Перейти до змісту

Кефір - тривке сухе мастило до цепа біцикля


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

– Котани, чим ланцюга змащуєте?

– Сквіртом..

– Смувом!

– А я – Кефіром!! :P
:blink:
 

1400149440_2019-04-2416_40_07.thumb.jpg.9b8c0881de715091dcc353793c83ce5f.jpg

 

Якісне, довготривале, універсальне мастило для ланцюга – це завжди компроміс. Хтось бажає, щоб краще трималось та довше їздило, а хтось – щоб легше заходило в ланцюг, дехто хоче, щоб мастило було рідке, але швидше підсихало. За довгі місяці розробки та тестувань ми намагалися зробити ідеальне парафінове мастило для місцевих умов експлуатації. Чи в нас вийшло? Можете оцінити самі ) В Луцьку мастило Кефір можна придбати в наступних вело та спортивних магазинах:

 

Альпініст - проспект Василя Мойсея 2 (через дорогу від Проміня)

Велозона - проспект Президента Грушевського 15

Сітібайк - вулиця Архітектора Метельницького 4

Спортмакс - вулиця Єршова 11, павільон біля ТЦ Глобус

Додаткова інформація, відгуки та онлайн-магазин на нашому сайті та у Фейсбуці

http://kefir.bike

http://fb.me/kefir.bike

Вкрути на повну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Аерозоль краще на велі не використовувати. Є ризик потрапляння не туди, куди треба, наприклад на ротори або гальмівні колодки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу пару слів про кефір .Плюси 1. Чиста система ,це завжди радує око ,більше плюсів не знайшов. Мінуси 1.Довга і муторна справа повної  очистки системи,підійшов я до цієї справи відповідально тому цеп тричі чистив в ультразвуковій ванні поки не перестав виходити бруд з пінів ,вся інша система також знімалась і чистилась. 2. Ланцюг ця змазка не захищає і тому навіть проїхавшись після дощу я побачив ,що мій цеп покрився корозією. 3 Не знаю як вас ,але мене люто бісить звук шелестіння сухого ланцюга. Поки все ,пограюся і буду бачити що для мене важливіше гарний вигляд чи іржавий ланцюг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи поїздив з тим Кефіром. Що можу сказати. Цеп виглядає чистішим і не дзвенить, як коли нема змазки. 

Умудрився трохи притопити свій байк в розливі річки Стир. Передня втулка новатек пережила це здається нормально.

Я ще раніше зробив проточку на пильниках і поставив додаткові гумові кільця, як оказалося це було не зря.

Цеп після таких процедур бігає так само, не свистить, тільки тряпочкою протер. Іржи поки не побачив. Цеп Shimano XT CN-HG95, брав в Сітібайку (не реклама :)).

А ось проми в каретці холлвтек знову почали похрустувати, @#$%^&!!!!!  треба міняти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...