Перейти до змісту

Утеплення квартири


nickel

Рекомендовані повідомлення

Збираюся утеплити квартиру, бо чорніє два кутка. Цікавлять як технологія, матеріали так і конкретні майстри і ціни. Перший поверх, але сусіди на другому також хочуть вступити в спілку. Є вже схожі теми, одну по тихеньку перечитую. Також цікавить теплий кредит.

Перше питання: чим утеплятися? В нас по стояку всі утепляються пінопластом, в сусідньому під'їзда чоловік утеплився мінватою. Що краще?

 

апд. Ту тему вже прочитав, результат як завжди - нікуя не поняв. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусіду на 2 поверсі утепляв 10 пінопластом, теж стіни чорніли. Вже поків 5 ніяких проблем.  Знайомий із за жлобства утеплився з середини грибка стало на порядок більше. 

Ціна, якщо з баранеком, в районі 220гр за м.кв. + 220 за погонні метри.

Про відливи зверху не забудьте.

Буде змога, зможу і ціни на матеріали прикинути...

По матеріалу -

Пінопласт для мокрого фассаду (баранек, мозаїка, покраска і т.д.)

Мінвата для вентильованого фассаду. ( паропроникність матеріалу повинна збільшуватись з внутрішньої сторони до зовнішньої, це стосовно мінвати).

Та і як не крути пінопластом буде тепліше, та дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, nickel сказано:

В нас по стояку всі утепляються пінопластом, в сусідньому під'їзда чоловік утеплився мінватою. Що краще?

Я теж не будівельник. Але в сусідньому будинку один дядько утеплив перший поверх в арці, і там хтось наскладав макулатури. Загорілося. То пінопласт коптив чорним димом.

Думаю, що враховуючи цей момент, вата краще.

Але варто прочитати.  І ще

Я б вибрав вату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Серега89 сказал:

Сусіду на 2 поверсі утепляв 10 пінопластом, теж стіни чорніли. Вже поків 5 ніяких проблем.

В нас сусіди на верхніх поверхах поутеплялися, то теж ніби проблема зникла, але в мене ще додається холодна підлога від підвалу. В підвалі є 2 вентиляційні віконця, якраз одне навпроти одного через весь будинок і якраз під моїми кімнатами. Зимою так через них видувало тепло, що підлога в кухні мала 8 градусів і на підлозі були калюжі конденсату, бо в кімнаті в цілому тепло. Пробував заткнути ганчір'ям, то за тиждень температура підлоги піднялася до 13 градусів, при тій самій температурі на вулиці. Але добрі сусіди те ганчір'я дістають, бо у них котик срати бігає через нього. Хочу ті віконця взагалі замурувати. Але вони вже були замуровані, хтось повибивав по парі цеглин.

20 минут назад, Серега89 сказал:

  Знайомий із за жлобства утеплився з середини грибка стало на порядок більше. 

Цвіте між цеглою і пінопластом чи пінопласт зі сторони кімнати? Питаю не для себе, швагро так утеплився.

20 минут назад, Серега89 сказал:

Ціна, якщо з баранеком, в районі 220гр за м.кв. + 220 за погонні метри.

Баранек обов'язково? Всі сусіди якусь простішу штукатурку нанесли. Мені також треба без фанатизму. Яка ціна тоді буде? Це з баранеком ціна буде 440 за квадрат? Бо я щось не розумію там за квадрат а там за погонні метри.

20 минут назад, Серега89 сказал:

Про відливи зверху не забудьте.

Якщо зкооперуюсь з сусідами, то відливи будуть їхнім клопотом?

20 минут назад, Серега89 сказал:

Буде змога, зможу і ціни на матеріали прикинути...

