Перейти до змісту

дозвіл на роботу в Швецію


host1303

Рекомендовані повідомлення

Будь-яка людина, яка володіє англійської на базовому-середньому рівні справиться на "ура". Анкета елементарна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, host1303 сказал:

Хто може розтлумачити як заповнювати дозвіл на роботу в Швецію?

 

 

  Скрыть контент

 

 


MM1_page-0001.thumb.jpg.e97d4d29f35fff4a53f1fa8b5c26f62c.jpg

MM1_page-0002.thumb.jpg.5648261279ea70f722fa26687cf76c9f.jpg

MM1_page-0003.thumb.jpg.d91f577222de1e6865c1c08e11baa505.jpg

MM1_page-0004.thumb.jpg.ea61fe7b7d5b0b4c7b0750fb8ceec4ce.jpg
 

 

 

"дружище" а шо ти там "робіть" буш як на елементарном рівні не знаєш англійськоЇ?!

я про швецьку взагалі мовчу.... 

"кандидат"... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо приїхати у посольство на Вольво і виконати кілька пісень з репертуару E-Type, або АBBA, допоможе в отриманні візи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Bliksss сказано:

А якщо приїхати у посольство на Вольво і виконати кілька пісень з репертуару E-Type, або АBBA, допоможе в отриманні візи?

Або розповісти "Пеппі довга панчоха" оригіналом.чи Карлсона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, sobchuk30k сказано:

Або розповісти "Пеппі довга панчоха" оригіналом.чи Карлсона.

мова про робочу візу, а дитяча праця заборонена, а в Скандинавських країнах - там взагалі на рахунок цього дуже суворо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого з людини стібаєтесь, вона я думаю більше заробить там чим тут деякі штани труть за 10 тис грн і думають це предєл мрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, MACCEN сказано:

деякі штани труть за 10 тис грн і думають це предєл мрій

в кожного свій "предєл",  у нас у виробничому відділі є один, пряцює від виробітку, бачить що заробив 12-15К (десь за 2-2,5 тижні) і іде на лікарняний, або щось у нього "трапляється" і до кінця місяця (до ЗП) його не видно. І так - щомісяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

в кожного свій "предєл",  у нас у виробничому відділі є один, пряцює від виробітку, бачить що заробив 12-15К (десь за 2-2,5 тижні) і іде на лікарняний, або щось у нього "трапляється" і до кінця місяця (до ЗП) його не видно. І так - щомісяця.

Є вільне місце в вас на роботі?буду цілий місяць робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Serpent сказано:

Будь-яка людина, яка володіє англійської на базовому-середньому рівні справиться на "ура". Анкета елементарна.

На скільки зрозумів - настільки заповнив.  Може анкета і елементарна, але навіть при помилці в одну букву дозволу можуть не дати.

Так що всі нюанси треба враховувати. Може хтось з бордівчан працевлаштовувався, тому просив консультацій.

 

6 годин тому, HelloBoy сказано:

"дружище" а шо ти там "робіть" буш як на елементарном рівні не знаєш англійськоЇ?! 

Будівництво.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, esparco сказано:

Є вільне місце в вас на роботі?буду цілий місяць робити

текучки - нема зовсім, якщо хтось звільняється, то приводить знайомих, або родичів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Bliksss said:

текучки - нема зовсім, якщо хтось звільняється, то приводить знайомих, або родичів)))

 

Мотор?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, yu2007 сказано:

Мотор?))

Та ні, приватне підприємство... Не пов'язане із держзакупівляіми і т.п., не "ковбасня" aka "м'ясопереробний цех", працюють, розвиваються, завойовують західні ринки. Основна складова (стаття витрат) - робоча сила, для якої створені - пздц, які умови (мені є з чим порівнювати), а тримають людей зарплатою, відношенням...

P.S. На перший погляд - РАЙ, ні - вкалувати треба, але, знаєш за що, ЗП за кожен день - в тебе у смартфоні, дивись - та роби висновки, де ти прогавив, де треба напрягтись. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...