Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Дякую, я у цьому впевнений.

Блжад, тобі написали: як для довбойоба, то ти все зробив правильно. Ти відповів: я у цьому впевнений.  Тепер і я не сумніваюся. :)

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Тепер і я не сумніваюся.

 

А тут ще сумнівались?

 

42 хвилин тому, nickel сказано:

ти довбойоб. 

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, sergkots сказал:

Все як завжди - дискусія скотилась до дурак, сам дурак.

Тобто коли до цього ви обоговорювали зєлєбобіків-малоросів, то  все ок було?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, nickel сказано:

На твою думку, скільки в Україні патріотично налаштованих громадян? Маю на увазі у відсотках серед виборців. Просто думка.

Я по знайомих бачу, опитуванням не вірю - крутять ними кому як вигідно, тому по відсотках не скажу нічого.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, sergkots сказал:

Я по знайомих бачу, опитуванням не вірю - крутять ними кому як вигідно, тому по відсотках не скажу нічого.

Опитування і вибори, то трохи різні речі. Петя з адмінресурсом не зміг собі більше 25% накрутити. Троє з чотирьох твоїх знайомих проголосували за Зеленського і неважливо що вони тобі говорять, якщо ти в кабінці з ними не стояв, ти не можеш бути впевненим. Зрозуміло, що схід-захід трохи вносить корективи, коло твоїх знайомств також, але в середньому три з чотирьох атошників, патріотів і націоналістів проголосували за Зеленського. Сприйми це як факт.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Cherman сказано:

Так само, як і Порошенка не любили підприємці та люди, які трохи побачили світ. Серед них теж багато було патріотів, причому не голослівних, а таких, які дійсно допомагали фінансами.

І щось змінилось для підприємців як Зеленський до влади прийшов? 

 

50 хвилин тому, Cherman сказано:

Навіть серед тих офіційних патріотів - атошників та націоналістів, половина - патріоти свого гаманця.

Я не писав про партійців. 

 

46 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо ти про мене і Соломона, то ніякої дискусії у мене з ним не було і бути не могло. Просто глянь з чим він в тему прийшов: з питанням чи нікель бува не антисеміт.  Це по твоєму дискусія?

То в загальному, без персоналій.

 

40 хвилин тому, nickel сказано:

Я вам відкрию секрет полішинеля: за Зеленського голосувало багато атошників, багато дійсно патріотів і націоналістів. В другому турі вибір був лише Петя чи Зеленський. Тому патріот, який принципово не хотів Пороха, голосував за Зе, атошник, який принципово не хотів Пороха, голосував за Зе, націоналіст, який принципово не хотів Пороха, голосував за Зе. 

 

Люди хотіли змін, вони цього не отримали від Зеленського. Чи отримали?

 

4 хвилин тому, nickel сказано:

Тобто коли до цього ви обоговорювали зєлєбобіків-малоросів, то  все ок було?

Я до цього старався не опускатись. Цитата про малоросів приведена без прив'язки до будь кого - просто цитата. Потім я уточнив, що Зеленський оточив себе малоросами - я це бачу за їх вчинками. Є аргументи, що можуть заперечити це?

Цитату привів після перегляду "шоу" від влади на День Незалежності - вона чітко характеризує те, що я побачив.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Опитування і вибори, то трохи різні речі. Петя з адмінресурсом не зміг собі більше 25% накрутити. Троє з чотирьох твоїх знайомих проголосували за Зеленського і неважливо що вони тобі говорять, якщо ти в кабінці з ними не стояв, ти не можеш бути впевненим. Зрозуміло, що схід-захід трохи вносить корективи, коло твоїх знайомств також, але в середньому три з чотирьох атошників, патріотів і націоналістів проголосували за Зеленського. Сприйми це як факт.

Не думаю - статистичний зріз потрібно робити зі всіх хто голосував а не окремої соціальної групи.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sergkots сказано:

І щось змінилось для підприємців як Зеленський до влади прийшов? 

 

З 1 квітня 2021 р. має змінитись.

 

Цитувати

З 1 квітня 2021 року всі підприємці-єдинники, крім 1-ї групи, зобов'язані будуть використовувати РРО.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

З 1 квітня 2021 р. має змінитись.

 

 

А якщо продаж немає - від гугла наприклад заробіток. Як бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sergkots сказано:

А якщо продаж немає - від гугла наприклад заробіток. Як бути?

