Перейти до змісту

Потрібен підсобник для заливки під забор фундаменту


tsomah

Рекомендовані повідомлення

Потрібно на 19.08.2019 р. (можливо пізніше) на пару годин два хлопця. ЗП 200 грн. Питання в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що шуткуєте?)) я в 2009 році як ще на стройках працював, як простий підсопний робітник, в день мав 180-250 грн( це при янеку було, доллар чи 8 чи 11 був не помню)

Була робота, не було всеодно менше 180 не платили)) 

Тут може тих "пару годин" на цілий день розтянутись...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, HelloBoy сказал:

Була робота, не було всеодно менше 180 не платили)) 

Фігасє, я в 2008 за 50 ішачив. Ну зараз і 200 грн за ПАРУ годин норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Фігасє, я в 2008 за 50 ішачив. Ну зараз і 200 грн за ПАРУ годин норм.

Давно минули ті часи, я замовляв вивіз сміття будівельного, за роботу (вініс сміття і вантаженні в авто) брали 150 грн за годину, хребти ламати і зв'язки надривати нині не модно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз 150 грн/година стандартна такса для таких робіт.

Наймав різноробочих місяць тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bormotuha сказал:

Давно минули ті часи, я замовляв вивіз сміття будівельного, за роботу (вініс сміття і вантаженні в авто) брали 150 грн за годину, хребти ламати і зв'язки надривати нині не модно.

А скільки ж тоді різноробочі на будівництві беруть? По 1000 в день?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А скільки ж тоді різноробочі на будівництві беруть? По 1000 в день?

 

Мова йде не за різноробочих на постійному будівництві, там свої домовленності і ставки, говориться за погодинну роботу найманих працівників. Навряд, чи ви хотіли б совати бетон за 200 грн у день, а всяк трудящий достоїн пропитания.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да...Починаю будівництво.Думав знайти якого студента,чи школьніка за овер400 грн.за дньовку через Борду,в якості паднєсі-подай...

 Певне доведеться самому за двох пихтіти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут,да.Не поспориш.Тільки зайди в який кабак,чи піццу-одні студенти і школьніки зависають.І де гроші беруть? Питання риторичне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Selbeor сказано:

Зараз студента чи школьніка фіг заставиш фізично працювати, така молодь пішла, що жах....

Це називається в людей є клепка в голові. Чому він має в 20 років горбатитись і до 30 назбирати букет болячок і потім все життя на ліки робити? Простіше флаєри пороздавати чи водафон продавати і мати  більше. 

І вибачте мене, але мислите як при "совку" що коли ти молодий то маєш ішачити за трьох бо партія так сказала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається молодь нині лінива і хитро вимахана.Робити ніхто не хоче,зате всі хочуть легких грошей.Ну де ж,пітушок з нагєльованим чубом,піде цеглу совати.Всі в нас нині юристи,правники і філологи.Ще декілька років і каналізацію,яка забилася,не прийде дядько "з совка" чистити.Бож в нагельованого пєтушка руку під флаєри заточені.

ЗЮ.І да.Поки ти молодий,маєш ішачити за трьох.А не мама з татом все дасть.ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, zigorko сказано:

Поки ти молодий,маєш ішачити за трьох.А не мама з татом все дасть.ИМХО.

 

Трохи не так - це тато з мамою ішачили і такого життя своїм чадам не бажають, ішачити ще не означає заробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ок.Якщо не папірці перекладати і вирішувати юридичні питання,то хто: кластиме цеглу,лагодитиме ліфти,підмітати двори,вкладатиме кабелі,шитиме роби,мити кабінети,виносити утки з під, і т.д..Тут особливо не заробиш,але хтось же має робити ту роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди почався срач ). А @zigorko щоб знайти роботягу середнячка потрібно всього навсього підняти оклад xоча б до 800грн, а не розводити плач про ліфти і утки з під.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

weldermaster,шановний.Я сам працюю за 400-500 грн.в день на офіційній праці) Правда маю своє ремесло,яке приносить трохи більше.І да,мій робочий день з 9 до 21-ї.Так що рознось далі флаєри)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, 6ap6apuc сказал:

Це називається в людей є клепка в голові. Чому він має в 20 років горбатитись

Я в студентські роки вночі розгружав вагони, щоб скласти собі комп і нічого. Але сучасний студент в лосінах і нагельованим чубом не візьме в руки важче планшета)))) Нічого не вмію, досвіду немає, але менше як за 10 тис. працювати не буду, знаєм-проходили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, zigorko сказал:

weldermaster,шановний.Я сам працюю за 400-500 грн.в день на офіційній праці) Правда маю своє ремесло,яке приносить трохи більше.І да,мій робочий день з 9 до 21-ї.Так що рознось далі флаєри)

Я і флаєри??? Ви що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zigorko сказано:

Це називається молодь нині лінива і хитро вимахана.Робити ніхто не хоче,зате всі хочуть легких грошей.Ну де ж,пітушок з нагєльованим чубом,піде цеглу совати.Всі в нас нині юристи,правники і філологи.Ще декілька років і каналізацію,яка забилася,не прийде дядько "з совка" чистити.Бож в нагельованого пєтушка руку під флаєри заточені.

ЗЮ.І да.Поки ти молодий,маєш ішачити за трьох.А не мама з татом все дасть.ИМХО.

З такою "логікою" не посперечаєшся. Якщо студент ВУЗУ шарить в своїй справі і може в студентські роки заробляти хороші гроші своїми знаннями то він по вашій логіці лошара бо не заробляє як ви свого часу розгружаючи вагони чи мішати постало. Це ще в моєї 90 річної бабусі така логіка- не стоїш на городі цілий день під сонцем а заплатив і тобі трактором викопали значить ти лох і ледар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, volks сказал:

Фігасє, я в 2008 за 50 ішачив. Ну зараз і 200 грн за ПАРУ годин норм.

Ну погодьтесь, що зараз працюють як за 200 дньовку так і за 600...

Так і тоді, платили як і 80 так і 150, 200грн... 

Тут немає нічого дивного...

І шановне панство, я звичайно і сам планую будуватись ( колись, через рокіа так 10)но сам розумію що за 200 грн крім алкашів нікого не найдеш...

А от ТС якби сказав що ось така сума, за такий обєм роботи... Я думаю кандидатів би побільшало..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 hours ago, HelloBoy said:

Ви що шуткуєте?)) я в 2009 році як ще на стройках працював, як простий підсопний робітник, в день мав 180-250 грн( це при янеку було, доллар чи 8 чи 11 був не помню)

Була робота, не було всеодно менше 180 не платили)) 

 

Дивно. В 2009 був Ющенко. На початку року курс ще трохи хитало, потім стабілізувався на рівні 8 з копійками. В 2009 було вигідно будуватись, в кого були долари. Гривневі розцінки на матеріали і роботу мало змінились в порівнянні з 2008 (коли влітку долар падав до 4,6). Тому 25-30 баксів в день для підсобника в той час - це досить круто. Це як ніби 12-15 тисяч в місяць в 2016/17 роках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yu2007 сказано:

 

Дивно. В 2009 був Ющенко. На початку року курс ще трохи хитало, потім стабілізувався на рівні 8 з копійками. В 2009 було вигідно будуватись, в кого були долари. Гривневі розцінки на матеріали і роботу мало змінились в порівнянні з 2008 (коли влітку долар падав до 4,6). Тому 25-30 баксів в день для підсобника в той час - це досить круто. Це як ніби 12-15 тисяч в місяць в 2016/17 роках...

А якби плитку в 2009 клав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, 6ap6apuc сказал:

Якщо студент ВУЗУ шарить в своїй справі і може в студентські роки заробляти хороші гроші своїми знаннями то він по вашій логіці

Не плутай грішне з праведним. Якщо шарить і заробляє своєю головою - супер! молодець!

Але таких одиниці...на жаль. Переважна більшість з банкою бірмікса чи ще якої бурди сидить по лавочках і відбірними матами "спілкується".

Буквально вчора таку картину спостерігав на Соборності в дворику на дитячій площадці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...