Перейти до змісту

Втопив телефон


Рекомендовані повідомлення

Вітаю,телефон Xiaomi Mi A1 попав в воду.Вірніше,я з ним впав в ставок:D.Відразу вимкнув,акум виняти не зміг.Це вже все,чи може хтось порадить толкового майстра?Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто просушіть  жіночим феном, погрійте на сонці, тільки екраном донизу. В мене zte z11 пролежав у відрі з водою хвилин 30. А коли на нього позвонили, то навіть дзвінок приймав. Спочатку трохи глючив, типу сам вимикався, потім наладилась нормальна робота. Проте батарея стала погано тримати заряд. Потім був ще випадок, що в снігу пролежав годин 11-12 (загубив, як з поїзда виходив), ті самі процедури і запрацював. Коли вже став вимагати зарядку кожні 2-3 години, замінив батарею і вже з півроку ніяких глюків. Батарею міняв на Винниченка 14, можете туди занести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, frv сказал:

Просто просушіть  жіночим феном, погрійте на сонці, тільки екраном донизу. 

так не треба робити :) з теперішньою жарою можна перегріти на сонці, феном можна задути каплі подальше, а також випари від води призведуть до більшої корозії на платі. Кращим варіантом буде, покласти телефон в цукор,  можна також в сіль, або рис.
У вашому варіанті краще відати нормальному майстрові на чистку, навіть якщо робить, то корозія може добити телефон з часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топлені телефони, однозначно потрібно нести до майстра, і не займатися тупою сушкою в рисі чи цукрі, чи феном

якщо батарея виймається - то вийняти. все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім!!В рисі лежав майже добу.Зараз повезу в майстерню,порадили на Чехова,де Самсунг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ужас, ніби дорослі люди.... і ніки не жіночі .... фен.... рис... сіль це взагалі капець


 

Спойлер


- хворий, я вам призначу грязеві ванни

- лікарю, а мені це допоможе?

- не впевнений,  але тіло до землі звикатиме

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвонили і сказали-1500(робота +запчастини.)Я сказав не робити,краще новий куплю.Хто має Xiaomi mi A3 ,чи варто купляти?Щось роздільна здатність екрану замаленька,а так нічого по характеристикам,це на мій розсуд,не спеціаліста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не ризикую брати А3 на вітрину.

Дуже не впевнений,що його купуватимуть.

Хіба що який ярий фанат чистого андроїда,але таких все менше стає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ремонту утопленика,то за 500,хай 700-800 грн можна знайти плату цілу з донора,і весь ремонт.

Якщо екран нормальний залишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завтра заїду в майстерню,там,здається,щось і про екран мова була.

6 хвилин тому, Nokian сказано:

Хіба що який ярий фанат чистого андроїда

Та якось звик,а що порадиш взяти?Хотілося б Xiaomi .І знову,бо звик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, igrok сказано:

Позвонили і сказали-1500(робота +запчастини.)Я сказав не робити,краще новий куплю.Хто має Xiaomi mi A3 ,чи варто купляти?Щось роздільна здатність екрану замаленька,а так нічого по характеристикам,це на мій розсуд,не спеціаліста.

Xiaomi Mi A3 4/128GB Blue (Global Version)-264
Xiaomi Mi A3 4/128GB Grey (Global Version)-264
Xiaomi Mi A3 4/128GB White (Global Version)-264
Xiaomi Mi A3 4/64GB Blue (Global Version)-223
Xiaomi Mi A3 4/64GB Grey (Global Version)-223
Xiaomi Mi A3 4/64GB White (Global Version)-223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, AnryABC сказано:

Xiaomi Mi A3 4/64GB White (Global Version)-223

Дякую,ціни я знаю,вони від гарантії залежать,а так приблизно однакові.Я про роздільну здатність екрану-НД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, igrok сказал:

Дякую,ціни я знаю,вони від гарантії залежать,а так приблизно однакові.Я про роздільну здатність екрану-НД.

В принципі, телефон непоганий. Але врахуйте, що там сканер в екрані і працює він так собі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Але врахуйте, що там сканер в екрані і працює він так собі..

Це я прочитав,як по мені,то не зручне розташування.А те,що глючить,так то не знав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, igrok сказал:

Це я прочитав,як по мені,то не зручне розташування.А те,що глючить,так то не знав.

Я б не сказав, що він глючить. Просто спрацьовує трішки менше за звичайні сканери відбитків.
Можна ще почекати Honor 9x в якому є і слот під флешку, і NFC, але ціна у нас буде кусатись :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Можна ще почекати

Та ні,завтра хочу взяти.Але НД екран мене напрягає.Зараз читаю про Xiaomi Redmi Note 7 .Як би нічого так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноте7 продаю дуже багато.

Їх взагалі за пів року продано вже 20 млн штук.

З крутіших 9 SE,Mi 9T.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, igrok сказал:

Та ні,завтра хочу взяти.Але НД екран мене напрягає.Зараз читаю про Xiaomi Redmi Note 7 .Як би нічого так.

Беріть Note 7, шийте кастомний чистий Андроїд і не парьтесь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Ghost_manka сказал:

Беріть Note 7, шийте кастомний чистий Андроїд і не парьтесь)

Можна і не шити, і телефон чудовий і прошивка. Єдиний мінус - відсутність NFC.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Єдиний мінус - відсутність NFC.

він актуальний у нас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, alexvvv сказал:

він актуальний у нас?

Я вважаю - так. Але навіть якщо я помиляюся і зараз він, наприклад, для тебе не актуальний, а стане актуальним через рік, то в тебе в телефоні він не з'явиться ні через рік ні через два, тому хочеться завжди взяти плюшок з запасом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Я вважаю - так. Але навіть якщо я помиляюся і зараз він, наприклад, для тебе не актуальний, а стане актуальним через рік, то в тебе в телефоні він не з'явиться ні через рік ні через два, тому хочеться завжди взяти плюшок з запасом.

Хз, якщо для оплат, то кажуть можна в чохол телефона покласти nfc чіп від банківської карточки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

Хз, якщо для оплат, то кажуть можна в чохол телефона покласти nfc чіп від банківської карточки. 

В чохол вся карта влізе, не обов'язково з неї чіп видирати. Так можна з собою і фотоапарат носити, але ж зручніше коли він є в телефоні. Сперечатися про доцільність не бачу смислу, бо ж "на вкус и цвет...", але я б від НФС не відмовився. В такому випадку я б назвав Редмі Ноут 7 ідеальним апаратом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...