Перейти до змісту

Шокер як відлякувач собак: який і де в Луцьку купити?


Рекомендовані повідомлення

Дружина товариша приїздить в Україну на кілька тижнів. Товариш дав мені завдання купити їй шокер, щоб відлякувати собак, коли вона ходитиме в гаражі за своїм авто.

 

Тож питання наступні:

1) Яку дієву, надійну і при цьому не дуже дорогу модель вибрати? (можливо хтось мав досвід користування)

2) Де в Луцьку його можна придбати? (приїздить на наступному тижні, тому на купівлю небагато часу)

 

Буду вдячний за корисні поради)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Nokian said:

Може напрокат взяти,якщо на кілька тижнів.

 

Варіант не підходить, треба відправити в інше місто. 

 

В Луцьку хтось дає шокери в оренду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це просить товариш,чи власне сама дружина?

А може вона не має досвіду користування шокером, і їй насправді треба щось інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Nokian said:

А це просить товариш,чи власне сама дружина?

А може вона не має досвіду користування шокером, і їй насправді треба щось інше.

 

Вікторе, ти б краще написав, чи є на варшавці точки з продажу такого добра) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

 

Вікторе, ти б краще написав, чи є на варшавці точки з продажу такого добра) 

біля мене, конкурент продає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

В мене є знайомий,який таку штуку має.

Професійну.

Ну і ще інших попитаю

:D професійний шокер :smile-zachot:  має такий же смисл, як скажімо, професіний мобільний телефон :101010:

 

ЗІ візьміть на роботу шокерщиком )))))) куплю професійного шокера й буду всіх шокерити, ну чи шокірувати :D:smoke:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль у Google maps мапа 2015 року :( Але у цьому районі на Київському майдані є магазин Сапсан, наче так називається, то там мають бути і якщо не самі шокери, то ліхтарики з шокером але проти собак дієва штука :)

Снимок экрана 2019-08-31 в 19.53.43.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

:D професійний шокер :smile-zachot:  має такий же смисл, як скажімо, професіний мобільний телефон :101010:

 

ЗІ візьміть на роботу шокерщиком )))))) куплю професійного шокера й буду всіх шокерити, ну чи шокірувати :D:smoke:

Ну ти ж не ходиш з флаєм,чи престіджіо.

Хоч і не професіонал).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Ну ти ж не ходиш з флаєм,чи престіджіо.

Хоч і не професіонал).

а то тіпа лохі ходять з флаєм чи пристіжіо ? а професіонали з іншими ? ну ну :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивина, але в жодного з п'яти "конкурентів" Маньяка шокерів не виявилось :( 

Поїду завтра в сапсан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Рекомендують Police 1108 titan.

 

не задовгий буде для жінки? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, case_l сказано:

не задовгий буде для жінки? 

20 годин тому, MANJAK11 сказано:

 

.на мою думку ,і свисток футбольного судді відлякуватиме собак анітрохи не гірше шокера.

Але ж більшості людей треба не результат ,а УЯВУ  про результат.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та який Police?! Будь-яка тріщалка підійде! І чим голосніше тріщить, тим більше лякає собаку. Тобто, пофіг який шокер.

 

4 хвилин тому, Nokian сказано:

на мою думку ,і свисток футбольного судді відлякуватиме собак

на твою думку? :) А ти візьми спробуй :)  роздразни і посвисти якомусь пітбулю, от потім і порадиш :) але вже не з "думаю", а з досвіду ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 до речі, а чому саме шокер?  Є ж ультразвукові відлякувачі для собак. Правда, я дійсно діючого в руках не тримав...

Купував якось ZF-851Е, рекомендації про який прочитав в неті, але виявилось, шо туфта... Чи-то підробка (муляж китайський) попалося, чи-то дійсно воно просто цяцька, але абсолютно не діяло. Продавець обміняв на інший, але те ж саме, тому просто повернув гроші. Але мій взагалі звуків не видавав, а люди писали, що має тихенько (для вуха людини) дзижчати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, jack74 said:

@yu2007 до речі, а чому саме шокер?  Є ж ультразвукові відлякувачі для собак. Правда, я дійсно діючого в руках не тримав...

Купував якось ZF-851Е, рекомендації про який прочитав в неті, але виявилось, шо туфта... Чи-то підробка (муляж китайський) попалося, чи-то дійсно воно просто цяцька, але абсолютно не діяло. Продавець обміняв на інший, але те ж саме, тому просто повернув гроші. Але мій взагалі звуків не видавав, а люди писали, що має тихенько (для вуха людини) дзижчати.

Що мені замовили, те й шукаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є 100 відсоткова гарантія,що шокер не роздражнить?

Що не попадеться  глухий,або аномальний собака?

А якщо за гаражами будуть малолєтки,або наркомани,або шизофренік з тесаком?

Ну то да,шокер треба вибирати поменше. А вазеліну побільше.

Взагалі тупа маячня, в основі якої лежить уявлення, як дати нещасній жінці чарівну паличку і зняти з себе відповідальність за її безпеку.

Якби та жінка почитала цю тему,то різко змінила би свої думки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Nokian said:

А є 100 відсоткова гарантія,що шокер не роздражнить?

Що не попадеться  глухий,або аномальний собака?

А якщо за гаражами будуть малолєтки,або наркомани,або шизофренік з тесаком?

Ну то да,шокер треба вибирати поменше. А вазеліну побільше.

Взагалі тупа маячня, в основі якої лежить уявлення, як дати нещасній жінці чарівну паличку і зняти з себе відповідальність за її безпеку.

Якби та жінка почитала цю тему,то різко змінила би свої думки.

 

Все значно простіше. Живуть постійно за кордоном, сюди лише у відпустку. Цього разу дружина приїздить сама. Тут мають авто, яке стоїть в гаражному кооперативі. Так от в тому кооперативі бігають собацюри різного розміру і норову. І шокер потрібен реально лише з метою шуганути якогось з тих двортер'єрів за потреби. Ніхто не збирається використовувати шокер як засіб самооборни проти гопоти, наріків чи глухуюватих пітбулів))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, MANJAK11 сказано:

 

Ну то зі всього практичного сказали,що шокери зі щйомним аку уляторм трохи дорожчі,але не розряджаютьсч довше.

А далі вже діло смаку та фінансів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Халепа. 

В сапсані немає і, як сказали, ніколи й не було. А ще сказали що це спецзасіб.

Зателефонував в Зброярню в Адреналіні. Там теж немає. Але цікаве інше! Продавець по телефону сказав, що продаж електрошокерів в Україні заборонений, тому їх і продають практично лише через інтернет! Тепер стає зрозуміло, чому вчора морозились продавці на Варшавці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буду стверджувати, але схожі "фонарики" бачив в "Любе-рябе"... Можливо, то й дійсно лише фонарики, але дуже схожі на фонарі з шокерами... 

 

Ну а в чому проблема через інет купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...