі дійсно це сподобалось???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Аркадія Сєвєрного  не дотягує, але суть проісходящего  та розстановку ролей передає дуже точно.

Мені подобається, коли в пісні ролику є други, третій підтекст, коли в коротких образах схоплена чітка суть момента.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто, сподобалось... м-дааа...

нема там ні пісні, ні підтексту, та й сам текст - потуги недорослі. Я тебе розчарую, але отеє-во - то примітивщина. Бездарна примітивщина. 

 

Але, бачу, свою аудиторію воно все ж знаходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, jack74 сказал:

тобто, сподобалось... м-дааа...

нема там ні пісні, ні підтексту, та й сам текст - потуги недорослі. Я тебе розчарую, але отеє-во - то примітивщина. Бездарна примітивщина. 

 

Але, бачу, свою аудиторію воно все ж знаходить...

Ти ще не зрозумів, що Нокіан живе в своїй "придуманій" реальності?)))

Я думав по тій хрєні шо він тут постить, це давно всі зрозуміли))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, jack74 сказал:

тобто, сподобалось... м-дааа...

нема там ні пісні, ні підтексту, та й сам текст - потуги недорослі. Я тебе розчарую, але отеє-во - то примітивщина. Бездарна примітивщина. 

 

Але, бачу, свою аудиторію воно все ж знаходить...

 

тут ти трохи не правий )) Це пародія на оцю пісню з всім відомого (чогось так думав) мультика

 

 

Тому хоча б ізза цього, там вже є підтекст )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, MANJAK11 сказано:

Це пародія на оцю пісню з всім відомого (чогось так думав) мультика

ти дійсно подумав, що я не зрозумів, з якого мульта "пародія"? Я, взагалі-то, виріс на тих мультфільмах :) 

Тільки от той мультфільм (вірніше, анімаційний фільм, бо там і вставки з живими акторами є) - це шедевр, а оця типу "пародія" - то пародія на пародію пародії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Nokian сказано:

Наче теперішній президент не пародія на президента.

 

А попередній, еталон президента?))))) Українській народ, виявився, таким недалекоглядним.....;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...