 

Точно не знаю але знайшов таке роз'яснення:

 

Цитувати

Податківці роз'яснили, якщо товариство надаватиме посередницькі послуги у сфері страхування послуги виключно через мережу Інтернет, а споживачі будуть сплачувати такі послуги виключно через мережу Інтернет, то у такому випадку застосувати РРО не обов'язково.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Cherman сказано:

То і добре, що поки нічого кардинально не змінилося. Навіть той же курс бакса.

А вони хотіли може змін, верховенства права а не права чиновника. Як їм зараз працювати, не хочеш запитати? 

 

25 хвилин тому, Cherman сказано:

А я і не казав про партійців.

Значить не так зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Не думаю - статистичний зріз потрібно робити зі всіх хто голосував а не окремої соціальної групи.

Я тому й написав, що 3/4 УСІХ виборців проголосували за Зе. Це ти чомусь виокремив атошників, патріотів, націоналістів.

2 часа назад, sergkots сказал:

Ну не має Зеленський підтримки серед патріотично налаштованих громадян. Не підтримують його атошники, не підтримують націоналісти.

Ви з Порохом досі ділите українців на правильних і не дуже, патріотів і не дуже.

2 часа назад, sergkots сказал:

Знаєте хто цьому радіє?

 

 

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

В Україні до верховенства права, як до неба рачки. За 5 років самого "проєвропейського" президента не змогли це організувати. Бізнесу головне, щоб хоча б не було економічних потрясінь та щоб не трогали, і дали спокійно працювати.

Якщо мовчки терпіти то правової держави точно ніколи не буде.

Те, що порох себе так позиціонував не говорить про те, що йому було цікаво робити правову державу. Ти може просто не стикався ніколи зі свавіллям наших чиновників, прокурорів, суддів та їх круговою порукою.

Ти не уявляєш як вони можуть нагнути бізнес.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я тому й написав, що 3/4 УСІХ виборців проголосували за Зе. Це ти чомусь виокремив атошників, патріотів, націоналістів.

Я про це:

1 година тому, nickel сказано:

але в середньому три з чотирьох атошників, патріотів і націоналістів проголосували за Зеленського. Сприйми це як факт.

Я переконаний, що трохи не так. Звісно, що голосували але саме серед цих виборців далеко не 3/4. А от інші соціальні групи могли дати більше ніж 3/4 голосів.

 

5 хвилин тому, nickel сказано:

Ви з Порохом досі ділите українців на правильних і не дуже, патріотів і не дуже.

Я не з порохом, голосував за нього як за менше зло на виборах президента.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порох "виконав" всі свої гучні обіцянки, тому обрали ЗЕ що тут не ясно.

Якщо людина вступила в гівно то хочеться відмитись, так і тут, якщо людина не оправдала надій голосують за іншу. Так до тих пір поки не думку людини не стане краще.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Я переконаний, що трохи не так. Звісно, що голосували але саме серед цих виборців далеко не 3/4. А от інші соціальні групи могли дати більше ніж 3/4 голосів.

А атошник кращий за вчителя? А націоналіст важливіший за лікаря? А голос патріота дорожчий за голос домогосподарки? Ти знову ділиш українців на соціальні групи. Чому патріот, націоналіст, атошник - добре, а, наприклад, бізнесмен, який привів в Україну інвесторів на мільйони доларів чи лікар, який робить пересадку органів і рятує життя - не очєнь? Хто посіяв в ваші голови це?

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Cherman сказано:

Ну, ще один мінус, в адрес "армії/мови/віри".

Ну армія, мова, віра - це беззаперечні плюси пороха. Принаймні для мене як українця.

  • Збентежений 2
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, sergkots сказал:

Люди хотіли змін, вони цього не отримали від Зеленського. Чи отримали?

Цыплят по осени считают. Чи ти хочеш вже-вже?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Цыплят по осени считают. Чи ти хочеш вже-вже?

Щоб на осінь щось отримати треба весною посадити :D

 

UPD

Які перші кроки зроблені за рік часу для встановлення верховенства права та кращого бізнес клімату? 

 

Змінено користувачем sergkots
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, sergkots сказал:

Ну армія, мова, віра - це беззаперечні плюси пороха. Принаймні для мене як українця.

Коли ти йдеш на вибори з лозунгом "ато за години, долар по 10, продам Рошен", а в результаті "армія, мова, віра", то це відверто кажучи - хрєновий результат, що і засвідчили українці на виборах 2019. І хочу зазначити це не вина українців і це не робить їх малоросами.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Тим більше, по мові нічого толком не було зроблено

Зараз стало значно гірше ніж було.

