Перейти до змісту

Оренда нерухомості м. Луцьк


Рекомендовані повідомлення

Привіт, молода сім'я, на довготривалий термін винайме будинок,  1/2 будинку або ж 1-2 кімнату квартиру (бажано 3 поверх максимум) з меблями та побут технікою вартістю 3500 + комунальні,  або до 5000 грн за все (крім вул. Львівська,  р-н ГПЗ,  пр Відродження). Порядність та вчасну оплату гарантуємо, обіцяємо бережливе ставлення до нерухомості,  як до своєї. Розглянемо усі варіанти. 

095-037-65-62 Галина.

P. S. Агенції нерухомості прохання не турбувати.

Наперед дякуємо за будь яку допомогу.

Змінено користувачем caramel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
  • 1 рік потому...

Можу порадити подивитись тут . Сайт завжди виставляє актуальні пропозиції, можна знайти цікаві пропозиції, які відповідають вашому бюджету. Що мене порадувало, працівники завжди просили контактувати із замовниками, а це для мене був найважливіший аспект.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/17/2019 at 10:16 AM, caramel said:

пр Відродження).

я - таки не розумію, чим так не вгодив - "пр. Відродження"?:sm128:, доїхати можна, і пішим ходом...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим погано агентство чи ріелтор? Просто не треба платити на перед гроші.

Ріелтор може знайти значно кращий варіант чим ви самі будете шукати, плюс економія купу часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.08.2023 at 18:39, romanc сказав:

Так 95% на олх та ріа, шо їх шукать?

І з тих 95% також 95% продають не самі власники, а ті ж рієлтори, так що всеодно від них нікуди не дінешся :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, SergLutsk said:

І з тих 95% також 95% продають не самі власники, а ті ж рієлтори, так що всеодно від них нікуди не дінешся :D

Та ладно, дивися квартиру, сподобалася, приходиш пізніше, домовляєшся із власником. Та часто власники маякують за то при огляді.

Але крайню сам покупав через рієлтора, але йому не платив і оформлення за рахунок продавця, він чи родич чи знайомий, ще й бонусом техніку залишили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...