Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

В 14.01.2021 в 15:09, sergkots сказал:

У мене виникло питання - а чому не обсмоктують де відпочиває беня, пінчук чи ахметов? Хто ще є з олігархів? Причому тих олігархів, що напряму гроші з нас заробляють.

Не подобається порох не купляйте рошен - просте рішення і всім доступне бо у кожного є альтернатива в солодощах.

Мені от ахметов не подобається, але від електроенергії я не можу відмовитись на жаль.

Фірташа злодій,але я змушений платити йому за доставку газу. Відчуваєте різницю?

Ці люди не лізли у президенти. І не були президентом нашої країни. Були б, то обсмоктували їх. 

Звичайно що вони мають просто колосальний вплив на політику України. Звичайно що вони і відпочивають як дуже багаті люди, так само як багатії інших країн.

Порошенко був і є олігархом, але йому ще захотілось побути президентом. Ну то й отримав і президентство і те що до нього прикладається: підвищену увагу з усіма сукупними наслідками

 

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

Ці люди не лізли у президенти. І не були президентом нашої країни. Були б, то обсмоктували їх. 

В президенти не лізли, але у кожного з них некисле таке представництво у владі. І вони мають більший вплив на рішення ніж про це по телебаченню (а воно все їх) кажуть.

Тому вони всі ягоди з одного поля - фактично всі вони винні в такому стані речей. І я переконаний, що порох здер зі всіх нас зовсім не такі гроші як беня чи ахметка. 

Чому за них мовчите?

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

26 минут назад, sergkots сказал:

В президенти не лізли, але у кожного з них некисле таке представництво у владі. І вони мають більший вплив на рішення ніж про це по телебаченню (а воно все їх) кажуть.

Це називається лоббізм. Ви думаєте що його більш ніде немає? Є, наприклад,  у США. 

25 минут назад, sergkots сказал:

 

Чому за них мовчите?

А що саме ви хочете за них чути? Те що вони сволоти? То це й так зрозуміло. Чи може їх треба привселюдно розстріляти на задоволення народної юрби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Electronshik сказал:

 

Це називається лоббізм. Ви думаєте що його більш ніде немає? Є, наприклад,  у США. 

А що саме ви хочете за них чути? Те що вони сволоти? То це й так зрозуміло. Чи може їх треба привселюдно розстріляти на задоволення народної юрби?

Гильотина красивее)). И придет к власти следущий Наполеон)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romanc сказал:

Гильотина красивее)). И придет к власти следущий Наполеон)

Колись у давнину було популярне аутодафе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Electronshik сказано:

 

Це називається лоббізм. Ви думаєте що його більш ніде немає? Є, наприклад,  у США. 

А що саме ви хочете за них чути? Те що вони сволоти? То це й так зрозуміло. Чи може їх треба привселюдно розстріляти на задоволення народної юрби?

Це в америці лобізм - у нас це монополізм і дерибан бюджету.

Вони нас відверто обкрадають - а ви за того пороха вчепились. Вже два роки як не през - а все про нього.

Коли вже дійде, що цим цькуванням лише пробують відвернути увагу від себе і певно особиста неприязнь ще є.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots мені на пороха якось пох... Я за нього не голосував, ні в перший ні в другий раз, бо я розумію одну річ: олігарх при владі це зло.  І немає значення яке в нього прізвище.

2 минуты назад, sergkots сказал:

Коли вже дійде, що цим цькуванням лише пробують відвернути увагу від себе і певно особиста неприязнь ще є.

Цькуванням кого? Порошенко? Не смішіть. Як би його цькували то він би вже давно не був в Україні.

4 минуты назад, sergkots сказал:

Вони нас відверто обкрадають

Що ви пропонуєте, окрім повторення 1917 року? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Electronshik сказано:

Що ви пропонуєте, окрім повторення 1917 року? 

Не мовчати - вимагати перегляду сумнівних рішень, незалежного аудиту, не вірити у їх обіцянки, підтримувати активних людей.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Не мовчати - вимагати перегляду сумнівних рішень, незалежного аудиту, не вірити у їх обіцянки, підтримувати активних людей.

 

@sergkots допоможе як мертвому кадило

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Electronshik сказал:

Колись у давнину було популярне аутодафе

Вообще круть, еще и государственых выходных добавят и блогеры на трансляциях подымут бабла...

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Electronshik сказано:

@sergkots допоможе як мертвому кадило

Ваші пропозиції?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, sergkots сказал:

Ваші пропозиції?

 Я не знаю, для себе вже починаю задумуватись про зміну країни проживання. був би молодшим, вже б поїхав, без вагань.

Тут я не бачу практично жодних перспектив.

  • Дякую! 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Electronshik сказал:

 Я не знаю, для себе вже починаю задумуватись про зміну країни проживання. був би молодшим, вже б поїхав, без вагань.

Тут я не бачу практично жодних перспектив.

Не переживай, в любой стране можно найти кучу плюсов и кучу минусов, и многие минусы можно обратить в плюсы для себя и наоборот. Но главный минус других стран- они чужие для тебя, а ты чужой для них. А переезжать можно и по Украине. И возраст к этому не имеет отношения. "Если бы"- это отмазка, просто ещё не на столько хочется. Всему свое время. Имхо.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, romanc сказал:

"Если бы"- это отмазка, просто ещё не на столько хочется. Всему свое время. Имхо

Скоріш за все саме так. Тут я маю роботу на хліб вистачає. Хоч трохи важко, але живу без субсидій. Але часто думаю за долю своєї дитини і не знаю що їй радити. Моє власне бажання: я не бажаю щоб вона пов'язувала свою долю з цією державою, але це їй вирішувати у свій час.

12 минут назад, romanc сказал:

Но главный минус других стран- они чужие для тебя, а ты чужой для них.

З цим згоден. Переїхавши у іншу країну ти ніколи не станеш там своїм. І завжди будеш другим сортом, якщо тільки не станеш мільйонером. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Electronshik said:

І завжди будеш другим сортом, якщо тільки не станеш мільйонером. 

я б сход как пйос от настальгії в любом кокосовом раю

 

 

p.s. люди які побудували США і Канаду з цим не погодяться

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продати забаненому каналу франшизу Ліги Сміху - буває...

#ліпєцкафабрика2021

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуал мама любіт скорость.....

 

ціково, скільки рошенок заслав мінфіну США клятий Порошенко

щоб проти такого чемного Бубочколюба ввели санкції

Spoiler

 

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шоумен Скічко отримав посаду очільника Черкаської області. Думаєте Скічко просто шоумен? Вікі описує його як політика і громадського діяча. Але диявол криється в деталях. Скічко- зять бізнеспартнера Юри Єнакієвського і Ріната Ахмєтова. По факту область віддали ригам.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zaHARE сказано:

Шоумен Скічко отримав посаду очільника Черкаської області.

який пздц...:0017:

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

я перепрошую..., це при про кого?

читав борду, випадково з'їв рошенку - саме написалось, рефлекс...

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Шоумен Скічко отримав посаду очільника Черкаської області

На одно клоуна більше, на одного менше...какая разница...

А тим часом данєцкі далі окуповують Волинь

https://www.volynnews.com/news/all/na-volyni-novyy-nachalnyk-upravlinnia-okhorony-zdorovia-oda/

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/22/2021 at 10:46 PM, Bliksss said:

читав борду, випадково з'їв рошенку - саме написалось, рефлекс...

абєрєжно,

бо звикнеш

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть що в неЛоха сьоголні ДН,

цікаво порохоботи поїдуть вітати його на державну дачу яку він віддав діткам?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...