Був би вдячний. Бо навіть приблизно не можу бюджет скласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене така ж історія)). Сусідній з Нікелем будинок, теж силікатна 9-типоверхівка, в мене також перший поверх, теж підвал, чорні відкоси цвітуть, сирість, особливо в міжсезоння... але сусід збоку вже роки з 2 як утеплився, 10кою пінопластом, поштукатурився, ще не фарбував, чекає мене, щоб в один колір пофарбувати)). В сусіда тепер все сухо, чисто і тепло.

 

П.С. Дружина ходила до знайомої в Приватбанк, на рахунок теплого кредиту, та сказала, що немає вже ніяких кредитів.

 

П.П.С. Дивився в неті ціни, то за роботу ~400 грн м²

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Zheny@ сказал:

Я теж не будівельник. Але в сусідньому будинку один дядько утеплив перший поверх в арці, і там хтось наскладав макулатури. Загорілося. То пінопласт коптив чорним димом.

Думаю, що враховуючи цей момент, вата краще.

Але варто прочитати.  І ще

Я б вибрав вату.

Незнаю як там що горіло, але пінопласт горить тільки при відкритому контакті з вогнем (зараз він самозатухаючий, внаслідок добавляння антипіренів, див. класи горючості.) Це ж яке треба полумя щоб підпалити ДОБРЕ оброблений пінопласт... шанс , що біля вашого фасаду розкладатимуть багаття 100500%, а от, що його пошкодять "вуличні вандали" мячем, камнем, ногою і т.д. на порядок вище. І тут вже пінопласт в плюсі...

П.С. нікого не переконую утеплятись пінопластом, просто висловлюю свою точку зору, багато букоф писати і дискутувати на цю тему зараз часу немаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Юріч сказал:

В мене така ж історія)). Сусідній з Нікелем будинок, теж силікатна 9-типоверхівка, в мене також перший поверх, теж підвал, чорні відкоси цвітуть, сирість, особливо в міжсезоння...

В мене один в один

17 минут назад, Юріч сказал:

але сусід збоку вже роки з 2 як утеплився, 10кою пінопластом, поштукатурився, ще не фарбував, чекає мене, щоб в один колір пофарбувати)). В сусіда тепер все сухо, чисто і тепло.

Це обнадіює 

17 минут назад, Юріч сказал:

П.С. Дружина ходила до знайомої в Приватбанк, на рахунок теплого кредиту, та сказала, що немає вже ніяких кредитів.

А це вже ні :)

17 минут назад, Юріч сказал:

П.П.С. Дивився в неті ціни, то за роботу ~400 грн м²

В нас в минулому році сусіди утеплялися, зловив альпініста, то той казав 350, а якщо перший поверх то дешевше буде, а якщо і сусіди зкооперуються то ще скине. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теплі кредити давав не приват, а ощад. На скільки я пам'ятаю.

Але там на певні категорії. Якщо вікна, то обов'язково мають бути не менше, ніж 5-камерний профіль, і 2-камерний склопакет (нахрена - не ясно)

На котли. і на ще щось.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zheny@ сказал:

Теплі кредити давав не приват, а ощад. На скільки я пам'ятаю.

Але там на певні категорії. Якщо вікна, то обов'язково мають бути не менше, ніж 5-камерний профіль, і 2-камерний склопакет (нахрена - не ясно)

На котли. і на ще щось.

 

 

Яка різниця, хто давав. Я думаю, робітник привату знає трохи більше, ніж про кредити тільки свого банку). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Gendruk сказал:

Є ще IQ Energy

+ подобається, що є компенсація на монтажні роботи, на відміну від державного "теплого" кредиту. Чи я помиляюся на рахунок державного?

- не подобається, що спочатку все робиш за свої, а лише потім подаєш заявку на компенсацію і невідомо компенсують чи ні.

Які там ще нюанси і підводні камені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 час назад, Gendruk сказал:

Є ще IQ Energy

Мені не підходить. "не дозволяється виконання зовнішньої ізоляції стін в окремій квартирі багатоквартирного будинку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, nickel сказано:

 

Мені не підходить. "не дозволяється виконання зовнішньої ізоляції стін в окремій квартирі багатоквартирного будинку"

Не знав. Брав на опалення в будинку то також переживав чи компенсують. Але 35% це +.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Gendruk сказал:

Не знав. Брав на опалення в будинку то також переживав чи компенсують. Але 35% це +.