 

3 хвилин тому, Cherman сказано:

а армія, хоч і стала схожа на дійсно армію, все ж таки, потерпала від низки корупційних скандалів.

Чому до цього часу нікого не посадили? Я серйозно, за Молоти наприклад - люди загинули, а їх просто з озброєння зняли. По Свинарчукам - такий галас був, і я так думаю не безпідставний, а на виході що? 

 

6 хвилин тому, Cherman сказано:

А "віру" я навіть чіпати не збираюся, єдиний плюс лише в тому, що кацапам носа втерли

А тобі чим Українська церква не вгодила вже? Хочеш щоб попи московські і далі були єдино правильні?

 

3 хвилин тому, nickel сказано:

Коли ти йдеш на вибори з лозунгом "ато за години, долар по 10, продам Рошен", а в результаті "армія, мова, віра", то цей відверто кажучи - хрєновий результат, що і засвідчили українці на виборах 2019. І хочу зазначити це не вина українців і це не робить їх малоросами.

А де я казав, що це робить їх малоросами? Я дав чітке визначення малоросів, голосувати ми маємо право так як вважаємо за потрібне. Правда наслідки сумні бувають....

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, sergkots сказал:

UPD

Які перші кроки зроблені за рік часу для встановлення верховенства права та кращого бізнес клімату? 

Я: Обіцяю за рік на твоєму паєві виростити 120 кілограм бульби. 

Ти: Вже два місяці пройшло, де мої 20 кілограм бульби?

Мабуть я поганий фермер, але я так не зміг. Можеш мене критикувати.

 

До речі, підкажи пункт у виборчій програмі Зе  про "верховенство права і бізнес-клімат". Я тільки таке знайшов, але там такого немає:

113469-1_uk_large.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Я: Обіцяю за рік на твоєму паєві виростити 120 кілограм бульби. 

Ти: Вже два місяці пройшло, де мої 20 кілограм бульби?

Мабуть я поганий фермер, але я так не зміг. Можеш мене критикувати.

А бульбу посадив вже?

Так і тут - щоб покращити бізнес клімат варто робити вже якісь кроки і ми маємо бачити ці кроки, а не чекати до осені щоб побачити, що бульбу ніхто і не садив навіть весною.

 

6 хвилин тому, nickel сказано:

До речі, підкажи пункт у виборчій програмі Зе  про "верховенство права і бізнес-клімат". Я тільки таке знайшов, але там такого немає:

Так я за нього й не голосував.

 

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Що стало гірше? Як в маршрутках, таксі, та портативних колонках грало російськомовне лайно, так і зараз грає. Як на половині України розмовляли російською і казали "єта ваша мова", так і розмовляють. 

Російської більше стало.

 

5 хвилин тому, Cherman сказано:

Де ти бачив, щоб в нас когось реально садили? Ніхто не хоче робити прецедент. Свинарчук, ще, напевно, святий, в порівнянні з Ахметовим чи Коломойським.

То ми маємо спокійно терпіти бо у нас нікого з чинуш перед цим не садили? Та ну нах - так точно нікого не посадять. Треба щоб їм муляло, щоб ікалося, щоб були перед вибором - або одного посадити або більше втратити. 

 

7 хвилин тому, Cherman сказано:

Мені ніяка церква не вгодила. Я хочу, щоб всі релігійні організації сплачували податки, як любий великий бізнес. І взагалі, якщо настанови попів якось впливають на світогляд чи життя, то не дуже розумні люди.

Крім фінансів є питання впливу на людей. Пам'ятаєш як на Волині дороги перекривали не дуже розумні люди. Знаєш хто надоумив їх?

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, sergkots сказал:

Правда наслідки сумні бувають....

На кожних виборах особисто я голосую не за майбутнього президента, а за минулого... чи проти. Це я про "сумні наслідки". Так от 73% за Зеленського, це - "сумні наслідки" діяльності Петі. На виборах 2024 я буду голосувати за Зеленського... чи проти. 

Це краще ніж голосувати за обіцянки майбутнього президента.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

А бульбу посадив вже?

А обіцяв посадити?

 

2 минуты назад, sergkots сказал:

Так я за нього й не голосував.

То чому від нього вимагаєш? Вимагай від того за кого голосував.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...