Мені, як отримувачу субсидії, і по державному кредиту 35% компенсації положено. Але ж немає у них коштів. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, nickel сказал:

В нас сусіди на верхніх поверхах поутеплялися, то теж ніби проблема зникла, але в мене ще додається холодна підлога від підвалу. В підвалі є 2 вентиляційні віконця, якраз одне навпроти одного через весь будинок і якраз під моїми кімнатами. Зимою так через них видувало тепло, що підлога в кухні мала 8 градусів і на підлозі були калюжі конденсату, бо в кімнаті в цілому тепло. Пробував заткнути ганчір'ям, то за тиждень температура підлоги піднялася до 13 градусів, при тій самій температурі на вулиці. Але добрі сусіди те ганчір'я дістають, бо у них котик срати бігає через нього. Хочу ті віконця взагалі замурувати. Але вони вже були замуровані, хтось повибивав по парі цеглин.

Цвіте між цеглою і пінопластом чи пінопласт зі сторони кімнати? Питаю не для себе, швагро так утеплився.

Баранек обов'язково? Всі сусіди якусь простішу штукатурку нанесли. Мені також треба без фанатизму. Яка ціна тоді буде? Це з баранеком ціна буде 440 за квадрат? Бо я щось не розумію там за квадрат а там за погонні метри.

Якщо зкооперуюсь з сусідами, то відливи будуть їхнім клопотом?

Був би вдячний. Бо навіть приблизно не можу бюджет скласти.

1.Як варіант проклеїти пінопластом стелю в підвалі під підлогою та шпаклянути, якщо, звичайно кошти дозволяють. Та забути про ту проблему. Побачите як фасад будуть робити, в підвалі самі зробите, там красоти не потрібно...

2. цвіте "пінопласт" зі сторони кімнати, 5 поверх (пятиповерхівка), кутова квартира.

3. Простіша - це мабуть мінеральний баранек чи короїд. можна пофарбувати, або закольорувати грунт,та ним погрунтувати. Грунтувати потрібно декільком майстрам, щоб не було "переходів", грунтовкою можна також зробити малюнок типу декоративної штукатурки...

З баранеком 220 за квадратний ментр + відкоси вікон 220 за метр.

4. Так їхнім, хто зверху той і платить :D

5. Адреса?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Серега89 сказал:

1.Як варіант проклеїти пінопластом стелю в підвалі під підлогою та шпаклянути, якщо, звичайно кошти дозволяють. Та забути про ту проблему. Побачите як фасад будуть робити, в підвалі самі зробите, там красоти не потрібно...

2. цвіте "пінопласт" зі сторони кімнати, 5 поверх (пятиповерхівка), кутова квартира.

3. Простіша - це мабуть мінеральний баранек чи короїд. можна пофарбувати, або закольорувати грунт,та ним погрунтувати. Грунтувати потрібно декільком майстрам, щоб не було "переходів", грунтовкою можна також зробити малюнок типу декоративної штукатурки...

З баранеком 220 за квадратний ментр + відкоси вікон 220 за метр.

4. Так їхнім, хто зверху той і платить :D

5. Адреса?

 

 

А якщо дві адреси поруч, знижка буде? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Юріч сказал:

 

А якщо дві адреси поруч, знижка буде? :)

То вже три буде :)

Можу оголошення на під'їзді повісити, хоч на всьому будинку, хоч по всьому ДПЗ, якщо їхня знижка мені піде. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, nickel сказал:

То вже три буде :)

Можу оголошення на під'їзді повісити, хоч на всьому будинку, хоч по всьому ДПЗ, якщо їхня знижка мені піде. :)

 

І мені :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...